Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

7 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Αχ αχ ποτε εφτασαν 3 μηνων;; εχω να σε ρωτησω πολλα οταν ερθει η ωρσ πρωτα ο θεος διδυμομανουλα!!

Κοτιτσακια μολις πηρα τα αποτελεσματα της αυχενικης! Ολα καλα!! Εκει ειναι και τα 2 και ειναι κανονικα ανθρωπακισ! Τι ειναι η φυση!! Ακομα βεβαια δεν το πιστευω, ειναι σα να βλεπω ταινια! Επομενη αναμονη τσ αποτελεσματα της nipt!

Εκανα εννοειται φανουροπιτα το μεσημερι κ εβαλα υγεια για τα μωρακια της παρεας και νεα μωρσκια γισ ολες τις κοπελες που ειναι να προχωρησουν σε ετ! 

Καλημέρα δίδυμο μανουλα!! Τα μικρα σου ανθρωπάκια είναι εκεί κ μεγαλωνουν! Όλα καλά θα πανε από εδώ κ μπρος. Να εισαι σίγουρη!

Φυλο είδατε; Σας έχω πρήξει όλες αλλά βγάζω στατιστικά , Χαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH said:

Καλημέρα δίδυμο μανουλα!! Τα μικρα σου ανθρωπάκια είναι εκεί κ μεγαλωνουν! Όλα καλά θα πανε από εδώ κ μπρος. Να εισαι σίγουρη!

Φυλο είδατε; Σας έχω πρήξει όλες αλλά βγάζω στατιστικά , Χαχα!!

Καλημερα! Μαλλον ενσ κ ενα! Το ενα αγορακι ειναι σιγουρο, το κοριτσακι με ερωτηματικο! Αχ!! Εσυ ολα καλα; τι κανει η μπουμπου;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Blondie 2020 said:

Αχ αχ ποτε εφτασαν 3 μηνων;; εχω να σε ρωτησω πολλα οταν ερθει η ωρσ πρωτα ο θεος διδυμομανουλα!!

Κοτιτσακια μολις πηρα τα αποτελεσματα της αυχενικης! Ολα καλα!! Εκει ειναι και τα 2 και ειναι κανονικα ανθρωπακισ! Τι ειναι η φυση!! Ακομα βεβαια δεν το πιστευω, ειναι σα να βλεπω ταινια! Επομενη αναμονη τσ αποτελεσματα της nipt!

Εκανα εννοειται φανουροπιτα το μεσημερι κ εβαλα υγεια για τα μωρακια της παρεας και νεα μωρσκια γισ ολες τις κοπελες που ειναι να προχωρησουν σε ετ! 

Τί όμορφα νέα!!!! Τί καλά!!!! Μπράβο!!! Μεγαλώνουν τα μικρούλια σου και όλα καλά θα πάνε!!! Και η nipt μια χαρούλα θα βγει! 

Σε ευχαριστούμε που συμπεριέλαβες τα μωράκια και τα εμβρυάκια της παρέας στη φανουρόπιτα!!!

Έχω μία ερώτηση, Pap-A κάνουμε με τα δίδυμα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Τί όμορφα νέα!!!! Τί καλά!!!! Μπράβο!!! Μεγαλώνουν τα μικρούλια σου και όλα καλά θα πάνε!!! Και η nipt μια χαρούλα θα βγει! 

Σε ευχαριστούμε που συμπεριέλαβες τα μωράκια και τα εμβρυάκια της παρέας στη φανουρόπιτα!!!

Έχω μία ερώτηση, Pap-A κάνουμε με τα δίδυμα?

Καλημέρα! Pap A κάνουμε στα διδυμα . Η νιπτ μπορεί να δώσει καμία φορά στα διδυμα ψευδές αποτέλεσμα.

πρίν από 6 λεπτά , Blondie 2020 είπε:

Καλημερα! Μαλλον ενσ κ ενα! Το ενα αγορακι ειναι σιγουρο, το κοριτσακι με ερωτηματικο! Αχ!! Εσυ ολα καλα; τι κανει η μπουμπου;

Τι ωραία να είναι ένα κ ένα! Ιδανικό. 

Εμείς καλά . Η μπουμπου είπε την πρώτη λεξούλα, μαμ. Ούτε μαμά ούτε μπαμπά. Τρώει όλο το φαι της κ είναι μεγάλη κουτσομπόλα. Θέλει να τα βλέπει κ να τα μαθαίνει όλα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 minutes ago, MaryH said:

Καλημέρα! Pap A κάνουμε στα διδυμα . Η νιπτ μπορεί να δώσει καμία φορά στα διδυμα ψευδές αποτέλεσμα.

Τι ωραία να είναι ένα κ ένα! Ιδανικό. 

Εμείς καλά . Η μπουμπου είπε την πρώτη λεξούλα, μαμ. Ούτε μαμά ούτε μπαμπά. Τρώει όλο το φαι της κ είναι μεγάλη κουτσομπόλα. Θέλει να τα βλέπει κ να τα μαθαίνει όλα.

Χα χα χα! Οι γυναικες απο μωρα φαινομαστε!!

45 minutes ago, Andri M said:

Τί όμορφα νέα!!!! Τί καλά!!!! Μπράβο!!! Μεγαλώνουν τα μικρούλια σου και όλα καλά θα πάνε!!! Και η nipt μια χαρούλα θα βγει! 

Σε ευχαριστούμε που συμπεριέλαβες τα μωράκια και τα εμβρυάκια της παρέας στη φανουρόπιτα!!!

Έχω μία ερώτηση, Pap-A κάνουμε με τα δίδυμα?

Pap a ναι. Για τη νιπτ εχει ενα μικρο ποσοστο οπως λεει η Μαιρη. Εγω αν υπηρχαν κ αλλες εξετασεις θα τις εκανα παντως. Κοτα.. Θα κανεις εχετε πει;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Χα χα χα! Οι γυναικες απο μωρα φαινομαστε!!

Pap a ναι. Για τη νιπτ εχει ενα μικρο ποσοστο οπως λεει η Μαιρη. Εγω αν υπηρχαν κ αλλες εξετασεις θα τις εκανα παντως. Κοτα.. Θα κανεις εχετε πει;

Φαι. Μαμ και gossip παιδι μου. Την εκπαιδεύω τώρα να βλέπει και σοπινγκ σταρ.

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2021 at 3:09 ΜΜ, MaryH είπε:

Και η μικρή μου ρεύεται δύσκολα. Κι έβγαζε απ την αρχή γουλιές. Συχνά εμετούς ακόμη κ τώρα. Μην ανησυχεις

Εγώ από την άλλη, ρευομαι πολύ εύκολα και συνέχεια!! Μια αηδία έχω καταντήσει... Είναι οι καούρες που έχω... :unsure:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Dream_on είπε:

Εγώ από την άλλη, ρευομαι πολύ εύκολα και συνέχεια!! Μια αηδία έχω καταντήσει... Είναι οι καούρες που έχω... :unsure:

Που να δεις τι θα γίνει αργότερα. Εγω το Πασχα νόμιζα ότι είχα φάει ολόκληρο κατσίκι! Το τελευταίο τρίμηνο να δεις! Μου έκαιγε ο λαιμός κ το στόμα.. Σαν να να είχα μέντα στο στόμα κ σαν δράκος που έβγαζα φλογες:mrgreen:

Υπομονη... Θα περάσουν αυτά κ θα ξεχαστούν όταν πάρεις αγκαλια το μωρό σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια μου ειπαν για καποιον κατσαρη παναγιωτη στο ιασω και στο λητω.... αν καποια κοπελα ξερει  για τον συγκεκριμενο γιατρο θα ηθελα να μου πει εντυπωσεις...ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσια ποι ειναι η επομενη για ετ; Εχω πολυ καιρο ν'ακουσω νεα! 

Γεια σου blondie..αν κ ειμαι νεα στο φορουμ ελεγξαμε τον κυκλο μου και  αυριο ξεκιναω σικλακουρ..ποσο διαρκει η προετοιμασια ομως δεν γνωριζω? Τα φωτα σας!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Hope19 said:

Γεια σου blondie..αν κ ειμαι νεα στο φορουμ ελεγξαμε τον κυκλο μου και  αυριο ξεκιναω σικλακουρ..ποσο διαρκει η προετοιμασια ομως δεν γνωριζω? Τα φωτα σας!!! 

Καλημερα! Εμενα η προετοιμασια ηταν ενας μηνας αλλα εξαρταται απο το γιατρο σου και το τι κυκλο θα ακολουθησετε. Σε ποιο γιατρο εισαι; Καλη αρχη να εχεις!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Blondie 2020 είπε:

Καλημερα! Εμενα η προετοιμασια ηταν ενας μηνας αλλα εξαρταται απο το γιατρο σου και το τι κυκλο θα ακολουθησετε. Σε ποιο γιατρο εισαι; Καλη αρχη να εχεις!!!

Ειμαι θεσσαλονικη στο emvryolab..ααα νομιζα καμια 15 μερες εγω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...