Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

On 28/3/2021 at 11:32 ΜΜ, MaryH είπε:

Όμως κ η Άννα η δότρια μας είχε πει ότι έδωσε δέκα νομίζω ωάρια. Σίγουρα πολλοί λένε ψέμματα κ τα μοιράζουν. Τι να πω δεν ξερω

Την πρώτη φορά ειχα πάνω από 10. Είχα γύρω στα 14 νομίζω αλλά δεν ξέρω αν ήταν όλα στο κατάλληλο μέγεθος. Την δεύτερη φορά που πήρα περισσότερες ενέσεις είχα 18 σιγουρα. Και δεν ήθελαν να χάσουν ούτε ένα. Περιμέναμε να μεγαλώσει μέχρι και το τελευταίο

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Annaforyou είπε:

Την πρώτη φορά ειχα πάνω από 10. Είχα γύρω στα 14 νομίζω αλλά δεν ξέρω αν ήταν όλα στο κατάλληλο μέγεθος. Την δεύτερη φορά που πήρα περισσότερες ενέσεις είχα 18 σιγουρα. Και δεν ήθελαν να χάσουν ούτε ένα. Περιμέναμε να μεγαλώσει μέχρι και το τελευταίο

A, μαλιστα. Αν δω δηλαδη μπεμπη να μοιαζει στη μπεμπα θα ειναι ετεροθαλης

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Annaforyou είπε:

Την πρώτη φορά ειχα πάνω από 10. Είχα γύρω στα 14 νομίζω αλλά δεν ξέρω αν ήταν όλα στο κατάλληλο μέγεθος. Την δεύτερη φορά που πήρα περισσότερες ενέσεις είχα 18 σιγουρα. Και δεν ήθελαν να χάσουν ούτε ένα. Περιμέναμε να μεγαλώσει μέχρι και το τελευταίο

Ειναι ξεκάθαρο και γνωστό ότι τα κέντρα που δίνουν 8-10 ωαρια τα μοιράζουν, άλλο που μας λένε ψέματα.. Είναι πολλά τα λεφτά... Ευχαριστούμε που μοιράστηκες την εμπειρία σου.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, island1 είπε:

ειχε να μοιάσει...Σαλονικια παιδί μου...αλλος αερας

Το παιδακι μου... Θα διεκδικεί όταν μεγαλώσει ... λιονταρακι

Η δικιά σου τι κάνει; Την ειχες γράψει στον παιδικο;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Το παιδακι μου... Θα διεκδικεί όταν μεγαλώσει ... λιονταρακι

Η δικιά σου τι κάνει; Την ειχες γράψει στον παιδικο;

γραφτηκαμε προνηπιο...γινόμαστε 4 τον Ιούλη.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , island1 είπε:

γραφτηκαμε προνηπιο...γινόμαστε 4 τον Ιούλη.

Πωπω η δικιά σου θα πάει πανεπιστήμιο κ δεν θα το καταλάβουμε! Ολόκληρη κοπέλα. Πως νιώθεις τώρα που μεγάλωσε;

Εγω προχθές περνούσα απ το νηπιαγωγείο της γειτονιάς κ διάβαζα σε ποιο νηπιαγωγείο θ ανήκει η μπουμπου

Πολυ περίεργο. Παλιά περνούσα από εκεί κ έλεγα ότι ποτε δεν θα έχω παιδι που να φοιτά σ αυτό το νηπιαγωγείο. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Πωπω η δικιά σου θα πάει πανεπιστήμιο κ δεν θα το καταλάβουμε! Ολόκληρη κοπέλα. Πως νιώθεις τώρα που μεγάλωσε;

Εγω προχθές περνούσα απ το νηπιαγωγείο της γειτονιάς κ διάβαζα σε ποιο νηπιαγωγείο θ ανήκει η μπουμπου

Πολυ περίεργο. Παλιά περνούσα από εκεί κ έλεγα ότι ποτε δεν θα έχω παιδι που να φοιτά σ αυτό το νηπιαγωγείο. 

κι εγω το ιδιο ελεγα για τα σχολεια χάχα( το σύ δρόμο των εκπαιδευτικων). ΜΑΙΡΗ μου δεν εχω συνειδητοποιήσει πόσο γρηγορα μεγαλώνει. Δεν μπορώ να το πιστέψω. Νομιζω ει.αστε στην καλυτερη ηλικια.τα 2 προηγουμενα καλοκαίρια ηταν δράμα..πολυ τρεξιμο γκρινια κτλ. Τωρα είναι παιδάκι..Μιλαει κανει διάλογο και μπορούμε να κανουμε μαζι πράγματα...η αγάπη μας θεριευει καινπια έχουμε κι εκεινης. Βέβαια αρχισε να πεταει ατακες τυπου" θελω κι εγω αδερφάκι" ποτε θα βγει κι ΕΣΕΝΑ μωρο από την κοιλίτσα κτλ και εξηγουμε ξανα κ ξανα ότι δε θα γινει με διαφόρους τροπους....

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

κι εγω το ιδιο ελεγα για τα σχολεια χάχα( το σύ δρόμο των εκπαιδευτικων). ΜΑΙΡΗ μου δεν εχω συνειδητοποιήσει πόσο γρηγορα μεγαλώνει. Δεν μπορώ να το πιστέψω. Νομιζω ει.αστε στην καλυτερη ηλικια.τα 2 προηγουμενα καλοκαίρια ηταν δράμα..πολυ τρεξιμο γκρινια κτλ. Τωρα είναι παιδάκι..Μιλαει κανει διάλογο και μπορούμε να κανουμε μαζι πράγματα...η αγάπη μας θεριευει καινπια έχουμε κι εκεινης. Βέβαια αρχισε να πεταει ατακες τυπου" θελω κι εγω αδερφάκι" ποτε θα βγει κι ΕΣΕΝΑ μωρο από την κοιλίτσα κτλ και εξηγουμε ξανα κ ξανα ότι δε θα γινει με διαφόρους τροπους....

Ναι αυτή η ηλικία των νηπίων είναι η καλύτερη. Τα αγαπω! Έπικοινωνια κ ηρεμία.,Φέτος το καλοκαίρι δεν ξερω αν θα μπορούμε  να πάμε διακοπές γιατί ίσως να την κυνηγάω 

Αχ αυτό με τ αδερφάκια. Μου το λένε κι εμενα στο νηπιαγωγείο πολλά παιδάκια. Δεν πειραζει θα μάθουν να είναι μοναχοκόρες κ πριγκίπισσες. Το ένα παιδι έχει άλλο δέσιμο με τους γονείς

3 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

9 κ 5 σήμερα και δεν το πιστεύω ακόμα.

Το ζουζούνι έγινε ... "θηρίο"  : D  ,πρίν μερικές μέρες ήταν 2,5 εκατοστα κ 186 παλμούς. Είναι απίστευτο που έχει ποδαράκια, χεράκια, κουνιόταν σαν να χόρευε!!! 20 Απριλίου έχω αυχενική...

Εύχομαι σύντομα σε όλες να τα ζήσετε όλα αυτά!!! 

Σας φιλώ!!!

Με το καλό κι η αυχενικη!! Αχ το μωράκι σου είναι ανθρωπάκι κανονικό! Είδατε φυλο;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Ελισώ είπε:

Όχι δεν είδαμε Μαίρη μου, νομίζω είναι λίγο νωρίς. 

χαιρομαι απιστευτα για σενα με το καλο η αυχινικη.Λογικα θα δειτε εκει.Γερο να είναι Παναγία μου κι το φύλο είναι το λιγοτερο..παντως επενδύω σε κορη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...