Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες, δυστυχώς δεν έχω να σας πω καλά νέα. Αρνητική η χοριακή μου από την πρωτη ετ...

Ξέρω πόσο με νιώθετε και με καταλαβαίνετε...

Είστε μεγάλο στήριγμα για μένα και για όλες/όλους που περνάνε από αυτό...

  • Λυπημένη/-ος 11
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, chitaneta said:

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες, δυστυχώς δεν έχω να σας πω καλά νέα. Αρνητική η χοριακή μου από την πρωτη ετ...

Ξέρω πόσο με νιώθετε και με καταλαβαίνετε...

Είστε μεγάλο στήριγμα για μένα και για όλες/όλους που περνάνε από αυτό...

Αχ...Κρίμα κοριτσάκι μου! Μίλησες με το γιατρό? Το θετικό είναι ότι έχεις και άλλες βλαστοκυστούλες για να ξαναπροσπαθήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Just now, chitaneta said:

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες, δυστυχώς δεν έχω να σας πω καλά νέα. Αρνητική η χοριακή μου από την πρωτη ετ...

Ξέρω πόσο με νιώθετε και με καταλαβαίνετε...

Είστε μεγάλο στήριγμα για μένα και για όλες/όλους που περνάνε από αυτό...

Γαμωτο...λυπαμαι κπριτσακι μου.. μην το σκεφτεις παρα πολυ ομως,..μιλα με το γιατρο σου για το πως θα προχωρησετε και βουρ στην επομενη κ τυχερη! Μια μεγαλη αγκαλια..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chitaneta είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες, δυστυχώς δεν έχω να σας πω καλά νέα. Αρνητική η χοριακή μου από την πρωτη ετ...

Ξέρω πόσο με νιώθετε και με καταλαβαίνετε...

Είστε μεγάλο στήριγμα για μένα και για όλες/όλους που περνάνε από αυτό...

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου... μια μεγάλη αγκαλιά και απο εμένα έχεις..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chitaneta είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες, δυστυχώς δεν έχω να σας πω καλά νέα. Αρνητική η χοριακή μου από την πρωτη ετ...

Ξέρω πόσο με νιώθετε και με καταλαβαίνετε...

Είστε μεγάλο στήριγμα για μένα και για όλες/όλους που περνάνε από αυτό...

Λυπάμαι κοριτσάκι μου. Το χω περάσει κ καταλαβαίνω. Πρώτη σου φορά ήταν  με δανεικά;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MaryH είπε:

Λυπάμαι κοριτσάκι μου. Το χω περάσει κ καταλαβαίνω. Πρώτη σου φορά ήταν  με δανεικά;

Το ξέρω ότι με καταλαβαίνετε...το έχω πει, στα μάτια μου είστε όλες ηρωίδες!

Φαντάσου εμένα είναι η πρώτη γενικά ετ που έχω κάνει! Και με την πρώτη αποτυχία τα έχω ήδη παίξει...

Γι αυτό παίρνω πολύ κουράγιο από εσάς

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chitaneta είπε:

Το ξέρω ότι με καταλαβαίνετε...το έχω πει, στα μάτια μου είστε όλες ηρωίδες!

Φαντάσου εμένα είναι η πρώτη γενικά ετ που έχω κάνει! Και με την πρώτη αποτυχία τα έχω ήδη παίξει...

Γι αυτό παίρνω πολύ κουράγιο από εσάς

Η πρώτη προσπάθεια με ξένα ωάρια πονάει πιο πολύ απ ότι με δικά σου. Γιατί οι προσδοκίες είναι μεγαλύτερες. Λόγω υλικού λόγω των μεγαλων ποσοστών στα στατιστικά...Περιμένεις καλύτερη απόδοση. 

Ομως πολλές είχαμε αποτυχιες κ ατυχίες ακόμη κ έτσι. Στο τέλος όμως όλες τα καταφέρνουμε.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Η πρώτη προσπάθεια με ξένα ωάρια πονάει πιο πολύ απ ότι με δικά σου. Γιατί οι προσδοκίες είναι μεγαλύτερες. Λόγω υλικού λόγω των μεγαλων ποσοστών στα στατιστικά...Περιμένεις καλύτερη απόδοση. 

Ομως πολλές είχαμε αποτυχιες κ ατυχίες ακόμη κ έτσι. Στο τέλος όμως όλες τα καταφέρνουμε.

Μακάρι να τα καταφέρω κι εγώ μαζί σας!

Έχω άλλες 4 βλαστοκύστες, αλλά μετά απο το σημερινό αρνητικό, μου φαίνονται λίγες... Αν αποτύχω και στις επόμενες; Αυτό σκέφτομαι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chitaneta είπε:

Μακάρι να τα καταφέρω κι εγώ μαζί σας!

Έχω άλλες 4 βλαστοκύστες, αλλά μετά απο το σημερινό αρνητικό, μου φαίνονται λίγες... Αν αποτύχω και στις επόμενες; Αυτό σκέφτομαι...

Καλή δύναμη κορίτσι μου! Σου εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή σου μέσα από την καρδιά μου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chitaneta είπε:

Μακάρι να τα καταφέρω κι εγώ μαζί σας!

Έχω άλλες 4 βλαστοκύστες, αλλά μετά απο το σημερινό αρνητικό, μου φαίνονται λίγες... Αν αποτύχω και στις επόμενες; Αυτό σκέφτομαι...

Δεν θα αποτύχεις. Θα δεις

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MaryH είπε:

Η πρώτη προσπάθεια με ξένα ωάρια πονάει πιο πολύ απ ότι με δικά σου. Γιατί οι προσδοκίες είναι μεγαλύτερες. Λόγω υλικού λόγω των μεγαλων ποσοστών στα στατιστικά...Περιμένεις καλύτερη απόδοση. 

Ομως πολλές είχαμε αποτυχιες κ ατυχίες ακόμη κ έτσι. Στο τέλος όμως όλες τα καταφέρνουμε.

Ax.. Τι μεγάλη αλήθεια είπες τώρα. Πονάει πολύ περισσότερο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chitaneta είπε:

Μακάρι να τα καταφέρω κι εγώ μαζί σας!

Έχω άλλες 4 βλαστοκύστες, αλλά μετά απο το σημερινό αρνητικό, μου φαίνονται λίγες... Αν αποτύχω και στις επόμενες; Αυτό σκέφτομαι...

Θα τα καταφέρεις! Έχεις καλή κάβα! Εγω έβαζα τις δυο τελευταίες όταν πέτυχα κ θυμαμαι το μηδέν να αναγράφεται στο υπόλοιπο εμβρύων τη μερα  που τα βαλαμε. Κι όμως...

Just now, anoulious είπε:

Ax.. Τι μεγάλη αλήθεια είπες τώρα. Πονάει πολύ περισσότερο. 

Έτσι είναι. Καμία σχέση . Εδώ είναι μεγάλη πικρα

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, chitaneta είπε:

Μακάρι να τα καταφέρω κι εγώ μαζί σας!

Έχω άλλες 4 βλαστοκύστες, αλλά μετά απο το σημερινό αρνητικό, μου φαίνονται λίγες... Αν αποτύχω και στις επόμενες; Αυτό σκέφτομαι...

Κορίτσι μου γλυκό λυπάμαι πολύ για το αρνητικό αποτέλεσμα! Καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις! εμένα η πρωτη μου προσπάθεια με δανικά κατέληξε σε εξωμήτριο...δεν τα καταφέρνουν όλες οι κοπέλες με την πρώτη! Εγώ τα κατάφερα με.τη δεύτερη προσπάθεια! Να σκέφτεσαι θετικά και σύντομα θα γίνεις μανούλα!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα

Να σας πω και εγώ ότι θα μπω στο κλάμπ..Είμαι 32 χρονών και πρώτη φορά θα προχωρήσω σε εξωσωματική με δωρεά καθώς δεν έχω καθόλου δικά μου ωάρια... Είμαι αρκετά φοβισμένη έχει βρεθεί δότρια και ξεκινά σιγά σιγά η διαδικασία....! Πραγματικά ούτε έχω καταλάβει την διαδικασία έτσι πάω και κάνω ότι μου λένε...Πότε πληρωσα πότε βρέθηκε η δότρια ούτε που το κατάλαβα...Ελπίζω και θέλω να συνεχίσω έτσι...!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, lenaki898 είπε:

Καλησπέρα και απο εμένα

Να σας πω και εγώ ότι θα μπω στο κλάμπ..Είμαι 32 χρονών και πρώτη φορά θα προχωρήσω σε εξωσωματική με δωρεά καθώς δεν έχω καθόλου δικά μου ωάρια... Είμαι αρκετά φοβισμένη έχει βρεθεί δότρια και ξεκινά σιγά σιγά η διαδικασία....! Πραγματικά ούτε έχω καταλάβει την διαδικασία έτσι πάω και κάνω ότι μου λένε...Πότε πληρωσα πότε βρέθηκε η δότρια ούτε που το κατάλαβα...Ελπίζω και θέλω να συνεχίσω έτσι...!

Καλή αρχή καλώς όρισες στην παρεα μας! Αφού βρέθηκε η δότρια όλα καλά.

Σε ποιο γιατρό εισαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...