Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Hope19 said:

Ειμαι θεσσαλονικη στο emvryolab..ααα νομιζα καμια 15 μερες εγω...

Μια χαρα! Μπορρι και 15 μερες, ανΛογα με το πρωτοκολλο! Ποσες βλαστο εχετε; η ακομα δεν εχει γινει ωοληψια;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

20 hours ago, Blondie 2020 said:

Κοριτσια ποι ειναι η επομενη για ετ; Εχω πολυ καιρο ν'ακουσω νεα! 

Υπάρχουν, απλώς δεν γράφουν συχνά :) 

Εγώ ετοιμάζομαι για την αυχενική την επόμενη εβδομάδα :) 

@Ελισώ τί κάνεις? Πώς πας? Εμείς πηγαίνουμε μαζί. Πότε με το καλό θα πας για την αυχενική?

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Υπάρχουν, απλώς δεν γράφουν συχνά :) 

Εγώ ετοιμάζομαι για την αυχενική την επόμενη εβδομάδα :) 

@Ελισώ τί κάνεις? Πώς πας? Εμείς πηγαίνουμε μαζί. Πότε με το καλό θα πας για την αυχενική?

Καλησπέρα :)

Σήμερα αισίως έκλεισα την 11η εβδομάδα. Αύριιο μπαίνω 12η και έχω υπέρηχο το πρωί.

20/4 είναι η αυχενική μου. Με το καλό κορίτσι μου κι εσύ, ποιά ημέρα έχεις αυχενική;

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που βρίσκονται στην προσπάθεια καλή επιτυχία και περιμένουμε να μάθουμε νέα τους!!

Σε ευχαριστώ @Andri M μου που με θυμάσαι... <3

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ said:

Καλησπέρα :)

Σήμερα αισίως έκλεισα την 11η εβδομάδα. Αύριιο μπαίνω 12η και έχω υπέρηχο το πρωί.

20/4 είναι η αυχενική μου. Με το καλό κορίτσι μου κι εσύ, ποιά ημέρα έχεις αυχενική;

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που βρίσκονται στην προσπάθεια καλή επιτυχία και περιμένουμε να μάθουμε νέα τους!!

Σε ευχαριστώ @Andri M μου που με θυμάσαι... <3

Την ίδια ημέρα έχουμε το ραντεβού μας για την αυχενική! 20/04  Σήμερα είμαι 11+5. Τετάρτη μπαίνω στη 12η. 

Με το καλό Ελισώ μου! Όλα καλά θα πάνε! 

Με το καλό στα κορίτσια της παρέας! Ναι, περιμένουμε νέα σας!  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Καλημερα! Εμενα η προετοιμασια ηταν ενας μηνας αλλα εξαρταται απο το γιατρο σου και το τι κυκλο θα ακολουθησετε. Σε ποιο γιατρο εισαι; Καλη αρχη να εχεις!!!

 

2 ώρες πρίν, Hope19 είπε:

Ειμαι θεσσαλονικη στο emvryolab..ααα νομιζα καμια 15 μερες εγω...

Καλησπέρα κορίτσι κ καλή επιτυχία ευχομαι. Εγω με τον Χριστοφ. είχα προετοιμασία 19,    21,   και 17 μέρες στην τελευταία ετ. Αναλόγως τον κύκλο , το ενδομήτριο κ τις ορμόνες σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Andri M said:

Υπάρχουν, απλώς δεν γράφουν συχνά :) 

Εγώ ετοιμάζομαι για την αυχενική την επόμενη εβδομάδα :) 

@Ελισώ τί κάνεις? Πώς πας? Εμείς πηγαίνουμε μαζί. Πότε με το καλό θα πας για την αυχενική?

Μωρε ας προχωρανε κ οι υπολοιπες κ ας.μη γραφουν!! Αντε με το καλο!! Θα ηρεμησεις!!... για μια ημερα, μετα θα σκεφτεσαι το επομενο μαξιλαρακι χα χα χα. Νιπτ θα κανεις; Παντως μετα την 11η θα δεις αλλαζει η διαθρση σου. Ηρεμει καπως ο οργανισμος νομιζω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Blondie 2020 είπε:

Μια χαρα! Μπορρι και 15 μερες, ανΛογα με το πρωτοκολλο! Ποσες βλαστο εχετε; η ακομα δεν εχει γινει ωοληψια;

Αντε να δουμε δεν αντεχω αλλο αναμονη..εχει γινει ωοληψια..εχουμε 7 βλαστοκυστες.απλα ακυρωθηκε ο προηγουμενος κυκλος ,κ τωρα ξεκιναω!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope19 said:

Αντε να δουμε δεν αντεχω αλλο αναμονη..εχει γινει ωοληψια..εχουμε 7 βλαστοκυστες.απλα ακυρωθηκε ο προηγουμενος κυκλος ,κ τωρα ξεκιναω!! 

Σουπερ πηγες! Μια χαρα θα παει με το καλο!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσι κ καλή επιτυχία ευχομαι. Εγω με τον Χριστοφ. είχα προετοιμασία 19,    21,   και 17 μέρες στην τελευταία ετ. Αναλόγως τον κύκλο , το ενδομήτριο κ τις ορμόνες σου

Γεια σου Μαρια..εκει υπολογιζα να σου πω την αληθεια 15 με 20 μερες...απλα επειδη αδιαθετησα πολυ νωριτερα τον προηγουμενι μηνα..κ εκανα averkap ενω ημουν αδιαθετη ..τωρα εχω χασει το μετρημα κ δεν ξερω ποσο θα παει..γτ ειχα διαβασει οτι γυρω στη 17 μερα του κυκλου γινεται εμβρυομεταφορα.φυσικα παντα να ειναι ολα νορμαλ...

Just now, Blondie 2020 είπε:

Σουπερ πηγες! Μια χαρα θα παει με το καλο!! 

Ναι οντως!! Σε ευχαριστω πολυ κ σε σενα οτι καλυτερο!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope19 said:

Αντε να δουμε δεν αντεχω αλλο αναμονη..εχει γινει ωοληψια..εχουμε 7 βλαστοκυστες.απλα ακυρωθηκε ο προηγουμενος κυκλος ,κ τωρα ξεκιναω!! 

Πολύ καλά πήγες! Έχεις τα παγωτίνια σου έτοιμα, επομένως μην φοβάσαι τίποτα! Εγώ έχω κάνει εμβρυομεταφορά με καταψυγμένα (σε τεχνητό κύκλο, δηλαδή με cyclacur και utrogestan) την 21η ημέρα του κύκλου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Andri M είπε:

Την ίδια ημέρα έχουμε το ραντεβού μας για την αυχενική! 20/04  Σήμερα είμαι 11+5. Τετάρτη μπαίνω στη 12η. 

Με το καλό Ελισώ μου! Όλα καλά θα πάνε! 

Με το καλό στα κορίτσια της παρέας! Ναι, περιμένουμε νέα σας!  

Με το καλό και σε σένα Αντρί μου!!! Είσαι 5 ημέρες μπροστά απο εμένα.

@Hope19  καλή επιτυχία!!!

@Blondie 2020 εσύ πώς είσαι κοπέλα μου;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Πολύ καλά πήγες! Έχεις τα παγωτίνια σου έτοιμα, επομένως μην φοβάσαι τίποτα! Εγώ έχω κάνει εμβρυομεταφορά με καταψυγμένα (σε τεχνητό κύκλο, δηλαδή με cyclacur και utrogestan) την 21η ημέρα του κύκλου.

Και εγω τεχνητο κυκλο νομιζω κανω..αφου σημερα συγκεκριμενα ξεκινησα σικλακουρ.αυξανοντας τα καθε 2 με 3 μερες...κ την αλλη εβδομαδα εχω ραντεβου για να δουμε πως προχωραει..κ να συνεχισω την αγωγη...τα παγοτινια ναι!! Χαχαχα με περιμενουν!!!! Εσυ πες μου σε τι φαση εισαι γτ δεν γνωριζω ..

Just now, Andri M είπε:

Αχχχ μπραβο τωρα ειδα την πορεια κ των δυο σας.με το καλο να χαρειτε την εγκυμοσυνη σας...και να κρατησετε τα μπεμπουλινια στην αγκαλιτσα σας!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ said:

Με το καλό και σε σένα Αντρί μου!!! Είσαι 5 ημέρες μπροστά απο εμένα.

@Hope19  καλή επιτυχία!!!

@Blondie 2020 εσύ πώς είσαι κοπέλα μου;

Φτανει κ εσενα η μεγαλη μερα! Εγω καλα, βημα βημα το παω! Ευτυχως περασαν οι ναυτιες κ εχω πιο πολυ δυναμη. Σημερα εκανα κ ριζα και νιωθω ανθρωπος! Εσυ απο συμπτωματα;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope19 said:

Και εγω τεχνητο κυκλο νομιζω κανω..αφου σημερα συγκεκριμενα ξεκινησα σικλακουρ.αυξανοντας τα καθε 2 με 3 μερες...κ την αλλη εβδομαδα εχω ραντεβου για να δουμε πως προχωραει..κ να συνεχισω την αγωγη...τα παγοτινια ναι!! Χαχαχα με περιμενουν!!!! Εσυ πες μου σε τι φαση εισαι γτ δεν γνωριζω ..

Ακόμη δεν το πιστεύω αλλά είμαι έγκυος. Διανύω την 11η εβδομάδα και θα μπω σε λίγες ημέρες στη 12η. Τα κατάφερα και εγώ με τα χρυσά αυγά! Να είναι καλά οι δότριες που μας δίνουν τη δυνατότητα να μεγαλώσουμε την οικογένειά μας! 

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και για εσένα!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Φτανει κ εσενα η μεγαλη μερα! Εγω καλα, βημα βημα το παω! Ευτυχως περασαν οι ναυτιες κ εχω πιο πολυ δυναμη. Σημερα εκανα κ ριζα και νιωθω ανθρωπος! Εσυ απο συμπτωματα;

Αχ τί ωραία, πάντα να είσαι έτσι καλά!!!

Κάθε μεσημέρι, όπως και τώρα έχω ναυτίες, πολλά σάλια, μια αηδία για όλα. Επίσης ήμουν που ήμουν ευαίσθητη, έχω παραγίνει... βλέπω τηλεόραση και κλάμα... :)

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...