Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , Villi είπε:

Νομίζω οτι αυτό που εννοεί η geozak είναι γιατί σου έβαλαν τοσο αργά τη χοριακη αν πρόκειται για έμβρυα πέντε ημερών.  

Δεν ξέρω.. Παίζει ρόλο αυτό? Και την 1η φορά τόσες μέρες περίμενα. 

πρίν από 15 λεπτά , Fili είπε:

@Crussa1982 ας ερθει εκείνη η ώρα κι εδώ θα είμαστε να γκρινιάζεις όοοοοοσο θέλεις κι αντέχεις !

@chitaneta @gigi 72  @geozakκαι εγώ κανένα σύπτωμα. κάτι ενοχλήσεις μόνο στην κοιλιά σα να περιμένω περίοδο. την πρώτη μέρα καναπέ βιβλιο και συμπάθεια. τη δεύτερη με ένα διάλειμμα για μαγείρεμα και μετά τρεις μέρες χαλαρά σπίτι. Μετά ξεκίνησα και πήγαινα δουλίτσα λίγες ώρες και πολύ καναπέ . αααααχ αυτή η αναμονή ... να τα λετε οτι νιώθετε και φοβάστε . για να φεύγουν από μεσα να μη φωλιάζουν !<3

χαχαχαχαχα βλέπω βλέπω !!!! μακάρι αγαπημένη... (εννοείτια πήρα και πέμπτο . στα πόσα σας είχα αφήσει; στα τεστ θα τα φάω τα λεφτά μου όλα μέχρι να γίνει η χοριακή .

@Viv37 ΑΎΡΙΟ ειναι επιτέλους! οοοομμμμμμμμμμμμ

καλέ η  @Neli83σήμερα δεν έχει τον υπέρηχο?

 

δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι εγώ πλεόν 42 κι από τα 34 με ΠΩΑ . Το εμβρυάκι που ελπίζω να μεγαλώνει αυτή τη στιγμή μέσα μου είναι 100% δικό μου. Έτσι το νιώθω . Γιατί αν ολα πάνε καλά και γεννηθεί θα είναι δημιουργημα του σπέρματος σίγουρα κι οοοολη μου της αγπαης 

Εγώ είμαι 49 τρομάρα μου.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Πόσες μέρες @gigi 72 περιμένεις; πότε έκανες δλδ ετ ; 

7 minutes ago, gigi 72 said:

Δεν ξέρω.. Παίζει ρόλο αυτό? Και την 1η φορά τόσες μέρες περίμενα. 

Εγώ είμαι 49 τρομάρα μου.. 

καλή κι αγαπημένη φίλη 48 ετών έκανε με δανεικά κι ΄τωρα είναι υπέροχη μανούλα μιας κουκλίτσας 3 ετών. Ένα νούμερο μόνο η ηλικία 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Fili είπε:

Πόσες μέρες @gigi 72 περιμένεις; πότε έκανες δλδ ετ ; 

καλή κι αγαπημένη φίλη 48 ετών έκανε με δανεικά κι ΄τωρα είναι υπέροχη μανούλα μιας κουκλίτσας 3 ετών. Ένα νούμερο μόνο η ηλικία 

Αχ δεν είδα την ερώτηση πιο πάνω.. Συγνώμη.. 17 Ιανουαρίου έκανα την εμβρυομεταφορά 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Fili είπε:

καλά θυμόμουν .Μαζί λοιπόν την κάναμε! οπότε αύριο κιε σύ χοριακή ; <3

Την Δευτέρα εγώ,31 του μηνός.. Δεν τολμώ να πάρω τεστ, αν και τρώγομαι .. Θα περιμένω.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Fili εύχομαι να έχεις κανει τα κουμάντα σου για τη χοριακη αύριο εε; Μη μας βγάλεις την ψυχή σαν τη @Neli83. Στο γεννεσις σε δυο ωριτσες το αποτέλεσμα.. κανόνισε να μας σκάσεις 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Villi said:

@Fili εύχομαι να έχεις κανει τα κουμάντα σου για τη χοριακη αύριο εε; Μη μας βγάλεις την ψυχή σαν τη @Neli83. Στο γεννεσις σε δυο ωριτσες το αποτέλεσμα.. κανόνισε να μας σκάσεις 

χαχαχαχα το σκέφτομαι από σήμερα που θα παώ. Γενεσις εννοείς την κλινική; έλεγα να παω σε κάνα εργααστήριο τύπου ανάλυση βιοιατρικη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Villi είπε:

Νομίζω οτι αυτό που εννοεί η geozak είναι γιατί σου έβαλαν τοσο αργά τη χοριακη αν πρόκειται για έμβρυα πέντε ημερών.  

Ακριβώς αυτο με μπερδεψε...Γιατί λοιπόν σε τοσες πολλές μερες η χοριακη;;;για ποιολογο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Fili είπε:

χαχαχαχα το σκέφτομαι από σήμερα που θα παώ. Γενεσις εννοείς την κλινική; έλεγα να παω σε κάνα εργααστήριο τύπου ανάλυση βιοιατρικη

Ναι την κλινικη, αν σε βολεύει ειναι η ταχύτερη λύση. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Fili είπε:

@Crussa1982 ας ερθει εκείνη η ώρα κι εδώ θα είμαστε να γκρινιάζεις όοοοοοσο θέλεις κι αντέχεις !

@chitaneta @gigi 72  @geozakκαι εγώ κανένα σύπτωμα. κάτι ενοχλήσεις μόνο στην κοιλιά σα να περιμένω περίοδο. την πρώτη μέρα καναπέ βιβλιο και συμπάθεια. τη δεύτερη με ένα διάλειμμα για μαγείρεμα και μετά τρεις μέρες χαλαρά σπίτι. Μετά ξεκίνησα και πήγαινα δουλίτσα λίγες ώρες και πολύ καναπέ . αααααχ αυτή η αναμονή ... να τα λετε οτι νιώθετε και φοβάστε . για να φεύγουν από μεσα να μη φωλιάζουν !<3

χαχαχαχαχα βλέπω βλέπω !!!! μακάρι αγαπημένη... (εννοείτια πήρα και πέμπτο . στα πόσα σας είχα αφήσει; στα τεστ θα τα φάω τα λεφτά μου όλα μέχρι να γίνει η χοριακή .

@Viv37 ΑΎΡΙΟ ειναι επιτέλους! οοοομμμμμμμμμμμμ

καλέ η  @Neli83σήμερα δεν έχει τον υπέρηχο?

 

δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι εγώ πλεόν 42 κι από τα 34 με ΠΩΑ . Το εμβρυάκι που ελπίζω να μεγαλώνει αυτή τη στιγμή μέσα μου είναι 100% δικό μου. Έτσι το νιώθω . Γιατί αν ολα πάνε καλά και γεννηθεί θα είναι δημιουργημα του σπέρματος σίγουρα κι οοοολη μου της αγπαης Κι εσύ αύριο έχεις χοριακή ή δευτέρα δε θυμάμαι..

Koριτσι τι διαβαζω ? Ειχες θετικα τεστακια??Μπραβο, συγχαρητηρια , μια τεραστια χοριακη τωρα σου ευχομαι!! Το ζωηρο παρεακι βλεπω σκιζει σε επιδοσεις σε τεστακια κ χοριακες! Το χιονι εφερε γουρι. Μπραβο κοριτσια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Fili είπε:

@Crussa1982 ας ερθει εκείνη η ώρα κι εδώ θα είμαστε να γκρινιάζεις όοοοοοσο θέλεις κι αντέχεις !

@chitaneta @gigi 72  @geozakκαι εγώ κανένα σύπτωμα. κάτι ενοχλήσεις μόνο στην κοιλιά σα να περιμένω περίοδο. την πρώτη μέρα καναπέ βιβλιο και συμπάθεια. τη δεύτερη με ένα διάλειμμα για μαγείρεμα και μετά τρεις μέρες χαλαρά σπίτι. Μετά ξεκίνησα και πήγαινα δουλίτσα λίγες ώρες και πολύ καναπέ . αααααχ αυτή η αναμονή ... να τα λετε οτι νιώθετε και φοβάστε . για να φεύγουν από μεσα να μη φωλιάζουν !<3

χαχαχαχαχα βλέπω βλέπω !!!! μακάρι αγαπημένη... (εννοείτια πήρα και πέμπτο . στα πόσα σας είχα αφήσει; στα τεστ θα τα φάω τα λεφτά μου όλα μέχρι να γίνει η χοριακή .

@Viv37 ΑΎΡΙΟ ειναι επιτέλους! οοοομμμμμμμμμμμμ

καλέ η  @Neli83σήμερα δεν έχει τον υπέρηχο?

 

δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι εγώ πλεόν 42 κι από τα 34 με ΠΩΑ . Το εμβρυάκι που ελπίζω να μεγαλώνει αυτή τη στιγμή μέσα μου είναι 100% δικό μου. Έτσι το νιώθω . Γιατί αν ολα πάνε καλά και γεννηθεί θα είναι δημιουργημα του σπέρματος σίγουρα κι οοοολη μου της αγπαης Κι εσύ αύριο έχεις χοριακή ή δευτέρα δε θυμάμαι..

Κοριτσια σημερα εχω ξυπνησει πολυ κακοκεφη,μου φταινε ολα..το εχω ριξει στις ορμονες,αυτες φταινε για ολα!..σημερα ειναι ο υπερυχος καλα θυμασαι! Ελπιζω να εχω καλυτερη διαθεση μεχρι το απογευμα μην με δει ο γιατρος με αυτα τα μουτρα! Κι εσυ..καλα σου λεει η @Villi προσεχε που θα πας αυριο,μη μας σκασεις!!!

  • Μου αρέσει 2

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

ασε ήταν να μην παρω το πρωτο και τώρα έχω παθει εμμονή

 

7 minutes ago, Neli83 said:

Κοριτσια σημερα εχω ξυπνησει πολυ κακοκεφη,μου φταινε ολα..το εχω ριξει στις ορμονες,αυτες φταινε για ολα!..σημερα ειναι ο υπερυχος καλα θυμασαι! Ελπιζω να εχω καλυτερη διαθεση μεχρι το απογευμα μην με δει ο γιατρος με αυτα τα μουτρα! Κι εσυ..καλα σου λεει η @Villi προσεχε που θα πας αυριο,μη μας σκασεις!!!

οι ορμόνες είναι και οτι εδώ δε χιόνισε κοριτσάκι μου ! χεχεχε αντε να πας να ηρεμήσεις  με το καλό και να παρτάρουμε όλες μαζί σου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Fili είπε:

ασε ήταν να μην παρω το πρωτο και τώρα έχω παθει εμμονή

 

οι ορμόνες είναι και οτι εδώ δε χιόνισε κοριτσάκι μου ! χεχεχε αντε να πας να ηρεμήσεις  με το καλό και να παρτάρουμε όλες μαζί σου!

Κι αυριο θα παρταρουμε μαζι σου!!! Ετσι μωρε! Μονο χαρες η ομαδουλα μας! :wub:

  • Μου αρέσει 4

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

@winspertΑυτο το σαν χαρτι με τις καφε εκκρισεις το εχω βγαλει κι εγω 1,5 μερα μετα την ωοληψια σε φυσικο κυκλο. Κι εγω πονουσα αρκετα μετα την ωοληψια. Υπεθεσα οτι ειναι καποιος τραυματισμενος ιστος και δεν ρωτησα τον γιατρο μου...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Neli83 είπε:

Κι αυριο θα παρταρουμε μαζι σου!!! Ετσι μωρε! Μονο χαρες η ομαδουλα μας! :wub:

Έλα φιλενάδα σκέψου τα μωράκια σου βάλε το πιο όμορφο χαμόγελο και μην ξεχάσεις να μας δώσεις αναφορά τι είδατε πόσα χιλιοστά αν ακούσατε καρδούλες κλπ.. μην ξημερωθουμε πάλι όπως με τις χοριακες σου!!! @Fili και εσύ όπως σου είπαν τα κορίτσια.. πουρνο πουρνο στο Γένεσις για να έχουμε γρήγορα αποτελέσματα χαχαχαχα. 

Κορίτσια χαμός γίνεται το έχετε καταλάβει?? Δεν θα προλαβαίνουμε να χοροπηδάμε από χαρά!! Έτσι να αυξάνονται οι εγκυουλες να γεμίσουμε μπεμπεδοσκονη.. να γεμίσει το καφέ μας μωρουδιλα ρε γαμωτο. 

Να πω κάτι άσχετο γιατί θα σκάσω...σας νιώθω τόσο κοντά μου όλες που χαίρομαι με την χαρά σας και αγωνιώ για τις προσπάθειές σας σα να συμβαίνει σε εμένα ένα πράγμα.. 

 

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...