Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Εμένα με κράτησε η δική σου ιστορία και της @Καντι που δεν εγκατέλειψε ποτέ

Χαίρομαι που σε εμπνευσαμε χαχα! Αν και πιστεύω ότι έχεις τόση μα τόση δύναμη μέσα σου που δεν το φανταζεσαι

Μαλλον εσυ εισαι η ηρωίδα μου:wub:

21 ώρες πρίν, ni-ki είπε:

Κορίτσια και εγώ προχωράω καλά, χοριακες οκ και σήμερα είδαμε το σάκο και μια μικρή κουκκίδα , ειμαι 5 εβδομάδων και τριών ημερών . Την άλλη εβδομάδα πάλι . Πήρα μια ανάσα . 

Μπραβο κούκλα μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

On 6/16/2021 at 6:43 PM, Ydroxoos76 said:

Καλησπέρα σε όλες τις συναγωνίστριες. Το έγραψα και στις μανούλες Δεκεμβρίου το γράφω και εδώ κι ακόμα τρέμω από συγκίνηση. Πήγα σήμερα για αυχενική. Είμαι 12 + 2 σήμερα ΠΗΤ μου έδωσε 27/12. Το μωράκι είναι υγιέστατο φυλο δεν μπορούσε να δει ακόμη αλλά κατά πάσα πιθανότητα μου είπε κοριτσάκι. Εμένα το μόνο που με ένοιαζε να είναι το μωρό καλά και χάρηκα πολύ με τα αποτελέσματα. Δόξα τω Θεώ και την Παναγία προχωράμε καλά. Καλά αποτελέσματα και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! Η τύχη με το μέρος σας!!

Αχ, τι καλά νέα!!!!! Όλα πάνε περίφημα!! Αλλάζουμε πίστα σε αυτό το "παιχνίδι" της υπογονιμότητας!!! Σε φιλώ γλυκά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια! Μπαινω κ εγω στο club της δωρεας..εκανα εξετασεις για να ξεκινησω εξωσωματικη και η αμη ειναι 0.23.. πανε τα αυγουλακια μου...προωρη εμμηνοπαυση..καλη επιτυχια σε ολες μας!! Καθε συμβουλης σας δεκτη!


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Neli83 είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Μπαινω κ εγω στο club της δωρεας..εκανα εξετασεις για να ξεκινησω εξωσωματικη και η αμη ειναι 0.23.. πανε τα αυγουλακια μου...προωρη εμμηνοπαυση..καλη επιτυχια σε ολες μας!! Καθε συμβουλης σας δεκτη!

Αυτο σημαινει οτι δεν κανεις διεγερση αλλα μπορεις να κανεις φυσικους ενα καλο θελουμε 

Μην απογοητευεσαι πολλες κοπελες με 0 αμη τα καταφεραν !!!

Προσοχη στην επιλογη γιατρου!!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Neverislate είπε:

Αυτο σημαινει οτι δεν κανεις διεγερση αλλα μπορεις να κανεις φυσικους ενα καλο θελουμε 

Μην απογοητευεσαι πολλες κοπελες με 0 αμη τα καταφεραν !!!

Προσοχη στην επιλογη γιατρου!!!!

 

Αληθεια??αυτο δεν το ηξερα...μου εδωσε κατι χαπια femara να δει αν θα ανταποκριθω...θα δουμε..σ'ευχαριστω πολυ!


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Μενω επαρχια,δεν ειναι καποιος γνωστος απο μεγαλη πολη για να τον ξερετε..

Ίσως καλύτερα να μην είναι από τους γνωστούς. Κι εγω ειπα να πάω τσιριγ που ήταν φίρμα και ήτα η χειρότερη μου εμπειρία. Νομιζω είναι καλή ιδέα τα φεμαρα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Αληθεια??αυτο δεν το ηξερα...μου εδωσε κατι χαπια femara να δει αν θα ανταποκριθω...θα δουμε..σ'ευχαριστω πολυ!

Να προσπαθήσεις να μαζέψεις πρώτα δικά σου κανα χρόνο με φυσικούς κύκλους, η δωρεά θα ειναι εκεί και θα σε περιμένει.

 Ειστε 22 χρόνια με τον σύζυγο;;;; Εντυπωσιακό!!!

  • Μου αρέσει 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, pocm είπε:

Ίσως καλύτερα να μην είναι από τους γνωστούς. Κι εγω ειπα να πάω τσιριγ που ήταν φίρμα και ήτα η χειρότερη μου εμπειρία. Νομιζω είναι καλή ιδέα τα φεμαρα

Μακαρι να γινει κατι με τα φαρμακα...κ εμενα με φοβιζουν τα μεγαλα ονοματα..δεν τους βρισκεις ευκολα και σε πασαρουν στους βοηθους...

3 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Να προσπαθήσεις να μαζέψεις πρώτα δικά σου κανα χρόνο με φυσικούς κύκλους, η δωρεά θα ειναι εκεί και θα σε περιμένει.

 Ειστε 22 χρόνια με τον σύζυγο;;;; Εντυπωσιακό!!!

Λες να αξιζει τον κοπο?? Εγω ελεγα να παω κατευθειαν με δωρεα γιατι δεν ξερω αν θα αντεξω ψυχικα να χασω ενα χρονο...θα το συζητησω κ με το γιατρο... ναι ειμαστε μαζι απο το σχολειο απο 15 χρονων..!!!


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Μακαρι να γινει κατι με τα φαρμακα...κ εμενα με φοβιζουν τα μεγαλα ονοματα..δεν τους βρισκεις ευκολα και σε πασαρουν στους βοηθους...

Λες να αξιζει τον κοπο?? Εγω ελεγα να παω κατευθειαν με δωρεα γιατι δεν ξερω αν θα αντεξω ψυχικα να χασω ενα χρονο...θα το συζητησω κ με το γιατρο... ναι ειμαστε μαζι απο το σχολειο απο 15 χρονων..!!!

Και εγώ με αμη 0.04 κάνω φυσικούς.. Εχω μπροστά μου μέχρι τη δωρεά.. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Malntalia είπε:

Και εγώ με αμη 0.04 κάνω φυσικούς.. Εχω μπροστά μου μέχρι τη δωρεά.. 

Εχεις παρει αυγουλακια?? Πες μου λιγο για τους φυσικους..δεν εχεις παρει καθολου φαρμακα??


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Μακαρι να γινει κατι με τα φαρμακα...κ εμενα με φοβιζουν τα μεγαλα ονοματα..δεν τους βρισκεις ευκολα και σε πασαρουν στους βοηθους...

Λες να αξιζει τον κοπο?? Εγω ελεγα να παω κατευθειαν με δωρεα γιατι δεν ξερω αν θα αντεξω ψυχικα να χασω ενα χρονο...θα το συζητησω κ με το γιατρο... ναι ειμαστε μαζι απο το σχολειο απο 15 χρονων..!!!

Με  femara  περισυ έκανα 6 (είχα και 2 καταψυξη). Και είμαι 43+ . Ήμουν άτυχη που πηγα τσιργ (τα μεγάλα ονόματα που λεγαμε) δεν έλεγξε τιποτα και έκανε εμβρυομεταφορα για να τελειώνει όπως είπε.  Αφού δεν πέτυχαν τα δικά μου  σκέφτηκε να δουμε τη μήτρα με  Υστεροσκοπηση για τη δωρεά. Με δικά μου δε βόλευε να πετύχω υποθέτω,   θα την έβγαζε με ένα χιλιάρικο μονο. Κι έτσι έχασα την τελευταία ευκαιρία με δικά μου.

Οπότε  (γνώμη μου)πάρε φεμαρα κοίταξε τα ολα ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ. Χίλιες φορές γιατρούς με low profile.  

7 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Μακαρι να γινει κατι με τα φαρμακα...κ εμενα με φοβιζουν τα μεγαλα ονοματα..δεν τους βρισκεις ευκολα και σε πασαρουν στους βοηθους...

Λες να αξιζει τον κοπο?? Εγω ελεγα να παω κατευθειαν με δωρεα γιατι δεν ξερω αν θα αντεξω ψυχικα να χασω ενα χρονο...θα το συζητησω κ με το γιατρο... ναι ειμαστε μαζι απο το σχολειο απο 15 χρονων..!!!

Απο τα 15??? Εντυπωσιακό πραγματικά. Να τα χιλιασετε 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , pocm είπε:

Με  femara  περισυ έκανα 6 (είχα και 2 καταψυξη). Και είμαι 43+ . Ήμουν άτυχη που πηγα τσιργ (τα μεγάλα ονόματα που λεγαμε) δεν έλεγξε τιποτα και έκανε εμβρυομεταφορα για να τελειώνει όπως είπε.  Αφού δεν πέτυχαν τα δικά μου  σκέφτηκε να δουμε τη μήτρα με  Υστεροσκοπηση για τη δωρεά. Με δικά μου δε βόλευε να πετύχω υποθέτω,   θα την έβγαζε με ένα χιλιάρικο μονο. Κι έτσι έχασα την τελευταία ευκαιρία με δικά μου.

Οπότε  (γνώμη μου)πάρε φεμαρα κοίταξε τα ολα ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ. Χίλιες φορές γιατρούς με low profile.  

Ναι πρεπει να ειμαστε κ τυχερες να πεσουμε πανω σε ανθρωπους που θελουν να μας βοηθησουν κ οχι να μας ξεφραγκιασουν.. ειμαι εντελως ασχετη αλλα θα τους πω να τα ξεσκονισουμε ολα...σ'ευχαριστω πολυ!!

πρίν από 33 λεπτά , pocm είπε:

Με  femara  περισυ έκανα 6 (είχα και 2 καταψυξη). Και είμαι 43+ . Ήμουν άτυχη που πηγα τσιργ (τα μεγάλα ονόματα που λεγαμε) δεν έλεγξε τιποτα και έκανε εμβρυομεταφορα για να τελειώνει όπως είπε.  Αφού δεν πέτυχαν τα δικά μου  σκέφτηκε να δουμε τη μήτρα με  Υστεροσκοπηση για τη δωρεά. Με δικά μου δε βόλευε να πετύχω υποθέτω,   θα την έβγαζε με ένα χιλιάρικο μονο. Κι έτσι έχασα την τελευταία ευκαιρία με δικά μου.

Οπότε  (γνώμη μου)πάρε φεμαρα κοίταξε τα ολα ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ. Χίλιες φορές γιατρούς με low profile.  

Απο τα 15??? Εντυπωσιακό πραγματικά. Να τα χιλιασετε 

Τωρα ειδα το τελευταιο σχολιο!! Σ'ευχαριστουμε πολυ!!!!


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Εχεις παρει αυγουλακια?? Πες μου λιγο για τους φυσικους..δεν εχεις παρει καθολου φαρμακα??

Είχα παρει με φάρμακα δεν πήγε καλά.. Είχα πάρει 4 σε έναν απαίσιο γιατρό περυσι το καλοκαίρι.. Τα οποία είναι σα να μη τα πηρα.. Και τώρα κάνω συλλογή.. Εχω ένα στην καταψυξη.. Και προσπαθώ να τα κάνω 4.. Η @Nephele78 έχει δίδυμα με φυσικούς.. Και είναι έμπνευση για μένα.. Εγώ τώρα μπήκα στο κλαμπ.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...