Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 hour ago, Chrussa1982 είπε:

Καλώς την!!! Καλή επιτυχία!!! Να δεις που το τρίτο θα είναι και το τυχερουλι σου!! Εδώ θα είμαστε να το περάσουμε όλες μαζί παρέα. Όπως κατάλαβες όλες μαζί τα περνάμε και περνάμε και υπέροχα!!! Έκανε η @Neli83 μας την αρχή σιγά μη την αφήσουμε να αλωνιζει μόνη της αλλά καφέ τύπου πόσες φορές τη μέρα τρώει μια έγκυος χαχαχαχα. Αλήθεια @Neli83 θα μας σκάσεις ειλικρινα. Δεν γίνεται καλό μου να περιμένουμε 3 ολόκληρες μέρες να δούμε την υπέρ τεράστια χοριακη σου. Να δεις που θα είναι τετοια που θα σε στείλει για υπέρηχο κατευθείαν. Πάντως από χτες ποντάρω όσα έχω κ δεν έχω (ψίχουλα μας στέγνωσαν οι εξωσωματικές) ότι έχεις δίδυμα!! @Aria. Θα σκάσω κ εγώ με τόσο σικλακουρ άστα. Σήμερα η κοιλιά μου είναι σα να έχω μέρες να πάω τουαλέτα. Θέλω να αδιαθετησω λέμε χαχαχαχα. Υπομονή μας και μη ξεχνάς αν δε βρει δοτρια η @Viv37 εμείς δεν κάνουμε τίποτα. Πρέπει να πάμε ασορτι χαχαχαχα. @Ydroxoos76 υπομονή και κουράγιο. Σύντομα η μπεμπουλα θα είναι σπίτι σας στην αγκαλίτσα σου. Καλησπέρα και στα υπόλοιπα υπέροχα κορίτσια της παρέας.

καλέ πρώτη φορά τέτοιο σεντόνι συμπαθατε με!!!

 

Ενταξει σ'αγαπω με το υπεροχο σεντονι σου χαχαχα! Μας καλυψες ολες!

5 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Ήμαστε από το πρωί μέχρι το βράδυ στο νοσοκομείο. Η μπέμπα μου είναι ακόμα μέσα ευτυχώς καλά και υγιής αλλά για να την πάρουμε πρέπει να μπορεί να φάει μόνη της μια ποσότητα γάλα. Παλεύουμε με τα ταΐσματα και σταδιακά έχουμε ανέβει από τα 5 ml στα 30-35 ml ανα γεύμα. Έχουμε μέλλον μέχρι να φτάσει στα 60 ml. Οπότε κουράγιο και υπομονή

Γιατι ετσι τι εχει η μικρουλα σου; Βγηκε προωρα; Ευχομαι συντομα να ρη χαιρεσαι στο σπιτακι σου και στην αγκαλια σου και ολα να ειναι τελεια!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 33 λεπτά , Neli83 είπε:

Χαχαχα!!! Ενταξει εισαι θεα!!! Γελασα παρα πολυ!!! Ευχομαι να ειναι ολα οπως τα λες!! Παντως πλακα πλακα κ εγω ειμαι πρησμενη..εχω κοιλια να χαιδευω!! Δεν ξερω αν ειναι απο τα φαρμακα ή επειδη εκοψα το τσιγαρο και θελω να τρωω ολη την ωρα..

Χαχαχα οκ θα περιμένουμε την @Viv37 !!!εγώ εξάλλου πριν τον Μάρτιο δ μπορώ να κάνω τπτ!!!περιμένω το σπέρμα μας....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Aria. είπε:

@Melinasp γιατί κ αυτός που πήρα τις βιταμίνες μου είπε 3 μήνες...κ ο ανδρολογία που πήγαμε αλλά κ όπου έχω διαβάσει τόσο λέει...

Καλά εμένα έπαιρνε 3 χρόνια χαχαχαχαχα

Του το είπες αυτό του γιατρού;; 

3 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Λες να ειναι 2??? Το θελω παρα πολυ!! Φιλια πολλα!!!

Σ'ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!

Είμαι σίγουρη κορίτσι μου ότι ειναι δύο!!! Πρώτα ο Θεός κοριτσακι μ ένα και δύο γερά υγιέστατα μωράκια!!!! 

3 ώρες πρίν, Fili είπε:

Γειά σας κορίτσια κι από εμένα!!! Συγχαρητήρια σε όσες τα κατάφεραν  @Neli83 κι εύχομαι σύντομα όλες μας❤️ στην αναμονή κι εγώ για δεύτερη εμβρυομεταφορα τη Δευτέρα και προσπαθώ πολύ να μην το σκέφτομαι :blink::rolleyes:

Με το καλό κορίτσι μου!!! 

3 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Αντε να δουμε!!! Αυριο παω για επαναληπτικη χοριακη και μαντεψτε ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα..Δευτερα απογευμα μετα τις 18:00... ελεος..θα σκασω αληθεια...

Ωωωω ωωωωω γτ έτσι;;;

Εμένα την ίδια μέρα τα βγάζουν μέσα σε 3 ώρες το πολύ. Και σκ πήγαινα στο Ρέα σε μια δυο ώρες τα είχαν. 

Δεν είσαι κέντρο; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , MELINASP είπε:

Καλά εμένα έπαιρνε 3 χρόνια χαχαχαχαχα

Του το είπες αυτό του γιατρού;; 

Είμαι σίγουρη κορίτσι μου ότι ειναι δύο!!! Πρώτα ο Θεός κοριτσακι μ ένα και δύο γερά υγιέστατα μωράκια!!!! 

Με το καλό κορίτσι μου!!! 

Ωωωω ωωωωω γτ έτσι;;;

Εμένα την ίδια μέρα τα βγάζουν μέσα σε 3 ώρες το πολύ. Και σκ πήγαινα στο Ρέα σε μια δυο ώρες τα είχαν. 

Δεν είσαι κέντρο; 

Ναι του το είπα.κ η απάντηση του ήταν ότι αυτός που μου πούλησε τα androferti το λένε για να πουλήσουν παραπάνω.κ του λέω κ ο ανδρολογία όμως μου το είπε...εκεί δ είπε τπτ...δ ξέρω τι θα κάνω ο άντρας μου δ θέλει να πάει πριν το 3 μηνό!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , MELINASP είπε:

Καλά εμένα έπαιρνε 3 χρόνια χαχαχαχαχα

Του το είπες αυτό του γιατρού;; 

Είμαι σίγουρη κορίτσι μου ότι ειναι δύο!!! Πρώτα ο Θεός κοριτσακι μ ένα και δύο γερά υγιέστατα μωράκια!!!! 

Με το καλό κορίτσι μου!!! 

Ωωωω ωωωωω γτ έτσι;;;

Εμένα την ίδια μέρα τα βγάζουν μέσα σε 3 ώρες το πολύ. Και σκ πήγαινα στο Ρέα σε μια δυο ώρες τα είχαν. 

Δεν είσαι κέντρο; 

Οχι,μενω επαρχια..τι να κανω..θα περιμενω αναγκαστικα..


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 50 λεπτά , Aria. είπε:

Χαχαχα οκ θα περιμένουμε την @Viv37 !!!εγώ εξάλλου πριν τον Μάρτιο δ μπορώ να κάνω τπτ!!!περιμένω το σπέρμα μας....

Χαχαχα γλυκουκες μου ευχαριστω που με περιμενετε!! Μπορει να καθυστερησουμε λιγακι αλλα θα τα καταφερουμε :):):)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 13/1/2022 at 7:13 ΜΜ, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια εμένα δεν μου είπε κάτι για πακέτο πχ των 2 των 4 κλπ..μου είπε ένα ποσό και ότι θα έχω γύρω στα 10 ωάρια κ από αυτά όσα γίνουν βλαστοκυστες είναι δικά μας. Ο πρώτος γιατρός μου είπε ότι θα μου έδινε 2 με τα ίδια λεφτά πάνω κάτω. 

Να πω κ εγώ τα νέα μου. Πήγα για υπέρηχο, το ωάριο που μεγάλωσε είναι κυστικό 13χιλιοστα. Συνεχίζω τα καφέ σικλακουρ και κάνω και μια ovitrelle σήμερα (ευτυχώς την βρήκα ). Θα πάω σε μια βδομάδα να με δει. Αν δε φύγει το κυστικό δεν κόβω τα καφέ μου είπε. 

@Neli83 με γκαστρωσες αγάπη μου τι έγινε??? Να ανοίξω σαμπάνια??? Καλέ τώρα το είδα!!!! Παναγία μου χοριακαρα!!! Μπράβο κοριτσάρα μου τα κατάφερες!!! Απόλαυσε το πιο όμορφο ταξίδι που ξεκινάει για εσάς..το αξίζετε!!! Καλούς διπλασιασμους και με το καλό να ακούσετε και καρδούλα!!! Λες να έχεις διδυμακια?? 

Ανοίγω σαμπάνια......φλοπ!!! (Ο φελλός)

Με τα νεα της @Neli83 ξεχασα να σου πω. Για τα καφε τα cyclacur (προγεστεδονη) μην ανησυχεις κ πολυ που τα παιρνεις. Αυτα μας προστατευουν απο τον καρκινο της μητρας που θα μπορουσε να εμφανιστει απο τα πολλα λευκα cyclacur (οιστρογονα) τα οποια ειναι απαραιτητα για να παχυνει το ενδομητριο, να μεγαλωσει η μητρα και γενικα για επιτυχηνενη ετ. Οποτε μην τα φοβασαι και μη σε προβληματιζουν :)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Ήμαστε από το πρωί μέχρι το βράδυ στο νοσοκομείο. Η μπέμπα μου είναι ακόμα μέσα ευτυχώς καλά και υγιής αλλά για να την πάρουμε πρέπει να μπορεί να φάει μόνη της μια ποσότητα γάλα. Παλεύουμε με τα ταΐσματα και σταδιακά έχουμε ανέβει από τα 5 ml στα 30-35 ml ανα γεύμα. Έχουμε μέλλον μέχρι να φτάσει στα 60 ml. Οπότε κουράγιο και υπομονή

αγαπη σε καταλαβαίνω απολυτα...ετσι ηταν κ η δικια μ...αν δεν έφτανε τα 60ml δεν την επερνα κ εγω δεν με αφηναν....υπομονή θα κανεις αφου ειναι μια χαρα αυτο εχει σημασια ψυχη μ....πολυ καλα ανεβήκατε...λιγες ακομα μερες κ θα σε εκπληξη η μικρη σ...ειναι τοσο δυνατα τα μωρακια μας...να μ την φιλησεις

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Aria. είπε:

Ναι του το είπα.κ η απάντηση του ήταν ότι αυτός που μου πούλησε τα androferti το λένε για να πουλήσουν παραπάνω.κ του λέω κ ο ανδρολογία όμως μου το είπε...εκεί δ είπε τπτ...δ ξέρω τι θα κάνω ο άντρας μου δ θέλει να πάει πριν το 3 μηνό!!

Καλά δε χάθηκε ο κόσμος αν το κάνετε ένα μήνα μετά . Σημασία έχει να προχωρήσετε σε ετ όταν αισθάνεστε εσείς έτοιμοι . Αν θέλετε να περιμένετε 3 μήνες , αυτό να κάνετε . Και απλά ενημερώστε το γιατρό για την απόφαση σας . Εγώ έτσι θα έκανα . Τι θα σας πει ο γιατρος δηλαδη ; Εξαλλου μπορεί να τύχει να μην είναι ο κύκλος σου καλός (που δε το εύχομαι φυσικά ) και να χρειαστεί να πάτε στον επόμενο 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Ήμαστε από το πρωί μέχρι το βράδυ στο νοσοκομείο. Η μπέμπα μου είναι ακόμα μέσα ευτυχώς καλά και υγιής αλλά για να την πάρουμε πρέπει να μπορεί να φάει μόνη της μια ποσότητα γάλα. Παλεύουμε με τα ταΐσματα και σταδιακά έχουμε ανέβει από τα 5 ml στα 30-35 ml ανα γεύμα. Έχουμε μέλλον μέχρι να φτάσει στα 60 ml. Οπότε κουράγιο και υπομονή

Kαλημερα! Η Ταρζανιτσα τα ειπε πολυ ωραια πιο πανω. Οπως ο κοκοβιος ετσι και η ζουζουνα σας θα παρει τα πανω της σε δυο τρεις μερες και σε λιγους μηνες θα γινει κ αυτη ταρζαν οπως ολα τα βλασταρια μας:) Και θα τρωει τον απακο σαν τη δικια μου. Υπομονη λιγο πολυ λιγο ακομη:wub:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, Aria. είπε:

Ναι του το είπα.κ η απάντηση του ήταν ότι αυτός που μου πούλησε τα androferti το λένε για να πουλήσουν παραπάνω.κ του λέω κ ο ανδρολογία όμως μου το είπε...εκεί δ είπε τπτ...δ ξέρω τι θα κάνω ο άντρας μου δ θέλει να πάει πριν το 3 μηνό!!

Πάρε τα 3μηνο τότε δεν έχει ντροπή στην τελική αν δεν θες να του πεις πες του κάτι μ έτυχε και θα πάω πιο μετά. 

17 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Οχι,μενω επαρχια..τι να κανω..θα περιμενω αναγκαστικα..

Όλα καλά θα ναι κορίτσι μ μην αγχώνεσαι απόλαυσε το σκ και χαιδευε κοιλίτσα! 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Viv37 είπε:

@Fili καλημερα! Σημερα δεν ειχες πει οτι ειναι η εμβρυομεταφορα σου; Καλη επιτυχια! Να πανε ολα τελεια και να γυρισεις σπιτι με τα μωρακια σου μεσα στην κοιλιτσα! :x

Καλημερα!!! Κ εγω γι'αυτο μπηκα!! Να ευχηθω στη @Fili καλη επιτυχια!!! Ολα θα πανε καλα!!!

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια τα δυνατά και πεισματάρικα!!! Καλέ ξεχάστηκα σήμερα περιμένουμε την @Fili να υποδεχθεί τα εμβρυακια της!! Με το καλό κορίτσι μου ελπίζω να είναι Και τα τυχερά σου εμβρυακια και να φωλιάσουν για τα καλά στην κοιλίτσα σου. Θέλουμε αναφορά εννοείται μόλις γυρίσεις σπίτι.

Καλή μου @Viv37 πως είσαι;; Ευτυχώς έγραψες για το κορίτσι μας αλλιώς εγώ κουκουρούκου από μνημονικό έχω ένα Αλτσχάιμερ η γυναίκα. Αλλά...θυμάμαι πολύ καλά ότι περιμένουμε την χοριακη της @Neli83 και μέχρι να βγει το αποτέλεσμα θα σκάσουμε!! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια τα δυνατά και πεισματάρικα!!! Καλέ ξεχάστηκα σήμερα περιμένουμε την @Fili να υποδεχθεί τα εμβρυακια της!! Με το καλό κορίτσι μου ελπίζω να είναι Και τα τυχερά σου εμβρυακια και να φωλιάσουν για τα καλά στην κοιλίτσα σου. Θέλουμε αναφορά εννοείται μόλις γυρίσεις σπίτι.

Καλή μου @Viv37 πως είσαι;; Ευτυχώς έγραψες για το κορίτσι μας αλλιώς εγώ κουκουρούκου από μνημονικό έχω ένα Αλτσχάιμερ η γυναίκα. Αλλά...θυμάμαι πολύ καλά ότι περιμένουμε την χοριακη της @Neli83 και μέχρι να βγει το αποτέλεσμα θα σκάσουμε!! 

 

Καλημερα!! Κ εγω θα σκασω..με εχει παρει λιγο απο κατω αυτη η αναμονη..πολλες οι μερες για μια εξεταση..οτι κ αν ειναι θα σας πω μετα τις 18:00...


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...