Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Έγινε αργά η εμφύτευση … συμβαίνει … μην ανησυχείς άδικα ! Ο θεός μαζί σου ! Να ριναι ευλογημένο ! Όλα καλα θα πάνε εχε πίστη ! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Viv37 είπε:

Τελειααααα!!!!!!!!! Ημασταν σιγουρες βεβαια αλλα πολυ χαιρομαι που επιβεναιωθηκε! Φανταστικα νεα!!! Φτου φτου φτου κοριτσαρα μου!

Αχ σ'ευχαριστω πολυ πολυ!!! 

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 ώρα πρίν, Fili είπε:

Ολεεεεεεε!!!!! Συγχαρητήρια! 

 

29 μου είπαν. Οοομμμμμμμ

Ο γιατρός μου το έχω πει ήδη είναι ο Κιουσης. Του έχω εμπιστοσύνη και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Το κέντρο που συνεργάζεται ο ίδιος είναι το fivi. Για το κέντρο δεν έχω να σου πω πολλά. Εννοώ πως αν δεν ήταν εκεί ο Κ δε θα το επέλεγα μια και υπάρχουν κι άλλα στην πόλη μας και πολύ αξιόλογα. Οποία θέλει ας μου στείλει για παραπάνω πληροφορίες. 

Α ναι. Για δοτρια περιμέναμε περίπου ενάμιση μήνα με δύο. Κάπου εκεί. Δε θυμάμαι ακριβώς γιατί μετά είχαμε διάφορες καθυστερήσεις λόγω ΠΑΠ μου που ήθελε επέμβαση και μετά ανάρρωση κοκ

Χαχαχα! Καλα το πας ομμμμμ λοιπον ολες μαζι και θα φτασει η μερα! 3ψηφια χοριακη ευχομαι :x

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Με σκασανε λιγακι να περιμενω αλλα χαλαλι.... 2186!!!

Συγχαρητήρια για την υπέρ τεράστια χοριακη σου.. αν και ημουν και νομίζω όλες είμασταν πολυ σίγουρη. Καλή και τελειομηνη  εγκυμοσύνη σου εύχομαι, να το απολαύσεις. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Με σκασανε λιγακι να περιμενω αλλα χαλαλι.... 2186!!!

Συγχαρητήριαααα!!!!❤️ Έχεις σπάσει τα κοντέρ! Χαχαχα

Όλα τέλεια, χαλάλι η υπομονή πράγματι! Μακάρι να γεμίσει μόνο με θετικές χοριακες η παρέα μας!!!❤️ 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Fili είπε:

Ολεεεεεεε!!!!! Συγχαρητήρια! 

 

29 μου είπαν. Οοομμμμμμμ

Ο γιατρός μου το έχω πει ήδη είναι ο Κιουσης. Του έχω εμπιστοσύνη και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Το κέντρο που συνεργάζεται ο ίδιος είναι το fivi. Για το κέντρο δεν έχω να σου πω πολλά. Εννοώ πως αν δεν ήταν εκεί ο Κ δε θα το επέλεγα μια και υπάρχουν κι άλλα στην πόλη μας και πολύ αξιόλογα. Οποία θέλει ας μου στείλει για παραπάνω πληροφορίες. 

Α ναι. Για δοτρια περιμέναμε περίπου ενάμιση μήνα με δύο. Κάπου εκεί. Δε θυμάμαι ακριβώς γιατί μετά είχαμε διάφορες καθυστερήσεις λόγω ΠΑΠ μου που ήθελε επέμβαση και μετά ανάρρωση κοκ

Εξαιρετικά καλός χρόνος αναμονής για Θεσσαλονίκη, μπράβο στο γιατρό σου, γενικά απο όσο ξέρω αυτό το κέντρο δίνει πολύ μεγαλύτερο χρόνο αναμονής. Σου εύχομαι σύντομα να ακολουθήσεις τη @Neli83 με μια τεράστια χοριακη. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Villi είπε:

Εξαιρετικά καλός χρόνος αναμονής για Θεσσαλονίκη, μπράβο στο γιατρό σου, γενικά απο όσο ξέρω αυτό το κέντρο δίνει πολύ μεγαλύτερο χρόνο αναμονής. Σου εύχομαι σύντομα να ακολουθήσεις τη @Neli83 με μια τεράστια χοριακη. 

Πραγματικά πολύ καλός χρόνος. Στη Θεσσαλονίκη νομίζω ότι αν σου βρουν σε πέντε μήνες κάνεις πάρτυ!...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Με σκασανε λιγακι να περιμενω αλλα χαλαλι.... 2186!!!

Τελειαααααααα!!!!δεν μπορείς να φανταστει πόσες φορές μπήκα για να δω το αποτέλεσμα σου!!συγχαρητήρια άντε χαλάρωσε κ απόλαυσε το πιο τέλειο ταξίδι...

9 ώρες πρίν, Fili είπε:

Καλημέρα γλυκά κορίτσια!!!! Ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️❤️❤️ 

Αχ @Neli83σε είχα στο μυαλό μου όλο το σουκου και σήμερα με το που ξύπνησα μπήκα να δω αποτελέσματα. Νόμιζα ήταν το πρωί. Αντε λίγη ακόμα υπομονή :)

Πριν λίγο γυρίσαμε. Όλα καλα. Γέλασα πολύ σήμερα. Αργήσαμε να πάμε, ο καλός μας ο γιατρός γελούσε και λέει το βρήκατε καλε τον δρόμο;:grin:

Εξαιρετικό έμβρυο, εξαιρετικό ενδομητριο, όλα εξαιρετικά λένε. Αντε να δουμεεεες

Όλα εξαιρετικά λοιπόν κ για εσένα!!! Η αρχή έγινε με χαρά κ γέλια σου εύχομαι έτσι να συνεχισει μέχρι τέλος.ξεκουρασου κ φτιάξε την φωλιτσα για το μπιζελακι σου η μπεζελακια σου δ ξέρω!!!

Κορίτσια όλες στο δρόμο που χάραξε η @Neli83!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Με σκασανε λιγακι να περιμενω αλλα χαλαλι.... 2186!!!

Δόξα τον Θεό κοριτσακι μ όλα τέλεια πάνε αντε με το καλό ο υπέρηχος τώρα!!! Διδυμακια σίγουρα αα!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , MELINASP είπε:

Δόξα τον Θεό κοριτσακι μ όλα τέλεια πάνε αντε με το καλό ο υπέρηχος τώρα!!! Διδυμακια σίγουρα αα!!! 

Βλέπω όλες έχουμε διαίσθηση για διδυμακια χαχαχαχα. Εμ βέβαια βγάζει μάτι η χοριακη της φίλης μας. 

Κορίτσια το πρωί που ξύπνησα έχω καφέ ελάχιστα. Ούτε σερβιετακι δεν γεμίζει. Μίλησα με τη μαία και θα ξαναμιλήσουμε πάλι το βράδυ για να δω αν είναι περίοδος τελικά. Μα αφού περνώ σικλακουρ ακόμα τι να είναι πάλι; Έτσι να αγχωθω μη και μείνω μια μέρα ήρεμη χαχαχα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

Δόξα τον Θεό κοριτσακι μ όλα τέλεια πάνε αντε με το καλό ο υπέρηχος τώρα!!! Διδυμακια σίγουρα αα!!! 

Πηρα τον γυναικολογο σημερα και μου λεει ετοιμασου για διδυμα!! Χαχαχα!!! Την πεμπτη θα παω για υπερυχο!!

  • Μου αρέσει 6

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Neli83 είπε:

Πηρα τον γυναικολογο σημερα και μου λεει ετοιμασου για διδυμα!! Χαχαχα!!! Την πεμπτη θα παω για υπερυχο!!

Ωωωωω υπέροχα!!! Φαντάζομαι την αγωνια σου ευτυχώς η πέμπτη είναι κοντά ..

Και πες του γιατρού σου ότι οι φίλες σου εδώ σου το λένε από την πρώτη κιόλας χοριακη ότι έχουμε διδυμακια!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια το πρωί που ξύπνησα έχω καφέ ελάχιστα. Ούτε σερβιετακι δεν γεμίζει. Μίλησα με τη μαία και θα ξαναμιλήσουμε πάλι το βράδυ για να δω αν είναι περίοδος τελικά. Μα αφού περνώ σικλακουρ ακόμα τι να είναι πάλι; Έτσι να αγχωθω μη και μείνω μια μέρα ήρεμη χαχαχα.

Τελικά μιλήσατε; Τι είναι το καφέ; Μπορεί, αν είσαι στις μέρες που θα αδιαθετουσες, να έρθουν κάποια καφέ υγρά. Μην αγχώνεσαι. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , marina_86 είπε:

Τελικά μιλήσατε; Τι είναι το καφέ; Μπορεί, αν είσαι στις μέρες που θα αδιαθετουσες, να έρθουν κάποια καφέ υγρά. Μην αγχώνεσαι. 

Κατά τις 20.00 μου είπε να ξαναπάρω που θα είναι με τον γιατρό. Οι καφέ εκρισεις συνεχίζονται ακάθεκτες. Θα σας πω μόλις μάθω αν δεν τα πω στον άντρα μου κ στις φιλενάδες μου τότε που να τα πω κ εγώ χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...