Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 4/5/2024 at 2:43 ΜΜ, Faith22 είπε:

      Κορίτσια μου πρότειναν έναν γιατρό στο δημόσιο,στο Αλεξάνδρας.Δεν είναι τεράστιο ρίσκο λέτε?

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ πολύ @Viv37

! Ναι και εμένα να μου μοιάζει πάρα πολύ δε με απασχολεί υπερβολικά. 

Με την ομάδα αίματος μπερδεύτηκα,  να είναι συμβατή ή να έχει ομάδα αίματος ίδια με τη δική μου?

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

@Chrussa1982 Χρόνια πολλά, σου εύχομαι του χρόνου τέτοια μέρα να είσαι τρισευτυχισμένη και με γεμάτη αγκαλιά. Για το σκυλάκι σου τώρα τι να πω.. το περάσαμε πέρυσι τέτοια εποχή, στα καλά καθούμενα μας είπαν κι εμάς ότι έχει καρκίνο, κάναμε και επέμβαση αλλά δεν πήγε καλά. Πολύ πολύ κλάμα ..Με βοηθούσε να σκέφτομαι οτι ηταν πλήρης ημερών και οτι πέρασε πολύ καλά στη ζωή της, με πολυ αγάπη. Μακάρι εσάς να πάει καλά αρκεί να μην υποφέρει γιατί αυτό δεν αντέχεται. Δεν ξέρω ποια είναι η πρόγνωση, αν νιώθει καλά και σας ειπαν οτι μπορεί να πάει μην το κλαις απο τώρα. Τώρα για την ψυχολογία σου, εντάξει καλά θα ήταν να μην είχε συμβεί αλλά όλα μέσα στη ζωή είναι και δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο στην εξωσωματική άλλωστε τι μπορείς να κανείς ; Μπορείς να γυρίσεις διακόπτη και να πεις δεν θα στεναχωριέμαι; Σκέψου ότι μπορεί το σκυλάκι σας να είχε έρθει στη ζωή σας για να καλύψει ένα κενό που τώρα πια δεν θα υπάρχει..

@Xenia222 Καλημερα, γιατι προβληματίζεσαι; Φοβάσαι  αν ζητήσεις κατι ότι ίσως καθυστερήσει η δότρια; Διευκρίνησε το και ζήτησε  να έχει ίδια ομάδα με τη δική σου.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου 

Σας υπέρ υπέρ ευχαριστώ όλες για τις ευχές και τα λόγια παρηγοριάς. Όλα στη ζωή είναι εξάλλου και καλώς η κακώς καλουμαστε να τα αντιμετωπίσουμε!! Σήμερα η διάθεση μου είναι καλύτερη η μούρη μου είναι πρησμένη αλλά οκ προχωράμε δεν γίνεται αλλιώς. Έκανα κ εγώ την φευγαλέα σκέψη ότι όταν μια ζωή φεύγει...μια άλλη έρχεται... 

Κορίτσια στον Πειραιά χαζό χιονίζει κ είναι υπέροχα. Χουχουλισστε αγκαλιά με τους αγαπημένους σας και ας περάσουμε μια όμορφη Κυριακή. Έρχεται νέα εβδομάδα που περιμένουμε και τις χοριακες της @Fili και της @gigi 72 που πιστεύω ότι θα είναι μεγάλες!! 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα.Να κάνω ερώτηση.. προσπαθώ έναν κύκλο με τροποποιημένο και κάνω ενέσεις μέχρι την ωοληψια..Αν δεν καταφέρω να βρω ωάρια που για εκεί πάει θα κάνω επόμενη προσπάθεια με δωρεά..η ερώτηση μου είναι η εξής..στην δωρεά κάνετε ενέσεις μέχρι την ετ;;;δλδ σας προετοιμάζουν το ενδομήτριο με ενέσεις;; ρωτάω γιατί θέλω να ξέρω αν ο στην δωρεά κάνουμε ενέσεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 56 λεπτά , gigi 72 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. @Chrussa1982 με αφορμή αυτό που είπες ότι όταν μια ζωή φεύγει μια άλλη έρχεται εύχομαι να είναι σημαδιακό διότι στην πρώτη προσπάθεια όταν ήδη είχα ξεκινήσει να παίρνω φαρμακευτική αγωγή και ήταν όλα καθ'οδών έχασα την μανούλα μου μέσα σε 5 μέρες.. Αυτό ήταν ένα σοκ για μένα το οποίο ακόμα δεν μπορώ να το διαχειριστώ.. Πονάω πολύ.. 9 μέρες μετά έγινε η εμβρυομεταφορά με βαριά καρδιά. Έσφιξα τα δόντια και προχώρησα έχοντας στο μυαλό μου την τελευταία επιθυμία και ευχή την μανούλας μου να κάνω παιδάκια και παρακαλούσε γι'αυτό κάθε βράδυ στην προσευχή της όπως μου είπε .. Ένα βράδυ την είδα στο όνειρο μου και την ρώτησα "μαμά θα κάνω παιδάκια"? και μου απαντάει "θα κάνεις".. Εύχομαι αυτή τη φορά να είμαι τυχερή με την βοήθεια της Παναγιάς μας για την ψυχή της μανούλας μου, να αναπαυθεί εν ειρήνη. Βλέπετε κορίτσια η κάθε μία μας εδώ μέσα έχει και μια πικρή ιστορία στις πλάτες της.. Τίποτα δεν είναι εύκολο.. Χρειάζεται να έχεις μεγάλα ψυχικά αποθέματα για να προχωρήσεις με όλα αυτά.. Σας φιλώ.. 

Καλημέρα κοριτσι μου νιώθω την ανάγκη ειλικρινά να σου πω ότι είσαι ηρωίδα. Έχασες την μανούλα σου ωστόσο προχωρήσες και η ψυχούλα σου το ξέρει πως.. να δεις που όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά. Έχεις φύλακα άγγελο την μανούλα σου και με την βοήθεια του θεού θα πάρεις το θετικό αποτέλεσμα. Άλλωστε όπως έχει ήδη καταλάβει όλες σου έχουμε στείλει άπειρη θετική ενέργεια και αγάπη σίγουρα η νελι μας έχει στείλει μπεμπεδοσκονη φουλ!! Όλα θα πάνε καλά περιμένω με αγωνία να ξέρεις!!

 

πρίν από 10 λεπτά , eleni 21 είπε:

Κορίτσια καλημέρα.Να κάνω ερώτηση.. προσπαθώ έναν κύκλο με τροποποιημένο και κάνω ενέσεις μέχρι την ωοληψια..Αν δεν καταφέρω να βρω ωάρια που για εκεί πάει θα κάνω επόμενη προσπάθεια με δωρεά..η ερώτηση μου είναι η εξής..στην δωρεά κάνετε ενέσεις μέχρι την ετ;;;δλδ σας προετοιμάζουν το ενδομήτριο με ενέσεις;; ρωτάω γιατί θέλω να ξέρω αν ο στην δωρεά κάνουμε ενέσεις

Καλημέρα και καλώς ήρθες!!! Εμένα δεν μου έχει βάλει καθόλου ενέσεις στην προετοιμασία. Μόνο χάπια. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, eleni 21 said:

Κορίτσια καλημέρα.Να κάνω ερώτηση.. προσπαθώ έναν κύκλο με τροποποιημένο και κάνω ενέσεις μέχρι την ωοληψια..Αν δεν καταφέρω να βρω ωάρια που για εκεί πάει θα κάνω επόμενη προσπάθεια με δωρεά..η ερώτηση μου είναι η εξής..στην δωρεά κάνετε ενέσεις μέχρι την ετ;;;δλδ σας προετοιμάζουν το ενδομήτριο με ενέσεις;; ρωτάω γιατί θέλω να ξέρω αν ο στην δωρεά κάνουμε ενέσεις

Καλημέρα Ελένη!!! Εύχομαι να γίνει ότι είναι καλύτερο για να αποκτήσεις γρήγορα το/τα παιδάκια σου!!

Εγώ στη δεύτερη προσπάθεια έκανα πριν την ετ ενέσεις arverkap ( στην πρώτη κάναμε μόνο μια) αν θυμάμαι καλά από 18η μέρα για δύο εβδομάδες περίπου. Και σταδιακά cyclacour  χάπια για προετοιμασία ενδομητριου (συν salospir και prezolon). Από την  ημέρα της εμβρυομεταφορας ενέσεις μια innohep και μια prolutex καθημερινά μέχρι τη χοριακη συν χάπια φυσικά σε διάφορες ώρες της ημέρας και κολπικά. Νομιζω όμως ότι ο γιατρός θα σου πει τι χρειάζεται στην περίπτωση σου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , eleni 21 είπε:

Κορίτσια καλημέρα.Να κάνω ερώτηση.. προσπαθώ έναν κύκλο με τροποποιημένο και κάνω ενέσεις μέχρι την ωοληψια..Αν δεν καταφέρω να βρω ωάρια που για εκεί πάει θα κάνω επόμενη προσπάθεια με δωρεά..η ερώτηση μου είναι η εξής..στην δωρεά κάνετε ενέσεις μέχρι την ετ;;;δλδ σας προετοιμάζουν το ενδομήτριο με ενέσεις;; ρωτάω γιατί θέλω να ξέρω αν ο στην δωρεά κάνουμε ενέσεις

Καλημερα,εγω 6 μερες πριν την ετ αρχισα ενεσεις prolutex που ειναι προγεστερονη..μονο αυτη,ουτε αντιπηκτικες που κανουν αλλα κοριτσια..

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου νιώθω την ανάγκη ειλικρινά να σου πω ότι είσαι ηρωίδα. Έχασες την μανούλα σου ωστόσο προχωρήσες και η ψυχούλα σου το ξέρει πως.. να δεις που όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά. Έχεις φύλακα άγγελο την μανούλα σου και με την βοήθεια του θεού θα πάρεις το θετικό αποτέλεσμα. Άλλωστε όπως έχει ήδη καταλάβει όλες σου έχουμε στείλει άπειρη θετική ενέργεια και αγάπη σίγουρα η νελι μας έχει στείλει μπεμπεδοσκονη φουλ!! Όλα θα πάνε καλά περιμένω με αγωνία να ξέρεις!!

 

Καλημέρα και καλώς ήρθες!!! Εμένα δεν μου έχει βάλει καθόλου ενέσεις στην προετοιμασία. Μόνο χάπια. 

Ευχαριστώ chrusaa1982 μακάρι όλα να μας πάνε καλά Κ το 2022 να είναι η χρονιά μας

πρίν από 10 λεπτά , Neli83 είπε:

Καλημερα,εγω 6 μερες πριν την ετ αρχισα ενεσεις prolutex που ειναι προγεστερονη..μονο αυτη,ουτε αντιπηκτικες που κανουν αλλα κοριτσια..

Ευχαριστώ Neli83 να σαι καλά κοριτσάρα μου

πρίν από 12 λεπτά , Fili είπε:

Καλημέρα Ελένη!!! Εύχομαι να γίνει ότι είναι καλύτερο για να αποκτήσεις γρήγορα το/τα παιδάκια σου!!

Εγώ στη δεύτερη προσπάθεια έκανα πριν την ετ ενέσεις arverkap ( στην πρώτη κάναμε μόνο μια) αν θυμάμαι καλά από 18η μέρα για δύο εβδομάδες περίπου. Και σταδιακά cyclacour  χάπια για προετοιμασία ενδομητριου (συν salospir και prezolon). Από την  ημέρα της εμβρυομεταφορας ενέσεις μια innohep και μια prolutex καθημερινά μέχρι τη χοριακη συν χάπια φυσικά σε διάφορες ώρες της ημέρας και κολπικά. Νομιζω όμως ότι ο γιατρός θα σου πει τι χρειάζεται στην περίπτωση σου

Ευχαριστώ Fili σωστά.. κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός.Ευχομαι τα καλύτερα κορίτσια μου .. Ολες μας με μωράκια αυτήν την χρονιά.Παντως εγώ με ενέσεις που κάνω ένα ωοθηλακιο βλέπουμε μόνο όποτε μονόδρομο βλέπω την δωρεά Κ η αλήθεια είναι ότι δεν έχω πρόβλημα 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Xenia222 είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ @Viv37

! Ναι και εμένα να μου μοιάζει πάρα πολύ δε με απασχολεί υπερβολικά. 

Με την ομάδα αίματος μπερδεύτηκα,  να είναι συμβατή ή να έχει ομάδα αίματος ίδια με τη δική μου?

 

Το θεμα ειναι αν θα το πεις στο παιδι ή οχι. Εγω σκοπευω να το πω οποτε θελω τουλαχιστον να εχουμε συμβατοτητα. Οχι απαραιτητα να εχουμε την ιδια. Αν ομως δεν το ελεγα τοτε ισως η ιδια θα ηταν καλυτερη επιλογη. Βεβαια στη δικη μου περιπτωση μετα απο τοση αναμονη (8 μηνες! Ανεκτοδο εχω καταντησει) πλεον θελω απλα να βρεθει μια δοτρια και ας ειναι οπως θελει! 

2 ώρες πρίν, gigi 72 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. @Chrussa1982 με αφορμή αυτό που είπες ότι όταν μια ζωή φεύγει μια άλλη έρχεται εύχομαι να είναι σημαδιακό διότι στην πρώτη προσπάθεια όταν ήδη είχα ξεκινήσει να παίρνω φαρμακευτική αγωγή και ήταν όλα καθ'οδών έχασα την μανούλα μου μέσα σε 5 μέρες.. Αυτό ήταν ένα σοκ για μένα το οποίο ακόμα δεν μπορώ να το διαχειριστώ.. Πονάω πολύ.. 9 μέρες μετά έγινε η εμβρυομεταφορά με βαριά καρδιά. Έσφιξα τα δόντια και προχώρησα έχοντας στο μυαλό μου την τελευταία επιθυμία και ευχή την μανούλας μου να κάνω παιδάκια και παρακαλούσε γι'αυτό κάθε βράδυ στην προσευχή της όπως μου είπε .. Ένα βράδυ την είδα στο όνειρο μου και την ρώτησα "μαμά θα κάνω παιδάκια"? και μου απαντάει "θα κάνεις".. Εύχομαι αυτή τη φορά να είμαι τυχερή με την βοήθεια της Παναγιάς μας για την ψυχή της μανούλας μου, να αναπαυθεί εν ειρήνη. Βλέπετε κορίτσια η κάθε μία μας εδώ μέσα έχει και μια πικρή ιστορία στις πλάτες της.. Τίποτα δεν είναι εύκολο.. Χρειάζεται να έχεις μεγάλα ψυχικά αποθέματα για να προχωρήσεις με όλα αυτά.. Σας φιλώ.. 

Με συγκινησες! Ο αντρας μου με ρωτησς γιατι κλαιω. Ειμαι σιγουρη οτι αυτη τη φορα θα τα καταφερεις και ευχομαι η μανουλα σου να σε βλεπει απο εκει ψηλα και να χαιρεται! Επισης ειμαι σιγουρη οτι  αυριο η χοριακη σου θα δωσει χαρα σε ολες μας. Ειναι αληθεια οτι ολες κουβαλαμε απο μια πικρη ιστορια και γι' αυτο ολες μας θα τα καταφερουμε.

4 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 

Σας υπέρ υπέρ ευχαριστώ όλες για τις ευχές και τα λόγια παρηγοριάς. Όλα στη ζωή είναι εξάλλου και καλώς η κακώς καλουμαστε να τα αντιμετωπίσουμε!! Σήμερα η διάθεση μου είναι καλύτερη η μούρη μου είναι πρησμένη αλλά οκ προχωράμε δεν γίνεται αλλιώς. Έκανα κ εγώ την φευγαλέα σκέψη ότι όταν μια ζωή φεύγει...μια άλλη έρχεται... 

Κορίτσια στον Πειραιά χαζό χιονίζει κ είναι υπέροχα. Χουχουλισστε αγκαλιά με τους αγαπημένους σας και ας περάσουμε μια όμορφη Κυριακή. Έρχεται νέα εβδομάδα που περιμένουμε και τις χοριακες της @Fili και της @gigi 72 που πιστεύω ότι θα είναι μεγάλες!! 

Χαιρομαι που σημερα νιωθεις καλυτερα. Αυριο θα νιωσεις ακομα καλυτερα με τα ωραια νεα που θα εχεις απο το γιατρο. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα, εύχομαι καλή δύναμη και όλα σας τα όνειρα να πραγματοποιηθούν! Εγώ κανονικά είμαι στο άλλο τοπικ της εξωσωματικής αλλά μετά από κάποιες ατυχίες αλλάξαμε γιατρό και συνεχίζουμε με δικό μας βέβαια υλικό στον Κουρτ με τη γλυκύτατη μαία του. Το πήρα απόφαση διαβάζοντας κάποια σχόλια κοριτσιων από εδώ. Αν υπάρχουν κοπέλες που συνέχισαν μαζί με το γιατρό σε εγκυμοσύνη και τοκετό θα ήθελα αν μπορούν και θέλουν να μου στείλουν προσωπικό μήνυμα για σχολια. Δεν έχω άλλον προσωπικό γιατρο και σκέφτομαι να μείνω στον Κουρτ για τα καλύτερα που όλες μας προσμένουμε να έρθουν.

  • Μου αρέσει 8

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

Πώς πάτε με το κρυο;

Κορίτσια με τον χιονιά που έρχεται παίζει και να ακυρωθει η ετ μου την Τρίτη!

Εκτός κι αν πάμε κι εγώ και ο γιατρος με έλκηθρο! Ο γιατρος μου ειπε  σημερα, κάτσε να δουμε...

Αν είναι να έρθει έτσι, τι να κάνουμε... Θα το δεχτώ και θα πάω να παιξω με τα χιόνια...:-D

Ισως να βγει και σε καλο και ετσι να εγχειρηθει πρώτα η μητερα μου χωρις το αγχος της ετ μου...

Το μονο που σκέφτομαι ειναι όλα αυτα τα φαρμακα που έπαιρνα τοσο καιρο και σε περίπτωση ακύρωσης ξαναξεκιναμε απο την αρχή....

Πολύ σασπενσ βρε κορίτσια...τι τραβαμε...

@gigi 72  κορίτσι μου, τι σου ετυχε και σενα... ευχομαι αυτη τη φορα να πανε όλα καλα και σιγα σιγα να γιατρευτει κι ο πονος της απωλειας...

@chrysa1982 θα πας αυριο στον Κουρ; Ετσι οπως τα βλεπω τα πραγματα μπορει να παμε και μαζι σε ετ, αν ακυρωθει η ετ μου λογω καιρου...

 

Παράθεση

 

 

7 ώρες πρίν, eleni 21 είπε:

Κορίτσια καλημέρα.Να κάνω ερώτηση.. προσπαθώ έναν κύκλο με τροποποιημένο και κάνω ενέσεις μέχρι την ωοληψια..Αν δεν καταφέρω να βρω ωάρια που για εκεί πάει θα κάνω επόμενη προσπάθεια με δωρεά..η ερώτηση μου είναι η εξής..στην δωρεά κάνετε ενέσεις μέχρι την ετ;;;δλδ σας προετοιμάζουν το ενδομήτριο με ενέσεις;; ρωτάω γιατί θέλω να ξέρω αν ο στην δωρεά κάνουμε ενέσεις

Καλησπέρα Ελένη

Εξαρταται τι θα επιλεξει ο γιατρος σου για σενα. Αν πατε με πληρη καταστολη θα κανεις στην προετοιμασια ενεσεις arvekap. Αν όχι δεν θα εχει ενεσεις. Αλλα 6 μερες πριν την ετ, αναλογως παλι με τον γιατρό σου μπορει να ξεκινησεις αντιπηκτικες και ίσως και ενεσιμη προγεστερονη (αλλά μπορει να παρεις προγεστερονη και μονο απο το στομα και κολπικα)

Ευχομαι να πανε όλα καλα με οποιον τροπο κι αν συνεχισετε!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chitaneta είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

Πώς πάτε με το κρυο;

Κορίτσια με τον χιονιά που έρχεται παίζει και να ακυρωθει η ετ μου την Τρίτη!

Εκτός κι αν πάμε κι εγώ και ο γιατρος με έλκηθρο! Ο γιατρος μου ειπε  σημερα, κάτσε να δουμε...

Αν είναι να έρθει έτσι, τι να κάνουμε... Θα το δεχτώ και θα πάω να παιξω με τα χιόνια...:-D

Ισως να βγει και σε καλο και ετσι να εγχειρηθει πρώτα η μητερα μου χωρις το αγχος της ετ μου...

Το μονο που σκέφτομαι ειναι όλα αυτα τα φαρμακα που έπαιρνα τοσο καιρο και σε περίπτωση ακύρωσης ξαναξεκιναμε απο την αρχή....

Πολύ σασπενσ βρε κορίτσια...τι τραβαμε...

@gigi 72  κορίτσι μου, τι σου ετυχε και σενα... ευχομαι αυτη τη φορα να πανε όλα καλα και σιγα σιγα να γιατρευτει κι ο πονος της απωλειας...

@chrysa1982 θα πας αυριο στον Κουρ; Ετσι οπως τα βλεπω τα πραγματα μπορει να παμε και μαζι σε ετ, αν ακυρωθει η ετ μου λογω καιρου...

 

 

Καλησπέρα Ελένη

Εξαρταται τι θα επιλεξει ο γιατρος σου για σενα. Αν πατε με πληρη καταστολη θα κανεις στην προετοιμασια ενεσεις arvekap. Αν όχι δεν θα εχει ενεσεις. Αλλα 6 μερες πριν την ετ, αναλογως παλι με τον γιατρό σου μπορει να ξεκινησεις αντιπηκτικες και ίσως και ενεσιμη προγεστερονη (αλλά μπορει να παρεις προγεστερονη και μονο απο το στομα και κολπικα)

Ευχομαι να πανε όλα καλα με οποιον τροπο κι αν συνεχισετε!

Καλησπέρα chitaneta τα καλύτερα και σε εσένα κοριτσαρα μου!!θα δούμε τι θα γίνει

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , eleni 21 είπε:

Καλησπέρα chitaneta τα καλύτερα και σε εσένα κοριτσαρα μου!!θα δούμε τι θα γίνει

Ευχαριστώ!

Εχω τρελαθει τοση ωρα να κοιταω μετεωρολογικες προγνωσεις χαχα.

Ναι, θα δείξει τι θα γίνει!

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

@chitaneta μου ότι θα κοιτούσαμε και τον καιρό μέσα σε όλα όσα σκεφτόμαστε και προσέχουμε ποιος θα το έλεγε!!! Ίσως απλά έχει τρομοκρατηθει ο γιατρός με οσα ακούει στις ειδήσεις. Υποθέτω δλδ γιατι τηλεόραση δεν έχω ανοίξει μέρες τώρα. Ελπίζω να γίνουν όλα τώρα και ας είναι λευκά και ήσυχα τριγύρω :)))

Εν τω μεταξύ με έχει πιάσει κι από χθες σκέφτομαι συνέχεια να πάρω τεστ να κάνω.. Πφφφφφ 

Καλό βράδυ φίλες μου. Όνειρα απαλά να έχουμε 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...