Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Ναι οντως δεν παίρνανε από το συκώτι...να τα βάλεις είναι πολύ καλά.. το θέμα είναι να τα βρεις γτ είναι δυσευρετα...σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία!!

Σευχαριστω για το κουραγιο ππυ μου δινεις,εσυ συγνωμη και για την αδιακρισια αυτα χρησιμοππιουσες και πως;εμενα μου χε δωσει 3 χαποα σικλακουρ και ειχα κανει ενδομητριο μοα χαρα,με τα αυτοκολητα πως παει η αντιστοιχια και καθε ποτε τα αλλαζεις;εσυ λογικα τα καταφερες μονο με αυτα η σε συνδυασμο και με σικλακουρ ηταν η αγωγη σου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 4 λεπτά , Maximo είπε:

Σευχαριστω για το κουραγιο ππυ μου δινεις,εσυ συγνωμη και για την αδιακρισια αυτα χρησιμοππιουσες και πως;εμενα μου χε δωσει 3 χαποα σικλακουρ και ειχα κανει ενδομητριο μοα χαρα,με τα αυτοκολητα πως παει η αντιστοιχια και καθε ποτε τα αλλαζεις;εσυ λογικα τα καταφερες μονο με αυτα η σε συνδυασμο και με σικλακουρ ηταν η αγωγη σου;

Εγώ έβαζα κ ακόμα βάζω δλδ μόνο τα αυτοκόλλητα.τα σικλακουρ είτε τα έπαιρνα είτε όχι το ίδιο κ το αυτό.στο δικό μου ενδομήτριο δεν βοηθούσαν.εγω ξεκίνησα με 2 των 100 κ ανα 2 ημέρες έφτασα να βαζω 4 των 100.έως κ σημερα που είμαι 13 εβδομάδων κ αρχίζω κ τα μείωνω.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Εγώ έβαζα κ ακόμα βάζω δλδ μόνο τα αυτοκόλλητα.τα σικλακουρ είτε τα έπαιρνα είτε όχι το ίδιο κ το αυτό.στο δικό μου ενδομήτριο δεν βοηθούσαν.εγω ξεκίνησα με 2 των 100 κ ανα 2 ημέρες έφτασα να βαζω 4 των 100.έως κ σημερα που είμαι 13 εβδομάδων κ αρχίζω κ τα μείωνω.. 

Μπραβο σου!!!!ποσο μα ποσο κουραγιο μου δινεις!θα στο ζητησω αν και δεν γνωριζομαστε αν χρειαστω αυτα τα ντερμεστιλ που κατα εκει κρινω οτι παει αν σου περισεψουν μπορεις να μου δωσεις εννοειται να στα πληρωσω.ειναι λαρισα και δεν ξερω που και οοσα θα βρω.ο γιατρος σου ποιος ειναι;μπραβο του παντως!!!σευχαριστω να σου πανε ολα μα ολα κατευχην

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maximo είπε:

Μπραβο σου!!!!ποσο μα ποσο κουραγιο μου δινεις!θα στο ζητησω αν και δεν γνωριζομαστε αν χρειαστω αυτα τα ντερμεστιλ που κατα εκει κρινω οτι παει αν σου περισεψουν μπορεις να μου δωσεις εννοειται να στα πληρωσω.ειναι λαρισα και δεν ξερω που και οοσα θα βρω.ο γιατρος σου ποιος ειναι;μπραβο του παντως!!!σευχαριστω να σου πανε ολα μα ολα κατευχην

Φυσικά κ θα σου τα δώσω με μεγαλη μου χαρά..Δεν είναι πολλά άλλα εσύ μπορεί να μη χρειαστείς τόσα όσο εγώ.. 

Ο γιατρός μου δεν συγκαταλέγεται στα μεγάλα ονόματα αλλά για μένα είναι πολυ μεγάλος σαν γιατρός κ άνθρωπος.κ αυτο μου φτάνει..λέγεται Σωτηρχος και εινσι στο ναυτικό Νοσοκομείο.

Σου εύχομαι ότι καλύτερο κ εννοείται ότι θες μου λες...!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, natassaki2006 είπε:

Φυσικά κ θα σου τα δώσω με μεγαλη μου χαρά..Δεν είναι πολλά άλλα εσύ μπορεί να μη χρειαστείς τόσα όσο εγώ.. 

Ο γιατρός μου δεν συγκαταλέγεται στα μεγάλα ονόματα αλλά για μένα είναι πολυ μεγάλος σαν γιατρός κ άνθρωπος.κ αυτο μου φτάνει..λέγεται Σωτηρχος και εινσι στο ναυτικό Νοσοκομείο.

Σου εύχομαι ότι καλύτερο κ εννοείται ότι θες μου λες...!!!

Βρηκα ενα κουτι dermastril 100 estradiol λεει επανω ετσιρεια Mylan,κατι αντιστοιχο εισαι κει εσυ;

πρίν από 14 λεπτά , Maximo είπε:

Βρηκα ενα κουτι dermastril 100 estradiol λεει επανω ετσιρεια Mylan,κατι αντιστοιχο εισαι κει εσυ;

natassaki2006 θα σευγνωμονω γιαβπαντα που σε βρηκα ατο δεομο μου ελπιζω να μην συμνειβτο οσιο με το συκωτι θα σου ξαναστειλω αν δεν σεχω πρηξει σημερα!!!!χαχαα καλο σου βραδυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

16 ώρες πρίν, Maximo είπε:

natassaki2006 αυτα τα ντερμεστιλ οντως δεννπαορνανε απο το συκωτι; Γιατι εμενα τα σικλακουρ σε 11 μερες μου εφτασαν τις τρανσαμινασες 200 εψαξα τα παντα στο συκωτι τιππτα οταν λεω τα παντα τα παντα πταν διεκοψα το  το φαρμακο επεσαν μεβτην μοα μου προτειναν το μτερμεατιλ για να μπορεσω να κανω εμβρυομεταφορα

Στις 11 μερεα ειχα ενδομητριο 9 χιλιοστα.και σε γυσικο πουωτο δαμε φτανει την 13η μερα στα 10 δεν υπαρχειβθεμα ενδομητριου απλα σε δτσικο κυκλο ειναι λιγοβρισκο γιαυτο μου ειπαν για το ντερμεστιλ.μπας και καταφερω και τα βαλω

Εγραφα γρηγορα σορρυ για τα λαθακια απο την μανια μου να σας τα πω!!!χαχααα

Καλημέρα! Συγνώμη, σου πείραξαν το συκώτι μόνο τρία χαπάκια σικλακουρ, πωπω! Μήπως έπαιρνες κι αλλά φάρμακα; Μου κάνει εντύπωση γιατί έπαιρνες την ελάχιστη αγωγή σε οιστρογόνα. Κι εγω τρία έπαιρνα και μόνο φιλισιν κ βασκλορ και κοκορευομουν ότι έπαιρνα ελάχιστα φάρμακα. Τότε δεν μέτρησα τρανσαμινασες. Αν το ήξερα θα έπαιρνα αυτοκόλλητα. Αλλά σ εμενα τα σικκακουρ μου έφτιαχναν πολύ καλό ενδομήτριο Αλλά σκέψου ότι πρέπει να τα παίρνουμε μέχρι την αυχενικη.

Καλη επιτυχία σου ευχομαι κορίτσι μου στις προσπαθειες σου!

9 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Φυσικά κ θα σου τα δώσω με μεγαλη μου χαρά..Δεν είναι πολλά άλλα εσύ μπορεί να μη χρειαστείς τόσα όσο εγώ.. 

Ο γιατρός μου δεν συγκαταλέγεται στα μεγάλα ονόματα αλλά για μένα είναι πολυ μεγάλος σαν γιατρός κ άνθρωπος.κ αυτο μου φτάνει..λέγεται Σωτηρχος και εινσι στο ναυτικό Νοσοκομείο.

Σου εύχομαι ότι καλύτερο κ εννοείται ότι θες μου λες...!!!

Νατασακι πως εισαι , ολα καλά; Θυμησε μου το φυλο του μωρού σου

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Maximo είπε:

Βρηκα ενα κουτι dermastril 100 estradiol λεει επανω ετσιρεια Mylan,κατι αντιστοιχο εισαι κει εσυ;

natassaki2006 θα σευγνωμονω γιαβπαντα που σε βρηκα ατο δεομο μου ελπιζω να μην συμνειβτο οσιο με το συκωτι θα σου ξαναστειλω αν δεν σεχω πρηξει σημερα!!!!χαχαα καλο σου βραδυ

Ναι ναι αυτό είναικβρηκες κ των100 τέλεια.. ...το συκώτι σου θα ηρεμήσει με αυτά να είσαι σίγουρη...!!!Δεν με έχεις πρήξει καθόλου..Τι λες!!

Ότι θες μου λες!!Καλό βράδυ!!!

πρίν από 36 λεπτά , MaryH είπε:

Καλημέρα! Συγνώμη, σου πείραξαν το συκώτι μόνο τρία χαπάκια σικλακουρ, πωπω! Μήπως έπαιρνες κι αλλά φάρμακα; Μου κάνει εντύπωση γιατί έπαιρνες την ελάχιστη αγωγή σε οιστρογόνα. Κι εγω τρία έπαιρνα και μόνο φιλισιν κ βασκλορ και κοκορευομουν ότι έπαιρνα ελάχιστα φάρμακα. Τότε δεν μέτρησα τρανσαμινασες. Αν το ήξερα θα έπαιρνα αυτοκόλλητα. Αλλά σ εμενα τα σικκακουρ μου έφτιαχναν πολύ καλό ενδομήτριο Αλλά σκέψου ότι πρέπει να τα παίρνουμε μέχρι την αυχενικη.

Καλη επιτυχία σου ευχομαι κορίτσι μου στις προσπαθειες σου!

Νατασακι πως εισαι , ολα καλά; Θυμησε μου το φυλο του μωρού σου

Έλα Μαιρούλα μου.. Δεν το έχουμε δει ακόμα..στην Αυχενική δεν φαινόταν ήταν νωρίς..όλα καλά κατά τα άλλα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου. Σας διαβάζω ανελλιπώς και πραγματικά ζω τις χαρές και τις απογοητεύσεις σας. Με έχετε βοηθήσει πολύ, ακόμα κι αν δεν το ξέρετε :)

Στο διά ταύτα: Είχα την Τετάρτη ραντεβού με τον γιατρό μου και ενώ είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά για δωρεά ωαρίων, ο γιστρός μου πρότεινε αν θέλω να κάνουμε μία προσπάθεια σε φυσικό κύκλο πρώτα. Η ηλικία μου είναι 42 και οι εξετάσεις μου τραγικές. 
 

FSH 26.85 και ΑΜΗ 0.22. Επιπλέον, έχω υποθυρεοειδισμό, με TSH 4,12. Ξεκίνησα αγωγή για το θυρεοειδή και μου πρότεινε να τον στρώσω πρώτα, να χαλαρώσω μέσα στο καλοκαίρι και να αποφασίσουμε από Σεπτέμβρη πώς θα προχωρήσουμε. Είμαι σε τεράστιο δίλημμα. Από τη μία σκέφτομαι να προσπαθήσω με δικό μου ωάριο, αλλά φοβάμαι πως δεν έχω τις ψυχικές δυνάμεις και φοβάμαι πως είναι τζάμπα προσπάθεια με αυτές τις τιμές των εξετάσεων. Επιπλέον, είναι και πολύ περισσότερο χρονοβόρα η διαδικασία. Ο σύντροφός μου είναι οκ με ό,τι κι αν θελήσω, συγκεκριμένα ο ίδιος προτιμά να υιοθετήσουμε, παρά να υποβληθώ στην ταλαιπωρία της εξωσωματικής, αλλά εγώ θα ήθελα να του χαρίσω ένα «δικό του» παιδί... 
 

Υπάρχει κάποια κοπέλα με αντίστοιχες τιμές που τα κατάφερε; 
 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Καλημέρα! Συγνώμη, σου πείραξαν το συκώτι μόνο τρία χαπάκια σικλακουρ, πωπω! Μήπως έπαιρνες κι αλλά φάρμακα; Μου κάνει εντύπωση γιατί έπαιρνες την ελάχιστη αγωγή σε οιστρογόνα. Κι εγω τρία έπαιρνα και μόνο φιλισιν κ βασκλορ και κοκορευομουν ότι έπαιρνα ελάχιστα φάρμακα. Τότε δεν μέτρησα τρανσαμινασες. Αν το ήξερα θα έπαιρνα αυτοκόλλητα. Αλλά σ εμενα τα σικκακουρ μου έφτιαχναν πολύ καλό ενδομήτριο Αλλά σκέψου ότι πρέπει να τα παίρνουμε μέχρι την αυχενικη.

Καλη επιτυχία σου ευχομαι κορίτσι μου στις προσπαθειες σου!

Νατασακι πως εισαι , ολα καλά; Θυμησε μου το φυλο του μωρού σου

Επαιρνα εξο την μερα για 11 μερες εγτασα 9 χιλιοστα στος 11 μερες

πρίν από 14 λεπτά , Maximo είπε:

Επαιρνα εξο την μερα για 11 μερες εγτασα 9 χιλιοστα στος 11 μερες

Ειχε ανεβει και η οοστραδιολη αλλα οι τρανασαμινασες θεο

πρίν από 15 λεπτά , Maximo είπε:

Επαιρνα εξο την μερα για 11 μερες εγτασα 9 χιλιοστα στος 11 μερες

Ειχε ανεβει και η οοστραδιολη αλλα οι τρανασαμινασες θεο

Εξι χαπακι την μερα οχι τρια απλα να χετε λιγο το νου σας δεν ειναι τελιως αθωο εγω μετα ψαχτηκα για ολα οταν λεω ολα το εννοω και εννοειται και αξονικη και υπερηχους και οτι εξεταση μπορεις να φαντασεις μολις τα αταματησα εφτασα να χω σε 10 μερες 20 τρανσαμινασες μονο αυτο σκεψου

9 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Ναι ναι αυτό είναικβρηκες κ των100 τέλεια.. ...το συκώτι σου θα ηρεμήσει με αυτά να είσαι σίγουρη...!!!Δεν με έχεις πρήξει καθόλου..Τι λες!!

Ότι θες μου λες!!Καλό βράδυ!!!

Έλα Μαιρούλα μου.. Δεν το έχουμε δει ακόμα..στην Αυχενική δεν φαινόταν ήταν νωρίς..όλα καλά κατά τα άλλα!!!

 

18 ώρες πρίν, Maximo είπε:

Βρηκα ενα κουτι dermastril 100 estradiol λεει επανω ετσιρεια Mylan,κατι αντιστοιχο εισαι κει εσυ;

natassaki2006 θα σευγνωμονω γιαβπαντα που σε βρηκα ατο δεομο μου ελπιζω να μην συμνειβτο οσιο με το συκωτι θα σου ξαναστειλω αν δεν σεχω πρηξει σημερα!!!!χαχαα καλο σου βραδυ

Με πηρε τηλ και μου πε ενα αυτοκολλητο των 100 αν δυο μερες αλλαγη να το βαζω στους μηρους εσυ που το εβαζες;αντιπηκτικη εκανες;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , PinkNina79 είπε:

Την καλησπέρα μου. Σας διαβάζω ανελλιπώς και πραγματικά ζω τις χαρές και τις απογοητεύσεις σας. Με έχετε βοηθήσει πολύ, ακόμα κι αν δεν το ξέρετε :)

Στο διά ταύτα: Είχα την Τετάρτη ραντεβού με τον γιατρό μου και ενώ είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά για δωρεά ωαρίων, ο γιστρός μου πρότεινε αν θέλω να κάνουμε μία προσπάθεια σε φυσικό κύκλο πρώτα. Η ηλικία μου είναι 42 και οι εξετάσεις μου τραγικές. 
 

FSH 26.85 και ΑΜΗ 0.22. Επιπλέον, έχω υποθυρεοειδισμό, με TSH 4,12. Ξεκίνησα αγωγή για το θυρεοειδή και μου πρότεινε να τον στρώσω πρώτα, να χαλαρώσω μέσα στο καλοκαίρι και να αποφασίσουμε από Σεπτέμβρη πώς θα προχωρήσουμε. Είμαι σε τεράστιο δίλημμα. Από τη μία σκέφτομαι να προσπαθήσω με δικό μου ωάριο, αλλά φοβάμαι πως δεν έχω τις ψυχικές δυνάμεις και φοβάμαι πως είναι τζάμπα προσπάθεια με αυτές τις τιμές των εξετάσεων. Επιπλέον, είναι και πολύ περισσότερο χρονοβόρα η διαδικασία. Ο σύντροφός μου είναι οκ με ό,τι κι αν θελήσω, συγκεκριμένα ο ίδιος προτιμά να υιοθετήσουμε, παρά να υποβληθώ στην ταλαιπωρία της εξωσωματικής, αλλά εγώ θα ήθελα να του χαρίσω ένα «δικό του» παιδί... 
 

Υπάρχει κάποια κοπέλα με αντίστοιχες τιμές που τα κατάφερε; 
 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά

Μπορεις να κανεις φυσικους για διεγερση με αυτη την fsh δεν θα το σκεφτομουν εγω προσωπικα !

Ο γιατρος σου τι λεει?

Θελει προσοχη στην επιλογη γιατρου διαβαζεις τι γινεται και εδω στο φορουμ 

Καλη τυχη

Εδω θα ειμαστεε να τα λεμε να βοηθησουμε 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Neverislate είπε:

Μπορεις να κανεις φυσικους για διεγερση με αυτη την fsh δεν θα το σκεφτομουν εγω προσωπικα !

Ο γιατρος σου τι λεει?

Θελει προσοχη στην επιλογη γιατρου διαβαζεις τι γινεται και εδω στο φορουμ 

Καλη τυχη

Εδω θα ειμαστεε να τα λεμε να βοηθησουμε 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Ο γιατρός μου είναι ο Πάντος Γεώργιος στο Φοίβη (Θεσσαλονίκη). Τον επέλεξα γιατί η νύφη μου πήγε σε αυτόν και είχε θετικό αποτέλεσμα με δανεικά και πολύ καλή αντιμετώπιση όπως μου είπε. Στο πρώτο και μοναδικό ραντεβού μου, μου είπε ότι πρέπει πρώτα να στρώσω το θυρεοειδή (παίρνω Τ4) και να επαναλάβω τις εξετάσεις τέλος Αυγούστου. Μου έκλεισε ραντεβού για 13 Σεπτέμβρη ξανά. Ανάλογα με τα αποτελέσματα, θα επιλέξουμε, αλλά αν είναι τα ίδια, οι επιλογές μου είναι δύο: δωρεά ή φυσικός κύκλος. Εμένα πάλι οι τιμές μου μου φαίνονται στα τάρταρα για να τα καταφέρω με φυσικούς, γι αυτό και ρωτάω κάποια αντίστοιχη περίπτωση. 

Αν είναι να φάω 4-5 χιλιάρικα τζάμπα και ένα χρόνο ταλαιπωρία, καλύτερα  να προχωρήσω κατευθείαν με δωρεά, δε με νοιάζει καθόλου να δώσω το dna μου στο μωρό, σιγά το dna κιόλας :P

 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Maximo είπε:

Επαιρνα εξο την μερα για 11 μερες εγτασα 9 χιλιοστα στος 11 μερες

Ειχε ανεβει και η οοστραδιολη αλλα οι τρανασαμινασες θεο

Εξι χαπακι την μερα οχι τρια απλα να χετε λιγο το νου σας δεν ειναι τελιως αθωο εγω μετα ψαχτηκα για ολα οταν λεω ολα το εννοω και εννοειται και αξονικη και υπερηχους και οτι εξεταση μπορεις να φαντασεις μολις τα αταματησα εφτασα να χω σε 10 μερες 20 τρανσαμινασες μονο αυτο σκεψου

 

Με πηρε τηλ και μου πε ενα αυτοκολλητο των 100 αν δυο μερες αλλαγη να το βαζω στους μηρους εσυ που το εβαζες;αντιπηκτικη εκανες;

Ναι στους μηρούς και στα μπράτσα.τα καλύτερα σημεία.. 

Ναι έκανα κ αντιπηκτικη...

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Ναι ναι αυτό είναικβρηκες κ των100 τέλεια.. ...το συκώτι σου θα ηρεμήσει με αυτά να είσαι σίγουρη...!!!Δεν με έχεις πρήξει καθόλου..Τι λες!!

Ότι θες μου λες!!Καλό βράδυ!!!

Έλα Μαιρούλα μου.. Δεν το έχουμε δει ακόμα..στην Αυχενική δεν φαινόταν ήταν νωρίς..όλα καλά κατά τα άλλα!!!

Μπράβο βρε Νατασακι. Έτσι να κυλήσουν όλα όμορφα από δω κι εμπρός!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/6/2021 at 7:45 ΜΜ, Maximo είπε:

Μπραβο σου!!!!ποσο μα ποσο κουραγιο μου δινεις!θα στο ζητησω αν και δεν γνωριζομαστε αν χρειαστω αυτα τα ντερμεστιλ που κατα εκει κρινω οτι παει αν σου περισεψουν μπορεις να μου δωσεις εννοειται να στα πληρωσω.ειναι λαρισα και δεν ξερω που και οοσα θα βρω.ο γιατρος σου ποιος ειναι;μπραβο του παντως!!!σευχαριστω να σου πανε ολα μα ολα κατευχην

Καλημερα!! Εισαι απο Λαρισα?? Αν ναι μπορεις να μου πεις σε ποιο γιατρο εισαι..ή καποια αλλη κοπελα απο Λαρισα...εχω μπλεξει με ενα γιατρο που αφου μου ειπε οτι οι εξετασεις μου δεν ειναι καλεςκαι πρεπει να παω με δανεικα τωρα μου ειπε να κανουμε σπερματευγχυση..οτι να ναι..και χανω κυκλους αδικα..για γυναικολογο μιλαω..και εξωσωματικο θα ηθελα βοηθεια...Λαρισα ή Θεσ/κη ...εχω πελαγωσει..πρεπει να παρω την κατασταση στα χερια μου...


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...