Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

On 4/3/2021 at 7:07 PM, Ελισώ said:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

9 κ 5 σήμερα και δεν το πιστεύω ακόμα.

Το ζουζούνι έγινε ... "θηρίο"  : D  ,πρίν μερικές μέρες ήταν 2,5 εκατοστα κ 186 παλμούς. Είναι απίστευτο που έχει ποδαράκια, χεράκια, κουνιόταν σαν να χόρευε!!! 20 Απριλίου έχω αυχενική...

Εύχομαι σύντομα σε όλες να τα ζήσετε όλα αυτά!!! 

Σας φιλώ!!!

Καλημέρα σου Ελισώ!!! Τι όμορφα νέα!!!! Πολύ χάρηκα γιατί σε σκεφτόμουν! Με το καλό να περάσει και το επόμενο milestone της αυχενικής!!!!:wub:

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Andri M είπε:

Καλημέρα σου Ελισώ!!! Τι όμορφα νέα!!!! Πολύ χάρηκα γιατί σε σκεφτόμουν! Με το καλό να περάσει και το επόμενο milestone της αυχενικής!!!!:wub:

 

Καλησπέρα!!! Σε ευχαριστώ πολύ!! Κι εγώ σε σκεφτόμουνα!!Πως είσαι; Έκλεισες για αυχενική; Έχεις εύκολη εγκυμοσύνη;

Εγώ το απόγευμα έχω ναυτίες, χωρίς εμετό και πολλά τραβήγματα και πονάκια σε κοιλιά, λεκάνη μέση.Δόξα τω θεώ, τίποτα υπερβολικά άσχημο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ said:

Καλησπέρα!!! Σε ευχαριστώ πολύ!! Κι εγώ σε σκεφτόμουνα!!Πως είσαι; Έκλεισες για αυχενική; Έχεις εύκολη εγκυμοσύνη;

Εγώ το απόγευμα έχω ναυτίες, χωρίς εμετό και πολλά τραβήγματα και πονάκια σε κοιλιά, λεκάνη μέση.Δόξα τω θεώ, τίποτα υπερβολικά άσχημο

Καλά είμαι! Δεν έχω ακόμη ημερομηνία αυχενικής, αύριο έχω ραντεβού με το γιατρό για εξέταση, και θέλω να πιστεύω ότι αύριο θα μου πει!

Οι ναυτίες που έχω τώρα έχουν λιγοστέψει και είναι ήπιες. Κάτι πονάκια έχω και χαμηλά. Δεν έχω ενόχληση ακόμη στη μέση και στη λεκάνη. Ναι, θα συμφωνήσω, Δόξα τω θεώ, δεν είναι τίποτα αυτά! Εγώ σήμερα είμαι 9+5! Είμαι 2 ημέρες πίσω από εσένα! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Dream_on είπε:

Γεια χαρά στις αγωνίστριες...σε αυτές που το προσπαθούν, σε αυτές που το καταφέρνουν και σε αυτές που το κατάφεραν. Ήμουν σε αυτές που το προσπαθούσαν και ανέβηκα κατηγορία! Έκανα την εξέταση της αυχενικής διαφάνειας και είμαι σε κατάσταση ονειρική... 5 εκατοστά περίπου, χέρια, πόδια, κορμάκι, κεφάλι, εγκέφαλος, ραχοκοκαλιά, καρδούλα, κι άλλα όργανα... Όλα καλά τα βρήκε. Τα κατέγραψε και σε βίντεο και μας έδωσε να το χαζεύουμε. Είμαι στην κατάσταση που μου λεν ότι πάνε όλα καλά και νομίζω ότι μιλούν για κάποια άλλη... Έχω και το βίντεο για να το θυμάμαι! 

Αυτά... Οι καούρες είναι λιγότερες. Εν αναμονή της επόμενης εξέτασης στο τέλος του μήνα τώρα.

Εσείς που είστε ακόμα στην προσπάθεια, θυμηθείτε με όταν κάνετε αυτήν την εξέταση... Σας εύχομαι ολόψυχα να το ζήσετε! Αργά ή γρήγορα θα γίνει κορίτσια μου! 

Καλημέρα. Μπράβο. Καλή συνέχεια.

Εγώ παίρνω πολύ κουράγιο από εσένα όταν μου λένε ποτέ  επιτέλους θα τα παρατήσω. 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Dream_on είπε:

Γεια χαρά στις αγωνίστριες...σε αυτές που το προσπαθούν, σε αυτές που το καταφέρνουν και σε αυτές που το κατάφεραν. Ήμουν σε αυτές που το προσπαθούσαν και ανέβηκα κατηγορία! Έκανα την εξέταση της αυχενικής διαφάνειας και είμαι σε κατάσταση ονειρική... 5 εκατοστά περίπου, χέρια, πόδια, κορμάκι, κεφάλι, εγκέφαλος, ραχοκοκαλιά, καρδούλα, κι άλλα όργανα... Όλα καλά τα βρήκε. Τα κατέγραψε και σε βίντεο και μας έδωσε να το χαζεύουμε. Είμαι στην κατάσταση που μου λεν ότι πάνε όλα καλά και νομίζω ότι μιλούν για κάποια άλλη... Έχω και το βίντεο για να το θυμάμαι! 

Αυτά... Οι καούρες είναι λιγότερες. Εν αναμονή της επόμενης εξέτασης στο τέλος του μήνα τώρα.

Εσείς που είστε ακόμα στην προσπάθεια, θυμηθείτε με όταν κάνετε αυτήν την εξέταση... Σας εύχομαι ολόψυχα να το ζήσετε! Αργά ή γρήγορα θα γίνει κορίτσια μου! 

Μπράβο κούκλα μου πολύ χαίρομαι!! Τα καταφερεσ τελικά. Είδατε φυλο;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Dream_on said:

Γεια χαρά στις αγωνίστριες...σε αυτές που το προσπαθούν, σε αυτές που το καταφέρνουν και σε αυτές που το κατάφεραν. Ήμουν σε αυτές που το προσπαθούσαν και ανέβηκα κατηγορία! Έκανα την εξέταση της αυχενικής διαφάνειας και είμαι σε κατάσταση ονειρική... 5 εκατοστά περίπου, χέρια, πόδια, κορμάκι, κεφάλι, εγκέφαλος, ραχοκοκαλιά, καρδούλα, κι άλλα όργανα... Όλα καλά τα βρήκε. Τα κατέγραψε και σε βίντεο και μας έδωσε να το χαζεύουμε. Είμαι στην κατάσταση που μου λεν ότι πάνε όλα καλά και νομίζω ότι μιλούν για κάποια άλλη... Έχω και το βίντεο για να το θυμάμαι! 

Αυτά... Οι καούρες είναι λιγότερες. Εν αναμονή της επόμενης εξέτασης στο τέλος του μήνα τώρα.

Εσείς που είστε ακόμα στην προσπάθεια, θυμηθείτε με όταν κάνετε αυτήν την εξέταση... Σας εύχομαι ολόψυχα να το ζήσετε! Αργά ή γρήγορα θα γίνει κορίτσια μου! 

Τι όμορφα νέα είναι αυτά!!! Μπράβο σου κοριτσάρα μου! Προσωπικά σε ευχαριστώ που μοιράστηκες αυτά τα υπέροχα νέα μαζί μας!!!! Όλα καλά πάνε! Πάμε για την επόμενη πίστα τώρα!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Dream_on είπε:

Γεια χαρά στις αγωνίστριες...σε αυτές που το προσπαθούν, σε αυτές που το καταφέρνουν και σε αυτές που το κατάφεραν. Ήμουν σε αυτές που το προσπαθούσαν και ανέβηκα κατηγορία! Έκανα την εξέταση της αυχενικής διαφάνειας και είμαι σε κατάσταση ονειρική... 5 εκατοστά περίπου, χέρια, πόδια, κορμάκι, κεφάλι, εγκέφαλος, ραχοκοκαλιά, καρδούλα, κι άλλα όργανα... Όλα καλά τα βρήκε. Τα κατέγραψε και σε βίντεο και μας έδωσε να το χαζεύουμε. Είμαι στην κατάσταση που μου λεν ότι πάνε όλα καλά και νομίζω ότι μιλούν για κάποια άλλη... Έχω και το βίντεο για να το θυμάμαι! 

Αυτά... Οι καούρες είναι λιγότερες. Εν αναμονή της επόμενης εξέτασης στο τέλος του μήνα τώρα.

Εσείς που είστε ακόμα στην προσπάθεια, θυμηθείτε με όταν κάνετε αυτήν την εξέταση... Σας εύχομαι ολόψυχα να το ζήσετε! Αργά ή γρήγορα θα γίνει κορίτσια μου! 

Μπράβο κορίτσι μου γλυκό , πολύ χαίρομαι !!! Όλα καλά λοιπόν 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου να ξέρετε ότι όλες θα τα καταφέρετε, είμαι πολύ σιγουρη!!! Επιμονή υπομονή και μην το βάζετε κάτω πότε!!!!!! Να κρατάτε σφιχτά το χέρι του αντρουλη σας και να κάνετε δυνατές αγκαλιές. Για.ποτε θα μείνετε εγκυουλες και για πότε θα τα έχετε στην αγκαλίτσα σας ούτε που θα το καταλάβετε!!

  • Μου αρέσει 9
  • Ευχαριστώ 5

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Αχ Τουτουνακι μου πόσο δίκιο έχεις!! 

Η δική μου μικρή σοπράνο με κρατά ξαγρυπνη κι ακόμη θυμάμαι την ημέρα του θετικού. 

Δεν το πιστεύω απλά....περασε πολύ γρήγορα ο καιρος

Η μικρή μου έχει μαγουλάκια για φαγωμα

Στο μπούτι υστερούμε λίγο, είναι ψηλόλιγνο για τα καλλιστεία 

Το λέω στον άντρα μου Κ με κοιτάει ετσι:angry:

Είδα κ τα κορίτσια εχθές, τα απέναντι 

Μεγάλωσαν τα πουλάκια μου!!! :x

Σε λίγο καιρό θα βγαίνουν μπαλκόνι πάλι. Τέτοια εποχή πέρυσι τα χάζευα κ πήρα την απόφαση. 

Να σου ζήσει η μπουμπού να είναι πάντα καλότυχη και γεμάτη από υγεία & αγάπη:wub: Καλή λοχεία κορίτσι μου!!! Να μας γράφεις τα νέα σου! Πολλά φιλιά!!!

  • Ευχαριστώ 1

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, SONIA79 είπε:

Να σου ζήσει η μπουμπού να είναι πάντα καλότυχη και γεμάτη από υγεία & αγάπη:wub: Καλή λοχεία κορίτσι μου!!! Να μας γράφεις τα νέα σου! Πολλά φιλιά!!!

Σε ευχαριστώ κοπελα μου να σαι καλά! 

Τώρα κοιτάζω τα κουπόνια που μας έδωσαν από το Μ για να της πάρω παιχνιδάκια. 

Εσύ σε τι φάση είσαι?? 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Αχ Τουτουνακι μου πόσο δίκιο έχεις!! 

Η δική μου μικρή σοπράνο με κρατά ξαγρυπνη κι ακόμη θυμάμαι την ημέρα του θετικού. 

Δεν το πιστεύω απλά....περασε πολύ γρήγορα ο καιρος

Η μικρή μου έχει μαγουλάκια για φαγωμα

Στο μπούτι υστερούμε λίγο, είναι ψηλόλιγνο για τα καλλιστεία 

Το λέω στον άντρα μου Κ με κοιτάει ετσι:angry:

Είδα κ τα κορίτσια εχθές, τα απέναντι 

Μεγάλωσαν τα πουλάκια μου!!! :x

Σε λίγο καιρό θα βγαίνουν μπαλκόνι πάλι. Τέτοια εποχή πέρυσι τα χάζευα κ πήρα την απόφαση. 

Αχ αυτά τα μαγουλακια για τσίμπημα!

Η μις μπούτι Νο2  θα έχει μπουτακι τροφαντο  σε δυο τρεις μήνες.Το καλοκαίρι θα τα βγάζει έξω κ θα τρελαινεται έτσι η μαμά κ ο μπαμπάς.

Δε νομίζω ότι το καλοκαίρι θ ασχολείσαι με το απέναντι μπαλκόνι αλλά με το δικό σου νινί!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Αχ αυτά τα μαγουλακια για τσίμπημα!

Η μις μπούτι Νο2  θα έχει μπουτακι τροφαντο  σε δυο τρεις μήνες.Το καλοκαίρι θα τα βγάζει έξω κ θα τρελαινεται έτσι η μαμά κ ο μπαμπάς.

Δε νομίζω ότι το καλοκαίρι θ ασχολείσαι με το απέναντι μπαλκόνι αλλά με το δικό σου νινί!

 

Αχ Μαίρη μου κι όμως!! 

Πίστεψε με 

Αυτό το μανούλα μανουλίτσα που άκουγα έκαμψε πολλές αντιστάσεις, ενδοιασμούς κ φοβους

Μόλις γεννήθηκε κ την είδα, ξεχάστηκαν όλα!!! 

Πόσο δίκιο ειχατε

Απλά δεν υπάρχει καν 

Επίσης, φοβόμουν για την τομή πριν, πως θα ναι  πως θα φαίνεται κλπ

Εκτός αυτου ο γιατρός μας έκανε εξαιρετική δουλειά, δε με ενδιαφέρει απλά. Του είπα καθόμουν να με σκίσετε άλλες δέκα φορές!!! Γι αυτό το πλάσμα! 

 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Αχ Τουτουνακι μου πόσο δίκιο έχεις!! 

Η δική μου μικρή σοπράνο με κρατά ξαγρυπνη κι ακόμη θυμάμαι την ημέρα του θετικού. 

Δεν το πιστεύω απλά....περασε πολύ γρήγορα ο καιρος

Η μικρή μου έχει μαγουλάκια για φαγωμα

Στο μπούτι υστερούμε λίγο, είναι ψηλόλιγνο για τα καλλιστεία 

Το λέω στον άντρα μου Κ με κοιτάει ετσι:angry:

Είδα κ τα κορίτσια εχθές, τα απέναντι 

Μεγάλωσαν τα πουλάκια μου!!! :x

Σε λίγο καιρό θα βγαίνουν μπαλκόνι πάλι. Τέτοια εποχή πέρυσι τα χάζευα κ πήρα την απόφαση. 

Κορίτσι μου γλυκό να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!!! Παρακολούθησα όλη σου την προσπάθεια ναι θυμάμαι που έλεγες για τα παιδάκια απέναντι, πως τα κοίταζες και πως ένιωθες και να που τώρα έχεις το παιδάκι σου αγκαλίτσα!!!

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...