Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Βρε σε εσένα δεν θα μιλάμε;; Που η δοτρια σου είναι τόσο exotic που αυτό και μόνο σε αναβαθμίζει χαχαχαχα. Είπαμε..η δοτρια σου είναι κοντά πολύ κοντά!!! @Neli83 τι έγινε?? Άκουσες καρδιές και ακόμα να συνέλθεις να μπεις να μας πεις; Θα σκάσω λέμε.

 

@Fili δεν ξέρω τι θα κάνεις βάλε ξυπνητήρι αχαραγα και κάνε χοριακη για να έχεις νωρίς τα αποτελέσματα!!τα είπες πολύ όμορφα που δάκρυσα ειλικρινά. Πέρασα τα καλύτερα χρόνια μου σε μια τόσο τοξική σχέση που μου στέρησε τον φιλικό κύκλο μου που από τα 23 έφτασα στα 38 να είμαι μόνη. Δόξα τω Θεό που γνώρισα το πινάκιο τον άντρα μου και κατάλαβα πόσο σπουδαίο είναι να έχεις υγεία και αγάπη!!!   @marina_86 θέλω ψυχοθεραπεία δεν είμαι καθόλου στα καλά μου. Να δεις που με τόσο άθλια ψυχολογική κατάσταση (πήραμε τα αποτελέσματα των εξετάσεων του σκύλου) θα κάνω ετ και το μόνο που θα σκέφτομαι θα είναι το σκυλί και καθόλου τα εμβρυα. Ε αποκλείεται να μην πετύχει αφού το μυαλό μου θα είναι αλλού για αλλού χαχαχαχα.

Όσο για τις βιταμίνες που λέτε κορίτσια πιστεύω κακό δεν κάνουν στον οργανισμό μας. Όλα με μέτρο όμως κατά την ταπεινή μου άποψη. Ήθελα να σχολιάσω κ άλλα θα επανέλθω...

 

Εδώ στην ουρά στα τυριά του Σκλαβενίτη ήμουν πριν και σας διάβαζα μη χάσω κ κανένα νέο χαχαχα 

Λυπαμαι για τα κακα νεα για το σκυλακι σου κοριτσακι μου! Αλλα ειναι οπως το λες. Θα εχεις εκει το μυαλο σου οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να μην πετυχει. Οπως με τους αντρες ενα πραγμα που λενε οταν δεν τον ψαχνεις ερχεται!

Ευχαριστωωωω! Οταν ειπα στο συμπαν οτι θελω να 9αω ταξιδι σε exotic προορισμο μαλλον μπερδευτηκε και μου στελνει δοτρια exotic απ οτι φαινεται γιατι ταξιδι δεν πηγα χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Άντε που είναι η @Neli83 βρε κορίτσια ; Μάλλον αποφάσισε να ενημερώσει οικογένεια φίλες κτλ επιτέλους,,,χεχεχε

@Chrussa1982μου έτσι ακριβώς είναι…  πλέον όταν σκέφτομαι τις προηγούμενες σχέσεις μου σκέφτομαι ότι απλά ήταν τα σκαλοπάτια που με βοήθησαν να γίνω αυτή που είμαι σήμερα για να εχω δίπλα μου αυτόν τον άνθρωπο. Χαίρομαι που κι εσυ έχεις τον «Πινόκιο»τον λες;; :blink:

Λυπάμαι πολύ πολύ για το σκυλάκι σου. Εννοείται ότι εδώ μοιραζόμαστε ότι θελουμε κ είμαστε εδώ να σε ακούσουμε ,,,,

και ναι φυσικά ξυπνητήρι (ούτως η άλλως κάθε μέρα από τις οχτώ για χάπια , κολπικά κτλ κτλ. μόλις ξεμπέρδεψε με αυτά εφυγααααααα για χοριακη… αχ μακάρι ρε κορίτσια τι να πω.. 

@Viv37 καλά όταν μας πεις ΗΡΘΕ νομίζω θα ακουστούν οι τσιρίδες μας σε όλα τα εξωτικά μέρη του πλανήτη χχιιχιχιδ

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Κόλλησε το σύμπαν,,,δεν πειράζει,,,συνεχίζω και γράφω όπως μπορώ!!!! Καλησπέρα κορίτσια μου όμορφα!!!! Σας διαβάζω ανελλιπώς αλλά έτρωγα πολύ πηξιμο στη δουλειά για να σας γράψω. Είστε όλες κρικος της πιο γερής, όμορφης αλυσίδας της ζωής (μας) ,,, η μία στηρίζει την άλλη, η μία παίρνει δύναμη και δίνει δύναμη στην άλλη , η μία χαίρεται με τα νέα της άλλης και συμπάσχει με τις δυσκολίες!!!! Είναι πραγματικά πολύ όμορφο αυτό, κυρίως ως συναίσθημα!!!!! Εύχομαι στα πιο δυνατά τα τα τα ,,,, νέα της @Neli83 μας ,,,, και στα ακόλουθα νεραιδενια σημάδια που έχει αφήσει για τις υπόλοιπες. Ξέρετε ποιες,,, όχι τίποτα άλλο,,, για ποια να πρωτογραψω και ποια να αφήσω έξω. 

 Σήμερα πήρα και εγώ οδηγίες για τον ψευδοκυκλο,,,μάλλον τρόμαξε ο γιατρουλης μου με την περιπτωσαρα μου και με πάει πολύ λαου λαου,,,μόλις 1 cycl λευκό για 2 μέρες,,,,την επόμενη 2 cycl, τις επόμενες δύο από 3 cycl τη μέρα και τότε να κάνω έλεγχο Ε2 & υπέρηχο!!!! Και ανάλογα πως θα αντιδράσω βλέπουμε!!! Αν κάνουν πάλι τα τρελά τους οι ορμόνες σας το λέω,,, θα πάω να εγκατασταθω στο κτήμα του Καρυπίδη και ότι έχει σε βαρέλι θα το πιω  χαχαχαχα. 

Περιμένω με αδημονία τα ευχάριστα σας!!!! Καλό σκ με υγεία!!!!!

(Μη δίνετε σημασία στο παρακάτω, ότι να ναι)

On 26/1/2022 at 5:39 ΜΜ, Annaforyou είπε:
  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Fili είπε:

Άντε που είναι η @Neli83 βρε κορίτσια ; Μάλλον αποφάσισε να ενημερώσει οικογένεια φίλες κτλ επιτέλους,,,χεχεχε

@Chrussa1982μου έτσι ακριβώς είναι…  πλέον όταν σκέφτομαι τις προηγούμενες σχέσεις μου σκέφτομαι ότι απλά ήταν τα σκαλοπάτια που με βοήθησαν να γίνω αυτή που είμαι σήμερα για να εχω δίπλα μου αυτόν τον άνθρωπο. Χαίρομαι που κι εσυ έχεις τον «Πινόκιο»τον λες;; :blink:

Λυπάμαι πολύ πολύ για το σκυλάκι σου. Εννοείται ότι εδώ μοιραζόμαστε ότι θελουμε κ είμαστε εδώ να σε ακούσουμε ,,,,

και ναι φυσικά ξυπνητήρι (ούτως η άλλως κάθε μέρα από τις οχτώ για χάπια , κολπικά κτλ κτλ. μόλις ξεμπέρδεψε με αυτά εφυγααααααα για χοριακη… αχ μακάρι ρε κορίτσια τι να πω.. 

@Viv37 καλά όταν μας πεις ΗΡΘΕ νομίζω θα ακουστούν οι τσιρίδες μας σε όλα τα εξωτικά μέρη του πλανήτη χχιιχιχιδ

Πιπινακι ήθελα να γράψω Πινόκιο έβγαλε ο φανταστικός κορεκτορας του κινητού??

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Condios είπε:

Κόλλησε το σύμπαν,,,δεν πειράζει,,,συνεχίζω και γράφω όπως μπορώ!!!! Καλησπέρα κορίτσια μου όμορφα!!!! Σας διαβάζω ανελλιπώς αλλά έτρωγα πολύ πηξιμο στη δουλειά για να σας γράψω. Είστε όλες κρικος της πιο γερής, όμορφης αλυσίδας της ζωής (μας) ,,, η μία στηρίζει την άλλη, η μία παίρνει δύναμη και δίνει δύναμη στην άλλη , η μία χαίρεται με τα νέα της άλλης και συμπάσχει με τις δυσκολίες!!!! Είναι πραγματικά πολύ όμορφο αυτό, κυρίως ως συναίσθημα!!!!! Εύχομαι στα πιο δυνατά τα τα τα ,,,, νέα της @Neli83 μας ,,,, και στα ακόλουθα νεραιδενια σημάδια που έχει αφήσει για τις υπόλοιπες. Ξέρετε ποιες,,, όχι τίποτα άλλο,,, για ποια να πρωτογραψω και ποια να αφήσω έξω. 

 Σήμερα πήρα και εγώ οδηγίες για τον ψευδοκυκλο,,,μάλλον τρόμαξε ο γιατρουλης μου με την περιπτωσαρα μου και με πάει πολύ λαου λαου,,,μόλις 1 cycl λευκό για 2 μέρες,,,,την επόμενη 2 cycl, τις επόμενες δύο από 3 cycl τη μέρα και τότε να κάνω έλεγχο Ε2 & υπέρηχο!!!! Και ανάλογα πως θα αντιδράσω βλέπουμε!!! Αν κάνουν πάλι τα τρελά τους οι ορμόνες σας το λέω,,, θα πάω να εγκατασταθω στο κτήμα του Καρυπίδη και ότι έχει σε βαρέλι θα το πιω  χαχαχαχα. 

Περιμένω με αδημονία τα ευχάριστα σας!!!! Καλό σκ με υγεία!!!!!

(Μη δίνετε σημασία στο παρακάτω, ότι να ναι)

Μας λείπεις ρε κορίτσι!! Ευτυχώς είσαι καλά και ας πήζεις στη δουλειά, έρχεται ένα όμορφο σκ να ξεκουραστείς και να κάνεις όμορφα πράγματα. Άντε τσουκου τσουκου ξεκινάς και εσύ..άντε να έχω και παρέα χαχαχαχα. Αύριο κάνω αιματολογικές τα αποτελέσματα Δευτέρα μεσημέρι και αναλόγως πράττουμε. Μπας και καταπίω κ εγώ κάνα λευκό σικλακουρ που τόσο μου έχουν λείψει!! 

 

πρίν από 5 λεπτά , Neli83 είπε:

Κοριτσια συγνωμη που σας αργησα..προσπαθω να συνερθω...την προηγουμενη βδομαδα ο γιατρος μου ειπε οτι υπηρχε υποψια 3ου σακου κ εγω δεν εδωσα καθολου σημασια..ειχα τον υπερυχο μου με τις 2 κουκιδουλες και ημουνα ευτυχισμενη..σημερα ειδαμε και 3ο σακο...ΤΡΙΔΥΜΑ...!! Omg!! Εχω παθει σοκ..δεν θα πω ψεματα..κατα τ'αλλα ακουσαμε καρδουλες απο τα 2..μαγικος ηχος..το 3ο ηταν πιο πισω κ δεν πιασαμε ηχο...δεν ξερω τι αλλο να σας πω..δεν θελω να ακουγομαι αχαριστη αλλα μου ηρθε καπως βαρυ... 2 βλαστοκυστες βαλαμε αλλα η μια εσπασε και ετσι γινανε 3!

Αγάπη μου!!!! Νταμπλας μου ήρθε χαχαχαχα απίστευτα τα νέα σου!!! Με το καλό να πάνε όλα!!! Όσες ψυχουλες κουβαλάς ευλογία είναι και δώρο!!! Καθόλου αχάριστη δεν ακούγεσαι είναι μεγαλο το σοκ κακά τα ψέματα..από 2 ξαφνικά θα γίνεται 5!!! Σου είπε κάτι άλλο ο γιατρός που να θυμάσαι ?? Δηλ αν αναπτύσεται κανονικά και το 3ο?? Σε έβαλε να ξεκουράζεσαι συνέχεια??

Πωπω έχω συγκλονιστεί...

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Neli83 είπε:

Κοριτσια συγνωμη που σας αργησα..προσπαθω να συνερθω...την προηγουμενη βδομαδα ο γιατρος μου ειπε οτι υπηρχε υποψια 3ου σακου κ εγω δεν εδωσα καθολου σημασια..ειχα τον υπερυχο μου με τις 2 κουκιδουλες και ημουνα ευτυχισμενη..σημερα ειδαμε και 3ο σακο...ΤΡΙΔΥΜΑ...!! Omg!! Εχω παθει σοκ..δεν θα πω ψεματα..κατα τ'αλλα ακουσαμε καρδουλες απο τα 2..μαγικος ηχος..το 3ο ηταν πιο πισω κ δεν πιασαμε ηχο...δεν ξερω τι αλλο να σας πω..δεν θελω να ακουγομαι αχαριστη αλλα μου ηρθε καπως βαρυ... 2 βλαστοκυστες βαλαμε αλλα η μια εσπασε και ετσι γινανε 3!

Απίστευτο!!! Ούτε στα πιο τρελά σας όνειρα! Εχεις πετύχει Τζακ ποτ!!! Εύχομαι τα καλύτερα για όλους σας! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

ΙΙιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τι λες τώρα! Ανατροπή! Λογικό να έχεις σοκαριστεί καρδούλα μου!!!! Χαμός :) νομίζω το ιιι το είπα δυνατά γιατί έφυγε τρέχοντας η γάτα από το κρεβάτι. 
 

  • Χαχα 9
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Μας λείπεις ρε κορίτσι!! Ευτυχώς είσαι καλά και ας πήζεις στη δουλειά, έρχεται ένα όμορφο σκ να ξεκουραστείς και να κάνεις όμορφα πράγματα. Άντε τσουκου τσουκου ξεκινάς και εσύ..άντε να έχω και παρέα χαχαχαχα. Αύριο κάνω αιματολογικές τα αποτελέσματα Δευτέρα μεσημέρι και αναλόγως πράττουμε. Μπας και καταπίω κ εγώ κάνα λευκό σικλακουρ που τόσο μου έχουν λείψει!! 

 

Αγάπη μου!!!! Νταμπλας μου ήρθε χαχαχαχα απίστευτα τα νέα σου!!! Με το καλό να πάνε όλα!!! Όσες ψυχουλες κουβαλάς ευλογία είναι και δώρο!!! Καθόλου αχάριστη δεν ακούγεσαι είναι μεγαλο το σοκ κακά τα ψέματα..από 2 ξαφνικά θα γίνεται 5!!! Σου είπε κάτι άλλο ο γιατρός που να θυμάσαι ?? Δηλ αν αναπτύσεται κανονικά και το 3ο?? Σε έβαλε να ξεκουράζεσαι συνέχεια??

Πωπω έχω συγκλονιστεί...

 

Θα παω παλι την αλλη βδομαδα..μου ειπε πολυ ξεκουραση αλλα οχι ολη μερα ξαπλα.. μου εξηγησε ποσο υψηλου κινδυνου ειναι η κυηση και οτι συνηθως γεννιουνται πολυ προωρα..γενικα μου ειπε πολλα ενδεχομενα χωρις να ειναι απολυτο οτι θα συμβουν...με προετοιμασε για διαφορα και οτι αποφασισουμε..παιζει το σεναριο της μειωσης..γι'αυτο λεω οτι δεν θελω να φαινομαι αχαριστη αλλα εχω φρικαρει..

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Neli83 είπε:

Κοριτσια συγνωμη που σας αργησα..προσπαθω να συνερθω...την προηγουμενη βδομαδα ο γιατρος μου ειπε οτι υπηρχε υποψια 3ου σακου κ εγω δεν εδωσα καθολου σημασια..ειχα τον υπερυχο μου με τις 2 κουκιδουλες και ημουνα ευτυχισμενη..σημερα ειδαμε και 3ο σακο...ΤΡΙΔΥΜΑ...!! Omg!! Εχω παθει σοκ..δεν θα πω ψεματα..κατα τ'αλλα ακουσαμε καρδουλες απο τα 2..μαγικος ηχος..το 3ο ηταν πιο πισω κ δεν πιασαμε ηχο...δεν ξερω τι αλλο να σας πω..δεν θελω να ακουγομαι αχαριστη αλλα μου ηρθε καπως βαρυ... 2 βλαστοκυστες βαλαμε αλλα η μια εσπασε και ετσι γινανε 3!

Πλακα κανεις!!!!!!!! Θα μας τρελλανεις εσυ κοριτσακι μου!! Τι σου ειπε ο γιατρος; Λογικο να σου πεσει βαρυ αλλο 2 αλλο 3! 

Συγχαρητηρια και επισημα τωρα! Μακαρι να μπορουσαμε να ακουσουμε αυτο το μαγικο τακ τακ τακ κι εμεις εδω να χαρουμε ακομα περισσοτερο!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ω και πάλι δεν εχω καρδούλες . Εεεε πχια, 

Ω φίλη θα γίνεις και πολύτεκνη μαμά με τη μια! Η στα 4 ισχύει; Μα καλά γίνεται να χωριστεί μια βλαστοκύστη ; Η μαγεία του σύμπαντος .., 

Ε καλά λογικό να φρικάρεις ρε.. ανασες βαθιές, και ήρεμα. Έχεις χρόνο υποθέτω να σκεφτείς τι θέλεις και να το συζητήσετε .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Condios είπε:

Κόλλησε το σύμπαν,,,δεν πειράζει,,,συνεχίζω και γράφω όπως μπορώ!!!! Καλησπέρα κορίτσια μου όμορφα!!!! Σας διαβάζω ανελλιπώς αλλά έτρωγα πολύ πηξιμο στη δουλειά για να σας γράψω. Είστε όλες κρικος της πιο γερής, όμορφης αλυσίδας της ζωής (μας) ,,, η μία στηρίζει την άλλη, η μία παίρνει δύναμη και δίνει δύναμη στην άλλη , η μία χαίρεται με τα νέα της άλλης και συμπάσχει με τις δυσκολίες!!!! Είναι πραγματικά πολύ όμορφο αυτό, κυρίως ως συναίσθημα!!!!! Εύχομαι στα πιο δυνατά τα τα τα ,,,, νέα της @Neli83 μας ,,,, και στα ακόλουθα νεραιδενια σημάδια που έχει αφήσει για τις υπόλοιπες. Ξέρετε ποιες,,, όχι τίποτα άλλο,,, για ποια να πρωτογραψω και ποια να αφήσω έξω. 

 Σήμερα πήρα και εγώ οδηγίες για τον ψευδοκυκλο,,,μάλλον τρόμαξε ο γιατρουλης μου με την περιπτωσαρα μου και με πάει πολύ λαου λαου,,,μόλις 1 cycl λευκό για 2 μέρες,,,,την επόμενη 2 cycl, τις επόμενες δύο από 3 cycl τη μέρα και τότε να κάνω έλεγχο Ε2 & υπέρηχο!!!! Και ανάλογα πως θα αντιδράσω βλέπουμε!!! Αν κάνουν πάλι τα τρελά τους οι ορμόνες σας το λέω,,, θα πάω να εγκατασταθω στο κτήμα του Καρυπίδη και ότι έχει σε βαρέλι θα το πιω  χαχαχαχα. 

Περιμένω με αδημονία τα ευχάριστα σας!!!! Καλό σκ με υγεία!!!!!

(Μη δίνετε σημασία στο παρακάτω, ότι να ναι)

Γλυκουλα μου εσυ μας δινεις τοσο κουραγιο καθε φορα που γραφεις που οσο περιπτωσαρα και να εισαι αυτη τη φορα θα τα καταφερεις! Θα σπυ γυριστει το καλο που κανεις για ολες μας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Neli83 είπε:

Θα παω παλι την αλλη βδομαδα..μου ειπε πολυ ξεκουραση αλλα οχι ολη μερα ξαπλα.. μου εξηγησε ποσο υψηλου κινδυνου ειναι η κυηση και οτι συνηθως γεννιουνται πολυ προωρα..γενικα μου ειπε πολλα ενδεχομενα χωρις να ειναι απολυτο οτι θα συμβουν...με προετοιμασε για διαφορα και οτι αποφασισουμε..παιζει το σεναριο της μειωσης..γι'αυτο λεω οτι δεν θελω να φαινομαι αχαριστη αλλα εχω φρικαρει..

Κι εγω το εχω σκεφτει αυτο γιατι η γιαγια του αντρα μου εοχε διδυμη αδερφη και σκεφτομουν οτο αφου θα βαλουμε 2 βλαστοκυστες και υπαρχει και ιστορικο ειναι πολυ πιθανο να γινουν 3! Αν ομως με τη μειωση προστατευτουν τα 2 και μειωθει ο κινδυνος δεν ειναι αχαριστια να το σκεφτεσαι. Ειναι μια μανουλα που σκεφτεται το καλυτερο για τα παιδακια της. Ότι και να αποφασισεις εμεις ειμαστε μαζι σου!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Viv37 είπε:

Πλακα κανεις!!!!!!!! Θα μας τρελλανεις εσυ κοριτσακι μου!! Τι σου ειπε ο γιατρος; Λογικο να σου πεσει βαρυ αλλο 2 αλλο 3! 

Συγχαρητηρια και επισημα τωρα! Μακαρι να μπορουσαμε να ακουσουμε αυτο το μαγικο τακ τακ τακ κι εμεις εδω να χαρουμε ακομα περισσοτερο!!!!!

 

Μου ειπε τους κινδυνους..κυριως με προβληματισε η προωροτητα και τα προβληματα στα μωρα..αναπνευστικα,νοητικα.. μου ειπε κιολας οτι εχει ξεγεννησει τριδυμα στην ωρα τους και ολα καλα..θελει συνεχεια παρακολουθηση..δεν ξερω τι να πω..


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...