Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Απαπα μεγαλώσετε καλέ!!!τρελαίνετε κόσμο τώρα!!!!Μπράβο κοριτσάκι μου χίλια μπράβο...

Την τεταρτη εχω Αυχενική και έχω πολύ άγχος!!!

Όλα θα πάνε υπέροχα Νατασσακι μου!!!! Να είσαι ήρεμη,όσο γίνεται και να το απολαύσεις!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Πήγα Ιασω  σε ραντεβού. Μου είπαν αναμονή είναι 3 μήνες διότι δεν χρησιμοποιούν δότριες πάνω από 2 φορές γιατί απαγορεύεται. Ενώ στον τσιργ μου είχαν πει χρησιμοποιούν ίδιες δότριες (όταν έχουν δώσει εγκυμοσύνη)για να υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες. Οι εξετάσεις που ζητάει το Ιασω είναι τριμήνου για σιγουριά και συμπεριλαμβάνονται και εξετάσεις όπως έλεγχος μαστων. Γενικά αυστηροί στο ιατρικό κομμάτι κι αυτό το θεώρησα καλό. Μίλησα με την υπεύθυνη της μονάδας ΜΟΝΟ αυτή κάνει αυτούς τους ελέγχους με μεγάλη αυστηρότητα.  Μου φάνηκε άκρως επαγγελματικό κέντρο. Καμία σχέση με του τσιργ. Σε γιατρό δεν έχω καταλήξει ακομα ομως το κέντρο δεν έχει καμια σχέση με όσα έχω πάει. Ηταν μακράν το καλύτερο.ο επαγγελματισμις της υπεύθυνης  μου έκανε εξαιρετική εντύπωση. Τα χαρτιά τα παραλαμβάνει αυτή με εχεμύθεια. Στο προηγούμενο κέντρο τα έδινες κ τα έβλεπαν όσοι ήταν γύρω σου.  Ελπίζω εδω τωρα να είναι το τυχερό μου. Το καλό είναι ότι βγηκα γελαστή. Απο τον τσιργ θυμάμαι να φεύγω κλαίγοντας (όχι για το αποτέλεσμα). Θέλω να είμαι ήρεμη κι ότι γίνει. 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pocm είπε:

Πήγα Ιασω  σε ραντεβού. Μου είπαν αναμονή είναι 3 μήνες διότι δεν χρησιμοποιούν δότριες πάνω από 2 φορές γιατί απαγορεύεται. Ενώ στον τσιργ μου είχαν πει χρησιμοποιούν ίδιες δότριες (όταν έχουν δώσει εγκυμοσύνη)για να υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες. Οι εξετάσεις που ζητάει το Ιασω είναι τριμήνου για σιγουριά και συμπεριλαμβάνονται και εξετάσεις όπως έλεγχος μαστων. Γενικά αυστηροί στο ιατρικό κομμάτι κι αυτό το θεώρησα καλό. Μίλησα με την υπεύθυνη της μονάδας ΜΟΝΟ αυτή κάνει αυτούς τους ελέγχους με μεγάλη αυστηρότητα.  Μου φάνηκε άκρως επαγγελματικό κέντρο. Καμία σχέση με του τσιργ. Σε γιατρό δεν έχω καταλήξει ακομα ομως το κέντρο δεν έχει καμια σχέση με όσα έχω πάει. Ηταν μακράν το καλύτερο.ο επαγγελματισμις της υπεύθυνης  μου έκανε εξαιρετική εντύπωση. Τα χαρτιά τα παραλαμβάνει αυτή με εχεμύθεια. Στο προηγούμενο κέντρο τα έδινες κ τα έβλεπαν όσοι ήταν γύρω σου.  Ελπίζω εδω τωρα να είναι το τυχερό μου. Το καλό είναι ότι βγηκα γελαστή. Απο τον τσιργ θυμάμαι να φεύγω κλαίγοντας (όχι για το αποτέλεσμα). Θέλω να είμαι ήρεμη κι ότι γίνει. 

Ποιους γιατρούς έχει εκεί;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, pocm είπε:

Πήγα Ιασω  σε ραντεβού. Μου είπαν αναμονή είναι 3 μήνες διότι δεν χρησιμοποιούν δότριες πάνω από 2 φορές γιατί απαγορεύεται. Ενώ στον τσιργ μου είχαν πει χρησιμοποιούν ίδιες δότριες (όταν έχουν δώσει εγκυμοσύνη)για να υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες. Οι εξετάσεις που ζητάει το Ιασω είναι τριμήνου για σιγουριά και συμπεριλαμβάνονται και εξετάσεις όπως έλεγχος μαστων. Γενικά αυστηροί στο ιατρικό κομμάτι κι αυτό το θεώρησα καλό. Μίλησα με την υπεύθυνη της μονάδας ΜΟΝΟ αυτή κάνει αυτούς τους ελέγχους με μεγάλη αυστηρότητα.  Μου φάνηκε άκρως επαγγελματικό κέντρο. Καμία σχέση με του τσιργ. Σε γιατρό δεν έχω καταλήξει ακομα ομως το κέντρο δεν έχει καμια σχέση με όσα έχω πάει. Ηταν μακράν το καλύτερο.ο επαγγελματισμις της υπεύθυνης  μου έκανε εξαιρετική εντύπωση. Τα χαρτιά τα παραλαμβάνει αυτή με εχεμύθεια. Στο προηγούμενο κέντρο τα έδινες κ τα έβλεπαν όσοι ήταν γύρω σου.  Ελπίζω εδω τωρα να είναι το τυχερό μου. Το καλό είναι ότι βγηκα γελαστή. Απο τον τσιργ θυμάμαι να φεύγω κλαίγοντας (όχι για το αποτέλεσμα). Θέλω να είμαι ήρεμη κι ότι γίνει. 

Σαν να ακούω τον εαυτό μου...!!!θα συμφωνησ ω απολυτα..ακριβώς έτσι έχουν τα πράγματα εκεί.μιλας μόνο με την Ευμ...

Το έχω κάνει 2 φορές αν μπορω κάπου να βοηθήσω μετά χαράς.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Σαν να ακούω τον εαυτό μου...!!!θα συμφωνησ ω απολυτα..ακριβώς έτσι έχουν τα πράγματα εκεί.μιλας μόνο με την Ευμ...

Το έχω κάνει 2 φορές αν μπορω κάπου να βοηθήσω μετά χαράς.  

Ευτυχώς είδα καθαρά. Γιατί μετά την τραγική εμπειρία ακεσ  .... 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις συναγωνίστριες. Το έγραψα και στις μανούλες Δεκεμβρίου το γράφω και εδώ κι ακόμα τρέμω από συγκίνηση. Πήγα σήμερα για αυχενική. Είμαι 12 + 2 σήμερα ΠΗΤ μου έδωσε 27/12. Το μωράκι είναι υγιέστατο φυλο δεν μπορούσε να δει ακόμη αλλά κατά πάσα πιθανότητα μου είπε κοριτσάκι. Εμένα το μόνο που με ένοιαζε να είναι το μωρό καλά και χάρηκα πολύ με τα αποτελέσματα. Δόξα τω Θεώ και την Παναγία προχωράμε καλά. Καλά αποτελέσματα και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! Η τύχη με το μέρος σας!!

Μπράβο κοριτσάκι μου , τι ωραία νέα !!! Το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο θα είναι αυτό !!!Συγκινηθηκα τώρα ... πολύ χάρηκα , με το καλό να την πάρεις αγκαλιά !!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , thalasa είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου , τι ωραία νέα !!! Το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο θα είναι αυτό !!!Συγκινηθηκα τώρα ... πολύ χάρηκα , με το καλό να την πάρεις αγκαλιά !!

Σευχαριστω πολύ και στα δικά σου...σε περιμένω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις συναγωνίστριες. Το έγραψα και στις μανούλες Δεκεμβρίου το γράφω και εδώ κι ακόμα τρέμω από συγκίνηση. Πήγα σήμερα για αυχενική. Είμαι 12 + 2 σήμερα ΠΗΤ μου έδωσε 27/12. Το μωράκι είναι υγιέστατο φυλο δεν μπορούσε να δει ακόμη αλλά κατά πάσα πιθανότητα μου είπε κοριτσάκι. Εμένα το μόνο που με ένοιαζε να είναι το μωρό καλά και χάρηκα πολύ με τα αποτελέσματα. Δόξα τω Θεώ και την Παναγία προχωράμε καλά. Καλά αποτελέσματα και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! Η τύχη με το μέρος σας!!

μπραβο κοριτσακι !!!! αντε με το καλο να παρεις την κοριτσαρα σου αγκαλιτσα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις συναγωνίστριες. Το έγραψα και στις μανούλες Δεκεμβρίου το γράφω και εδώ κι ακόμα τρέμω από συγκίνηση. Πήγα σήμερα για αυχενική. Είμαι 12 + 2 σήμερα ΠΗΤ μου έδωσε 27/12. Το μωράκι είναι υγιέστατο φυλο δεν μπορούσε να δει ακόμη αλλά κατά πάσα πιθανότητα μου είπε κοριτσάκι. Εμένα το μόνο που με ένοιαζε να είναι το μωρό καλά και χάρηκα πολύ με τα αποτελέσματα. Δόξα τω Θεώ και την Παναγία προχωράμε καλά. Καλά αποτελέσματα και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! Η τύχη με το μέρος σας!!

Περυσι τέτοια μερα εκανα κι εγω την αυχενική μου. Ειχα πητ 26/12, Αχ μου θύμισες τα δικά μου τωρα κι ένιωσα μια χαρα και συγκίνηση. Ενα θα σου πω κοιμήσου τωρα που μπορείς! Έξι μηνες με τον μπεμπη και δεν εχει υπάρξει μερα που να εχω κοιμηθεί πάνω απο 4 ωρες συνεχόμενες. Του χρόνου τέτοια εποχή θα εχεις ενα λουκουμακι με μπουτακια που δεν θα ξέρεις που να το πρώτο φιλήσεις!

  • Μου αρέσει 10

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Περυσι τέτοια μερα εκανα κι εγω την αυχενική μου. Ειχα πητ 26/12, Αχ μου θύμισες τα δικά μου τωρα κι ένιωσα μια χαρα και συγκίνηση. Ενα θα σου πω κοιμήσου τωρα που μπορείς! Έξι μηνες με τον μπεμπη και δεν εχει υπάρξει μερα που να εχω κοιμηθεί πάνω απο 4 ωρες συνεχόμενες. Του χρόνου τέτοια εποχή θα εχεις ενα λουκουμακι με μπουτακια που δεν θα ξέρεις που να το πρώτο φιλήσεις!

Συγκίνηση μόνο Κάντυ μου τίποτα άλλο.... Χθες ρίξαμε κλάμα κι εγώ και ο άντρας μου μαζί. Ένα χαριτωμένο πλασματάκι έκανε τούμπες στην κοιλίτσα....

8 ώρες πρίν, anna73 είπε:

μπραβο κοριτσακι !!!! αντε με το καλο να παρεις την κοριτσαρα σου αγκαλιτσα!!!

Σευχαριστω πολύ.... εύχομαι τα καλύτερα σε ολες

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις συναγωνίστριες. Το έγραψα και στις μανούλες Δεκεμβρίου το γράφω και εδώ κι ακόμα τρέμω από συγκίνηση. Πήγα σήμερα για αυχενική. Είμαι 12 + 2 σήμερα ΠΗΤ μου έδωσε 27/12. Το μωράκι είναι υγιέστατο φυλο δεν μπορούσε να δει ακόμη αλλά κατά πάσα πιθανότητα μου είπε κοριτσάκι. Εμένα το μόνο που με ένοιαζε να είναι το μωρό καλά και χάρηκα πολύ με τα αποτελέσματα. Δόξα τω Θεώ και την Παναγία προχωράμε καλά. Καλά αποτελέσματα και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! Η τύχη με το μέρος σας!!

Αχ τι καλα νεα 

Με το καλο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις συναγωνίστριες. Το έγραψα και στις μανούλες Δεκεμβρίου το γράφω και εδώ κι ακόμα τρέμω από συγκίνηση. Πήγα σήμερα για αυχενική. Είμαι 12 + 2 σήμερα ΠΗΤ μου έδωσε 27/12. Το μωράκι είναι υγιέστατο φυλο δεν μπορούσε να δει ακόμη αλλά κατά πάσα πιθανότητα μου είπε κοριτσάκι. Εμένα το μόνο που με ένοιαζε να είναι το μωρό καλά και χάρηκα πολύ με τα αποτελέσματα. Δόξα τω Θεώ και την Παναγία προχωράμε καλά. Καλά αποτελέσματα και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! Η τύχη με το μέρος σας!!

Μπραβο κορίτσι, το ήξερα κ για το φυλο και για τα καλά αποτελέσματα! Πάμε δυνατα λοιπόν  για την χριστουγεννιάτικη μπεμπουλα! Κι η δικιά σου ιστορία δείχνει ότι παντα μα παντα , ο επιμένων νικά!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , MaryH είπε:

Μπραβο κορίτσι, το ήξερα κ για το φυλο και για τα καλά αποτελέσματα! Πάμε δυνατα λοιπόν  για την χριστουγεννιάτικη μπεμπουλα! Κι η δικιά σου ιστορία δείχνει ότι παντα μα παντα , ο επιμένων νικά!

Εμένα με κράτησε η δική σου ιστορία και της @Καντι που δεν εγκατέλειψε ποτέ

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...