Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 43 λεπτά , Condios είπε:

Γενικά είμαι προληπτική,,,,αλλά επειδή είδα ότι δε φταίνε οι προλήψεις που δεν πήγε κάτι καλά,,,,θα σου πω μόνο πως ανάλογα πως θα εξελιχθώ ίσως και έχω πρώτη νέα,,,αν όντως ευοδώσει και γίνει. Αδιαθέτησα χθες,,,περιμένω οδηγίες για να ξαναξεκινήσω σικλακουρ και ντερμεστριλ και σιγα σιγα προφανως με μετρησεις θα βλεπουμε αν παει καλα για να κατεβω επιτελους να το κανω το ρημαδι το τεστ. Ρώτησα τη μαια,,,να κανω ορμονικες,,,μου λεει οχι,,,προφανως επειδη ειμαι ακομα σε καταστολή λόγω αρβεκαπ καλα θα είμαι,,,και θα με βάλει να κάνω καμια Ε2 αφού ξεκινήσω τα χάπια και τα αυτοκόλλητα. Πάντως να ξέρετε,,,,τα άτιμα τα οιστρογόνα κάνουν κολικούς εντέρου,,,εμένα με πέθαναν μια μερα πριν αδιαθετήσω,,,,είμαι που είμαι απο μονη μου ευαισθητη στα εντερικα με τίναξαν και αυτά τα ρημάδια. Εν τω μεταξύ πες λίγο,,,εγώ ξέρω πως η τριπλέτα ΕΡΑ, ΕΜΜΑ & ALICE πάνε στην INEGOMIX και φίλη που τα έκανε στο Χριστοφ.... Θεσ/νίκη πλήρωσε 850€ και τα 3,,,,εδώ , Αθήνα δηλαδή μου λενε μονο ΕΡΑ παει Ισπανια και είναι 850€,,,,το κάτι της μήτρας,,,,αλλιώς το είπε,,,γίνεται στην Αθήνα,,,και κάνει +150€. Να αρχίσω να βρίζω ε? και θελω και μεθη παλι και για τα τεστ η στενοτραχηλη για να μη με ακουσει ολο το Ψυχικο. Αλλα 100€ ζεστά και μαύρα εκεί. Μου πρότειναν θεση να αναλαβω το επικοινωνιακο εκει με τις πελάτισσες μιας και εχω γίνει εξπερ και δε μπορουν να μου πουν μλκίες πλεον αλλά λεω,,,,αν ανοιξετε στην πολή μου θα σας απογειώσω.....εκεί δεν έρχομαι,,,

Α και τωρα που εχω εγω οιστρο και γράφω, στη Λαρισα ανοιγει κεντρο εξωσωματικης ο Π...ντ..ς ο γνωστος με ενα Λαρισαιο γνωστο γυναικολογο,,,,της τρελης θα γινει και εκει,,,ολες θα τρεξουν,,,,τσουβαλια τα λεφτα απ'το Θεσσαλικό κάμπο. Επιτυχίες να έχουν όλοι και να ειναι πιο ανθρωπινοι θα πω εγω μονο! 

Η ετ σε τεχνητο κυκλο μπορει να γινει απο τη 16η ως και την 26η,,,,,αναλογα την καθε γυναικα και οργανισμο και πρωτοκολλο γιατρού. Επίσης υπαρχουν τουλαχιστον 3 τεχνητοι κυκλοι προετοιμασιας για ετ. Τί ψάχνεις??????? Ξέρει ο γιατρός. Αν γράψουμε μια ταμπελα και βγουμε στο κεντρο της πολης μας η καθεμια "ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΔΟΤΡΙΑ ΩΑΡΙΩΝ , 20 -25 ΕΤΩΝ, ΔΙΔΕΤΑΙ ΑΜΟΙΒΗ 1000€ " θα μαζεψουμε και για τα κεντρα να ξερετε. Ασε που θα βλεπουμε και χαρακτηριστικα και υψος και προσωπο και μαλλια και όλα. Εγώ είπα στη μαια μου,,,,και Ρωσιδα να ειναι και γαλανοματα να ειναι και 2 μετρα ποδαρι να εχει και σπαστα να μιλαει ,,,, ντιπ δε με ενοχλει,,,, μοντελο θα το κανω , γερο να βγει και ας πινει και βοτκα ! αχαχαχαχαχα ,,,,Ε ΜΑ ΠΙΑ!!!!!! Καμια μονη ,,, ποτε μονη! Μακαρι να υπηρχε ενα θετικο προδιεγραμμενο ευτυχες τελος για ολες και να το ξεραμε απ'την αρχη,,,αλλα χωρις όλα αυτα που συμβαινουν πως θα εδενε το γλυκό "Μελλοντικες μανουλες με δανεικα 2022-2023"??? 

Είσαι απίστευτη @Condios, ασταμάτητη!! Να έχεις συχνά οίστρο να γράφεις! 
εγω το ΕΡΑ το πλήρωσα 850€ και το άλλο της μήτρας πρέπει να ειναι το μικροβιωμα της μήτρας που το πλήρωσα 300€. Άντε με το καλό να τα κάνεις κι εσύ μήπως  και βγάλουμε άκρη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 12 λεπτά , Condios είπε:

Σούπερ προχωράτε! Θα είναι Μυρμιδόνες τα διδυμάκια που λέει και ο Τσακατσούκας στο Survivor ,,,, χαχαχαχ,,,,εμείς οι Θεσσαλοί παιδί μου,,,,Βυσσινί θύελλα σούζα το αλογάκι παμε,,,αχαχαχα!!!!!! Πολύ κρύο όμως ρε κορίτσια,,,,σήμερα ξεκίνησα για δουλειά με -5 στις 9,30. 

εντάξει φιλενάδα ξέρεις να ανεβάσεις ακόμα και την πιο χάλια διάθεση. Καφέ πίνω και σας διαβάζω και όλο γελάω και πνίγομαι με τον καφέ..με λοξοκοιταει κ ο άντρας μου με απορία!! Σε ευχαριστώ που μου απάντησες για το πότε γίνεται ετ..νόμιζα δεν θα προλάβω σε αυτόν τον κύκλο.

Για το κρύο μια από τα ίδια και εδώ..ευτυχώς δεν δουλεύαμε σήμερα λόγω της αργίας και μόνο μια μικρή βολτιτσα έκανα το πρωί. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Villi είπε:

Είσαι απίστευτη @Condios, ασταμάτητη!! Να έχεις συχνά οίστρο να γράφεις! 
εγω το ΕΡΑ το πλήρωσα 850€ και το άλλο της μήτρας πρέπει να ειναι το μικροβιωμα της μήτρας που το πλήρωσα 300€. Άντε με το καλό να τα κάνεις κι εσύ μήπως  και βγάλουμε άκρη. 

Είναι που αν τρως τα μουτρα σου συχνα γίνεσαι αναίσθητη και μονο διακωμωδείς μετά,,, μάλλον για αυτό ο οίστρος.... Έχεις μετατοπισμένο παράθυρο τελικά με το ΕΡΑ? Εγώ έχω και ενδομητρίωση,,,πολλά μαζεμένα. Σε ευχαριστώ πολύ,,,άντε να βγάλουμε ακρη να παμε και στη μεση και να φάμε και το γαιδαρο ρε παιδί μου,,,,όλο στην ουρα σταματαμε τη σιχαμενη,,,αχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Annaforyou είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Με το καλό και εσύ και όλες σας!!! Λοιπόν εγώ έχω εμπειρία από δύο κέντρα στην Θεσσαλονίκη. Στο fivi όταν πήγα μου φάνηκε εξαιρετική η συμπεριφορά τους παααρα πολύ καλές όλες οι κοπέλες που δούλευαν, μου έδωσαν προσωπικά τηλέφωνα να επικοινωνήσω για ότι χρειαστώ, όλα τέλεια! Κάνω την πρώτη ωοληψια, όλα μια χαρά σούπερ! Στις 10 μέρες με πήραν τηλ εαν ενδιαφέρομαι να ξανά δώσω. Λέω εντάξει. Πάω και μου ανακοινώνουν ότι θα κάνω ένα άλλο πρωτόκολλο με περισσότερες ενέσεις. Όταν ρώτησα γιατί, μου είπαν είναι καλύτερα. Κάνω το μακρύ, καταταλαιπωρήθηκα, 35 μέρες ενέσεις κ όχι μια τη μέρα. Στον υπέρηχο είχα 23 -24 ωαρια. (Όχι όλα ιδανικά  μερικά ήταν μικρά.) Κάνουμε την δεύτερη ωοληψια λοιπόν κ έχω αφορητους πόνους στην ωοθήκη, πάω για υπέρηχο κ είχε πρηστεί είχε φτάσει 6 εκατοστά. Ενέσεις πάλι να επανέλθει, με αποτέλεσμα να πονάω για κάνα χρόνο στην περίοδο μου. Συμπέρασμα να τα βρασω τα γλυκολογα και τις ευγένειες αν είναι να με εκμεταλλεύονται! Εκεί είπα δεν ξαναδινω. Μετά μπαίνω εδώ διαβάζω όλες εσάς κ δεν μου πάει η καρδιά... Έτσι άλλαξα κέντρο και πήγα στο ass..natur.... Επίσης και εκεί παρα πολύ ευγενικοί όλοι, προσωπικά τηλέφωνα για ότι χρειαστώ μόνο το μικρό πρωτόκολλο κ ας μην πάει εξαιρετικά. Συν το ότι μου είπαν ότι θα μου κάνουν μια δωρεάν ωοληψια και τα ωάρια θα μου τα καταψυξουν για μένα. Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη.

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!! Ναι είμαι η δότρια της παρέας! Δεν γράφω συχνά  αλλά σας διαβάζω καθημερινα πάνω από έναν χρόνο τώρα....!! Αγωνιώ και γω μαζί σας, αγχώνομαι, χαίρομαι, συγκινούμαι...! Είστε η καθημερινή μου παρέα!! Εύχομαι σε όλες σας να πετύχετε και να είστε ευτυχισμένες σε ότι κάνετε!! 

Τη ψυχή είσαι εσύ, με συγκίνησες. 

πρίν από 5 λεπτά , Condios είπε:

Είναι που αν τρως τα μουτρα σου συχνα γίνεσαι αναίσθητη και μονο διακωμωδείς μετά,,, μάλλον για αυτό ο οίστρος.... Έχεις μετατοπισμένο παράθυρο τελικά με το ΕΡΑ? Εγώ έχω και ενδομητρίωση,,,πολλά μαζεμένα. Σε ευχαριστώ πολύ,,,άντε να βγάλουμε ακρη να παμε και στη μεση και να φάμε και το γαιδαρο ρε παιδί μου,,,,όλο στην ουρα σταματαμε τη σιχαμενη,,,αχαχαχα

Μπα, καμία μετατόπιση τίποτα. Τουλάχιστον έτσι μου λένε. Δεν τους εμπιστεύομαι πλέον ούτε στο να διαβάσουν αποτελέσματα. Για τους προηγούμενους μιλάω γιατί αν το δείξω ξανά στον Κουρ.. μπορεί να μου το δώσει να το φάω το χαρτί. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Viv37 είπε:

Εγώ κάποια στιγμή θα ήθελα να πάω στην Αγία Ειρήνη τη Χρυσοβαλάντου στο μαναστήρι στην Αθήνα. Λένε ότι κάνει θαύματα. Έχει πάει καμιά σας?

Πηγα εγώ φιλενάδα τον Σεπτέμβρη..πήρα την ζώνη και το μηλαρακι..την ζώνη τη φοράω από τότε. Φοβερό το μοναστήρι ακόμα κ εγώ που δεν είμαι θρήσκα εκεί ένιωσα ένα πρωτόγνωρο δεος.

Το μόνο που με χάλασε είναι ότι γίνεται εμπόριο κανονικό. Μα 3 ευρώ το κομματάκι το μήλο;; 

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Κορίτσια μου να μαι πάλι! Με πήραν πίσω! Μου είπαν ότι η δική μας περίπτωση είναι λίγο δύσκολη γιατί ο άντρας μου έχε μετάλλαξη κυστικής και πρέπει να βρεθεί μια δότρια που δε θα έχει αλλά ότι έχει έρθει η σειρά μου. Βέβαια μετά μου πέταξε ένα : "Μην ανησυχείτε στο επόμενο 3μηνο θα εξυπηρετηθείτε σίγουρα" !!! Κούφανε! Άλλο ένα 3μηνο?? Της είπα ότι γνωρίζω περιπτώσεις που περίμεναν 2 μήνες μόνο και μου είπε ότι υπάρχουν τέτοιες περιπτώσεις αλλά δεν έχουν μεταλλάξεις. Αυτές είναι που μας πάνε πίσω αλλά ότι τώρα είναι η σειρά μου. Οπότε γλυκά μου κοριτσάκια η δότριά μου δεν έρχεται απλά από άλλον πλανήτη. Έρχεται και από άλλο ηλιακό σύστημα. Αλλά έρχεται!!! χαχαχαχαχα

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά όντως δικαιολογίες σου είπαν. Εάν οποιαδήποτε δότρια έχει προδιάθεση για κάτι, απορρίπτεται!! Μια φίλη μου στο fivi είχε προδιάθεση για καρυότυπο και την απέρριψαν. Οπότε δεν υπάρχουν δοτριες που έχουν και τις παίρνουν άλλες ληπτριες! Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει στην περίπτωση σου!! 

 

Θέλω κ γω τσιπούρα στο κέντρο!!  

 

Μου έχουν πει ότι μπορώ να δώσω μέχρι 6 φορές. Και max 3 φορές μέσα σε ένα χρόνο. Έχω κάνει 4 δωρεές και λέω να μην κάνω άλλη γιατί δεν έχω πολύ καλή ποιότητα πλεον γιατί είμαι 31. Δεν κατέψυξα ακόμη, γιατί ξεκίνησα προσπάθειες με τον φυσικό τρόπο..  αν δεν κάτσει στο 6μηνο θα πάω κατά πάσα πιθανότητα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Villi είπε:

Τη ψυχή είσαι εσύ, με συγκίνησες. 

Μπα, καμία μετατόπιση τίποτα. Τουλάχιστον έτσι μου λένε. Δεν τους εμπιστεύομαι πλέον ούτε στο να διαβάσουν αποτελέσματα. Για τους προηγούμενους μιλάω γιατί αν το δείξω ξανά στον Κουρ.. μπορεί να μου το δώσει να το φάω το χαρτί. 

Κοίτα,,,και μένα οι μισοί γιατροί γελάνε με το ΕΡΑ,,,,ο Πιστοφ,,,όμως μου είπε,,,αφού στο ζήτησε ο Μαρίνος να το κάνεις,,,ξέρει αυτός γιατί,,,,

Επίσης φίλη μου ,,, είχε μετατοπισμενο παραθυρο και με βάση το ΕΡΑ επιασε το μπεμπακο της τωρα. Επίσης διαβασα πως στις ετ με δανεικα ισχυει το εξης : "Ότι η μετατόπιση του παραθύρου εμφύτευσης είναι αρκετά σπάνια αλλά όταν έχουμε αποτυχίες με δανεικά ανεβαίνει δραματικά" ,,,, άρα ? πες εσύ τωρα!! εγώ θα το κάνω και αυτό γιατί πραγματικά τα έχω κάνει όλα,,,,άσε που έχω και ενα πολυποδάκι που θα φύγει και αυτο με την υστεροσκοπηση. Ο Θεός μαζί μας και υγεια, σωματική και ψυχική!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Πηγα εγώ φιλενάδα τον Σεπτέμβρη..πήρα την ζώνη και το μηλαρακι..την ζώνη τη φοράω από τότε. Φοβερό το μοναστήρι ακόμα κ εγώ που δεν είμαι θρήσκα εκεί ένιωσα ένα πρωτόγνωρο δεος.

Το μόνο που με χάλασε είναι ότι γίνεται εμπόριο κανονικό. Μα 3 ευρώ το κομματάκι το μήλο;; 

Αλήθεια? Έτσι όπως έχουν γίνει όλα θα μου φαινόταν και περίεργο αν δεν ζητούσαν λεφτά να σου πω την αλήθεια. Θέλω να πάω κι εγώ. Νομίζω ότι θα με ηρεμήσει λίγο. Είναι και αυτός ο κορωνοιος μας έχει κλείσει μέσα. Πουθενά δεν πάμε. Έχω ξεχάσει τι θα πει ταξίδι! Αλλά μια Αθήνα θα πεταχτούμε τι στο καλό

πρίν από 6 λεπτά , Annaforyou είπε:

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά όντως δικαιολογίες σου είπαν. Εάν οποιαδήποτε δότρια έχει προδιάθεση για κάτι, απορρίπτεται!! Μια φίλη μου στο fivi είχε προδιάθεση για καρυότυπο και την απέρριψαν. Οπότε δεν υπάρχουν δοτριες που έχουν και τις παίρνουν άλλες ληπτριες! Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει στην περίπτωση σου!! 

 

Θέλω κ γω τσιπούρα στο κέντρο!!  

 

Μου έχουν πει ότι μπορώ να δώσω μέχρι 6 φορές. Και max 3 φορές μέσα σε ένα χρόνο. Έχω κάνει 4 δωρεές και λέω να μην κάνω άλλη γιατί δεν έχω πολύ καλή ποιότητα πλεον γιατί είμαι 31. Δεν κατέψυξα ακόμη, γιατί ξεκίνησα προσπάθειες με τον φυσικό τρόπο..  αν δεν κάτσει στο 6μηνο θα πάω κατά πάσα πιθανότητα. 

Κι εγώ έτσι νόμιζα αλλά μια φίλη μου έκανε ετ με δότρια στο ίδιο κέντρο τα Χριστούγεννα και η δότριά της της είπαν ότι είχε μια μετάλλαξη (της έστειλαν να δει και ποια ακριβώς) αλλά επειδή δεν είχε καμία ο άντρας της δεν υπήρχε πρόβλημα και προχώρησαν. Τώρα περιμένει δίδυμα. Δεν ξέρω τι να σκεφτώ πραγματικά....

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Annaforyou είπε:

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά όντως δικαιολογίες σου είπαν. Εάν οποιαδήποτε δότρια έχει προδιάθεση για κάτι, απορρίπτεται!! Μια φίλη μου στο fivi είχε προδιάθεση για καρυότυπο και την απέρριψαν. Οπότε δεν υπάρχουν δοτριες που έχουν και τις παίρνουν άλλες ληπτριες! Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει στην περίπτωση σου!! 

 

Θέλω κ γω τσιπούρα στο κέντρο!!  

 

Μου έχουν πει ότι μπορώ να δώσω μέχρι 6 φορές. Και max 3 φορές μέσα σε ένα χρόνο. Έχω κάνει 4 δωρεές και λέω να μην κάνω άλλη γιατί δεν έχω πολύ καλή ποιότητα πλεον γιατί είμαι 31. Δεν κατέψυξα ακόμη, γιατί ξεκίνησα προσπάθειες με τον φυσικό τρόπο..  αν δεν κάτσει στο 6μηνο θα πάω κατά πάσα πιθανότητα. 

Στα 31 βογγάς απο υγεια θα πω εγώ, σίγουρα και από ωάρια εφόσον μια χαρά έδωσες 4 φορές! Άσε να ηρεμήσει ο οργανισμός σου κανά εξάμηνο....και αν θες γνώμη μου, τσεκαρε D3, ΦΥΛΙΚΟ & σίδηρο για να είσαι μπόμπα όταν θα αποφασίσεις να ξεκινήσεις να μαζεύεις για σένα ή πάρε κανά iofolen ή INOFERTIL αν τα θυμάμαι καλά! Και αν δεν έχεις σύντροφο να σε βρει το καλύτερο παλικάρι του κόσμου , καλό τυχερό να έχεις και να μείνεις έγκυος φυσιολογικά και να το απολαυσεις . Γιατί μετά από τα δικά σου "δώρα" προς όλες εμάς,,,,σίγουρα θα σου επιστραφούν κιόλας οι πράξεις σου εις διπλούν.

Ποιος είπε για τσίπουρα,,,? θέλω και εγώ,,,,,,με μεζέ σκουμπρί καπνιστό,,,, @Kiddo μη σχολιάσεις τίποτα!!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Condios είπε:

Στα 31 βογγάς απο υγεια θα πω εγώ, σίγουρα και από ωάρια εφόσον μια χαρά έδωσες 4 φορές! Άσε να ηρεμήσει ο οργανισμός σου κανά εξάμηνο....και αν θες γνώμη μου, τσεκαρε D3, ΦΥΛΙΚΟ & σίδηρο για να είσαι μπόμπα όταν θα αποφασίσεις να ξεκινήσεις να μαζεύεις για σένα ή πάρε κανά iofolen ή INOFERTIL αν τα θυμάμαι καλά! Και αν δεν έχεις σύντροφο να σε βρει το καλύτερο παλικάρι του κόσμου , καλό τυχερό να έχεις και να μείνεις έγκυος φυσιολογικά και να το απολαυσεις . Γιατί μετά από τα δικά σου "δώρα" προς όλες εμάς,,,,σίγουρα θα σου επιστραφούν κιόλας οι πράξεις σου εις διπλούν.

Ποιος είπε για τσίπουρα,,,? θέλω και εγώ,,,,,,με μεζέ σκουμπρί καπνιστό,,,, @Kiddo μη σχολιάσεις τίποτα!!!!!!!! 

Κι εμείς εδώ στα Βόρεια θέλουμε τσίπουρα! Μη μας ξεχνάτε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Viv37 είπε:

Αλήθεια? Έτσι όπως έχουν γίνει όλα θα μου φαινόταν και περίεργο αν δεν ζητούσαν λεφτά να σου πω την αλήθεια. Θέλω να πάω κι εγώ. Νομίζω ότι θα με ηρεμήσει λίγο. Είναι και αυτός ο κορωνοιος μας έχει κλείσει μέσα. Πουθενά δεν πάμε. Έχω ξεχάσει τι θα πει ταξίδι! Αλλά μια Αθήνα θα πεταχτούμε τι στο καλό

@Chrussa1982 με καράφλιασες,,,,είναι δυνατόν να πουλάνε το μηλαράκι? Τί είναι ? κομποσκοινάκι? Αχ Θεέ μου συγχώρα με αλλά....κλαψ και σνιφ δηλαδή! 

@Viv37 Άγιο Παϊσιο έχεις πάει? Αγία Αναστασία Φαρμακολύτρια? Δίπλα είσαι,,,,είναι υπέροχο το δέος και η συγκίνηση,,,,εγώ τον έχω αγαπημένο παππούλη Αγιο τον Παϊσιο μου και από το τόσο που ήθελα να ξαναπαω στη γιορτή του,,,ήρθε αυτός και άνοιξε παρεκκλήσι στα Τρίκαλα και τον επισκέπτομαι συχνά.

Η δύναμη της πίστης μας είναι τεράστια,,,και όλα τα βλέπουν και όλα δίκαια τα πράττουν ,,,,, υπομονή να έχουμε να έρθει η σειρά μας! Περιττό να πω ότι κλαιω απο συγκινηση να ξερετε! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Villi είπε:

Μη χειρότερα, κι εμένα μου έβγαλε no more reactions, τι είναι αυτό πάλι.. anyway @Condios καρδούλες πολλές. 

Είναι σαν το μηλαράκι και αυτά,,,θέλουν ευρώ και τα reactions, εν τω μεταξύ ουτε emoji μπορώ να βάλω εγώ,,,,τίποτα,,,,,,μην πω άλλα θα καώ!!!!!! Πολλές και άπειρες καρδιές και αγκαλιές,,,,γιατί όταν η αγάπη μοιράζεται πολλαπλασιάζεται κορίτσια,,,,,,, 

@Viv37 οσα τσίπουρα θες! άπειρα! αρκεί να έχει και καλούς μεζέδες ε? Λάρισα Βόλο Τρίκαλα σας παω εγώ,,,,Θεσ/νίκη εσείς. Καταλαβαίνεις πως αντί να γίνουμε της υγιεινής με όσα περνάμε θα γραφτούμε στους ΑΑ ε? αχαχαχαχαχα χαλάλι όλα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

@Viv37 μου κάνει εντύπωση αυτό που μου λες! Να δέχτηκαν δότρια με προδιαθέσεις. Δεν ξέρω τί να πω. Αλλά και εσύ από προσωπική εμπειρία μιλάς, όπως και εγώ!

Αααχ!!  @Condios   πατρίδα μου η Λάρισα!! Σ ευχαριστώ πάρα πολύ! Είχα πάρει φυλικό για ένα διάστημα αλλά δεν! Θα πάρω και τα άλλα να καρδαμωσω μπας και πιάσω! Είμαι έγγαμη εδώ και 3 χρόνια με έναν καταπληκτικό ανθρωπο!!  Αχ!! Ξέρεις όταν είσαι νέος και υγιής και δεν πιάνεις με την πρώτη αρχίζουν τα σύννεφα!!! Είναι και όλοι αυτοί (όπως  λέγατε και σεις) πιάνουν με τον αέρα και καθόμαστε κ αγχωνόμαστε τώρα και μεις που δεν έχουμε πιάσει ακόμα! 

Και για να μην σας μπερδεύω μια και πιάσαμε την κουβέντα...  Λοιπόν αποφασίσαμε με τον σύζυγο να ξεκινήσουμε για παιδάκι. Κάναμε ελεύθερο Σεπτέμβρη τίποτα, Οκτώβρη τίποτα! Νοέμβρη κάνω δωρεά. Δεκέμβρη πάλι ελεύθερο και πάλι τίποτα. Παρ όλο που μου είχαν πει από το κέντρο ότι μετά την ωοληψια είναι πιο εύκολο να πιάσεις. Οπότε έστειλα και γω τον σύζυγο να κοιταχτει και αυτός να είμαστε σίγουροι ότι όλα είναι καλά κ να προσπαθούμε χωρίς άγχος. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Annaforyou είπε:

@Viv37 μου κάνει εντύπωση αυτό που μου λες! Να δέχτηκαν δότρια με προδιαθέσεις. Δεν ξέρω τί να πω. Αλλά και εσύ από προσωπική εμπειρία μιλάς, όπως και εγώ!

Αααχ!!  @Condios   πατρίδα μου η Λάρισα!! Σ ευχαριστώ πάρα πολύ! Είχα πάρει φυλικό για ένα διάστημα αλλά δεν! Θα πάρω και τα άλλα να καρδαμωσω μπας και πιάσω! Είμαι έγγαμη εδώ και 3 χρόνια με έναν καταπληκτικό ανθρωπο!!  Αχ!! Ξέρεις όταν είσαι νέος και υγιής και δεν πιάνεις με την πρώτη αρχίζουν τα σύννεφα!!! Είναι και όλοι αυτοί (όπως  λέγατε και σεις) πιάνουν με τον αέρα και καθόμαστε κ αγχωνόμαστε τώρα και μεις που δεν έχουμε πιάσει ακόμα! 

 

Και για να μην σας μπερδεύω μια και πιάσαμε την κουβέντα...  Λοιπόν αποφασίσαμε με τον σύζυγο να ξεκινήσουμε για παιδάκι. Κάναμε ελεύθερο Σεπτέμβρη τίποτα, Οκτώβρη τίποτα! Νοέμβρη κάνω δωρεά. Δεκέμβρη πάλι ελεύθερο και πάλι τίποτα. Παρ όλο που μου είχαν πει από το κέντρο ότι μετά την ωοληψια είναι πιο εύκολο να πιάσεις. Οπότε έστειλα και γω τον σύζυγο να κοιταχτει και αυτός να είμαστε σίγουροι ότι όλα είναι καλά κ να προσπαθούμε χωρίς άγχος. 

Αχ πατριδουλα ,,,, είσαι ψυχιτσα και εσύ. Να σε χαίρεται ο αντρουλης σου και πολύ καλά κάνετε και κοιτιεται και αυτός. Αν και είμαι σίγουρη πως είναι θέμα χρόνου το παιδάκι σας....απολαύστε ο ενας τον άλλον γιατί όταν έρθει με το καλό η προτεραιότητα θα είναι το μωρό. Ως τότε έρωτα ... νύχτες και αξημερωτα !!!!! Όλες θα τα καταφέρουμε,,,ζωντανά παραδείγματα όλες οι εγκυουλες και οι μανουλες πλέον εδώ μέσα !!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...