Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Andri M είπε:

Ακόμη δεν το πιστεύω αλλά είμαι έγκυος. Διανύω την 11η εβδομάδα και θα μπω σε λίγες ημέρες στη 12η. Τα κατάφερα και εγώ με τα χρυσά αυγά! Να είναι καλά οι δότριες που μας δίνουν τη δυνατότητα να μεγαλώσουμε την οικογένειά μας! 

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και για εσένα!

Τελεια!!! Μπραβο κοριτσαρα μου!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, Hope19 είπε:

Γεια σου Μαρια..εκει υπολογιζα να σου πω την αληθεια 15 με 20 μερες...απλα επειδη αδιαθετησα πολυ νωριτερα τον προηγουμενι μηνα..κ εκανα averkap ενω ημουν αδιαθετη ..τωρα εχω χασει το μετρημα κ δεν ξερω ποσο θα παει..γτ ειχα διαβασει οτι γυρω στη 17 μερα του κυκλου γινεται εμβρυομεταφορα.φυσικα παντα να ειναι ολα νορμαλ...

Ναι οντως!! Σε ευχαριστω πολυ κ σε σενα οτι καλυτερο!! 

Εγω επειδή δεν είχα κύκλο, έπρεπε το χαμηλό ενδομήτριο των 3mm να παχύνει, κ να γίνει άνω των 10 για την ετ. Ίσως Εσυ τα βάλεις στις 14 με 15 μέρες. Καλή επιτυχία κ φιλακια στους γιατρούς μου. Μου έχουν λείψει...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Ελισώ είπε:

Αχ τί ωραία, πάντα να είσαι έτσι καλά!!!

Κάθε μεσημέρι, όπως και τώρα έχω ναυτίες, πολλά σάλια, μια αηδία για όλα. Επίσης ήμουν που ήμουν ευαίσθητη, έχω παραγίνει... βλέπω τηλεόραση και κλάμα... :)

 

Συμπάσχω... Κλείνω τη 14η εβδομάδα και ρευομαι σα μόσχος... Κάνω μαθήματα, επομένως πρέπει να μιλάω, και μου έρχονται αέρια στο στόμα. Έχω καούρες, όχι τόσο έντονες όσο πριν, αλλά έχω. Μιλάω και λαχανιάζω και ρευομαι... Απίστευτη αηδία... Παρατήρησα μια αλλαγή στις θηλές μου κι έχω κάνει κοιλίτσα. Με βλέπω στον καθρέπτη και γελάω... Αρχίζω και το λέω σιγά σιγά... 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dream_on said:

Συμπάσχω... Κλείνω τη 14η εβδομάδα και ρευομαι σα μόσχος... Κάνω μαθήματα, επομένως πρέπει να μιλάω, και μου έρχονται αέρια στο στόμα. Έχω καούρες, όχι τόσο έντονες όσο πριν, αλλά έχω. Μιλάω και λαχανιάζω και ρευομαι... Απίστευτη αηδία... Παρατήρησα μια αλλαγή στις θηλές μου κι έχω κάνει κοιλίτσα. Με βλέπω στον καθρέπτη και γελάω... Αρχίζω και το λέω σιγά σιγά... 

Χαλάλι!!! Και ρεψίματα και αέρια! Και καούρες και αηδία και από όλα! Χαλάλι!! Όλα αυτά μας υπενθυμίζουν ότι ήρθε και για εμάς αυτή η πολυπόθητη περίοδος της ζωής μας! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Φαγουρα ειχατε; εγω πριν 2 εβδομαδες ειχα τρελλη φαγουρα, ψιριαρικο κανονικα, πηγα σε δερματολογο κ.μου εδωσε μια ειδικη κρεμα. Η φαγουρα εφυγε αλλα οι κοκκινιλες ακομα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 said:

Φαγουρα ειχατε; εγω πριν 2 εβδομαδες ειχα τρελλη φαγουρα, ψιριαρικο κανονικα, πηγα σε δερματολογο κ.μου εδωσε μια ειδικη κρεμα. Η φαγουρα εφυγε αλλα οι κοκκινιλες ακομα!

Με πιάνουν κάτι φαγούρες που και που. Σε διαφορετικά σημεία του σώματος. Συνήθως το βράδυ όταν χαλαρώνω. Αλλά νομίζω με έπιαναν και πριν την εγκυμοσύνη. Εγώ νομίζω ότι στη δική μου περίπτωση φταίει το αφρόλουτρο ή το απορρυπαντικό ρούχων.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M said:

Με πιάνουν κάτι φαγούρες που και που. Σε διαφορετικά σημεία του σώματος. Συνήθως το βράδυ όταν χαλαρώνω. Αλλά νομίζω με έπιαναν και πριν την εγκυμοσύνη. Εγώ νομίζω ότι στη δική μου περίπτωση φταίει το αφρόλουτρο ή το απορρυπαντικό ρούχων.

Ναι να παρεις αντιαλλεργικα αν σε ενοχλουν! Στο λεει η ψιριαρα χα χα χα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2021 at 5:40 ΜΜ, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσια ποι ειναι η επομενη για ετ; Εχω πολυ καιρο ν'ακουσω νεα! 

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες!

Έκανα εμβρυομεταφορά την προηγούμενη Δευτέρα! Και μεθαύριο πάω για χοριακή!

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι, αλλά όσο πλησιάζει η μέρα... η αγωνία κορυφώνεται! Εύχομαι μόνο να μην πάρω 0!

Να είστε όλες καλά, κι οι εγκυούλες, κι όσες ετοιμάζονται κι όλες οι μανούλες!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, chitaneta said:

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες!

Έκανα εμβρυομεταφορά την προηγούμενη Δευτέρα! Και μεθαύριο πάω για χοριακή!

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι, αλλά όσο πλησιάζει η μέρα... η αγωνία κορυφώνεται! Εύχομαι μόνο να μην πάρω 0!

Να είστε όλες καλά, κι οι εγκυούλες, κι όσες ετοιμάζονται κι όλες οι μανούλες!

Ααααα καλη επιτυχια!! Μια τεραστια χοριακη σου ευχομαι!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chitaneta είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες!

Έκανα εμβρυομεταφορά την προηγούμενη Δευτέρα! Και μεθαύριο πάω για χοριακή!

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι, αλλά όσο πλησιάζει η μέρα... η αγωνία κορυφώνεται! Εύχομαι μόνο να μην πάρω 0!

Να είστε όλες καλά, κι οι εγκυούλες, κι όσες ετοιμάζονται κι όλες οι μανούλες!

Καλή επιτυχία!!! Να σκέφτεσαι θετικά!!! Εύχομαι σε δυο μέρες να πετάς απο την χαρά σου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Ααααα καλη επιτυχια!! Μια τεραστια χοριακη σου ευχομαι!!

 

Just now, Ελισώ είπε:

Καλή επιτυχία!!! Να σκέφτεσαι θετικά!!! Εύχομαι σε δυο μέρες να πετάς απο την χαρά σου!!

Ευχαριστώ πλύ για τις ευχές σας!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Φαγουρα ειχατε; εγω πριν 2 εβδομαδες ειχα τρελλη φαγουρα, ψιριαρικο κανονικα, πηγα σε δερματολογο κ.μου εδωσε μια ειδικη κρεμα. Η φαγουρα εφυγε αλλα οι κοκκινιλες ακομα!

Και φαγούρα κ πολλά σπυρακια. Συμβαίνει μην ανησυχεις

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chitaneta είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες!

Έκανα εμβρυομεταφορά την προηγούμενη Δευτέρα! Και μεθαύριο πάω για χοριακή!

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι, αλλά όσο πλησιάζει η μέρα... η αγωνία κορυφώνεται! Εύχομαι μόνο να μην πάρω 0!

Να είστε όλες καλά, κι οι εγκυούλες, κι όσες ετοιμάζονται κι όλες οι μανούλες!

Μπραβο !! Τα καλυτερα αποτελεσματα σου ευχομαι...αν και δεν εχω φτασει ακομα στο σταδιο το δικο σου πιστευω πως θα με φαει η αγωνια!!! Δεν ξερω πως θα κρατηθω...θα μετραω ωρες κ λεπτα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...