Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

16 ώρες πρίν, thalasa είπε:

Τον Απρίλιο πρώτα ο θεός . Πολύ άγχος αυτά τα δόντια , χειρότερο δεν έχω 

Σε νιωθω . Εννοείται δεν ισχύει κάτι τέτοιο αλλά είναι και λογικό να πέφτουμε ψυχολογικά κάποιες φορές. Μη μασάς , θα τα καταφερεις όλα !

Aντε με το καλο λοιπον. Ολα να πανε κατ ευχην! Τα δοντια μην σε αγχωνουν. Εγω εμφανισα προβλημα στον τριτο μηνα κυησης κ πηγα στον οδοντιατρο για σφραγισμα. Και η ενεση επιτρεπεται κ ντεπον παιρνεις αν χρειαστει κ υπαρχουν κ αντιβιωσεις που δινουν αν κ παλι χρειαστει. Αυτο μου ειχε πει η οδοντιατρος μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Condios είπε:

Αααααα θα αρχίσω να μαλώνω τώρα,,,, να μου πεις δε βιάζεσαι για ετ γιατί τα θες όλα ιδανικά να το δεχτώ,,, αλλά να φοβάσαι μη γίνουν τα 3 - 1 α έτσι γιατί (δε θέλω καν να σκεφτώ τι σκέφτεσαι)  ομποου μανούλι μου,,,δε θέλω σύννεφα μπροστά μας,,,βγάλε ένα 20€ απ'την τσάντα να διώξουμε το σύννεφο (μια Ελληνίδα στο χαρέμι χαχαχαχα). Καταρχάς θέλουμε 2 στα 2 ή 1 στα 2 μίνιμουμ γερ@ μωράκι@ ,,,ναι?????? Επίσης,,,μην κάνεις σχέδια,,,ο Θεός ξεκαρδιζεται μαζί μας,,,γιατί ξέρει αυτός πότε είναι η στιγμή της καθεμιάς μας,,,άρα οοοοοοομμμμμμμ και χέρι χέρι αγαπημένη μου θα το ανεβουμε το βουνό και η θέα θα είναι κοιλουμπιτσες με μωράκια λέμε!!!!! 

Και μιας και είπες σάλπιγγες θα σας εκμυστηρευτω τί έκανα,,, πήρα προχθές το χειρουργό (απάντησε στο 1' τον αγαπώ) να οριστικοποιησω ότι θυμάται τι θα κάνουμε και να τον ρωτήσω αν μπορεί τη δεξιά μου σάλπιγγα,,,αν,,,αν τη δει καθαρή να την αφήσει και να μην την αφαιρέσει (καθαρά ψυχολογικό το θέμα μου να τονίσω,,,ξέρετε,,,μπας και,,, και θαύματα γίνονται και τέτοια). Και ο Θεουλης με γειωσε με πολύ όμορφο τρόπο και μου εξήγησε ότι "αγαπημένη μου,,,δε θελω ποτέ να αφαιρω κανένα όργανο ποτέ,,ο ρόλος μου είναι να τα σωζω,,,αλλά δυστυχώς στην περίπτωση σου οι σάλπιγγες είναι οι πρώτες που ευθύνονται για τον καρκίνο ωοθηκών και αν μη τι άλλο θέλουμε να σώσουμε πρωτίστως εσένα και όλα τα υπόλοιπα σου όργανα και δευτερευόντως να καθαρίσουμε για να έρθει το μωράκι σου" ,,,, αντιλαμβάνεστε ότι του απάντησα "γιατρέ μου ήθελα να ξέρω,,, έπρεπε να ξέρω για να καταλάβω και να ξέρετε ότι θα κάνουμε ότι είναι θέλημα Θεού και χέρι γιατρού". Προφανώς και μέσα μου ούρλιαξα "βγαλτες τώρα!!!!!" και ηρέμησα και το γκουρλωσα. Άρα,,,,ψηφίζω και εγώ ,,,, ναι σαλπιγγογραφια ανά 3-5 χρόνια αν δε μεσολαβούν υστεροσκοπησεις ή λαπαροσκοπησεις. @MaryH λυπάμαι πολύ που το πέρασες αυτό με την εξωμήτρια. 

@Chrussa1982 μου έπρεπε ήδη να τις έχεις κάνει τις ανοσολογικές για ηπατίτιδες,HIV μπλα μπλα μπλα ,,,, με το που ενωσατε,,, αυτό που λέει η @silvy22 μας,,, 6μηνο κρατάνε. Όχι ότι θα βρεθεί κάτι εννοείται, αλλά άλλο να είναι όλα οκ και να ξεκινήσεις να φαρμακωνεσαι κυριολεκτικά και να πας για ετ και άλλο να αγχώνεσαι για το τίποτα τελευταία στιγμή.  Θα κάνω οοοοοομμμμμμ και δε θα σχολιάσω κάτι παραπάνω γιατί αλλιώς θα συγχιστω που όλα πρέπει να τα λέμε εμείς γιατί τα ξεχνάνε. Δεν είμαι bitch, ούτε έχω εμμονή με κανέναν ,,, αλλά στο λέω με πολύ αγάπη γιατί νοιάζομαι και θέλω να είσαι ήρεμη και να απολαυσεις αυτή τη διαδικασία γιατί έρχεται κορίτσι μου όμορφο το μωράκι σας. Κάτι ξέρει ο αγαπουλης σου που στα λέει,,,και ξέρεις οι άντρες είναι ειλικρινείς και απλοί!!!!! 

Δεν πειραζει βρε κοριτσια. Οι δυσκολιες μας κανουν πιο δυνατες. Καθε εμποδιο για καλο λοιπον

4 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Κορίτσια καλημέρα.Ηθελα καιρό να το γράψω και όλο ξεχνιέμαι.Ναι στις αντιβιωσεις αλλά με μέτρο.Εμενα έχει περάσει τόσος καιρός και ακόμη τώρα που σηκώνομαι την νύχτα για το μωρό,πρέπει οπωσδήποτε να φάω μια φρυγανια,ένα κράκερ...Έχω μεγάλη ενόχληση δεν μπορω να ξανά ξαπλώσω αν δε φάω μια φρυγανια..Μάλλον θα μου μείνει μια ζωή να μου θυμίζει τον αγώνα που έκανα, αλλά θα μπορούσα ίσως να το είχα αποφύγει...

 

Τοσο πολυ βρε κοριτσι σου χαλασαν το στομαχι? Πωπω

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Nitsad1981 είπε:

Ναι

Μια χαρά είναι αφού αυξήθηκε στο διπλάσιο. Όλα καλά να πάνε εύχομαι ολόψυχα.

1 ώρα πρίν, Rafaelatarzan είπε:

ειναι ο γιατρος μ κ σ2 πολλές απο δω μεσα..εκανες καλη επιλογή θα σε κάνει  μπαλοκοιλια με την μια....να τον ακους να τον εμπιστευτεις κ δεν θα χασεις... μπράβο  σ για την επιλογή  σ.. με το καλο  να σ πανε ολα...κ χαλαρααααααααα γιατι ειναι κ ο ιδιος χαλαρός.. αχαχχαχαψα 

Καλησπερα, θα μπορούσαμε να μιλήσουμε σε μήνυμα αν θέλετε???

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Nitsad1981 είπε:

Το 151.52 εγινε 314.42

Καλα δεν ειναι;;

Μου ειπαν να κανω αλλη μια την Παρασκευή.

Εγώ σουπερ τη βρίσκω,,,,μπράβο κορίτσι μου,,,,με το καλό να ανέβει και άλλο και αλλο ,,,,όσο πρεπει και χρειαζεται για να προχωρά!!! 

@cordellia καλή αρχή ,,, είναι θαυματουργός αυτός ο Κουρ,,,να το κάνει και με σένα το θαυματάκι εύχομαι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Condios είπε:

Εγώ σουπερ τη βρίσκω,,,,μπράβο κορίτσι μου,,,,με το καλό να ανέβει και άλλο και αλλο ,,,,όσο πρεπει και χρειαζεται για να προχωρά!!! 

@cordellia καλή αρχή ,,, είναι θαυματουργός αυτός ο Κουρ,,,να το κάνει και με σένα το θαυματάκι εύχομαι!

Μήπως να αλλάξουμε το ονομα του forum σε κουρτ καφε?? Και εγώ έχω ραντεβού πεμπτη 24.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , vik80 είπε:

Μήπως να αλλάξουμε το ονομα του forum σε κουρτ καφε?? Και εγώ έχω ραντεβού πεμπτη 24.

Να το πούμε όπως θελετε,,,επιτυχιες να εχουμε και δε θα κολλήσουμε σε κανενα όνομα,,,,τί είμαστε κακές πεθερες? αχαχαχαχα

@marina_86 έφαγα φλασιά φιλη,,,άλλο το Ngs το δικό σου άλλο το pcr το δικο μου ε? ή όχι? γιατί καίγομαι με τόσες διαφορετικές ονομασίες και εξετάσεις. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nitsad1981 είπε:

Το 151.52 εγινε 314.42

Καλα δεν ειναι;;

Μου ειπαν να κανω αλλη μια την Παρασκευή.

Να σας πω και μια ιστορία για να αναθαρρήσετε. Εγώ με 300+ χοριακη και 1200+ μετά από 3 μέρες είχα τελικά παλινδρομη. Κολλητή μου φίλη με 200 χοριακη και 400 μετά από 2 μέρες είναι 6,5 μηνων αυτή τη στιγμή εγκυος σε δίδυμα. Μην δώσετε λοιπόν από εμπειρία καμία σημασία στον αριθμό. Αρκεί να διπλασιάζει. Όπως και έγινε σε σας. Όλα θα πάνε καλά. 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nitsad1981 είπε:

Το 151.52 εγινε 314.42

Καλα δεν ειναι;;

Μου ειπαν να κανω αλλη μια την Παρασκευή.

Καλησπέρα μια χαρά είναι η χοριακη σου. Πόσες μέρες μετά την ετ έκανες την πρώτη; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...