Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , Fili είπε:

Αχ @marina_86 χαχαχαχαχαχ ρε σε κάνω εικόνα χωρίς να σε ξέρω και γελάω μόνη μου… άσε από χθες κλαίω γελάω συνέχεια .απαπαπα

@Neli83 μου η μπεμπεδοσκονη ;) λες να κάνει το θαύμα; ..ευχαριστώ πολύ πολυ

@Villi μου είναι αλήθεια πολύ καλός. με έχει πάρει ήδη τρεις φορές. Σε φάση `για πες, πως είσαι;

Αφού με τον καλο μου όταν φύγαμε από το κέντρο και εννοείται μέχρι να έρθουμε σπίτι μας είχε πάρει τηλέφωνο να δει πως είμαστε κτλ είπαμε ότι αυτός παίζει να αγχώνεται πιο πολύ από εμάς… 

 

συγχαρητηρια!!!! σε ποια μερα εισαι? η ημερα της εμβρυομεταφορας ειναι η ημερα 0 ή η 1?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 5 λεπτά , marina_86 είπε:

@Villi μας βλέπω να πηγαίνουμε όλες αγριεμενες στους γιατρούς μας από εδώ και στο εξής! Θα λένε τι πάθανε ξαφνικά; Μύγα τις τσίμπησε; Χαχαχαχα 

Εμενα δεν με παίρνει.. απο όσο τον έχω ψυχολογήσει μέχρι τώρα , αλλά εσένα άνεταααα … είναι σχεσάκιας ο Παπαν..:grin: 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, silvy22 said:

συγχαρητηρια!!!! σε ποια μερα εισαι? η ημερα της εμβρυομεταφορας ειναι η ημερα 0 ή η 1?

Τη Δευτέρα 17 εκαναν την ετ .δεν τα πάω καλά με αυτά για να σου πω ποια μέρα υποτίθεται είναι.  Προχθές που είχα ρωτήσει γιατρό μου είχε πει μην το κανείς είναι νωρίς. Αλλά… δεν κρατιόμουν !

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , silvy22 είπε:

συγχαρητηρια!!!! σε ποια μερα εισαι? η ημερα της εμβρυομεταφορας ειναι η ημερα 0 ή η 1?

Εμένα την ημέρα της εμβρυομεταφοράς την μετρούσαν ως μέρα 0.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γ

7 minutes ago, Villi said:

Εμενα δεν με παίρνει.. απο όσο τον έχω ψυχολογήσει μέχρι τώρα , αλλά εσένα άνεταααα … είναι σχεσάκιας ο Παπαν..:grin: 

Γιατι κάλε ;ποιος είναι ο γιατρός σου και δε σε παίρνει; Εδώ ρε βλέπουν τα πάντα μας μέσα έξω , μας αντιμετωπίζουν στα καλύτερα κ τα χειρότερα μας ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Villi είπε:

Εμενα δεν με παίρνει.. απο όσο τον έχω ψυχολογήσει μέχρι τώρα , αλλά εσένα άνεταααα … είναι σχεσάκιας ο Παπαν..:grin: 

Καλέ χθες τον πήρα δέκα το βράδυ. Θα πει τα πιάσαμε τα λεφτά μας με την τρελή και δεν βλέπω να ξεμπερδευω και σύντομα! Χαχαχα :grin::grin::grin:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , marina_86 είπε:

Καλέ χθες τον πήρα δέκα το βράδυ. Θα πει τα πιάσαμε τα λεφτά μας με την τρελή και δεν βλέπω να ξεμπερδευω και σύντομα! Χαχαχα :grin::grin::grin:

Δεν είναι όμως πάντα γλυκός και δεκτικός; Δεν σε κάνει να νιώθεις άσχημα, εγώ έτσι νομίζω. Είναι πολύ καλό παιδί ο Κυρ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Villi είπε:

Δεν είναι όμως πάντα γλυκός και δεκτικός; Δεν σε κάνει να νιώθεις άσχημα, εγώ έτσι νομίζω. Είναι πολύ καλό παιδί ο Κυρ..

Είναι, ναι. Του πετάω κι εγώ τα χαζά μου γελάμε και λίγο. Είναι πολύ ευγενικός και γλυκός πάντως. Αχ, ευτυχώς γιατί δεν θα άντεχα να διαχειριστώ πάλι δύσκολους ανθρώπους όπως με την προηγούμενη εμπειρία μου... :blink:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Fili είπε:

Γ

Γιατι κάλε ;ποιος είναι ο γιατρός σου και δε σε παίρνει; Εδώ ρε βλέπουν τα πάντα μας μέσα έξω , μας αντιμετωπίζουν στα καλύτερα κ τα χειρότερα μας ..

Άλλο στυλ ο Κουρ… πως να το πω.. πιο κουλ. Πάω μια μερα απελπισμένη, είχα μια κύστη στην ωοθήκη  και ενώ ειχα ξεκινήσει cyclacur άσπρα 2η μερα κύκλου, είχαν περάσει δέκα μέρες και είχα ακόμη περίοδο, είχα φρικάρει. Μπαίνω στο ιατρείο του λέω εχω φρικάρει, πολύ αίμα κλπ και η απάντηση,  « αα καλα, κι εγω νόμιζα εγινε κάτι σοβαρό». Το καλό είναι οτι αυτό το κουλ το μεταδίδει.  

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Villi said:

Άλλο στυλ ο Κουρ… πως να το πω.. πιο κουλ. Πάω μια μερα απελπισμένη, είχα μια κύστη στην ωοθήκη  και ενώ ειχα ξεκινήσει cyclacur άσπρα 2η μερα κύκλου, είχαν περάσει δέκα μέρες και είχα ακόμη περίοδο, είχα φρικάρει. Μπαίνω στο ιατρείο του λέω εχω φρικάρει, πολύ αίμα κλπ και η απάντηση,  « αα καλα, κι εγω νόμιζα εγινε κάτι σοβαρό». Το καλό είναι οτι αυτό το κουλ το μεταδίδει.  

οκ...δεν ειναι οποτε αυστηρος! μια χαρα. χαλάρωσε και ρωτα τον οτι και οποτε θελεις κια ς μηντ α θεωρει αυτός σοβαρα

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Fili είπε:

οκ...δεν ειναι οποτε αυστηρος! μια χαρα. χαλάρωσε και ρωτα τον οτι και οποτε θελεις κια ς μηντ α θεωρει αυτός σοβαρα

 

Τωρα που θα κατέβω με το καλό θα πάθει σοκ.. δυο Α4 με ερωτήσεις έχω συμπληρώσει :D πιστεύω θα με γειώσει πάλι .. θα σας πω 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Πωπω λίγο ελεθψσ και έχει γίνει ο χαμός!!! @Fili μπράβο γλυκιά μου τσ κατάφερες!!! Με το καλο και η χοριακη να τρελαθουμε όλες μαζι. Ρε κορίτσια τι θετικό σερί είναι αυτό?? Μακάρι να συνεχιστεί..στείλτε μπεμπεδοσκονη κορίτσια !!! @marina_86 αύριο το πρωί έχω Κουρ .. είμαι από την προηγούμενη Τρίτη με καφετι εκκρίσεις που από την Παρασκευή έχει γίνει κανονική περίοδος. Ελπίζω αύριο με τον υπέρηχο να μου πει να ξεκινήσουμε προετοιμασια. Οπότε μη με ρωτάς σε πια μέρα του κύκλου είμαι έχω χάσει τη μπάλα. Και όπως πολύ σωστά είπε η @Villi ο γιατρός μας είναι η προσωποποίηση της χαλαρότητας χαχαχαχα. Μέσα στο κεφάλι του μπορεί να έχει διαφορά άλλα σου μεταδίδει μια ηρεμία άλλο πράγμα. Μου έχει πει ότι ακόμα δεν έχουμε χάσει τον κύκλο. Θα μπουκαρω αύριο μαινομενη θα νομίζει ότι έπαθα αμόκ χαχαχαχα!!! Θα του πω μου είπαν οι φίλες μου στο καφέ να ρωτάω χαχαχαχα.

Έχω μεγάλη αγωνία πέρα από τον χαβαλε που κάνουμε εις αύριον λοιπόν τα νέα!!!

πρίν από 9 λεπτά , Villi είπε:

Τωρα που θα κατέβω με το καλό θα πάθει σοκ.. δυο Α4 με ερωτήσεις έχω συμπληρώσει :D πιστεύω θα με γειώσει πάλι .. θα σας πω 

Τον κάνω εικόνα...κουλ...χαλαρός...έλα δεν είναι τίποτα αυτό θα σου πει...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Villi είπε:

@Chrussa1982 μου δεν εχω πάλι reactions, ακριβώς όπως τα λες. 

Άσε, κι εγώ με το σταγονόμετρο κάνω! Φοβήθηκε το μάτι μου! Χαχαχα 

Καλά θα κάνεις. Να πας εσύ με τις ερωτήσεις σου και ο,τι θέλει ας απαντήσει. Τι να κάνουμε; Να μείνουμε με τις απορίες;

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Chrussa1982 ευχομαι αυριο να σου πει οτι ξεκινατε επιτελους!!! μακαρι να ειναο τυχερη η χρονιά για ολες μας. Αν δε δω καλη χοριακη ακομα δε χαιρομαι κ πανηγυριζω απλα τουλαχιστον ξερω οτι υπαρχει ελπιδα :)  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...