Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλημέρα!

      Εγώ στα 32 μου είχα ΑΜΗ 3,κάτι pmol/L και η fsh ήταν πάντα πάνω απο 12 κι είχε φτάσει και 26, στο τέλος που την κοιτούσα ήταν γύρω στο 18. 

      Κι έμεινα φυσιολογικά έγκυος στον 4ο μήνα προσπαθειών ενώ είχα αυτές τις χάλια εξετάσεις. Μην απογοητεύεσαι από το νούμερο της ΑΜΗ, δεν λέει κάτι.

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, Diavolitsa είπε:

Αλλαζεις ταυτοτητα! Δεν ειναι το θεμα η φωτο :) οποτε ναι πρεπει να αλλαξεις την ταυτοτητα και στην εφορια, ικα, τραπεζες κτλ...γι'αυτο και γω δεν κανω τπτ τωρα! Ειμαι στο μηνα μου, δε ξερω αν θα προλαβω να τα κανω ολα αυτα οποτε το αφηνω ως εχει και μετα βλεπουμε!

Καλα κανεις... Μην τ αλλάζεις ακομα... Σιγα μην τρεχεις γι αυτα στην κατασταση σου. Πολυ με αγχωσε αυτό.. Δεν το ήξερα... Εχω ακομα 2-3 χρόνια για να κλείσει 15 χρονια η δικια μ.. Ευελπιστώ να το αλλάξουν μέχρι τότε χαχαχαχα χαχαχαχα να βγαλω κ μια καλύτερη φωτό (παιζει κι αυτο το ρόλο του χαχαχαχα)  

Εσύ μπήκες στο. Μηνα σου... Μπράβο!!!! Εγω σε 2 βδομάδες μπαίνω :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι σημερα μπηκα στο μηνα μου και στις 8 εχω ραντεβου με το γιατρο να δουμε τη μπουμπου! Θα κανουμε και καλλιεργεια και θα δει και τον τραχηλο οποτε πιστευω να μου πει κιολας ποτε θα με βαλει να γεννησω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Diavolitsa είπε:

Ναι σημερα μπηκα στο μηνα μου και στις 8 εχω ραντεβου με το γιατρο να δουμε τη μπουμπου! Θα κανουμε και καλλιεργεια και θα δει και τον τραχηλο οποτε πιστευω να μου πει κιολας ποτε θα με βαλει να γεννησω!

Αχ τι καλάαααααα αντε περιμένουμε πως και πως τα νέα!!!!! Θα κάνεις και καρδιοτοκογραφημα σήμερα η από βδομάδα???? 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας Κορίτσια μου όμορφα!! Έχω πολύ πολύ πολύ καιρό να σας γράψω!! Λοιπόν γεννησαμε είμαστε καλά και αύριο πάμε σπίτι μας! Βιαζομασταν λίγο και γεννηθήκαμε την πρώτη ημέρα του 9ου! Ευτυχώς Όλα πήγαν καλά χωρίς κανένα πρόβλημα και σας εύχομαι τα καλύτερα για όλες σας και τα παιδάκια σας! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Karpouzaki35 είπε:

Καλησπέρα σας Κορίτσια μου όμορφα!! Έχω πολύ πολύ πολύ καιρό να σας γράψω!! Λοιπόν γεννησαμε είμαστε καλά και αύριο πάμε σπίτι μας! Βιαζομασταν λίγο και γεννηθήκαμε την πρώτη ημέρα του 9ου! Ευτυχώς Όλα πήγαν καλά χωρίς κανένα πρόβλημα και σας εύχομαι τα καλύτερα για όλες σας και τα παιδάκια σας! 

Να το το ποδαρικοοοοοοοοο αααααα τι καλά!!!!!! Και είχαμε εχθές προχθές την κουβέντα σου, στο περίπου δηλαδή, ότι έχεις καιρό να μπεις!!!!! Συγχαρητήρια, να σου ζήσει να ναι γερό το μωρακι σου!!!! Αν βρίσκεις χρόνο γράψε μας την εμπειρία σου, φυσιολογικά γέννησες η καισαρική??? Ξέρω τέτοια ώρα τέτοια λόγια, αλλά αν μπορέσεις να πεις δύο πράγματα θα μας βοηθούσες όλες!!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 42 λεπτά , Karpouzaki35 είπε:

Καλησπέρα σας Κορίτσια μου όμορφα!! Έχω πολύ πολύ πολύ καιρό να σας γράψω!! Λοιπόν γεννησαμε είμαστε καλά και αύριο πάμε σπίτι μας! Βιαζομασταν λίγο και γεννηθήκαμε την πρώτη ημέρα του 9ου! Ευτυχώς Όλα πήγαν καλά χωρίς κανένα πρόβλημα και σας εύχομαι τα καλύτερα για όλες σας και τα παιδάκια σας! 

Να τη η πρωτη!!!  Να σου ζήσει.... Ελπίζω να είχες καλη εμπειρία απο τη γεννα... Αν μπορέσεις πες μας!!  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Karpouzaki35 είπε:

Καλησπέρα σας Κορίτσια μου όμορφα!! Έχω πολύ πολύ πολύ καιρό να σας γράψω!! Λοιπόν γεννησαμε είμαστε καλά και αύριο πάμε σπίτι μας! Βιαζομασταν λίγο και γεννηθήκαμε την πρώτη ημέρα του 9ου! Ευτυχώς Όλα πήγαν καλά χωρίς κανένα πρόβλημα και σας εύχομαι τα καλύτερα για όλες σας και τα παιδάκια σας! 

Να σας ζησει κοπελα μου!!Γερο κ δυνατο!!


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Karpouzaki35 είπε:

Καλησπέρα σας Κορίτσια μου όμορφα!! Έχω πολύ πολύ πολύ καιρό να σας γράψω!! Λοιπόν γεννησαμε είμαστε καλά και αύριο πάμε σπίτι μας! Βιαζομασταν λίγο και γεννηθήκαμε την πρώτη ημέρα του 9ου! Ευτυχώς Όλα πήγαν καλά χωρίς κανένα πρόβλημα και σας εύχομαι τα καλύτερα για όλες σας και τα παιδάκια σας! 

Κοπελα μ καλο ποδαρικο μας εκανες να σου ζησει η μπεμπα....καλους θηλασμους!!!:wub: πες μας στοιχεια οταν μπορεσεις ποτε γεννησες ποσα κιλα να το βαλω στο πινακακι!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

Να σας ρωτησω κατι ασχετο ρε κοριτσια...εσεις ποτε παντρευτηκατε? Η ταυτοτητα σας απο ποτε ειναι? Μετα το γαμο πηγατε να αλλαξετε ταυτοτητα?

Τωρα με κουφανες!Το 2004 την εβγαλα στο λυκειο κ γω δηλαδη σε λιγο λυγει κανεις δεν μ το χει αναφερει!μηπως επειδη χρειαστηκε να γινεις μαρτυρας αλλιως πιστευω δε θα το μαθαινες κ συ.Επισης παντρευτηκα περσυ αλλα η ταυτοτητα τωρα τη κοιταξα δε γραφει πουθενα αριθμο δημοτολογιου!εσενα που το γραφει πισω η μπροστα??


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβες??? Καθομαστε εμεις εδω ωραια ωραια σαν καλα και ηρεμα σαραβαλακια που ειμαστε, με τσ προβληματακια μας και τα θεματακια μας και αναμενουμε να δουμε που θα παει η κατασταση μας και τσουουουπ. Πεταγεται απο το πουθενα η @Karpouzaki35 για να μας πει οτι γεννησε πρωτη!!! Χαχαχαχαχ. Να σου ζησει κοπελα μου. Μας εκανες ποδαρικο. Οποτε μπορεσεις πες μας την εμπειρια σου. Μην κανεις καναν χρονο να ξαναμπεις εεε χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Karpouzaki35 είπε:

Καλησπέρα σας Κορίτσια μου όμορφα!! Έχω πολύ πολύ πολύ καιρό να σας γράψω!! Λοιπόν γεννησαμε είμαστε καλά και αύριο πάμε σπίτι μας! Βιαζομασταν λίγο και γεννηθήκαμε την πρώτη ημέρα του 9ου! Ευτυχώς Όλα πήγαν καλά χωρίς κανένα πρόβλημα και σας εύχομαι τα καλύτερα για όλες σας και τα παιδάκια σας! 

Να σου ζήσει! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Karpouzaki35 είπε:

Καλησπέρα σας Κορίτσια μου όμορφα!! Έχω πολύ πολύ πολύ καιρό να σας γράψω!! Λοιπόν γεννησαμε είμαστε καλά και αύριο πάμε σπίτι μας! Βιαζομασταν λίγο και γεννηθήκαμε την πρώτη ημέρα του 9ου! Ευτυχώς Όλα πήγαν καλά χωρίς κανένα πρόβλημα και σας εύχομαι τα καλύτερα για όλες σας και τα παιδάκια σας! 

Το 1ο μωράκι του δεκ εμβρη και ας είναι Νοέμβρης. Κάποιο μπεμπακι ήθελε να βγει νωρίς!!!!!!!Ότι καλύτερο και γερο και καλοτυχο να Είναι!! !!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Karpouzaki35 είπε:

Καλησπέρα σας Κορίτσια μου όμορφα!! Έχω πολύ πολύ πολύ καιρό να σας γράψω!! Λοιπόν γεννησαμε είμαστε καλά και αύριο πάμε σπίτι μας! Βιαζομασταν λίγο και γεννηθήκαμε την πρώτη ημέρα του 9ου! Ευτυχώς Όλα πήγαν καλά χωρίς κανένα πρόβλημα και σας εύχομαι τα καλύτερα για όλες σας και τα παιδάκια σας! 

Να σου ζήσει το μωράκι σου! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γυρισα απο το γιατρο! Μου ειπε κλεισε βαλιτσα και εσω ετοιμη ανα πασα στιγμη! Η μπεμπα εχει παρει θεση και ειναι πολυ χαμηλα, τραχηλος μαλακος, η διαστολη αρχισε και εχω συσπασαρες τις οποιες εγω ομως δεν καταλαβενω! Μου ειπε αλλες με τετοιες συσπασεις θα με ειχαν παρει τηλ και αν ειμασταν στο μαιευτηριο θα ζητουσαν επισκληριδιο! Κατα αγχωθηκα! Τωρα ηρθα σπιτι και προσπαθω να βαλω τα τελευταια στη βαλιτσα αλλα ειμαι εντελως αποσυντονισμενη!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου όμορφα σας ευχαριστω πολύ! Έσπασαν τα νερά εντελώς ξαφνικά και χωρίς κάποιον λόγο! Πέρασα και σχεδόν όλους τους πόνους (7 ώρες) αλλά δεν μπορέσαμε φυσιολογικά γιατί δεν είχαμε διαστολή και τελικά καισαρική! Σε εσάς πρωτομανουλες Ένα έχω να σας πω μην αγχώνεστε για τίποτα ήταν μια σχετικά δύσκολη περίπτωση η δικιά μου και σας το λέω ειλικρινά δεν είναι τόσο δύσκολο όσο φαντάζει ίσα ίσα θα το ξανακανα όλο από αρχή πολύ πολύ σύντομα !  Επίσης και η αποθεραπεία από την καισαρική ουσιαστικά το πρώτο 24ωρο είναι λίγο δύσκολο και αυτό σε κάποιες συγκεκριμένες κινήσεις του σώματος! Η μικρούλα λοιπόν όμορφη φυσικά 50cm και 2,640! Όλα καλά δόξα το θεό λοιπόν που το ίδιο εύχομαι και πάλι σε όλες σας μέσα από την καρδιά μου! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...