Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 36 λεπτά , geozak είπε:

Αυτα ειναι μονο η περιληψη!!! Χιλιαδες εξετάσεις, χιλιαδες χιλιόμετρα,  40.000€ εως σήμερα. Τωρα που τα σκεφτομαι απορω πως εκανα τοσα!! Καμια ενδειξη για τιποτα.απλα με επεισε ο τσιριγωτης για κακη ποιότητα ..ααα εκανα κ 4 μηνες με κλομιφαινη!!δηλ ποσες προσπάθειες εχω;; 10; κ 4 δικες μου 14;;

Πηρα 9 απο τη δοτρια διοτι τα μοιράζουν 7 γονιμοποιηθηκαν κ εχω 4 βλαστοκύστες.κ μάλιστα μου λέει ένας εμβρυολογος τι τα θελεις τοσα έμβρυα. Κ απαντω ας μην πληρωνα 5500 αλλα ας ζητουσατε λιγότερα κ ας επαιρνα 2...με το ποσο αυτο δεν συζητάμε για 2 μονο...αυτα

Πόσες???? Κάτσε τώρα που το έγραψες αναλυτικά το συνειδητοποίησα!! Αγάπη μου εσύ είσαι ηρωίδα..άλλη μια ηρωίδα στην παρέα μας. Λοιπόν εδώ έχει ξεκινήσει υπέροχα το νέο έτος με θετική χοριακη θετικό τεστακι και έχουμε και άλλα 4 νομίζω κορίτσια μέχρι αρχές Φεβρουαρίου που περιμένουν χοριακη. Να δεις που και εσύ θα είσαι στα ευχάριστα..έρχεται διαδικτυακό γλέντι κορίτσια ετοιμαστείτε.. μέχρι να βρεθούμε για τσίπουρα στον Βόλο όλες μαζί με τις κοιλουμπες μας!!! 

Καταλαβαίνω την αγωνια σου γι'αυτό σου γράφω με θετική διάθεση για να δεις ότι είσαι στην καλύτερη παρέα !!! Εδώ τρολαρουμε αν θέλεις τα χάλια μας και γελάμε. Μιλάμε και σοβαρά όμως αμέ!!! 

Στον τσιρ έκανες τώρα προσπάθεια η άλλαξες??

πρίν από 7 λεπτά , Villi είπε:

Τη δουλειά του να κανει σωστα και τι σε νοιάζει η φάτσα του? Θεωρείται πάντως πολύ καλός ο γιατρός σου, πολλές περγαμηνές. 

Φαντάσου ότι εγώ τον γιατρό μας μια φορά τον έχω δει full face όταν έβγαλε στιγμιαία τη μάσκα να πιει νερό.. πάντως θυμάμαι στο πρώτο ραντεβού μου είπε να κατεβάσω μάσκα να με δει για να μου βρει τη δοτρια που μου ταιριάζει. 

Να σας πω τι έπαθα να γελάσετε..νιώθω κάπως περίεργα σήμερα έχω κρυαδες με τσούζει το πιπι μου (10 μέρες συνεχόμενες με σερβιετα) και έχω και πονοκέφαλο. Κάνω ένα σελφ βγαίνει αρνητικό. Λεω να κάνω κ ένα ραπίντ και μετά σκέφτομαι αν βγει θετικό (χτύπα ξύλο) πως θα πάω αύριο στο Ιασώ?? Ε και κάθομαι στα αυγά μου και θα κάνω ραπίντ αμέσως μόλις βγω από τον γιατρό. Είμαι απαίσια ρε κορίτσια?? Πείτε μου...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

@geozak καλώς την και καλή σου επιτυχία. Έχεις τραβήξει κι εσύ εε; Δεν τα λες και λίγα. Τεσπα …περασμένα ξεχασμένα, πάμε για αλλά τώρα,  περισσοτερεσ πιθανότητες, καλός γιατρός.. νομίζω έχετε και τον ίδιο γιατρό με τη @Condios.  Εύχομαι να κυλήσουν ήρεμα οι επόμενες μέρες και όλα να πάνε καλά. 

πρίν από 21 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Πόσες???? Κάτσε τώρα που το έγραψες αναλυτικά το συνειδητοποίησα!! Αγάπη μου εσύ είσαι ηρωίδα..άλλη μια ηρωίδα στην παρέα μας. Λοιπόν εδώ έχει ξεκινήσει υπέροχα το νέο έτος με θετική χοριακη θετικό τεστακι και έχουμε και άλλα 4 νομίζω κορίτσια μέχρι αρχές Φεβρουαρίου που περιμένουν χοριακη. Να δεις που και εσύ θα είσαι στα ευχάριστα..έρχεται διαδικτυακό γλέντι κορίτσια ετοιμαστείτε.. μέχρι να βρεθούμε για τσίπουρα στον Βόλο όλες μαζί με τις κοιλουμπες μας!!! 

Καταλαβαίνω την αγωνια σου γι'αυτό σου γράφω με θετική διάθεση για να δεις ότι είσαι στην καλύτερη παρέα !!! Εδώ τρολαρουμε αν θέλεις τα χάλια μας και γελάμε. Μιλάμε και σοβαρά όμως αμέ!!! 

Στον τσιρ έκανες τώρα προσπάθεια η άλλαξες??

Φαντάσου ότι εγώ τον γιατρό μας μια φορά τον έχω δει full face όταν έβγαλε στιγμιαία τη μάσκα να πιει νερό.. πάντως θυμάμαι στο πρώτο ραντεβού μου είπε να κατεβάσω μάσκα να με δει για να μου βρει τη δοτρια που μου ταιριάζει. 

Να σας πω τι έπαθα να γελάσετε..νιώθω κάπως περίεργα σήμερα έχω κρυαδες με τσούζει το πιπι μου (10 μέρες συνεχόμενες με σερβιετα) και έχω και πονοκέφαλο. Κάνω ένα σελφ βγαίνει αρνητικό. Λεω να κάνω κ ένα ραπίντ και μετά σκέφτομαι αν βγει θετικό (χτύπα ξύλο) πως θα πάω αύριο στο Ιασώ?? Ε και κάθομαι στα αυγά μου και θα κάνω ραπίντ αμέσως μόλις βγω από τον γιατρό. Είμαι απαίσια ρε κορίτσια?? Πείτε μου...

Εισαι ναι.:P Και τελείως τρελαμενη, πες του να σου κόψει την προγεστερονη να σωθείς … Καλά βρε, αν κολλήσεις τίποτα το γιατρό, τι θα κάνουν τόσες γυναίκες που τον περιμένουν, έγκυες, ωοληψιεσ κλπ Να κάνεις ραπιντ πριν πας. Ααα και για τον γιατρό θεωρώ οτι με τη μάσκα είναι καλύτερος :grin:

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Villi είπε:

@geozak καλώς την και καλή σου επιτυχία. Έχεις τραβήξει κι εσύ εε; Δεν τα λες και λίγα. Τεσπα …περασμένα ξεχασμένα, πάμε για αλλά τώρα,  περισσοτερεσ πιθανότητες, καλός γιατρός.. νομίζω έχετε και τον ίδιο γιατρό με τη @Condios.  Εύχομαι να κυλήσουν ήρεμα οι επόμενες μέρες και όλα να πάνε καλά. 

Εισαι ναι.:P Και τελείως τρελαμενη, πες του να σου κόψει την προγεστερονη να σωθείς … Καλά βρε, αν κολλήσεις τίποτα το γιατρό, τι θα κάνουν τόσες γυναίκες που τον περιμένουν, έγκυες, ωοληψιεσ κλπ Να κάνεις ραπιντ πριν πας. Ααα και για τον γιατρό θεωρώ οτι με τη μάσκα είναι καλύτερος :grin:

Για να δω θα μου την κόψει?? Άρχισαν να σπάνε κ τα νεύρα του συζύγου κάθε μέρα με ρωτάει αν καθάρισα από περίοδο να μαρσαρει και ο χριστιανός λίγο χαχαχα. Άντε με έπεισες θα κάνω ένα ραπίντ αύριο πρωί ( θα ξεματιαστω πρώτα για να βγει αρνητικό) θα μπουκαρω στον γιατρό θα έχω όλα όσα θέλω να ρωτήσω και θα σας ενημερώσω. Αύριο 12 παρά θα πάω. Με την ψυχή στο στόμα για να γυρίσω κ στην δουλειά. 

Πάντως πλύθηκα με lactacyd από κάτω και ηρέμησα λίγο από το τσούξιμο. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Για να δω θα μου την κόψει?? Άρχισαν να σπάνε κ τα νεύρα του συζύγου κάθε μέρα με ρωτάει αν καθάρισα από περίοδο να μαρσαρει και ο χριστιανός λίγο χαχαχα. Άντε με έπεισες θα κάνω ένα ραπίντ αύριο πρωί ( θα ξεματιαστω πρώτα για να βγει αρνητικό) θα μπουκαρω στον γιατρό θα έχω όλα όσα θέλω να ρωτήσω και θα σας ενημερώσω. Αύριο 12 παρά θα πάω. Με την ψυχή στο στόμα για να γυρίσω κ στην δουλειά. 

Πάντως πλύθηκα με lactacyd από κάτω και ηρέμησα λίγο από το τσούξιμο. 

 

Χαχαχαχα!!! Αντε να καθαρισεις να μαρσαρει γιατι μετα παλι δεν θα εχει κοκο... εμας μας το απαγορευσε λογω διδυμων και αστα βραστα!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 51 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Πόσες???? Κάτσε τώρα που το έγραψες αναλυτικά το συνειδητοποίησα!! Αγάπη μου εσύ είσαι ηρωίδα..άλλη μια ηρωίδα στην παρέα μας. Λοιπόν εδώ έχει ξεκινήσει υπέροχα το νέο έτος με θετική χοριακη θετικό τεστακι και έχουμε και άλλα 4 νομίζω κορίτσια μέχρι αρχές Φεβρουαρίου που περιμένουν χοριακη. Να δεις που και εσύ θα είσαι στα ευχάριστα..έρχεται διαδικτυακό γλέντι κορίτσια ετοιμαστείτε.. μέχρι να βρεθούμε για τσίπουρα στον Βόλο όλες μαζί με τις κοιλουμπες μας!!! 

Καταλαβαίνω την αγωνια σου γι'αυτό σου γράφω με θετική διάθεση για να δεις ότι είσαι στην καλύτερη παρέα !!! Εδώ τρολαρουμε αν θέλεις τα χάλια μας και γελάμε. Μιλάμε και σοβαρά όμως αμέ!!! 

Στον τσιρ έκανες τώρα προσπάθεια η άλλαξες??

Φαντάσου ότι εγώ τον γιατρό μας μια φορά τον έχω δει full face όταν έβγαλε στιγμιαία τη μάσκα να πιει νερό.. πάντως θυμάμαι στο πρώτο ραντεβού μου είπε να κατεβάσω μάσκα να με δει για να μου βρει τη δοτρια που μου ταιριάζει. 

Να σας πω τι έπαθα να γελάσετε..νιώθω κάπως περίεργα σήμερα έχω κρυαδες με τσούζει το πιπι μου (10 μέρες συνεχόμενες με σερβιετα) και έχω και πονοκέφαλο. Κάνω ένα σελφ βγαίνει αρνητικό. Λεω να κάνω κ ένα ραπίντ και μετά σκέφτομαι αν βγει θετικό (χτύπα ξύλο) πως θα πάω αύριο στο Ιασώ?? Ε και κάθομαι στα αυγά μου και θα κάνω ραπίντ αμέσως μόλις βγω από τον γιατρό. Είμαι απαίσια ρε κορίτσια?? Πείτε μου...

Xρύσα μου δεν θέλω να σε αγχώσω, αλλά επειδή λες ότι σε τσούζει το πιπι...δεν πιστευω να εχεις παθει καμια ουρολοιμωξη...εχε λίγο το νου σου αν συνεχισουν τα συμπτώματα.

Εύχομαι πάντως να μην έχεις τίποτα κι απλά να κρύωσες λιγακι με το ψοφόκρυο που έκανε αυτες τις μέρες.

Ξέρεις τι ειδα τώρα... ότι καποιες φορες που ηθελα να απαντησω σε σένα απαντούσα σε άλλη χρυσα που γράφεται chrysa1982. Θα την εχω πρηξει την κοπελα!

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, geozak είπε:

Χθες λοιπόν ειχα την πρωτη μου ετ με δανεικά. Ημουν αθηνα από την Παρασκευή που εδωσε σπερμα ο σύζυγος. Εγω εμεινα.ο σύζυγος λόγω δουλειάς έφυγε. Λογω χιονιου δεν μπορεσε να έρθει. Όποτε ξυπνάω νωριςχθες περπατάω μες στα χιονια,πηρα ηλεκτρικο,μετρο,περπαταω την Κατεχάκη εως το ακεσω κ έκανα την ετ.αγχος πολυ αν θα βρω ταξι.τελικά βρηκαμε αμέσως...Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου χοριακη...εχω 4 φυσικές συλλήψεις με αποβολές κ 5 εξωσωματικες χωρις να μεινω ποτέ έγκυος. Ειμαι 47

Ηρωίδα μεγάλη κι εσυ , καλως ήρθες ! Καλοστεριωτα να είναι τα εμβρυακια σου !! 

Και σε όλα τα κορίτσια που κλωσάνε καλή επιτυχία , περιμένουμε τα ευχάριστα !!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Villi είπε:

Καλα απο 4η μετα έδειξε θετικό; Αυτό το εμβρυακι  ήταν πύραυλος :D να τη χαίρεσαι ❤️

ναι απο την 4η μερα κιολας εδειξε θετικο την 9η η χοριακη μ ηταν 100κατι δεν θυμάμαι ακριβως τωρα...πυραυλος δεν λες τιποτα.αχαχχαχαχασ ευχομαι κ σενα τα καλητερα κ ενα πυραυλακι σύντομα 

3 ώρες πρίν, Fili είπε:

Ωωω μου τελείωσαν οι καρδούλες ; Τι φάση ; @Rafaelatarzan από 4 η μέρα και φαινόταν;;;;Ταρζάν όνομα και πράγμα δηλαδή :))) @geozak καλωσήρθες λοιπόν στη συντροφιά μας. Τι ταλαιπωρία κορίτσι μου κι αυτή… ευτυχώς όλα πήγαν καλά . Υπομονή τώρα, όνειρα μουσική και μπεμπεδοσκονη να πάνε όλα καλά 

ναι αγαπη μ φαινοταν...ηταν βιαστικό το καμαρι μ αχαχχαχαχα....κ στα δικα σ συντονα παναγια μ ολα τα καλα 

3 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Καλη σου επιτυχια κοριτσακι μου! Σε αυτο το γκρουπακι ειναι σιγουρη η επιτυχια να ξερεις! Ειδικα μετα απο χιονοπεριπετειες!! Περιμενουμε στις 4 του μηνός να ακουσουμε για την τεραστια χοριακη σου :)

@Neli83 αυριο ειναι ο υπερηχος; Εφτασε η μερα! Τελεια! Καλη επιτυχια και παλι. Τιποτα δε θα παει στραβα αλλα καλα κανεις και δεν το πολυλες. Μη σε ματιαξουν κιολας! Οταν αρχισει να φαινεται θα το πεις!

Τουρμπο εμβρυακι γι αυτο εγινε ετσι τσαχπινα και ζωηρη! Να σου ζησει! Κι εμεις σ'αγαπαμε! Μας δινεις τοση ελπιδα καθε φορα που γραφεις ♡♡♡

το μαγικο χερι τ Κούρτη  την έκανε σιφουνα σ λεω...αχαχαχχαχαχα κοντοζυγονεις κ συ ψυχη μ...λιγο ακομα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, geozak είπε:

Χθες λοιπόν ειχα την πρωτη μου ετ με δανεικά. Ημουν αθηνα από την Παρασκευή που εδωσε σπερμα ο σύζυγος. Εγω εμεινα.ο σύζυγος λόγω δουλειάς έφυγε. Λογω χιονιου δεν μπορεσε να έρθει. Όποτε ξυπνάω νωριςχθες περπατάω μες στα χιονια,πηρα ηλεκτρικο,μετρο,περπαταω την Κατεχάκη εως το ακεσω κ έκανα την ετ.αγχος πολυ αν θα βρω ταξι.τελικά βρηκαμε αμέσως...Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου χοριακη...εχω 4 φυσικές συλλήψεις με αποβολές κ 5 εξωσωματικες χωρις να μεινω ποτέ έγκυος. Ειμαι 47

Καλά αποτελέσματα να έχεις κ να ριζώσουν τα μπεμπακια σας!!!

Κορίτσια μου χαίρομαι με τα τέλεια νέα που διαβάζω!!!έλα να αυξάνονται οι κλωσσουλες...θα γίνουμε ωραίο κοτετσακι( πλάκα κάνω μην παρεξηγηθω)..

Εγώ από εβδομάδα θα πάω Κούρτη να δει τι παίζει στη μήτρα μήπως έχει μεγαλώσει είτε το ιωνυωμα η ο πολύποδας κ ελπίζω να πάνε όλα καλά...βέβαια περιμένω κ το σπέρμα μας εγώ...οπότε δ έχω κ τπτ σίγουρο αλλά δ απελπίζομαι...

Ελπίζω κ εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας...φιλιά κορίτσια μου να προσεχετε

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, geozak είπε:

Αυτα ειναι μονο η περιληψη!!! Χιλιαδες εξετάσεις, χιλιαδες χιλιόμετρα,  40.000€ εως σήμερα. Τωρα που τα σκεφτομαι απορω πως εκανα τοσα!! Καμια ενδειξη για τιποτα.απλα με επεισε ο τσιριγωτης για κακη ποιότητα ..ααα εκανα κ 4 μηνες με κλομιφαινη!!δηλ ποσες προσπάθειες εχω;; 10; κ 4 δικες μου 14;;

Πηρα 9 απο τη δοτρια διοτι τα μοιράζουν 7 γονιμοποιηθηκαν κ εχω 4 βλαστοκύστες.κ μάλιστα μου λέει ένας εμβρυολογος τι τα θελεις τοσα έμβρυα. Κ απαντω ας μην πληρωνα 5500 αλλα ας ζητουσατε λιγότερα κ ας επαιρνα 2...με το ποσο αυτο δεν συζητάμε για 2 μονο...αυτα

Περίμενε, περίμενε γιατί θα με τρελάνεις εσύ. Τα γράφεις και μπαμ μπαμ μπαμ, έπαθα πλάκα. 

Όλες οι προσπάθειες ήταν στον Τσιρ;

Φαντάζομαι ότι αιματολογικά, ορμονικά, ανοσολογικά και υστεροσκοπησεις κτλ κτλ έχουν γίνει, σωστά; Βρέθηκε τίποτα σε όλα αυτά ή όλα ήταν μια χαρά; 

@geozak διάβασα λίγο γρήγορα την ιστορία σου από το προφίλ σου. Έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ κι εσύ... Θέλω να πιστεύω ότι αυτή τη φορά θα πάνε καλά τα πράγματα. Πραγματικά στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. ❤️ Έχοντας ξοδέψει κι εμείς τόσες δεκάδες χιλιάδες ευρώ, έχοντας υποστεί τόσες εξετάσεις και κυρίως έχοντας σηκώσει και πάλι το κεφάλι με χαμόγελο κι ελπίδα μετά από κάθε φάπα, σε καταλαβαίνω απόλυτα. Παρ' όλο που εγώ έφαγα τα μούτρα μου και με τη δωρεά, πιστεύω ότι τώρα ανοίγεις ένα νέο κεφάλαιο. Το πιστεύω αυτό. Είναι κάτι καινούργιο, σαν να μηδενιζεις ρε παιδί μου. Καλά έκανες και είπες για 4 βλαστοκυστες. Τι θα πει τι θα τα κάνεις τόσα έμβρυα; Θα κάνω 4 παιδιά άμα λάχει. Πολύ πολύ καλή επιτυχία!!!❤️

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και όπως είπε και η @Chrussa1982 κάνουμε και λίγο πλάκα με τα χάλια μας! Αν δεν κάνουμε μεταξύ μας κ λίγο πλάκα, πώς θα την παλέψουμε. Θέλω να πιστεύω ότι είναι γουρλιδικη παρέα!❤️

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Πόσες???? Κάτσε τώρα που το έγραψες αναλυτικά το συνειδητοποίησα!! Αγάπη μου εσύ είσαι ηρωίδα..άλλη μια ηρωίδα στην παρέα μας. Λοιπόν εδώ έχει ξεκινήσει υπέροχα το νέο έτος με θετική χοριακη θετικό τεστακι και έχουμε και άλλα 4 νομίζω κορίτσια μέχρι αρχές Φεβρουαρίου που περιμένουν χοριακη. Να δεις που και εσύ θα είσαι στα ευχάριστα..έρχεται διαδικτυακό γλέντι κορίτσια ετοιμαστείτε.. μέχρι να βρεθούμε για τσίπουρα στον Βόλο όλες μαζί με τις κοιλουμπες μας!!! 

Καταλαβαίνω την αγωνια σου γι'αυτό σου γράφω με θετική διάθεση για να δεις ότι είσαι στην καλύτερη παρέα !!! Εδώ τρολαρουμε αν θέλεις τα χάλια μας και γελάμε. Μιλάμε και σοβαρά όμως αμέ!!! 

Στον τσιρ έκανες τώρα προσπάθεια η άλλαξες??

Φαντάσου ότι εγώ τον γιατρό μας μια φορά τον έχω δει full face όταν έβγαλε στιγμιαία τη μάσκα να πιει νερό.. πάντως θυμάμαι στο πρώτο ραντεβού μου είπε να κατεβάσω μάσκα να με δει για να μου βρει τη δοτρια που μου ταιριάζει. 

Να σας πω τι έπαθα να γελάσετε..νιώθω κάπως περίεργα σήμερα έχω κρυαδες με τσούζει το πιπι μου (10 μέρες συνεχόμενες με σερβιετα) και έχω και πονοκέφαλο. Κάνω ένα σελφ βγαίνει αρνητικό. Λεω να κάνω κ ένα ραπίντ και μετά σκέφτομαι αν βγει θετικό (χτύπα ξύλο) πως θα πάω αύριο στο Ιασώ?? Ε και κάθομαι στα αυγά μου και θα κάνω ραπίντ αμέσως μόλις βγω από τον γιατρό. Είμαι απαίσια ρε κορίτσια?? Πείτε μου...

Εχεις συμπτωματα; Ο πονοκεφαλος ειναι και απο την περιοδο. Καθολου απαισια δεν εισαι! Θα φορας τη μασκα σου και ακομα και θετικη αν εισαι δε θα τον κολλησεις. Τα χερια με αντισηπτικο και θα εισαι οκ. Εμενα το πιπι μου τσουζι και στις 4 μερες με σερβιετα! Φανταζομαι εσενα τωρα!!!Υπομονη!

3 ώρες πρίν, Villi είπε:

Τη δουλειά του να κανει σωστα και τι σε νοιάζει η φάτσα του? Θεωρείται πάντως πολύ καλός ο γιατρός σου, πολλές περγαμηνές. 

Εχει μωρε αλλα με εχει στεναχωρησει ολο αυτο το θεμα με την αναμονη. Μαλλον ομως μου εφαγε τη σειρα εκεινη η κλαψιαρα που σας ειχα πει. Δε φταιει και ο γιατρος αλλα θα μπορουσε να πιεσει λιγο. 

3 ώρες πρίν, geozak είπε:

Αυτα ειναι μονο η περιληψη!!! Χιλιαδες εξετάσεις, χιλιαδες χιλιόμετρα,  40.000€ εως σήμερα. Τωρα που τα σκεφτομαι απορω πως εκανα τοσα!! Καμια ενδειξη για τιποτα.απλα με επεισε ο τσιριγωτης για κακη ποιότητα ..ααα εκανα κ 4 μηνες με κλομιφαινη!!δηλ ποσες προσπάθειες εχω;; 10; κ 4 δικες μου 14;;

Πηρα 9 απο τη δοτρια διοτι τα μοιράζουν 7 γονιμοποιηθηκαν κ εχω 4 βλαστοκύστες.κ μάλιστα μου λέει ένας εμβρυολογος τι τα θελεις τοσα έμβρυα. Κ απαντω ας μην πληρωνα 5500 αλλα ας ζητουσατε λιγότερα κ ας επαιρνα 2...με το ποσο αυτο δεν συζητάμε για 2 μονο...αυτα

Πωπω τι λες τωρα βρε κοριτσι μου!!! Χαρα στο κουραγιο σου πραγματικα! Αυτη η φορα θα ειναι η τυχερη. Μας εκανε καλο ποδαρικο η @Neli83

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Viv37 είπε:

Εχεις συμπτωματα; Ο πονοκεφαλος ειναι και απο την περιοδο. Καθολου απαισια δεν εισαι! Θα φορας τη μασκα σου και ακομα και θετικη αν εισαι δε θα τον κολλησεις. Τα χερια με αντισηπτικο και θα εισαι οκ. Εμενα το πιπι μου τσουζι και στις 4 μερες με σερβιετα! Φανταζομαι εσενα τωρα!!!Υπομονη!

Εχει μωρε αλλα με εχει στεναχωρησει ολο αυτο το θεμα με την αναμονη. Μαλλον ομως μου εφαγε τη σειρα εκεινη η κλαψιαρα που σας ειχα πει. Δε φταιει και ο γιατρος αλλα θα μπορουσε να πιεσει λιγο. 

Τώρα που κοντοζυγώνει η ώρα στενοχωριέσαι; Τώρα που μπήκαμε στην τελική ευθεία; Αχ @Viv37 μου, να γίνει το πολυπόθητο και μετά θα φωνάξουμε όλες με ένα στόμα ότι χαλάλι η αναμονή!❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Χαχαχαχα!!! Αντε να καθαρισεις να μαρσαρει γιατι μετα παλι δεν θα εχει κοκο... εμας μας το απαγορευσε λογω διδυμων και αστα βραστα!

Αστα σου λέω δεν κρατιέται. Αφού του λέω σου κάνω πρόβα για όταν μείνω έγκυος. Ε άλλο αυτό μου λέει χαχαχαχα.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Για να δω θα μου την κόψει?? Άρχισαν να σπάνε κ τα νεύρα του συζύγου κάθε μέρα με ρωτάει αν καθάρισα από περίοδο να μαρσαρει και ο χριστιανός λίγο χαχαχα. Άντε με έπεισες θα κάνω ένα ραπίντ αύριο πρωί ( θα ξεματιαστω πρώτα για να βγει αρνητικό) θα μπουκαρω στον γιατρό θα έχω όλα όσα θέλω να ρωτήσω και θα σας ενημερώσω. Αύριο 12 παρά θα πάω. Με την ψυχή στο στόμα για να γυρίσω κ στην δουλειά. 

Πάντως πλύθηκα με lactacyd από κάτω και ηρέμησα λίγο από το τσούξιμο. 

 

Μια και το ανεφερες. Οταν κανουμε ετ μετα απο ποσο καιρο επιτρεπεται.... η γυμναστικη στο κρεββατι;;)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, chitaneta είπε:

Xρύσα μου δεν θέλω να σε αγχώσω, αλλά επειδή λες ότι σε τσούζει το πιπι...δεν πιστευω να εχεις παθει καμια ουρολοιμωξη...εχε λίγο το νου σου αν συνεχισουν τα συμπτώματα.

Εύχομαι πάντως να μην έχεις τίποτα κι απλά να κρύωσες λιγακι με το ψοφόκρυο που έκανε αυτες τις μέρες.

Ξέρεις τι ειδα τώρα... ότι καποιες φορες που ηθελα να απαντησω σε σένα απαντούσα σε άλλη χρυσα που γράφεται chrysa1982. Θα την εχω πρηξει την κοπελα!

Πιστεύω σίγουρα ότι έχω ερεθιστεί τόσες μέρες πια..ας είναι το τελευταίο. Επίσης παρατήρησα ότι ιδρώνω πολύ πιστεύω είναι καθαρά από τις ορμόνες . 

Για πες εσύ τα δικά σου...πως πάει το κλωσσημα?? Πώς νιώθεις??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...