Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Ελισώ said:

Ναί, κάθε μήνα θα κατεβαίνω Αθήνα και κάθε 15 μέρες θα κάνω στον τόπο μου υπέρηχο. Του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη ,γι αυτό αποφάσισα κάτι τέτοιο.

Πώς είσαι κορίτσι μου εσύ;

Καλα ειμαι! Την Παρασκευη εχω τον επιμενο υπερηχο κ αν μου δωσει το οκ ο γιατρος φευγω την αλλη εβδομαδα να παω στον αντρα μου κ το γατουλη μου!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Blondie 2020 είπε:

Καλα ειμαι! Την Παρασκευη εχω τον επιμενο υπερηχο κ αν μου δωσει το οκ ο γιατρος φευγω την αλλη εβδομαδα να παω στον αντρα μου κ το γατουλη μου!!

Με το καλό να γίνουν όλα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 said:

Καλα ειμαι! Την Παρασκευη εχω τον επιμενο υπερηχο κ αν μου δωσει το οκ ο γιατρος φευγω την αλλη εβδομαδα να παω στον αντρα μου κ το γατουλη μου!!

Με το καλό Ξανθούλα μου! Να σου δώσει το πράσινο φως και να επιστρέψεις στους αγαπημένους σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μολις ενημερώθήκα για το papp a. Τρισωμία 13 απο 5500 περιπου που ήταν βγηκε 1 στα 260

Είμαι πολύ λυπημένη

Θελει να κανω νιφτυ  τεστ ο γιστρός,όχι αμνιοπαρακεντηση αρχικά.

:(

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ελισώ είπε:

Δυστυχώς μολις ενημερώθήκα για το papp a. Τρισωμία 13 απο 5500 περιπου που ήταν βγηκε 1 στα 260

Είμαι πολύ λυπημένη

Θελει να κανω νιφτυ  τεστ ο γιστρός,όχι αμνιοπαρακεντηση αρχικά.

:(

Συγνώμη που ρωτάω αλλά γτ τέτοιο ποσοστό; Με δωρεά ωαρίων δεν είσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 49 λεπτά , Ελισώ είπε:

Δυστυχώς μολις ενημερώθήκα για το papp a. Τρισωμία 13 απο 5500 περιπου που ήταν βγηκε 1 στα 260

Είμαι πολύ λυπημένη

Θελει να κανω νιφτυ  τεστ ο γιστρός,όχι αμνιοπαρακεντηση αρχικά.

:(

Ποιος σου έκανε την αυχενική ο παπ ή ο Μαλλ;

εμενα ο Μαλλ μου ειχε πει να περιμενω οτι η Papp a θα μου έριχνε το ποσοστό βεβαια εσενα τωρα εχει πέσει αισθητά. Αλλα μην στεναχωριέσαι προκαταβολικά ποσες ειναι οι κοπέλες που κάνανε Αμνιο και το αποτέλεσμα ηταν μια χαρα. Εγω εχω δυο πολυ καλές μου φίλες που έκαναν τροφοβλαστη και ολα ηταν εντάξει κόντρα στα στατιστικά.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Ποιος σου έκανε την αυχενική ο παπ ή ο Μαλλ;

εμενα ο Μαλλ μου ειχε πει να περιμενω οτι η Papp a θα μου έριχνε το ποσοστό βεβαια εσενα τωρα εχει πέσει αισθητά. Αλλα μην στεναχωριέσαι προκαταβολικά ποσες ειναι οι κοπέλες που κάνανε Αμνιο και το αποτέλεσμα ηταν μια χαρα. Εγω εχω δυο πολυ καλές μου φίλες που έκαναν τροφοβλαστη και ολα ηταν εντάξει κόντρα στα στατιστικά.

Ο Παπ μου έκανε την αυχενική και είπε:" άριστο μωράκι" .

Ο Σφακ δεν θέλει να κάνω αμνιο, μόνο εξ ανάγκης.  

Σε ευχαριστώ, μακάρι όλα να πάνε καλά και σε εμένα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ελισώ είπε:

Ο Παπ μου έκανε την αυχενική και είπε:" άριστο μωράκι" .

Ο Σφακ δεν θέλει να κάνω αμνιο, μόνο εξ ανάγκης.  

Σε ευχαριστώ, μακάρι όλα να πάνε καλά και σε εμένα

Καλημερα!Κανε μια νιπτ αρχικα. Το ειναι ετσι το ποσοστο δεν σημαινει οτι θα βγει σιγουρα. Ενα ποσοστο ειναι κ πιθανοτητες. Σε πολλες κοπελες συμβαινει κ μετα ολα καλα. Ευχομαι ολα καλα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, Ελισώ said:

Ο Παπ μου έκανε την αυχενική και είπε:" άριστο μωράκι" .

Ο Σφακ δεν θέλει να κάνω αμνιο, μόνο εξ ανάγκης.  

Σε ευχαριστώ, μακάρι όλα να πάνε καλά και σε εμένα

Ελισώ μου, όπως σου έγραψε και η Μαιρούλα, είναι μιά πιθανότητα. Δεν σημαίνει ότι αυτό συμβαίνει. Αρχικά, έχουμε ένα πολύ θετικό, την πολύ καλή υπερηχογραφική εικόνα. Και ο γιατρός σου το παίρνει υπόψιν του αυτό. Επιπλέον, σύντομα θα σιγουρευτείς ότι το μωράκι είναι υγιές, όποια μέθοδο και αν επιλέξεις. Σου στέλνω μία σφιχτή αγκαλιά! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Πρωτα απ ολα Ελισω σου ευχομαι τα καλυτερα.

Να ρωτησω λιγο κατι.Υπαρχει κοπελα που να πηγε στους Κουρτη-Παπαθανακο και να πετυχε με δωρεα ωαριων με την πρωτη εμβρυομεταφορα ή εστω τη δευτερη και να ητανε πανω απο 40-43 ετων?Ευχαριστω πολυ.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

Καλημερα.Πρωτα απ ολα Ελισω σου ευχομαι τα καλυτερα.

Να ρωτησω λιγο κατι.Υπαρχει κοπελα που να πηγε στους Κουρτη-Παπαθανακο και να πετυχε με δωρεα ωαριων με την πρωτη εμβρυομεταφορα ή εστω τη δευτερη και να ητανε πανω απο 40-43 ετων?Ευχαριστω πολυ.

Η Andri Μ και η Sonia79 και νομιζω ειναι σε αυτο το ηλικιακο γκρουπ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Η Andri Μ και η Sonia79 και νομιζω ειναι σε αυτο το ηλικιακο γκρουπ!

Ευχσριστω πολυ.Τα κοριτσια πιο πολυ κοντα στα 40 θα  ελεγα μαλλον ειναι.Εγω ρωταω για κοπελες κοντα στα 45.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...