Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , gigi 72 είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια.. Το κλωσσημα συνεχίζεται.. Εγώ έχω κάποιο πρόβλημα από χθες.. Έχω φαγούρα χαμηλά. Προφανώς από την vasclor και τα υποθετα utrogestan.. Τι να κάνω? Είναι φυσιολογικό? .. Πήρα γιαουρτάκια με πέτσα και πλακωθηκα.. Επίσης έχω λίγο ανησυχία σχετικά με τα συμπτώματα άλλες κοπέλες λένε ότι είδαν λίγο αίματακι και αυτό λένε είναι θετικός οιωνός ότι έχει γίνει η πρόσκληση του εμβρύου.. Εγώ δεν έχω δει κάτι τέτοιο ακόμη.. Ισχύει άραγε? Στεναχωριέμαι λίγο σχετικά με την έκβαση μήπως δεν πετύχει και πάλι.. Δεν ξέρω γιατί με έχει κυριεύσει η αρνητικότη τα.. Ξέρω δεν είναι καλό να σκέφτομαι έτσι αλλά συμβαίνει.. Ίσως και γιατί τα περιθώρια μου στενεύουν. 

Κάνε πλύσεις με χαμομηλάκι
λογικό είναι να κάνεις σκέψεις
το αιματάκι ή τα καφέ για την εμφύτευση δεν ισχύουν πάντα
προσπάθησε να απασχολείσαι με κάτι άλλο
πχ να κάνεις κάποια τηλ,  νετφλιξ, βιβλίο
βλέπε τη @Fili
εμένα στην αναμονή με βοηθούσε που μίλαγα με προσωπικά μνμ με κορίτσια απο δω που ήταν επίσης στην αναμονή!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 10 λεπτά , gigi 72 είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια.. Το κλωσσημα συνεχίζεται.. Εγώ έχω κάποιο πρόβλημα από χθες.. Έχω φαγούρα χαμηλά. Προφανώς από την vasclor και τα υποθετα utrogestan.. Τι να κάνω? Είναι φυσιολογικό? .. Πήρα γιαουρτάκια με πέτσα και πλακωθηκα.. Επίσης έχω λίγο ανησυχία σχετικά με τα συμπτώματα άλλες κοπέλες λένε ότι είδαν λίγο αίματακι και αυτό λένε είναι θετικός οιωνός ότι έχει γίνει η πρόσκληση του εμβρύου.. Εγώ δεν έχω δει κάτι τέτοιο ακόμη.. Ισχύει άραγε? Στεναχωριέμαι λίγο σχετικά με την έκβαση μήπως δεν πετύχει και πάλι.. Δεν ξέρω γιατί με έχει κυριεύσει η αρνητικότη τα.. Ξέρω δεν είναι καλό να σκέφτομαι έτσι αλλά συμβαίνει.. Ίσως και γιατί τα περιθώρια μου στενεύουν. 

Καλημερα!! Αυτο το αιματακι κ εγω το εψαχνα καθε μερα..δεν ειχα καθολου αλλα ειχα θετικο αποτελεσμα..μην αγχωνεσαι..καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος!

  • Μου αρέσει 3

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, gigi 72 said:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια.. Το κλωσσημα συνεχίζεται.. Εγώ έχω κάποιο πρόβλημα από χθες.. Έχω φαγούρα χαμηλά. Προφανώς από την vasclor και τα υποθετα utrogestan.. Τι να κάνω? Είναι φυσιολογικό? .. Πήρα γιαουρτάκια με πέτσα και πλακωθηκα.. Επίσης έχω λίγο ανησυχία σχετικά με τα συμπτώματα άλλες κοπέλες λένε ότι είδαν λίγο αίματακι και αυτό λένε είναι θετικός οιωνός ότι έχει γίνει η πρόσκληση του εμβρύου.. Εγώ δεν έχω δει κάτι τέτοιο ακόμη.. Ισχύει άραγε? Στεναχωριέμαι λίγο σχετικά με την έκβαση μήπως δεν πετύχει και πάλι.. Δεν ξέρω γιατί με έχει κυριεύσει η αρνητικότη τα.. Ξέρω δεν είναι καλό να σκέφτομαι έτσι αλλά συμβαίνει.. Ίσως και γιατί τα περιθώρια μου στενεύουν. 

Καλημερααααααααα!! Από ότι εχω καταλάβει τα συμπτώματα ποικίλουν . Κάθε περίπτωση διαφορετική . Δεν είναι εύκολο και θέλει πολύ δύναμη προσπάθησε όμως ν σκέφτεσαι θετικά .έστω ουδέτερα !!!;))) Ολες είμαστε πολύ δυνατές και το αποδεικνύει ακομα και το ότι μοιραζόμαστε κ στηρίζουμε σε αυτό το μονοπάτι η μια την αλλη! Όσο σκέφτομαι ότι παλιά έβλεπα ένεση κ λιποθυμούσα κ τωρα εχω φτάσει να τρυπιέμαι δυο φορές την ημέρα μόνη μου απορώ κι εγω καμία φορά . 
Σκεψου όμορφες εικόνες άκου μουσική διαβασε δες φιλαρακια <3 και εμείς εδώ είμαστε 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , silvy22 είπε:

@Ellidr το κορίτσι μας νομίζω έκανε εδώ προσπάθεια με δικά της

Ναι εγώ έκανα μια προσπάθεια εκεί 

Δυστυχώς αποτυχημένη με δικά μου αλλά σε λίγο θα ξεκινήσω δεύτερη 

Κ εγώ έχω ακούσει τα καλύτερα αλλά άκουστα τώρα αν τα δω κιολας ακόμα καλύτερα 

Ο γυναικολος που επισκεφτομαι έχει ιατρείο στη Κρήτη και συνεργάζεται με το κέντρο αυτό είναι μισή βδομάδα Κρήτη μισή Αθήνα 

Πάντως έχω να πω ότι είναι υπομονετικοί και γλυκύτατοι σαν άνθρωποι και σαν επιστήμονες 

Ειδωμεν η  

Πένυ είναι υπεύθυνη υποδοχής νομίζω εγώ δε την γνώρισα όταν πήγα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chrussa1982 said:

Σήμερα κατά τις 6. Κατευθείαν μετά τη δουλειά. 

Μα τη όμορφη εικόνα είναι αυτή!!! Να μιλάς με την γατούλα ξάπλα στον καναπέ!!! Εμείς έχουμε σκύλο (βόδι βασικά) το τέλειο αγχολυτικο και αντισυλληπτικό μη σου πω χαχαχαχα!!! Κάτσε γιατί αν τη Δευτέρα έχει χιόνια δεν σε βλέπω να πας για δουλειά!!!  

Αχ Χρύσα μου πραγματικά είναι υπέροχη συντροφιά τα σκυλιά γατιά. Ευτυχώς οι γάτες αγχολυτικές σίγουρα αλλά όχι αντισυλληπτική . Άπλα απομακρύνεται επιδεικτικά. Χαχαχαχα Αχ μακάρι να χιονίσει !!!!! Όχι το για δουλειά αλλά όλα λευκά όλα ήσυχα 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 57 λεπτά , gigi 72 είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια.. Το κλωσσημα συνεχίζεται.. Εγώ έχω κάποιο πρόβλημα από χθες.. Έχω φαγούρα χαμηλά. Προφανώς από την vasclor και τα υποθετα utrogestan.. Τι να κάνω? Είναι φυσιολογικό? .. Πήρα γιαουρτάκια με πέτσα και πλακωθηκα.. Επίσης έχω λίγο ανησυχία σχετικά με τα συμπτώματα άλλες κοπέλες λένε ότι είδαν λίγο αίματακι και αυτό λένε είναι θετικός οιωνός ότι έχει γίνει η πρόσκληση του εμβρύου.. Εγώ δεν έχω δει κάτι τέτοιο ακόμη.. Ισχύει άραγε? Στεναχωριέμαι λίγο σχετικά με την έκβαση μήπως δεν πετύχει και πάλι.. Δεν ξέρω γιατί με έχει κυριεύσει η αρνητικότη τα.. Ξέρω δεν είναι καλό να σκέφτομαι έτσι αλλά συμβαίνει.. Ίσως και γιατί τα περιθώρια μου στενεύουν. 

@gigi 72 σίγουρα όλα αυτά τα κολπικά παίζουν ρόλο στη φαγούρα. Αν θες, για να είσαι πιο ήρεμη, ρώτα και τον γιατρό σου. Όσον αφορά στα συμπτώματα... τα έχουμε ακούσει απολύτως όλα! Εννοείται ότι κι εγώ ψάχνω συμπτώματα κάθε φορά αλλά η πραγματικότητα είναι ότι κάποιες έχουν τα πάντα και κάποιες δεν έχουν τίποτα! Εγώ πχ είδα λίγο ροζ υγρό την τελευταία φορά, δύο μέρες μετά την εμβρυομεταφορά και πήρα ένα ωραιότατο αρνητικό. Η @Neli83 όπως είπε δεν είχε τίποτα και η χοριακη της ήταν τεράστια! Οπότε ηρέμησε, σκέψου πως ο,τι ήταν να γίνει έχει γίνει λογικά και όσο μπορείς προσπάθησε να ξεχνιέσαι!❤️

πρίν από 37 λεπτά , Ellidr είπε:

Ναι εγώ έκανα μια προσπάθεια εκεί 

Δυστυχώς αποτυχημένη με δικά μου αλλά σε λίγο θα ξεκινήσω δεύτερη 

Κ εγώ έχω ακούσει τα καλύτερα αλλά άκουστα τώρα αν τα δω κιολας ακόμα καλύτερα 

Ο γυναικολος που επισκεφτομαι έχει ιατρείο στη Κρήτη και συνεργάζεται με το κέντρο αυτό είναι μισή βδομάδα Κρήτη μισή Αθήνα 

Πάντως έχω να πω ότι είναι υπομονετικοί και γλυκύτατοι σαν άνθρωποι και σαν επιστήμονες 

Ειδωμεν η  

Πένυ είναι υπεύθυνη υποδοχής νομίζω εγώ δε την γνώρισα όταν πήγα

Εύχομαι η δεύτερη να είναι και πετυχημένη!❤️

Μου κάνει εντύπωση ωστόσο ότι διαβάζω γι'αυτό το κέντρο από γυναίκες του εξωτερικού, ειδικά για δωρεά, και εδώ δεν το αναφέρουν συχνά. Πώς μας έχει ξεφύγει; Χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Δε νομίζω ότι απαγορεύεται να κάνουμε ημιμόνιμο. σε τι να μας βλάψει; Στα ήδη τζουφια αυγά μας; Δεν ξέρω βέβαια υποθέσεις κάνω ..Εγώ έχω να κάνω από πέρυσι που παντρεύτηκα καθαρά και μόνο για λόγους αφραγκιας χαχαχαχα. 

Ωστόσο όταν πάω για ετ θα τα κάνω. Και νύχια και μαλλιά. Πώς θα υποδεχθεί τα μωρά μου σαν κατσιβελα;; Απαπαπα!!!

Σε ευχαριστώ που περιμένεις μαζί μου τα νέα μου. Η στήριξη σας κοπέλες μου είναι ανεκτίμητη. 

Κι εγώ έτσι θα κάνω! Να είμαστε φρέσκες όταν θα υποδεχτούμε τα εμβρυάκια μας! Το θέμα της ρίζας στην πορεία επίσης με απασχολεί αλλά σίγουρα θα είναι φρεσκοβαμμένη όταν θα ξεκινήσω χαχαχαχα! <3

3 ώρες πρίν, Condios είπε:

Το καλύτερο διάλειμμα έκανες,,, να είστε καλά και εύχομαι ειλικρινά αυτή η στιγμή να είναι αυτή που θα σας κάνει γονείς!!!!

Πιπίνι θεωρείσαι στα 40!! Άκου το σώμα σου και ξεκούρασέ το όσο μπορείς, πολύ καλά το σκέφτεσαι!

1 hour ago, gigi 72 είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια.. Το κλωσσημα συνεχίζεται.. Εγώ έχω κάποιο πρόβλημα από χθες.. Έχω φαγούρα χαμηλά. Προφανώς από την vasclor και τα υποθετα utrogestan.. Τι να κάνω? Είναι φυσιολογικό? .. Πήρα γιαουρτάκια με πέτσα και πλακωθηκα.. Επίσης έχω λίγο ανησυχία σχετικά με τα συμπτώματα άλλες κοπέλες λένε ότι είδαν λίγο αίματακι και αυτό λένε είναι θετικός οιωνός ότι έχει γίνει η πρόσκληση του εμβρύου.. Εγώ δεν έχω δει κάτι τέτοιο ακόμη.. Ισχύει άραγε? Στεναχωριέμαι λίγο σχετικά με την έκβαση μήπως δεν πετύχει και πάλι.. Δεν ξέρω γιατί με έχει κυριεύσει η αρνητικότη τα.. Ξέρω δεν είναι καλό να σκέφτομαι έτσι αλλά συμβαίνει.. Ίσως και γιατί τα περιθώρια μου στενεύουν. 

Εγώ έχω καταλάβει ότι η καθε κοπέλα είχε διαφορετικά συμπτώματα. Η έλλειψη αίματος σίγουρα δεν είναι κάτι αρνητικό! Μην αγχώνεσαι. Το είπες και μόνη σου. Ηρεμία και θετική σκέψη. Βέβαια ξέρω πόσο δύσκολο είναι αυτό τώρα οπότε αν δεν μπορείς να σκέφτεσαι θετικά θα το κάνουμε εμείς για σένα και θα δεις μια τεράστια χοριακή σύντομα!

πρίν από 38 λεπτά , Fili είπε:

Αχ Χρύσα μου πραγματικά είναι υπέροχη συντροφιά τα σκυλιά γατιά. Ευτυχώς οι γάτες αγχολυτικές σίγουρα αλλά όχι αντισυλληπτική . Άπλα απομακρύνεται επιδεικτικά. Χαχαχαχα Αχ μακάρι να χιονίσει !!!!! Όχι το για δουλειά αλλά όλα λευκά όλα ήσυχα 

Εγώ μέχρι χρυσόψαρο έχω φτάσει. Μετράει?

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , marina_86 είπε:

@gigi 72 σίγουρα όλα αυτά τα κολπικά παίζουν ρόλο στη φαγούρα. Αν θες, για να είσαι πιο ήρεμη, ρώτα και τον γιατρό σου. Όσον αφορά στα συμπτώματα... τα έχουμε ακούσει απολύτως όλα! Εννοείται ότι κι εγώ ψάχνω συμπτώματα κάθε φορά αλλά η πραγματικότητα είναι ότι κάποιες έχουν τα πάντα και κάποιες δεν έχουν τίποτα! Εγώ πχ είδα λίγο ροζ υγρό την τελευταία φορά, δύο μέρες μετά την εμβρυομεταφορά και πήρα ένα ωραιότατο αρνητικό. Η @Neli83 όπως είπε δεν είχε τίποτα και η χοριακη της ήταν τεράστια! Οπότε ηρέμησε, σκέψου πως ο,τι ήταν να γίνει έχει γίνει λογικά και όσο μπορείς προσπάθησε να ξεχνιέσαι!❤️

Εύχομαι η δεύτερη να είναι και πετυχημένη!❤️

Μου κάνει εντύπωση ωστόσο ότι διαβάζω γι'αυτό το κέντρο από γυναίκες του εξωτερικού, ειδικά για δωρεά, και εδώ δεν το αναφέρουν συχνά. Πώς μας έχει ξεφύγει; Χαχαχα

Κοίτα κ εγώ το έχω δει και το είχα συζητήσει με το γιατρό μου πως και δεν έχει ακουστεί στην Ελλάδα 

Κ αυτό που μου απάντησε είναι δεν έχουν ανάγκη από διαφήμιση στην Ελλάδα 

Τώρα τι να σου πω 

Η αλήθεια είναι ότι έχει πολύ διαφορετική γραμμή  απ' άλλους γιατρούς 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αυτό το κέντρο δεν το ξέρουμε γιατί αν καθίσουμε πχ να διαβάσουμε τα φόρουμ της εξωσωματικής 2 με 3 γιατροί ακούγονται μόνο. Με το φτωχό μου μυαλουδακι πάντως θεωρώ ότι για να έρχονται από το εξωτερικό ίσως να είναι καλό και αξιόπιστο. @Gigi 31 μου μην ψάχνεις για συμπτώματα. Φαντάσου 2 μέρες πριν τη χοριακη είχα αίμα. Διάβαζα για το αίμα εμφύτευσης χαρά εγώ!!! Τελικά ήταν μια κανονικοτατη περίοδος παραμονή χοριακης. Οπότε κλείσε τα αυτιά και τα μάτια στα οποία συμπτώματα. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Τι ωραία που διαβάζω για ταξιδακια και βόλτες!! Δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι εκτός από την λαχτάρα μας για μωράκι έχουμε και ζωή .εμείς περάσαμε μια φάση που η μωροπροσηλωση μας είχε κάνει να πατήσουμε pause και να μη μπορούμε να κάνουμε τίποτα άλλο. @Fili πως πάει το κλωσημα;; Άντε λίγο έμεινε για την χοριακη..περιμένουμε κ εμείς μαζί σου. Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είστε;; Για δώστε το παρόν χαχαχαχα!!! 

Κορίτσια έχω αγωνια.  Και πολλές απορίες. Θα τον τρελάνω τον γιατρό.

Σωστά τα λες έχουμε βάλει άλλες προτεραιότητες ...να τον τρελάνεις το γιατρό μας κ να μας πεις τι ερωτήσεις του έκανες κ τι απαντήσεις πήρες...σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να προχωρήσεις σύντομα...περιμένω εγώ την @Viv37 έχω μέλλον ακόμα....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Aria. είπε:

Σωστά τα λες έχουμε βάλει άλλες προτεραιότητες ...να τον τρελάνεις το γιατρό μας κ να μας πεις τι ερωτήσεις του έκανες κ τι απαντήσεις πήρες...σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να προχωρήσεις σύντομα...περιμένω εγώ την @Viv37 έχω μέλλον ακόμα....

Εννοείται κορίτσι μου...και για να μην στενοχωριόμαστε και κουραζόμαστε ψυχολογικά θα σκεφτόμαστε ότι το καλο πράγμα αργεί να γίνει χαχαχαχα...

Τουλάχιστον θα είμαστε παρεια εμείς οι 3 αργοπορημενες. Θα αδειάσει και το καφέ μας γιατί όλες θα είναι έγκυες και θα μιλάμε μόνες μας!!!

Ποιο πολύ με καίει να τον ρωτήσω γιατί εχω αυτή τη ψευτοπεριοδο ενώ ακόμα παίρνω τα χάπια. Μήπως πρέπει να κοιτάξω τίποτα άλλο..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, gigi 72 είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια.. Το κλωσσημα συνεχίζεται.. Εγώ έχω κάποιο πρόβλημα από χθες.. Έχω φαγούρα χαμηλά. Προφανώς από την vasclor και τα υποθετα utrogestan.. Τι να κάνω? Είναι φυσιολογικό? .. Πήρα γιαουρτάκια με πέτσα και πλακωθηκα.. Επίσης έχω λίγο ανησυχία σχετικά με τα συμπτώματα άλλες κοπέλες λένε ότι είδαν λίγο αίματακι και αυτό λένε είναι θετικός οιωνός ότι έχει γίνει η πρόσκληση του εμβρύου.. Εγώ δεν έχω δει κάτι τέτοιο ακόμη.. Ισχύει άραγε? Στεναχωριέμαι λίγο σχετικά με την έκβαση μήπως δεν πετύχει και πάλι.. Δεν ξέρω γιατί με έχει κυριεύσει η αρνητικότη τα.. Ξέρω δεν είναι καλό να σκέφτομαι έτσι αλλά συμβαίνει.. Ίσως και γιατί τα περιθώρια μου στενεύουν. 

@gigi 72 καλησπέρα, αυτό με τη φαγούρα το εχω πάθει κι εγω, ειναι απο τα κολπικά που βάζεις και την υγρασία που δημιουργείται εκεί κάτω, γιαυτο πλέον προγεστερονη παίρνω μόνο ενέσιμη (prolutex). Οι κομπρέσες απο χαμομήλι βοηθούν αρκετά και προσπάθησε να φοράς βαμβακερά εσώρουχα,  αν δεν αντέχεις ρωτά το γιατρό σου μήπως σου δώσει καμία κρεμουλα για εξωτερική χρήση. Σου εύχομαι να πάνε ολα καλα και να έχεις μια θετικότατη χοριακη, υπομονή .. Τα περιθώρια που λες οτι στενεύουν…. εννοείς τα ηλικιακά περιθώρια? γιατί απο 30/6/21 και για δυο χρόνια, το όριο ηλικίας για εξωσωματικη ειναι τα 52. :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Villi είπε:

@gigi 72 καλησπέρα, αυτό με τη φαγούρα το εχω πάθει κι εγω, ειναι απο τα κολπικά που βάζεις και την υγρασία που δημιουργείται εκεί κάτω, γιαυτο πλέον προγεστερονη παίρνω μόνο ενέσιμη (prolutex). Οι κομπρέσες απο χαμομήλι βοηθούν αρκετά και προσπάθησε να φοράς βαμβακερά εσώρουχα,  αν δεν αντέχεις ρωτά το γιατρό σου μήπως σου δώσει καμία κρεμουλα για εξωτερική χρήση. Σου εύχομαι να πάνε ολα καλα και να έχεις μια θετικότατη χοριακη, υπομονή .. Τα περιθώρια που λες οτι στενεύουν…. εννοείς τα ηλικιακά περιθώρια? γιατί απο 30/6/21 και για δυο χρόνια, το όριο ηλικίας για εξωσωματικη ειναι τα 52. :)

Ναι για τα ηλικιακά περιθώρια μιλάω.. Είναι σίγουρο αυτό? Γιατί στο κέντρο εξωσωματικής που πάω μου είπανε ότι υπάρχει μια διαδικασία.. Στέλνουν κάποια έγγραφα για έγκριση.. Το έκαναν 2 φορές μέχρι τώρα για κάποιες και απάντηση δεν έχουν λάβει ακόμη.. Ξέρουμε κάτι σίγουρα? Που να το ψάξω? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , gigi 72 είπε:

Ναι για τα ηλικιακά περιθώρια μιλάω.. Είναι σίγουρο αυτό? Γιατί στο κέντρο εξωσωματικής που πάω μου είπανε ότι υπάρχει μια διαδικασία.. Στέλνουν κάποια έγγραφα για έγκριση.. Το έκαναν 2 φορές μέχρι τώρα για κάποιες και απάντηση δεν έχουν λάβει ακόμη.. Ξέρουμε κάτι σίγουρα? Που να το ψάξω? 

ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΩΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ, 30 Ιουνίου 2021 ΤΕΥΧΟΣ ΠΡΩΤΟ Αρ. Φύλλου 110, NOMOΣ ΥΠ’ ΑΡΙΘΜ. 4812
Τεύχος A’ 110/30.06.2021 ΕΦΗΜΕΡΙ∆Α TΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΩΣ 8251   
ΚΕΦΑΛΑΙΟ Α’ – ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΥΓΕΙΑΣ Άρθρο τρίτο Εξέταση αιτημάτων υποβολής σε ιατρικώς υποβοηθούμενη αναπαραγωγή λόγω των εκτάκτων αναγκών δημόσιας υγείας από τη διάδοση της πανδημίας του κορωνοϊού COVID-19 

για να ειμαι ειλικρινής δεν τον διάβασα τον νόμο αλλα εχω ακούσει οτι γενικά ισχύει. Αν θέλεις ρίξε μια ματιά…

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...