Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, chitaneta είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

Πώς πάτε με το κρυο;

Κορίτσια με τον χιονιά που έρχεται παίζει και να ακυρωθει η ετ μου την Τρίτη!

Εκτός κι αν πάμε κι εγώ και ο γιατρος με έλκηθρο! Ο γιατρος μου ειπε  σημερα, κάτσε να δουμε...

Αν είναι να έρθει έτσι, τι να κάνουμε... Θα το δεχτώ και θα πάω να παιξω με τα χιόνια...:-D

Ισως να βγει και σε καλο και ετσι να εγχειρηθει πρώτα η μητερα μου χωρις το αγχος της ετ μου...

Το μονο που σκέφτομαι ειναι όλα αυτα τα φαρμακα που έπαιρνα τοσο καιρο και σε περίπτωση ακύρωσης ξαναξεκιναμε απο την αρχή....

Πολύ σασπενσ βρε κορίτσια...τι τραβαμε...

@gigi 72  κορίτσι μου, τι σου ετυχε και σενα... ευχομαι αυτη τη φορα να πανε όλα καλα και σιγα σιγα να γιατρευτει κι ο πονος της απωλειας...

@chrysa1982 θα πας αυριο στον Κουρ; Ετσι οπως τα βλεπω τα πραγματα μπορει να παμε και μαζι σε ετ, αν ακυρωθει η ετ μου λογω καιρου...

 

 

Καλησπέρα Ελένη

Εξαρταται τι θα επιλεξει ο γιατρος σου για σενα. Αν πατε με πληρη καταστολη θα κανεις στην προετοιμασια ενεσεις arvekap. Αν όχι δεν θα εχει ενεσεις. Αλλα 6 μερες πριν την ετ, αναλογως παλι με τον γιατρό σου μπορει να ξεκινησεις αντιπηκτικες και ίσως και ενεσιμη προγεστερονη (αλλά μπορει να παρεις προγεστερονη και μονο απο το στομα και κολπικα)

Ευχομαι να πανε όλα καλα με οποιον τροπο κι αν συνεχισετε!

Κοιτα ειπαμε να με περιμενετε αλλα οχι κι ετσι!!!! Αντε! Να ερθει με σκι ο γιατρος να κανει και γυμναστικη! Αν δεν γινει τωρα θα πρεπει να γινει τον επομενο μηνα;

1 hour ago, chitaneta είπε:

Ευχαριστώ!

Εχω τρελαθει τοση ωρα να κοιταω μετεωρολογικες προγνωσεις χαχα.

Ναι, θα δείξει τι θα γίνει!

Εκτος απο γιατροι μαιες, δικηγοροι, φαρμακοποιοι και ψυχολογοι που αναγκαζομαστε να γινουμε με αυτη τη διαδικασια ας γινουμε και μετεωρολογοι! Δε βαριεσαι χαχαχαχαχα!

πρίν από 22 λεπτά , Fili είπε:

@chitaneta μου ότι θα κοιτούσαμε και τον καιρό μέσα σε όλα όσα σκεφτόμαστε και προσέχουμε ποιος θα το έλεγε!!! Ίσως απλά έχει τρομοκρατηθει ο γιατρός με οσα ακούει στις ειδήσεις. Υποθέτω δλδ γιατι τηλεόραση δεν έχω ανοίξει μέρες τώρα. Ελπίζω να γίνουν όλα τώρα και ας είναι λευκά και ήσυχα τριγύρω :)))

Εν τω μεταξύ με έχει πιάσει κι από χθες σκέφτομαι συνέχεια να πάρω τεστ να κάνω.. Πφφφφφ 

Καλό βράδυ φίλες μου. Όνειρα απαλά να έχουμε 

Θα σου ελεγα να κανεις λιγο υπομονη γιατι τα τεστ δειχνουν οτι να ναι και ισως να σε μπερδεψει και να σε αναστατωσει χωρις λογο καλη μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 56 λεπτά , Fili είπε:

@chitaneta μου ότι θα κοιτούσαμε και τον καιρό μέσα σε όλα όσα σκεφτόμαστε και προσέχουμε ποιος θα το έλεγε!!! Ίσως απλά έχει τρομοκρατηθει ο γιατρός με οσα ακούει στις ειδήσεις. Υποθέτω δλδ γιατι τηλεόραση δεν έχω ανοίξει μέρες τώρα. Ελπίζω να γίνουν όλα τώρα και ας είναι λευκά και ήσυχα τριγύρω :)))

Εν τω μεταξύ με έχει πιάσει κι από χθες σκέφτομαι συνέχεια να πάρω τεστ να κάνω.. Πφφφφφ 

Καλό βράδυ φίλες μου. Όνειρα απαλά να έχουμε 

Σιγουρα στη τηλεοραση θα εουν οργιάσει πάλι! (κι εγω δεν εχω δει καθολου, αλλα το φανταζομαι...)

Θα δειξει!

Σε καταλαβαινω για το τεστ...εγω στην δευτερη ετ εκανα μια μερα πριν τη χοριακη... Κανε Οπως νιωθεις!

Ποια μερα εχεις εσυ την χοριακή; 29;ή κανω λαθος;

Γλυκα ονειρα και σε σενα!

πρίν από 55 λεπτά , Viv37 είπε:

Κοιτα ειπαμε να με περιμενετε αλλα οχι κι ετσι!!!! Αντε! Να ερθει με σκι ο γιατρος να κανει και γυμναστικη! Αν δεν γινει τωρα θα πρεπει να γινει τον επομενο μηνα;

Εκτος απο γιατροι μαιες, δικηγοροι, φαρμακοποιοι και ψυχολογοι που αναγκαζομαστε να γινουμε με αυτη τη διαδικασια ας γινουμε και μετεωρολογοι! Δε βαριεσαι χαχαχαχαχα!

Θα σου ελεγα να κανεις λιγο υπομονη γιατι τα τεστ δειχνουν οτι να ναι και ισως να σε μπερδεψει και να σε αναστατωσει χωρις λογο καλη μου.

Και μετερεωλογοι και αστροφυσικοι! όλα θα τα κανουμε!

Αν ειναι γραφτο να σε περιμενουμε, θα σε περιμενουμε! χαχαχα

Καλο βραδυ να εχεις!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chitaneta είπε:

Σιγουρα στη τηλεοραση θα εουν οργιάσει πάλι! (κι εγω δεν εχω δει καθολου, αλλα το φανταζομαι...)

Θα δειξει!

Σε καταλαβαινω για το τεστ...εγω στην δευτερη ετ εκανα μια μερα πριν τη χοριακη... Κανε Οπως νιωθεις!

Ποια μερα εχεις εσυ την χοριακή; 29;ή κανω λαθος;

Γλυκα ονειρα και σε σενα!

Και μετερεωλογοι και αστροφυσικοι! όλα θα τα κανουμε!

Αν ειναι γραφτο να σε περιμενουμε, θα σε περιμενουμε! χαχαχα

Καλο βραδυ να εχεις!

Ονειρα γλυκα και ξεαγχωτικα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλή εβδομάδα από τον Πειραιά που εδώ και μια ώρα χιονίζει. Είναι όμορφα αλλά έχω γίνει frozen!!! @chitaneta μου γλυκια ελπίζω να τα καταφέρεται να κάνετε ετ αύριο...αλλιώς τι να πω...να εγχειριστεί η μανούλα σου με το καλό και το πολύ πολύ να είμαστε παρεούλα. Θα πω μόνο ότι κάθε εμπόδιο για καλό .το λέω να το ακούω κ εγώ βέβαια...πήγα το πρωί έδωσα αίμα και το απόγευμα θα έχω τα αποτελέσματα θα τα στείλω στον Κουρ... Και ελπίζω να ξεκινήσουμε προετοιμασία επιτέλους!!!

Έχουμε καμία κοπέλα που θα πάει με χιονοπέδιλα να κάνει χοριακη??

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

@chrysa1982 όπως τα λες, καθε εμπόδιο για καλο! Ότι είναι να γίνει θα γίνει! Εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα γρηγορα απο εδω και πέρα και να προχωρήσεις σύντομα!

Τουλάχιστον είμαι χαρούμενη και εκστασιασμενη με το χιόνι, και ήδη σχεδιάζω που θα πάω να παιξω και να κυλιστω με το χιόνι σε περιπτωση ακύρωσης...χαχα

Πάντα το χιονι μου προκαλεί μια τρελη ευφορία σαν μικρο παιδί!

 

 

 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα από τον Πειραιά που εδώ και μια ώρα χιονίζει. Είναι όμορφα αλλά έχω γίνει frozen!!! @chitaneta μου γλυκια ελπίζω να τα καταφέρεται να κάνετε ετ αύριο...αλλιώς τι να πω...να εγχειριστεί η μανούλα σου με το καλό και το πολύ πολύ να είμαστε παρεούλα. Θα πω μόνο ότι κάθε εμπόδιο για καλό .το λέω να το ακούω κ εγώ βέβαια...πήγα το πρωί έδωσα αίμα και το απόγευμα θα έχω τα αποτελέσματα θα τα στείλω στον Κουρ... Και ελπίζω να ξεκινήσουμε προετοιμασία επιτέλους!!!

Έχουμε καμία κοπέλα που θα πάει με χιονοπέδιλα να κάνει χοριακη??

Χρυσα, χρονια σου πολλα για τα γενεθλια σου κ καλη ετ να εχεις! 

Ζηλευω τον χιονισμενο Πειραια. Εδω τιποτα , ουτε νιφαδα, κλαψ...

 

πρίν από 16 λεπτά , chitaneta είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

@chrysa1982 όπως τα λες, καθε εμπόδιο για καλο! Ότι είναι να γίνει θα γίνει! Εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα γρηγορα απο εδω και πέρα και να προχωρήσεις σύντομα!

Τουλάχιστον είμαι χαρούμενη και εκστασιασμενη με το χιόνι, και ήδη σχεδιάζω που θα πάω να παιξω και να κυλιστω με το χιόνι σε περιπτωση ακύρωσης...χαχα

Πάντα το χιονι μου προκαλεί μια τρελη ευφορία σαν μικρο παιδί!

 

 

 

Κοριτσια, το χιονι ειναι γουρλιδικο. Τα εμβρυακια μου ειχαν γονιμοποιηθει τη μερα με το πιο πολυ χιονι στη Σαλονικη. Ηταν ολα ασπρα κι ελεγα πως θα καταφερει να παει η δοτρια . Μια χαρα πηγε.. Θα δειτε που ολες θα κανετε τις ετ σας κανονικα

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , chitaneta είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

@chrysa1982 όπως τα λες, καθε εμπόδιο για καλο! Ότι είναι να γίνει θα γίνει! Εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα γρηγορα απο εδω και πέρα και να προχωρήσεις σύντομα!

Τουλάχιστον είμαι χαρούμενη και εκστασιασμενη με το χιόνι, και ήδη σχεδιάζω που θα πάω να παιξω και να κυλιστω με το χιόνι σε περιπτωση ακύρωσης...χαχα

Πάντα το χιονι μου προκαλεί μια τρελη ευφορία σαν μικρο παιδί!

 

 

 

Εγώ το βλέπω από το γραφείο και ανυπομονώ να φύγω να βγουμε βόλτα όλοι μαζί να το χαρούμε!! Εν τω μεταξύ η περίοδος παίζει με την υπομονή μου είμαι κοντά μια βδομάδα με σερβιετα χαχαχα. Σήμερα έχω κόκκινο πολύ ίσως λόγω κρύου;; 

Λογικά εσένα θα σε ενημερώσει από σήμερα η βλέποντας και κάνοντας?

πρίν από 12 λεπτά , MaryH είπε:

Χρυσα, χρονια σου πολλα για τα γενεθλια σου κ καλη ετ να εχεις! 

Ζηλευω τον χιονισμενο Πειραια. Εδω τιποτα , ουτε νιφαδα, κλαψ...

 

Κοριτσια, το χιονι ειναι γουρλιδικο. Τα εμβρυακια μου ειχαν γονιμοποιηθει τη μερα με το πιο πολυ χιονι στη Σαλονικη. Ηταν ολα ασπρα κι ελεγα πως θα καταφερει να παει η δοτρια . Μια χαρα πηγε.. Θα δειτε που ολες θα κανετε τις ετ σας κανονικα

Ελπίζω Μαιρούλα μου να μας φέρει κ εμάς γούρι το χιονακι!!! Εσείς βλέπετε συχνότερα εκεί πάνω εμείς παθαίνουμε έκσταση με καμία νιφαδα πόσο μάλλον τώρα που ρίχνει αβερτα χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Εγώ το βλέπω από το γραφείο και ανυπομονώ να φύγω να βγουμε βόλτα όλοι μαζί να το χαρούμε!! Εν τω μεταξύ η περίοδος παίζει με την υπομονή μου είμαι κοντά μια βδομάδα με σερβιετα χαχαχα. Σήμερα έχω κόκκινο πολύ ίσως λόγω κρύου;; 

Λογικά εσένα θα σε ενημερώσει από σήμερα η βλέποντας και κάνοντας?

Ελπίζω Μαιρούλα μου να μας φέρει κ εμάς γούρι το χιονακι!!! Εσείς βλέπετε συχνότερα εκεί πάνω εμείς παθαίνουμε έκσταση με καμία νιφαδα πόσο μάλλον τώρα που ρίχνει αβερτα χαχαχαχα

Κατι μου λεει οτι θα σας φερει γουρι! Και το μωρο σας θα ειναι καταψυγμενο λογω χιονιά,  χαχαχαχαχ!!!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Εγώ το βλέπω από το γραφείο και ανυπομονώ να φύγω να βγουμε βόλτα όλοι μαζί να το χαρούμε!! Εν τω μεταξύ η περίοδος παίζει με την υπομονή μου είμαι κοντά μια βδομάδα με σερβιετα χαχαχα. Σήμερα έχω κόκκινο πολύ ίσως λόγω κρύου;; 

Λογικά εσένα θα σε ενημερώσει από σήμερα η βλέποντας και κάνοντας?

Ελπίζω Μαιρούλα μου να μας φέρει κ εμάς γούρι το χιονακι!!! Εσείς βλέπετε συχνότερα εκεί πάνω εμείς παθαίνουμε έκσταση με καμία νιφαδα πόσο μάλλον τώρα που ρίχνει αβερτα χαχαχαχα

Καλό που έχεις κοκκινο κανονικό ε;

Εγω περιμένω να δω τι θα μου πει, σήμερα, αυριο ποιος ξερει... Προς το παρον δεν τους ρωταω γιατι ουτε κι αυτοι θα ξέρουν!

Άσε πολύ σασπένς!

Μόλις μάθω κατι θα μπω να σας πω!

Καλή βόλτα να έχεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , chitaneta είπε:

Καλό που έχεις κοκκινο κανονικό ε;

Εγω περιμένω να δω τι θα μου πει, σήμερα, αυριο ποιος ξερει... Προς το παρον δεν τους ρωταω γιατι ουτε κι αυτοι θα ξέρουν!

Άσε πολύ σασπένς!

Μόλις μάθω κατι θα μπω να σας πω!

Καλή βόλτα να έχεις!

Επειδή είμαι ζηλιάρα έχω και εγώ σασπένς μη νομίζεις χαχαχαχαχα...λοιπόν πήρα τις εξετασεις ε2 64.8 prg 3.50 παρόλο που ενημέρωσα ότι έχω κόκκινο αίμα μάντεψε??? Καφέ σικλακουρ πάλι....θα πάω Τετάρτη η Πέμπτη να με δει...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μόλις μίλησε η Μαία μαζί μου! Μόλις έφυγε με το ζόρι απο το Ιασώ...

Είπαμε να μιλήσουμε αυριο το πρωι να δουμε! Αρε τη αγωνία ειναι αυτή! χαχαχα

πρίν από 5 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Επειδή είμαι ζηλιάρα έχω και εγώ σασπένς μη νομίζεις χαχαχαχαχα...λοιπόν πήρα τις εξετασεις ε2 64.8 prg 3.50 παρόλο που ενημέρωσα ότι έχω κόκκινο αίμα μάντεψε??? Καφέ σικλακουρ πάλι....θα πάω Τετάρτη η Πέμπτη να με δει...

 

Ναι, ε; συνεχίζεις τα καφε;

Για να το λεει κατι θα ξερει... Υπομονή Χρύσα μου! Μια μερα θα τα σκεφτόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε! Και μακάρι να τα διηγόμαστε και στα εγγόνια μας...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , chitaneta είπε:

Μόλις μίλησε η Μαία μαζί μου! Μόλις έφυγε με το ζόρι απο το Ιασώ...

Είπαμε να μιλήσουμε αυριο το πρωι να δουμε! Αρε τη αγωνία ειναι αυτή! χαχαχα

Ναι, ε; συνεχίζεις τα καφε;

Για να το λεει κατι θα ξερει... Υπομονή Χρύσα μου! Μια μερα θα τα σκεφτόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε! Και μακάρι να τα διηγόμαστε και στα εγγόνια μας...

Κάνω υπομονή ρε φιλενάδα αλλά τόσο καφέ σικλακουρ δεν ξέρω αν έχει πάρει συνεχόμενα άλλο κορίτσι χαχαχαχα. Καλέ για πια εγγόνια μιλάς;; Θα λέμε στα παιδάκια μας ξέρεις εγώ τι τράβηξα για να γεννηθείς εσύ χαχαχα 

Θρίλερ η ετ σου!! Έτσι να μας κρατάς σε αγωνία !!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Κάνω υπομονή ρε φιλενάδα αλλά τόσο καφέ σικλακουρ δεν ξέρω αν έχει πάρει συνεχόμενα άλλο κορίτσι χαχαχαχα. Καλέ για πια εγγόνια μιλάς;; Θα λέμε στα παιδάκια μας ξέρεις εγώ τι τράβηξα για να γεννηθείς εσύ χαχαχα 

Θρίλερ η ετ σου!! Έτσι να μας κρατάς σε αγωνία !!! 

Είπα να πω εγγονια γιατί με φαντάστηκα γριουλα να λεω ιστορίες χαχαχα

Ναι, ρεε συ πολυ καφε... Γενικα πολλα φαρμακα καταπινουμε...

Θριλερ δεν λες τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

On 22/1/2022 at 8:50 ΜΜ, Chrussa1982 είπε:

Αχ πίστεψέ με δεν το σκέφτεσαι και το λες μόνο εσύ..και εμένα στον κύκλο μου όλες με τον αέρα έπιασαν παιδί χαχαχαχα 

Κορίτσια είμαι χάλια σήμερα..χάλια μαύρα..το αγαπημένο μου σκυλάκι διαγνώστηκε με καρκίνο στο συκώτι..μας έδωσαν χάπια για όσο αντέξει .όλη μέρα  κλαιω. Σήμερα έχω γενέθλια κ ειμαστε καθηλωμένοι σε έναν καναπέ με τον άντρα μου και όλο κλαίμε. Και σκέφτομαι..τώρα που πρέπει η ψυχολογία μου να είναι ανεβασμένη γιατί κακά τα ψέματα είναι σημαντικός παράγοντας τι θα κάνω?? 

Συγνώμη βγήκα εκτός topic και δεν θέλω να μαυρίσω καμία σας απλά ήθελα κάπου να τα πω  

Χρύσα ακολουθώ μια ομάδα στο Facebook με μια κοπέλα που κάνει ομοιοπαθητική σε ζωάκια. Απ' ότι έχω δει εκεί, κάνουν πολλοί σε ζωάκια που έχουν καρκίνο και λένε ότι τα βοηθάει να είναι ήρεμα και να μην πονάνε. Αν θέλεις ψαξτο. Εγώ κάνω την γάταου για πολύ πιο απλό θέμα υγείας και πλέον είναι καλά. Ενώ με αντιβιωσεις δεν γινόταν τίποτα. Εάν θέλεις περισσότερες πληροφορίες ευχαρίστως να σου πω! 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Χρυσα, χρονια σου πολλα για τα γενεθλια σου κ καλη ετ να εχεις! 

Ζηλευω τον χιονισμενο Πειραια. Εδω τιποτα , ουτε νιφαδα, κλαψ...

 

Κοριτσια, το χιονι ειναι γουρλιδικο. Τα εμβρυακια μου ειχαν γονιμοποιηθει τη μερα με το πιο πολυ χιονι στη Σαλονικη. Ηταν ολα ασπρα κι ελεγα πως θα καταφερει να παει η δοτρια . Μια χαρα πηγε.. Θα δειτε που ολες θα κανετε τις ετ σας κανονικα

Καλα εκανα εγω που ευχομουν να χιονισει και στη Θεσσαλονικη δηλαδη ε; Ας χιονισει λιγο κ εδω να βρεθει και η δικια μου δοτρια!

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Επειδή είμαι ζηλιάρα έχω και εγώ σασπένς μη νομίζεις χαχαχαχαχα...λοιπόν πήρα τις εξετασεις ε2 64.8 prg 3.50 παρόλο που ενημέρωσα ότι έχω κόκκινο αίμα μάντεψε??? Καφέ σικλακουρ πάλι....θα πάω Τετάρτη η Πέμπτη να με δει...

 

Ισα ισα να χαρεις το χιονακι δηλαδη και μολις λιωσει θα πας και ευχομαι να ξεκινησεις!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...