Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

57 minutes ago, MELINASP said:

Άργησες κιόλας θα έλεγα εγώ από 6η μέρα ξεκίναγα χααχαχαχαχαχα

 

Κάτσε θετικό;;;;; ουυυυυυυυ μπράβο οοοοο φτου φτου κοριτσακι μου αντε σε ένα τέλειο νούμερο χοριακη τώρα!!! 

 

Τίποτα δεν θα αλλάξει όλα καλά θα πάνε και θ; γλεταμε. Το νούμερο  :)

Ευχαριστώ πολυ πολύ Μελινακι.αυτό περιμένω κι εγω το νούμερο ,! Από το φόβο τρία εχω κάνει για να σιγουρευτώ ότι δεν άλλαξε.. χαχχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Χθες λοιπόν ειχα την πρωτη μου ετ με δανεικά. Ημουν αθηνα από την Παρασκευή που εδωσε σπερμα ο σύζυγος. Εγω εμεινα.ο σύζυγος λόγω δουλειάς έφυγε. Λογω χιονιου δεν μπορεσε να έρθει. Όποτε ξυπνάω νωριςχθες περπατάω μες στα χιονια,πηρα ηλεκτρικο,μετρο,περπαταω την Κατεχάκη εως το ακεσω κ έκανα την ετ.αγχος πολυ αν θα βρω ταξι.τελικά βρηκαμε αμέσως...Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου χοριακη...εχω 4 φυσικές συλλήψεις με αποβολές κ 5 εξωσωματικες χωρις να μεινω ποτέ έγκυος. Ειμαι 47

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Πωπω λίγο ελεθψσ και έχει γίνει ο χαμός!!! @Fili μπράβο γλυκιά μου τσ κατάφερες!!! Με το καλο και η χοριακη να τρελαθουμε όλες μαζι. Ρε κορίτσια τι θετικό σερί είναι αυτό?? Μακάρι να συνεχιστεί..στείλτε μπεμπεδοσκονη κορίτσια !!! @marina_86 αύριο το πρωί έχω Κουρ .. είμαι από την προηγούμενη Τρίτη με καφετι εκκρίσεις που από την Παρασκευή έχει γίνει κανονική περίοδος. Ελπίζω αύριο με τον υπέρηχο να μου πει να ξεκινήσουμε προετοιμασια. Οπότε μη με ρωτάς σε πια μέρα του κύκλου είμαι έχω χάσει τη μπάλα. Και όπως πολύ σωστά είπε η @Villi ο γιατρός μας είναι η προσωποποίηση της χαλαρότητας χαχαχαχα. Μέσα στο κεφάλι του μπορεί να έχει διαφορά άλλα σου μεταδίδει μια ηρεμία άλλο πράγμα. Μου έχει πει ότι ακόμα δεν έχουμε χάσει τον κύκλο. Θα μπουκαρω αύριο μαινομενη θα νομίζει ότι έπαθα αμόκ χαχαχαχα!!! Θα του πω μου είπαν οι φίλες μου στο καφέ να ρωτάω χαχαχαχα.

Έχω μεγάλη αγωνία πέρα από τον χαβαλε που κάνουμε εις αύριον λοιπόν τα νέα!!!

Τον κάνω εικόνα...κουλ...χαλαρός...έλα δεν είναι τίποτα αυτό θα σου πει...

Αντε μπραβο να ησυχασεις κι εσυ! Για να σου ειπε οτι δε χαθηκε ο κυκλος κατι ξερει. Με τοση μπεμπεδόσκονη απο τα κοριτσια θα εισαι εισαι η επομενη!

Εγω παλι κοριτσια το γιατρο μου δεν το εχω δει ποτε γιατι τη μια και μοναδικη φορα που πηγα στο ιατρειο του φορουσε μασκα. Αλλα καο να τον ειχα δει θα τον ειχα ξεχασει,τοσος καιρος που περασε...

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Ποσο σας αγαπω ολες σας.....εγ  κοριτσια τεστ απο 4η μερα εδω διπλα μ ειναι  χορευει στο τραπεζι....

Καλα απο 4η μετα έδειξε θετικό; Αυτό το εμβρυακι  ήταν πύραυλος :D να τη χαίρεσαι ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ωωω μου τελείωσαν οι καρδούλες ; Τι φάση ; @Rafaelatarzan από 4 η μέρα και φαινόταν;;;;Ταρζάν όνομα και πράγμα δηλαδή :))) @geozak καλωσήρθες λοιπόν στη συντροφιά μας. Τι ταλαιπωρία κορίτσι μου κι αυτή… ευτυχώς όλα πήγαν καλά . Υπομονή τώρα, όνειρα μουσική και μπεμπεδοσκονη να πάνε όλα καλά 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , geozak είπε:

Χθες λοιπόν ειχα την πρωτη μου ετ με δανεικά. Ημουν αθηνα από την Παρασκευή που εδωσε σπερμα ο σύζυγος. Εγω εμεινα.ο σύζυγος λόγω δουλειάς έφυγε. Λογω χιονιου δεν μπορεσε να έρθει. Όποτε ξυπνάω νωριςχθες περπατάω μες στα χιονια,πηρα ηλεκτρικο,μετρο,περπαταω την Κατεχάκη εως το ακεσω κ έκανα την ετ.αγχος πολυ αν θα βρω ταξι.τελικά βρηκαμε αμέσως...Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου χοριακη...εχω 4 φυσικές συλλήψεις με αποβολές κ 5 εξωσωματικες χωρις να μεινω ποτέ έγκυος. Ειμαι 47

Καλη σου επιτυχια κοριτσακι μου! Σε αυτο το γκρουπακι ειναι σιγουρη η επιτυχια να ξερεις! Ειδικα μετα απο χιονοπεριπετειες!! Περιμενουμε στις 4 του μηνός να ακουσουμε για την τεραστια χοριακη σου :)

@Neli83 αυριο ειναι ο υπερηχος; Εφτασε η μερα! Τελεια! Καλη επιτυχια και παλι. Τιποτα δε θα παει στραβα αλλα καλα κανεις και δεν το πολυλες. Μη σε ματιαξουν κιολας! Οταν αρχισει να φαινεται θα το πεις!

πρίν από 25 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Ποσο σας αγαπω ολες σας.....εγ  κοριτσια τεστ απο 4η μερα εδω διπλα μ ειναι  χορευει στο τραπεζι....

Τουρμπο εμβρυακι γι αυτο εγινε ετσι τσαχπινα και ζωηρη! Να σου ζησει! Κι εμεις σ'αγαπαμε! Μας δινεις τοση ελπιδα καθε φορα που γραφεις ♡♡♡

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , geozak είπε:

Χθες λοιπόν ειχα την πρωτη μου ετ με δανεικά. Ημουν αθηνα από την Παρασκευή που εδωσε σπερμα ο σύζυγος. Εγω εμεινα.ο σύζυγος λόγω δουλειάς έφυγε. Λογω χιονιου δεν μπορεσε να έρθει. Όποτε ξυπνάω νωριςχθες περπατάω μες στα χιονια,πηρα ηλεκτρικο,μετρο,περπαταω την Κατεχάκη εως το ακεσω κ έκανα την ετ.αγχος πολυ αν θα βρω ταξι.τελικά βρηκαμε αμέσως...Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου χοριακη...εχω 4 φυσικές συλλήψεις με αποβολές κ 5 εξωσωματικες χωρις να μεινω ποτέ έγκυος. Ειμαι 47

Εγώ έκανα την Τρίτη ετ! Μην ρωτάς πως πήγαμε...

Μια μερα πριν εχω την χοριακή.

Εχω κάνει αλλες δυο ετ, χωρίς αποτελσμα...και τρέμει η καρδουλα μου τωρα.

Θα περιμένουμε παρείτσα τα αποτελεσματα :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , geozak είπε:

Χθες λοιπόν ειχα την πρωτη μου ετ με δανεικά. Ημουν αθηνα από την Παρασκευή που εδωσε σπερμα ο σύζυγος. Εγω εμεινα.ο σύζυγος λόγω δουλειάς έφυγε. Λογω χιονιου δεν μπορεσε να έρθει. Όποτε ξυπνάω νωριςχθες περπατάω μες στα χιονια,πηρα ηλεκτρικο,μετρο,περπαταω την Κατεχάκη εως το ακεσω κ έκανα την ετ.αγχος πολυ αν θα βρω ταξι.τελικά βρηκαμε αμέσως...Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου χοριακη...εχω 4 φυσικές συλλήψεις με αποβολές κ 5 εξωσωματικες χωρις να μεινω ποτέ έγκυος. Ειμαι 47

Καλη επιτυχια σου ευχομαι!! 

πρίν από 20 λεπτά , Viv37 είπε:

Καλη σου επιτυχια κοριτσακι μου! Σε αυτο το γκρουπακι ειναι σιγουρη η επιτυχια να ξερεις! Ειδικα μετα απο χιονοπεριπετειες!! Περιμενουμε στις 4 του μηνός να ακουσουμε για την τεραστια χοριακη σου :)

@Neli83 αυριο ειναι ο υπερηχος; Εφτασε η μερα! Τελεια! Καλη επιτυχια και παλι. Τιποτα δε θα παει στραβα αλλα καλα κανεις και δεν το πολυλες. Μη σε ματιαξουν κιολας! Οταν αρχισει να φαινεται θα το πεις!

Τουρμπο εμβρυακι γι αυτο εγινε ετσι τσαχπινα και ζωηρη! Να σου ζησει! Κι εμεις σ'αγαπαμε! Μας δινεις τοση ελπιδα καθε φορα που γραφεις ♡♡♡

Αυριο ο υπερυχος ναι!! Σ'ευχαρστω πολυ!! Ναι δεν θα το πω μεχρι να περασει το 1ο 3μηνο αλλα ειμαι λιγο υπερβολικη..δεν το εχω πει ουτε στην οικογενεια μου ακομα! Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Neli83 είπε:

Καλη επιτυχια σου ευχομαι!! 

Αυριο ο υπερυχος ναι!! Σ'ευχαρστω πολυ!! Ναι δεν θα το πω μεχρι να περασει το 1ο 3μηνο αλλα ειμαι λιγο υπερβολικη..δεν το εχω πει ουτε στην οικογενεια μου ακομα! Χαχαχαχα

Μπράβο εγκράτεια!!! Οταν θα αρχίσουν να σου μυρίζουν όλα τα φαγητά θα το καταλάβουν από μόνοι τους χαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, geozak είπε:

Χθες λοιπόν ειχα την πρωτη μου ετ με δανεικά. Ημουν αθηνα από την Παρασκευή που εδωσε σπερμα ο σύζυγος. Εγω εμεινα.ο σύζυγος λόγω δουλειάς έφυγε. Λογω χιονιου δεν μπορεσε να έρθει. Όποτε ξυπνάω νωριςχθες περπατάω μες στα χιονια,πηρα ηλεκτρικο,μετρο,περπαταω την Κατεχάκη εως το ακεσω κ έκανα την ετ.αγχος πολυ αν θα βρω ταξι.τελικά βρηκαμε αμέσως...Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου χοριακη...εχω 4 φυσικές συλλήψεις με αποβολές κ 5 εξωσωματικες χωρις να μεινω ποτέ έγκυος. Ειμαι 47

Βρε θηρίο! Εγώ θα είχα στρογγυλοκαθήσει πάνω σε μια χιονόμπαλα και θα έκλαιγα από τα νεύρα μου! Συγχαρητήρια, αξίζεις μια τεράστια χοριακη! Α ρε τι κάνουμε γι'αυτα τα παιδιά πριν καν μπουν μέσα μας! Πού και να μπουν, και να εμφυτευτουν και να γεννηθούν!❤️

Δηλαδή στις φυσικές συλλήψεις είχες αποβολή και στην εξωσωματική δεν είχες εμφύτευση; Τι έχουν σου πει οι γιατροί;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, geozak είπε:

Χθες λοιπόν ειχα την πρωτη μου ετ με δανεικά. Ημουν αθηνα από την Παρασκευή που εδωσε σπερμα ο σύζυγος. Εγω εμεινα.ο σύζυγος λόγω δουλειάς έφυγε. Λογω χιονιου δεν μπορεσε να έρθει. Όποτε ξυπνάω νωριςχθες περπατάω μες στα χιονια,πηρα ηλεκτρικο,μετρο,περπαταω την Κατεχάκη εως το ακεσω κ έκανα την ετ.αγχος πολυ αν θα βρω ταξι.τελικά βρηκαμε αμέσως...Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου χοριακη...εχω 4 φυσικές συλλήψεις με αποβολές κ 5 εξωσωματικες χωρις να μεινω ποτέ έγκυος. Ειμαι 47

Καλώς ήρθες!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι η τυχερή σου προσπάθεια!! Ταλαιπωρήθηκε και εσύ πολύ βλέπω!! 

Αλήθεια για τις αποτυχημένες εξωσωματικές τι σου έχει πει ο γιατρός?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , marina_86 είπε:

Βρε θηρίο! Εγώ θα είχα στρογγυλοκαθήσει πάνω σε μια χιονόμπαλα και θα έκλαιγα από τα νεύρα μου! Συγχαρητήρια, αξίζεις μια τεράστια χοριακη! Α ρε τι κάνουμε γι'αυτα τα παιδιά πριν καν μπουν μέσα μας! Πού και να μπουν, και να εμφυτευτουν και να γεννηθούν!❤️

Δηλαδή στις φυσικές συλλήψεις είχες αποβολή και στην εξωσωματική δεν είχες εμφύτευση; Τι έχουν σου πει οι γιατροί;

Αυτα ειναι μονο η περιληψη!!! Χιλιαδες εξετάσεις, χιλιαδες χιλιόμετρα,  40.000€ εως σήμερα. Τωρα που τα σκεφτομαι απορω πως εκανα τοσα!! Καμια ενδειξη για τιποτα.απλα με επεισε ο τσιριγωτης για κακη ποιότητα ..ααα εκανα κ 4 μηνες με κλομιφαινη!!δηλ ποσες προσπάθειες εχω;; 10; κ 4 δικες μου 14;;

Πηρα 9 απο τη δοτρια διοτι τα μοιράζουν 7 γονιμοποιηθηκαν κ εχω 4 βλαστοκύστες.κ μάλιστα μου λέει ένας εμβρυολογος τι τα θελεις τοσα έμβρυα. Κ απαντω ας μην πληρωνα 5500 αλλα ας ζητουσατε λιγότερα κ ας επαιρνα 2...με το ποσο αυτο δεν συζητάμε για 2 μονο...αυτα

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Αντε μπραβο να ησυχασεις κι εσυ! Για να σου ειπε οτι δε χαθηκε ο κυκλος κατι ξερει. Με τοση μπεμπεδόσκονη απο τα κοριτσια θα εισαι εισαι η επομενη!

Εγω παλι κοριτσια το γιατρο μου δεν το εχω δει ποτε γιατι τη μια και μοναδικη φορα που πηγα στο ιατρειο του φορουσε μασκα. Αλλα καο να τον ειχα δει θα τον ειχα ξεχασει,τοσος καιρος που περασε...

Τη δουλειά του να κανει σωστα και τι σε νοιάζει η φάτσα του? Θεωρείται πάντως πολύ καλός ο γιατρός σου, πολλές περγαμηνές. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...