Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Annaforyou είπε:

Χρύσα ακολουθώ μια ομάδα στο Facebook με μια κοπέλα που κάνει ομοιοπαθητική σε ζωάκια. Απ' ότι έχω δει εκεί, κάνουν πολλοί σε ζωάκια που έχουν καρκίνο και λένε ότι τα βοηθάει να είναι ήρεμα και να μην πονάνε. Αν θέλεις ψαξτο. Εγώ κάνω την γάταου για πολύ πιο απλό θέμα υγείας και πλέον είναι καλά. Ενώ με αντιβιωσεις δεν γινόταν τίποτα. Εάν θέλεις περισσότερες πληροφορίες ευχαρίστως να σου πω! 

Σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ καλή μου Άννα!! Εμένα στην παρούσα φάση δεν πονάει λόγω κορτιζόνης αλλά αν μπορέσω να παρατείνω λίγο την ζωή της θα με ενδιέφερε να μου στείλεις πμ με λεπτομέρειες.

πρίν από 20 λεπτά , Viv37 είπε:

Καλα εκανα εγω που ευχομουν να χιονισει και στη Θεσσαλονικη δηλαδη ε; Ας χιονισει λιγο κ εδω να βρεθει και η δικια μου δοτρια!

Ισα ισα να χαρεις το χιονακι δηλαδη και μολις λιωσει θα πας και ευχομαι να ξεκινησεις!

Μακάρι κορίτσι μου !!! Αλλά πώς να το κάνουμε σε θέλουμε παρέα μας είδες?? Είναι καρμικη η σχέση μας χαχαχα. Η κ 2 μας η κάνεις που λέει το γνωστό άσμα 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

On 23/1/2022 at 9:49 ΠΜ, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 

Σας υπέρ υπέρ ευχαριστώ όλες για τις ευχές και τα λόγια παρηγοριάς. Όλα στη ζωή είναι εξάλλου και καλώς η κακώς καλουμαστε να τα αντιμετωπίσουμε!! Σήμερα η διάθεση μου είναι καλύτερη η μούρη μου είναι πρησμένη αλλά οκ προχωράμε δεν γίνεται αλλιώς. Έκανα κ εγώ την φευγαλέα σκέψη ότι όταν μια ζωή φεύγει...μια άλλη έρχεται... 

Κορίτσια στον Πειραιά χαζό χιονίζει κ είναι υπέροχα. Χουχουλισστε αγκαλιά με τους αγαπημένους σας και ας περάσουμε μια όμορφη Κυριακή. Έρχεται νέα εβδομάδα που περιμένουμε και τις χοριακες της @Fili και της @gigi 72 που πιστεύω ότι θα είναι μεγάλες!! 

Κι εμένα η μικρή μου είναι 14 και διαγνώστηκε με κουσινγκ "όγκος στην υπόφυση του εγκεφάλου" τον προηγούμενο μήνα. Ξεκινήσαμε θεραπεία κι ότι άλλο υπάρχει που το έψαξα στο ίντερνετ. Συμπληρώματα διατροφής, κουρκουμά, σταγόνες Μπαχ, είναι ομοιοπαθητική στην ουσία ταυτόχρονα με τη θεραπεία. Κι όσο πάει!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα τι περνάς. Κι εγώ το ίδιο σκέφτηκα. Γιατί τώρα;;;; Αλλά για κάποιον λόγο γίνονται όλα. Να κάνεις ότι περνάει απ' το χέρι σου για τη ποιότητα της ζωής του. Από εκεί και πέρα... Σημασία έχει να μην υποφέρει. Τίποτε άλλο. Εύχομαι όλα κορίτσι μου να έρθουν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Chrussa1982 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ καλή μου Άννα!! Εμένα στην παρούσα φάση δεν πονάει λόγω κορτιζόνης αλλά αν μπορέσω να παρατείνω λίγο την ζωή της θα με ενδιέφερε να μου στείλεις πμ με λεπτομέρειες.

Μακάρι κορίτσι μου !!! Αλλά πώς να το κάνουμε σε θέλουμε παρέα μας είδες?? Είναι καρμικη η σχέση μας χαχαχα. Η κ 2 μας η κάνεις που λέει το γνωστό άσμα 

Η ομάδα λέγεται Animal alternative therapy και η κοπέλα που κάνει λέγεται Αμαλ Παυλιδ... Στείλε ένα μήνυμα και θα σε κατευθύνει εκείνη στο τί μπορείτε να κάνετε. Εγώ προσπαθούσα να κάνω καλά τη γατούλα μου πάνω από 1 χρόνο, άλλαξα 4 κτηνιάτρους κτλ και τίποτα. Με τις σταγόνες που μου έδωσε έγινε καλά η γάτα μέσα σε 1 μήνα, και δεν το πίστευα!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Annaforyou είπε:

Η ομάδα λέγεται Animal alternative therapy και η κοπέλα που κάνει λέγεται Αμαλ Παυλιδ... Στείλε ένα μήνυμα και θα σε κατευθύνει εκείνη στο τί μπορείτε να κάνετε. Εγώ προσπαθούσα να κάνω καλά τη γατούλα μου πάνω από 1 χρόνο, άλλαξα 4 κτηνιάτρους κτλ και τίποτα. Με τις σταγόνες που μου έδωσε έγινε καλά η γάτα μέσα σε 1 μήνα, και δεν το πίστευα!! 

Δεν ξέρω αν μπορέσει να κάνει κάτι στον καρκίνο αλλά ειλικρινά θα το δοκιμάσω. Θα κάνω το οτιδήποτε...

Έχεις καλή καρδιά πάντα πρόθυμη να βοηθήσεις γλυκιά μου σε ευχαριστώ ειλικρινα.

1 ώρα πρίν, Laky είπε:

Κι εμένα η μικρή μου είναι 14 και διαγνώστηκε με κουσινγκ "όγκος στην υπόφυση του εγκεφάλου" τον προηγούμενο μήνα. Ξεκινήσαμε θεραπεία κι ότι άλλο υπάρχει που το έψαξα στο ίντερνετ. Συμπληρώματα διατροφής, κουρκουμά, σταγόνες Μπαχ, είναι ομοιοπαθητική στην ουσία ταυτόχρονα με τη θεραπεία. Κι όσο πάει!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα τι περνάς. Κι εγώ το ίδιο σκέφτηκα. Γιατί τώρα;;;; Αλλά για κάποιον λόγο γίνονται όλα. Να κάνεις ότι περνάει απ' το χέρι σου για τη ποιότητα της ζωής του. Από εκεί και πέρα... Σημασία έχει να μην υποφέρει. Τίποτε άλλο. Εύχομαι όλα κορίτσι μου να έρθουν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο!!!

Ωχ Γολγοθά ανεβαίνεις και εσύ... Ας είμαστε καλά να τα βοηθήσουμε με αγάπη να περάσουν όσο καλύτερα μπορούν. Και τελικά ναι θα συμφωνήσω όσο κ αν με πονάει..όλα για κάποιον λόγο γίνονται...είδες τη γράφει η φίλη μας πιο πάνω;; Έχασε την μανούλα της και πήγε κ έκανε ετ. Αυτό θα κάνω κ εσύ και εγώ κ όλες μας. Παλεύουμε με το θεριό τόσα χρόνια έχουμε κάνει τόσες θυσίες σφίγγουμε τα δόντια αγκαλιάσουμε τον άντρα μας και προχωράμε ..

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ καλή μου Άννα!! Εμένα στην παρούσα φάση δεν πονάει λόγω κορτιζόνης αλλά αν μπορέσω να παρατείνω λίγο την ζωή της θα με ενδιέφερε να μου στείλεις πμ με λεπτομέρειες.

Μακάρι κορίτσι μου !!! Αλλά πώς να το κάνουμε σε θέλουμε παρέα μας είδες?? Είναι καρμικη η σχέση μας χαχαχα. Η κ 2 μας η κάνεις που λέει το γνωστό άσμα 

Γλυκουλα μου! Χαιρομαι γι αυτο. Η αληθεια ειναι οτι δε θελω να μεινω τελευταια! Θελω να σχολιαζουμε μαζι ποσο φουσκωσαν οι κοιλιτσες μας καθε μηνα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Viv37 είπε:

Γλυκουλα μου! Χαιρομαι γι αυτο. Η αληθεια ειναι οτι δε θελω να μεινω τελευταια! Θελω να σχολιαζουμε μαζι ποσο φουσκωσαν οι κοιλιτσες μας καθε μηνα :)

Εμ για αυτό γίνονται όλα χαχαχα. Τι μόνη μου θα γκρινιάζω αυτό δεν το δέχομαι..ας είναι τυχερό το χιόνι για όλες μπας και δούμε άσπρη μέρα και αλλάξει η τύχη μας. 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γενικά την ειχα ξεγραμμενη την αυριανη ετ αλλά πριν λιγο μιλησα με τον γιατρό και ειπαμε να παμε με αλυσιδες αρκει να μπορει και να θελει να ερθει κι ο εμβρυολογος! (κυρήχτηκε αργια αυριο αλλά το μητερα θα είναι ανοιχτό.)

Θα μιλησουμε αυριο το πρωι και βλέπουμε αν γίνεται!

Πολύ σουρεάλ μου φαινεται όλο αυτό και με εχει πιασει νευρικο γέλιο!

Ειδικά όταν σκεφτομαι οτι το καιρικο φαινομενο ονομαζεται «ελπίδα»...χαχαχα

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Annaforyou είπε:

Η ομάδα λέγεται Animal alternative therapy και η κοπέλα που κάνει λέγεται Αμαλ Παυλιδ... Στείλε ένα μήνυμα και θα σε κατευθύνει εκείνη στο τί μπορείτε να κάνετε. Εγώ προσπαθούσα να κάνω καλά τη γατούλα μου πάνω από 1 χρόνο, άλλαξα 4 κτηνιάτρους κτλ και τίποτα. Με τις σταγόνες που μου έδωσε έγινε καλά η γάτα μέσα σε 1 μήνα, και δεν το πίστευα!! 

Στην ίδια ομάδα απευθύνθηκα κι εγώ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@chitaneta μου γλυκιά τι όμορφες ιστορίες θα έχετε να λέτε στο παιδάκι σας πραγματικά ,,, με αλυσιδες μια χαρά . Φαντάζομαι θα έχει ηρεμήσει και επιλυθεί κ η τραγική σημερινή κατάσταση στους δρόμους και θα γυρίσετε σπίτι οοοοοολη η οικογένεια μαζί :)))

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , chitaneta είπε:

Κορίτσια γενικά την ειχα ξεγραμμενη την αυριανη ετ αλλά πριν λιγο μιλησα με τον γιατρό και ειπαμε να παμε με αλυσιδες αρκει να μπορει και να θελει να ερθει κι ο εμβρυολογος! (κυρήχτηκε αργια αυριο αλλά το μητερα θα είναι ανοιχτό.)

Θα μιλησουμε αυριο το πρωι και βλέπουμε αν γίνεται!

Πολύ σουρεάλ μου φαινεται όλο αυτό και με εχει πιασει νευρικο γέλιο!

Ειδικά όταν σκεφτομαι οτι το καιρικο φαινομενο ονομαζεται «ελπίδα»...χαχαχα

Σιγά μη μασούσε … θεουλης ο γιατρός. Εγώ πιστεύω και  ετ θα κάνετε  κανονικά, και θα είναι και τυχερή με τόσο χιόνι. Και σκέψου ιστορίες που θα έχεις να λες  στα παιδιά σου. :):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Fili είπε:

@chitaneta μου γλυκιά τι όμορφες ιστορίες θα έχετε να λέτε στο παιδάκι σας πραγματικά ,,, με αλυσιδες μια χαρά . Φαντάζομαι θα έχει ηρεμήσει και επιλυθεί κ η τραγική σημερινή κατάσταση στους δρόμους και θα γυρίσετε σπίτι οοοοοολη η οικογένεια μαζί :)))

Ευχαριστώ @Fili μου!

Μακάρι! Ότι ειναι να γίνει θα γινει!

πρίν από 8 λεπτά , Villi είπε:

Σιγά μη μασούσε … θεουλης ο γιατρός. Εγώ πιστεύω και  ετ θα κάνετε  κανονικά, και θα είναι και τυχερή με τόσο χιόνι. Και σκέψου ιστορίες που θα έχεις να λες  στα παιδιά σου. :):)

Πρέπει να το πω, ο Κουρτ είναι καλός ανθρωπος εκτος από γιατρός! Συγκινηθηκαμε πραγματικά με το ενδιαφέρον του!

Αύριο θα σας πω για τις εκβαση των πραγματων!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , chitaneta είπε:

Κορίτσια γενικά την ειχα ξεγραμμενη την αυριανη ετ αλλά πριν λιγο μιλησα με τον γιατρό και ειπαμε να παμε με αλυσιδες αρκει να μπορει και να θελει να ερθει κι ο εμβρυολογος! (κυρήχτηκε αργια αυριο αλλά το μητερα θα είναι ανοιχτό.)

Θα μιλησουμε αυριο το πρωι και βλέπουμε αν γίνεται!

Πολύ σουρεάλ μου φαινεται όλο αυτό και με εχει πιασει νευρικο γέλιο!

Ειδικά όταν σκεφτομαι οτι το καιρικο φαινομενο ονομαζεται «ελπίδα»...χαχαχα

Μπράβο κορίτσι μου. Πραγματικό θρίλερ όμως . Άψογος ο γιατρός μας δεν μασάει!! Πιστεύω πάντως ότι αφού το μητέρα θα είναι ανοικτό θα έρθει και ο εμβρυολογος.

Περιμένουμε με αγωνία αύριο να μας πεις ότι όλα πήγαν καλά και επέστρεψε με τα μωράκια σου σπίτι!! Θα την θυμάσαι για πάντα την αυριανή μέρα μεγάλη περιπέτεια!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , chitaneta είπε:

Κορίτσια γενικά την ειχα ξεγραμμενη την αυριανη ετ αλλά πριν λιγο μιλησα με τον γιατρό και ειπαμε να παμε με αλυσιδες αρκει να μπορει και να θελει να ερθει κι ο εμβρυολογος! (κυρήχτηκε αργια αυριο αλλά το μητερα θα είναι ανοιχτό.)

Θα μιλησουμε αυριο το πρωι και βλέπουμε αν γίνεται!

Πολύ σουρεάλ μου φαινεται όλο αυτό και με εχει πιασει νευρικο γέλιο!

Ειδικά όταν σκεφτομαι οτι το καιρικο φαινομενο ονομαζεται «ελπίδα»...χαχαχα

Μπραβο!!! Δεν το περιμενα με αυτα που βλεπω στην tv.. θα περιμενω πως και πως τα νεα σου αυριο!!! Καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου!!!


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chitaneta είπε:

Κορίτσια γενικά την ειχα ξεγραμμενη την αυριανη ετ αλλά πριν λιγο μιλησα με τον γιατρό και ειπαμε να παμε με αλυσιδες αρκει να μπορει και να θελει να ερθει κι ο εμβρυολογος! (κυρήχτηκε αργια αυριο αλλά το μητερα θα είναι ανοιχτό.)

Θα μιλησουμε αυριο το πρωι και βλέπουμε αν γίνεται!

Πολύ σουρεάλ μου φαινεται όλο αυτό και με εχει πιασει νευρικο γέλιο!

Ειδικά όταν σκεφτομαι οτι το καιρικο φαινομενο ονομαζεται «ελπίδα»...χαχαχα

Καλή επιτυχία να έχεις!!!να πάνε όλα κατά ευχήν!!!

η ελπίδα ήρθε κ για εσάς!!!περιμένουμε αύριο να μας πεις τα νέα σου...ξεκουρασου κ μην έχεις καθόλου αγχος

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Neli83 είπε:

Μπραβο!!! Δεν το περιμενα με αυτα που βλεπω στην tv.. θα περιμενω πως και πως τα νεα σου αυριο!!! Καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου!!!

Κάτσε να δουμε!

Ευχαριστώ για τις ευχές!

Θα σας ενημαρώσω αυριο!

πρίν από 5 λεπτά , Aria. είπε:

Καλή επιτυχία να έχεις!!!να πάνε όλα κατά ευχήν!!!

η ελπίδα ήρθε κ για εσάς!!!περιμένουμε αύριο να μας πεις τα νέα σου...ξεκουρασου κ μην έχεις καθόλου αγχος

Ναι,αυτο προσπαθω να κάνω!

Φιλια πολλά κοριτσια!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...