Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 hour ago, Chrussa1982 said:

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό!!! Καλούς διπλασιασμους και μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!

Καλημέρα. Καλό δεν είναι το 8; Έτσι είναι ο γιατρός μας. Και όντως θυμάται πολύ καλά την κάθε περίπτωση. Χτες που μου έλεγε ότι θα κάνουμε την ετ αν όλα πάνε καλά με είδε ότι αγχώθηκα και μου λέει ότι πιστεύει ότι θα τα καταφέρω με την πρώτη. Και εμένα μου κάνει χαβαλε και μου μου είπε να κάνω όσο σεξ θέλω αυτές τις μέρες γιατί μετά το απαγορεύει χαχαχαχα. Μου έστειλε πρωί πρωί σήμερα η Στεφ να κάνω αιματολογικές θα πάω αύριο να τις κάνω να είμαι έτοιμη. 

Αλήθεια για την δοτρια τι σου είπε??

Καλημέρα!!! Συμπεθέρα μου θα  ακολουθήσω κατά γράμμα τις φανταστικές οδηγίες σου!! Όλα θα πάνε καλά!! Θα είμαστε εγκυουλες σικ και κομψές!! Κάτι έχεις εσύ να κάνεις σήμερα; Η έπαθα Κοκό μπλόκο;

Καλημέρα!Άντε Χρυσα με το καλό!Όλα θα πάνε τέλεια.

Ευχές και στα υπόλοιπα κορίτσια. Σας διαβάζω όσο προλαβαίνω. 

Να σας πω τι 'επαθα'σημερα το πρωι..Είμαι στο Νοσοκομείο για τη θεραπεία μου και όπως περιμένω στην ουρά για αίμα μιλαω με μια κυρία και της λεω γεμάτη καμάρι εγώ ..'εχω και εγώ έναν μπεμπουλη σχεδόν 3μηνων..'και με ρωτάει εγγονάκι ή δικό σας (το δικό σας με δυσπιστία.);Σοκ..Εν τω μεταξύ ρε σεις μικροδειχνω ..Άυπνη μεν αλλά γενικά μικροδειχνω..Συνεχίζει ε δεν πειραζει και  σ αυτήν την ηλικία..!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 17 λεπτά , anoulious είπε:

Καλημέρα!Άντε Χρυσα με το καλό!Όλα θα πάνε τέλεια.

Ευχές και στα υπόλοιπα κορίτσια. Σας διαβάζω όσο προλαβαίνω. 

Να σας πω τι 'επαθα'σημερα το πρωι..Είμαι στο Νοσοκομείο για τη θεραπεία μου και όπως περιμένω στην ουρά για αίμα μιλαω με μια κυρία και της λεω γεμάτη καμάρι εγώ ..'εχω και εγώ έναν μπεμπουλη σχεδόν 3μηνων..'και με ρωτάει εγγονάκι ή δικό σας (το δικό σας με δυσπιστία.);Σοκ..Εν τω μεταξύ ρε σεις μικροδειχνω ..Άυπνη μεν αλλά γενικά μικροδειχνω..Συνεχίζει ε δεν πειραζει και  σ αυτήν την ηλικία..!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δικο μ χρυσο μ δικο μ πες της...σιχτιρ κ αυτη νε συνχισε....Ναααααα εναν αντρακλα εχω πες της ...αμαλαχι να στον φερω να σε κατουρησει στο στομα μπας κ σκασεις. φιλια στο αγορι μας κ γραψε οριζοντια κ καθετα κ στην λουλουκα τ παιδιου μας.

Ναι ρε κ σε αυτη την ηλικια....ειχα κοτσια κ το εκανα.. αυτη τι ειχε???? 

Επεξεργάστηκαν by Rafaelatarzan
  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Villi είπε:

Χρυσά κι εγώ πιστεύω ότι θα τα καταφέρεις με την πρώτη και δεν στο λέω για να σου χαϊδέψω τα αυτιά. Γιατρός δεν είμαι σε καμία περίπτωση, αλλά όλα φαίνονται καλά και έχεις και τη σωστή ψυχολογία. Για τη δότρια μη φανταστείς, λίγα πράγματα μου είπε αλλά δεν ήθελα και παραπάνω. Πολύ κοντά στα κυβικά μου, μέτριο ύψος, αδύνατη, καστανη ανοιχτή, μόνο τα μάτια δεν πέτυχε και το βασικότερο 24 ετών. 

Α πολύ ωραία!! 24 και η δική μου!! Μόνο ψηλή και αδύνατη μου είπε εμένα. Για τα μάτια δεν μου είπε τίποτα. 

Ψυχολογία έχω ανεβασμένη ευτυχώς!! Σταμάτησα να αγχώνομαι και με τη δουλειά και Παρασκευή θα τους πω ότι μου πει ο γιατρός!! Καμιά φορά με αγχωνει που δεν έχω κάνει υστεροσκοπηση αλλά το αφήνω στο πίσω μέρος του μυαλού μου, με το σκεπτικό ότι είμαι σε πολύ καλά χέρια!!

πρίν από 18 λεπτά , anoulious είπε:

Καλημέρα!Άντε Χρυσα με το καλό!Όλα θα πάνε τέλεια.

Ευχές και στα υπόλοιπα κορίτσια. Σας διαβάζω όσο προλαβαίνω. 

Να σας πω τι 'επαθα'σημερα το πρωι..Είμαι στο Νοσοκομείο για τη θεραπεία μου και όπως περιμένω στην ουρά για αίμα μιλαω με μια κυρία και της λεω γεμάτη καμάρι εγώ ..'εχω και εγώ έναν μπεμπουλη σχεδόν 3μηνων..'και με ρωτάει εγγονάκι ή δικό σας (το δικό σας με δυσπιστία.);Σοκ..Εν τω μεταξύ ρε σεις μικροδειχνω ..Άυπνη μεν αλλά γενικά μικροδειχνω..Συνεχίζει ε δεν πειραζει και  σ αυτήν την ηλικία..!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αννούλα μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!  Εγώ την κυρατσα αυτή πάντως θα την ξεχεζα πατοκορφα!! Είτε μικροδειχνεις είτε όχι είσαι μανούλα μετά από τιτάνιο αγώνα πολλών πολλών χρόνων. Κανείς δεν έχει το δικαίωμα να πει το παραμικρό. Μη σκας αγάπη μου. Μικροψυχοι και σκατοψυχοι υπάρχουν πολλοί.

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , anoulious είπε:

Καλημέρα!Άντε Χρυσα με το καλό!Όλα θα πάνε τέλεια.

Ευχές και στα υπόλοιπα κορίτσια. Σας διαβάζω όσο προλαβαίνω. 

Να σας πω τι 'επαθα'σημερα το πρωι..Είμαι στο Νοσοκομείο για τη θεραπεία μου και όπως περιμένω στην ουρά για αίμα μιλαω με μια κυρία και της λεω γεμάτη καμάρι εγώ ..'εχω και εγώ έναν μπεμπουλη σχεδόν 3μηνων..'και με ρωτάει εγγονάκι ή δικό σας (το δικό σας με δυσπιστία.);Σοκ..Εν τω μεταξύ ρε σεις μικροδειχνω ..Άυπνη μεν αλλά γενικά μικροδειχνω..Συνεχίζει ε δεν πειραζει και  σ αυτήν την ηλικία..!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Καλημερα βρε anoulious.καιρο εχουμε να σε δουμε.μην μας ξεχνας....θελουμε να σε νοιωθουμε εδω στην παρεα μας γιατι εισαι παραδειγμα για εμας!!! 

Οσο για το αλλο ας καταφερω να κανω μπεμπακι κ ας λενε οτι ειναι κ δισεγγονο μου..χαχαχα (ειναι μερικες..μελισταλαχτες)

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Fili είπε:

Καλημέρα αγαπημένες!! Αυχενικη 24/3 και κακία ωρίτσα πριν μου ειπε να πάω να δώσω αίμα για χοριακη και Papp κάτι. Οοοοοοομμμμμμμ

@Nitsad1981συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Εύχομαι μια ομαλή όμορφη εγκυμοσύνη ❤️

Για ποτέ έφτασε η αυχενική!!! Σε θυμάμαι να κλωθεις και να σου κάνουμε παρέα που έλειπε το γλυκάκι σου στη δουλειά. Και τώρα έχεις ένα μπεμπακι σταρ που αρνείται να δείξει τη μουριτσα του στην μανούλα και σας σνομπαρει από την κοιλιά κιόλας!!

 

πρίν από 4 λεπτά , Hope19 είπε:

Καλημερα βρε anoulious.καιρο εχουμε να σε δουμε.μην μας ξεχνας....θελουμε να σε νοιωθουμε εδω στην παρεα μας γιατι εισαι παραδειγμα για εμας!!! 

Οσο για το αλλο ας καταφερω να κανω μπεμπακι κ ας λενε οτι ειναι κ δισεγγονο μου..χαχαχα (ειναι μερικες..μελισταλαχτες)

Από τέτοιες οοουυυυ έχουμε γεμίσει...για να μην αναφέρω κάτι κυριουλες που λένε μην πηγαίνουμε κόντρα στο θέλημα του Θεού. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , anoulious είπε:

Καλημέρα!Άντε Χρυσα με το καλό!Όλα θα πάνε τέλεια.

Ευχές και στα υπόλοιπα κορίτσια. Σας διαβάζω όσο προλαβαίνω. 

Να σας πω τι 'επαθα'σημερα το πρωι..Είμαι στο Νοσοκομείο για τη θεραπεία μου και όπως περιμένω στην ουρά για αίμα μιλαω με μια κυρία και της λεω γεμάτη καμάρι εγώ ..'εχω και εγώ έναν μπεμπουλη σχεδόν 3μηνων..'και με ρωτάει εγγονάκι ή δικό σας (το δικό σας με δυσπιστία.);Σοκ..Εν τω μεταξύ ρε σεις μικροδειχνω ..Άυπνη μεν αλλά γενικά μικροδειχνω..Συνεχίζει ε δεν πειραζει και  σ αυτήν την ηλικία..!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Καλημέρα κορίτσι μου να σου ζήσει ο γιος σου. Μην δίνεις σημασία ξέρεις πόσα τέτοια θα ακούσεις;  το πιο κορυφαίο το άκουσε μια φίλη μου στην ηλικία μου 47 δηλαδή στην βάφτιση του γιου της. Πήγε να πάρει το μωρό αγκαλιά και της είπε ο παπάς το μωρό το παίρνει η μαμά αγκαλιά όχι η γιαγιά. Σοκ ή γυναίκα. Μα εγώ του λέει είμαι η μαμά. Την κοίταγε ο παπάς καλά καλά. Αν μπορούσε η γυναίκα θα σταματούσε το μυστήριο και θα έπαιρνε το παιδί να φύγει. Δυστυχώς θα τα έχουμε αυτά. Ή αδερφή μου είναι τρία χρόνια πιο μεγάλη από εμένα και όταν βγαίνουμε έξω όλοι την λένε γιαγιά του γιου μου. Σε μια δεν άντεξε και της είπε ναι και εγγόνι μου είναι και την μαμά του την έκανα στα 3. Χα χα χα χα χα χα χα χα χα 

  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ελισάβετ καπ 2 said:

Καλημέρα κορίτσι μου να σου ζήσει ο γιος σου. Μην δίνεις σημασία ξέρεις πόσα τέτοια θα ακούσεις;  το πιο κορυφαίο το άκουσε μια φίλη μου στην ηλικία μου 47 δηλαδή στην βάφτιση του γιου της. Πήγε να πάρει το μωρό αγκαλιά και της είπε ο παπάς το μωρό το παίρνει η μαμά αγκαλιά όχι η γιαγιά. Σοκ ή γυναίκα. Μα εγώ του λέει είμαι η μαμά. Την κοίταγε ο παπάς καλά καλά. Αν μπορούσε η γυναίκα θα σταματούσε το μυστήριο και θα έπαιρνε το παιδί να φύγει. Δυστυχώς θα τα έχουμε αυτά. Ή αδερφή μου είναι τρία χρόνια πιο μεγάλη από εμένα και όταν βγαίνουμε έξω όλοι την λένε γιαγιά του γιου μου. Σε μια δεν άντεξε και της είπε ναι και εγγόνι μου είναι και την μαμά του την έκανα στα 3. Χα χα χα χα χα χα χα χα χα 

Ευχαριστώ πολύ.Και εσείς κάθε καλό. Αφηστε κορίτσια. Σοκ και δέος!Αυτές τις μέρες πηγαίνω και στο δερματολόγο μου για κάτι πηλιγκ,λίγο να ασχοληθώ με τον ευατο μου και σκεφτόμουν θα πρέπει να του πω δεν κάνουμε τίποτα!Μηδεν αποτέλεσμα.

ΧΑ!ΧΑ!

 

 

 

 

 

25 minutes ago, Rafaelatarzan said:

Δικο μ χρυσο μ δικο μ πες της...σιχτιρ κ αυτη νε συνχισε....Ναααααα εναν αντρακλα εχω πες της ...αμαλαχι να στον φερω να σε κατουρησει στο στομα μπας κ σκασεις. φιλια στο αγορι μας κ γραψε οριζοντια κ καθετα κ στην λουλουκα τ παιδιου μας.

Ναι ρε κ σε αυτη την ηλικια....ειχα κοτσια κ το εκανα.. αυτη τι ειχε???? 

Ρε Ραφαελιτσα δε θα το πιστέψεις σε σκέφτηκα την ώρα που μου το είπε...Έπρεπε λέω να είναι η Ραφαελιτσα...

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Villi είπε:

Καλημέρα αγαπημένη …μα δεν έχει κατι άλλο να πω, το ενδομητριο το μέτρησε 8 και ανησύχησα γιατί τις προηγούμενες φορές ήταν πάνω απο 9. Μετα τον έπρηξα με το άγχος μου και τις ερωτήσεις, μιλήσαμε για τη δότρια όπου  τελικά μου έδωσε πληροφορίες, και μετα μου ειπε να πάω μια βόλτα στο golden hall για να ηρεμήσω. :angry: Α, και όταν του είπα οτι έχω ήδη δυο αποτυχίες με δωρεά και γιαυτο είμαι τόσο αγχωμένη μου είπε οτι δεν πρόκειται να έχω άλλη αποτυχία.
Μπορώ να πω οτι τώρα, μετά απο τρεις μήνες  εχω αρχίσει να τον καταλαβαινω καλύτερα.. καταρχήν θυμάται τα πάντα.. και κάνει το εξής, μέσα στο  χαβαλέ τα αστεία κλπ κάνει ερωτήσεις to the point, αλλάζει φάρμακα, δίνει οδηγίες αλλά εσύ νομίζεις ότι βγήκες για καφέ με έναν καλό σου φίλο. Εντυπωσιακό!

Καλημέρα καλημέρα,,,,καταρχήν το ενδομήτριο 8 είναι υπεροχο έχω να σου πω όταν πολλές γυναίκες με 7 οριακό έχουν επιτυχή εγκυμοσύνη,,,,εξάλλου εφόσον δεν είναι τώρα ο μήνας της ετ σου και φτάνεις και 9 δεν έχεις κανεναν λόγο να ανησυχείς. Αντιλαμβάνομαι απόλυτα το "αποτυχίες με δωρεά" και χαίρομαι που είναι τοσο επικοινωνιακός και σε χαλαρώνει. Αυτό τον τιμά, και σαν χαρακτήρα και σαν επιστήμονα,,,μπραβο του!!! Όσο για το golden hall,,,πες του πηγα,,,,απειρες φορές με τα όσα λεφτά έχω δώσει σε αυτες τις διαδικασίες,,,σαν golden hall σας βλεπω όποτε έρχομαι,,αχαχα, να ευθυμίσουμε και λίγο . Πολύ καλά έκανες και τον ρώτησες ότι σε απασχολεί. Όλα θα πάνε κατ' ευχήν. Δε μπορεί να μη δεν πάνε!!!!!!! Μεγάλη αγκαλιά και για το μπαμπούλη σου.

πρίν από 48 λεπτά , anoulious είπε:

Καλημέρα!Άντε Χρυσα με το καλό!Όλα θα πάνε τέλεια.

Ευχές και στα υπόλοιπα κορίτσια. Σας διαβάζω όσο προλαβαίνω. 

Να σας πω τι 'επαθα'σημερα το πρωι..Είμαι στο Νοσοκομείο για τη θεραπεία μου και όπως περιμένω στην ουρά για αίμα μιλαω με μια κυρία και της λεω γεμάτη καμάρι εγώ ..'εχω και εγώ έναν μπεμπουλη σχεδόν 3μηνων..'και με ρωτάει εγγονάκι ή δικό σας (το δικό σας με δυσπιστία.);Σοκ..Εν τω μεταξύ ρε σεις μικροδειχνω ..Άυπνη μεν αλλά γενικά μικροδειχνω..Συνεχίζει ε δεν πειραζει και  σ αυτήν την ηλικία..!!!!!

Καλημέρα καλημερα!!!!!!! Συνεχισε εσύ να μικροδειχνεις και γραψε όλους όσους λενε τα κουλά τους εκεί που δεν πιανει η μελάνη. Πολλα μας τα είπανε, πολλά μας τα κάνανε άιντε πια. Φιλιά στο μπουμπουδάκι σου.

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Hope19 said:

Καλημερα βρε anoulious.καιρο εχουμε να σε δουμε.μην μας ξεχνας....θελουμε να σε νοιωθουμε εδω στην παρεα μας γιατι εισαι παραδειγμα για εμας!!! 

Οσο για το αλλο ας καταφερω να κανω μπεμπακι κ ας λενε οτι ειναι κ δισεγγονο μου..χαχαχα (ειναι μερικες..μελισταλαχτες)

Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο απιθανο ήτανε να πετυχω εγώ...Άρα όλες έχετε πάρα πολλές πιθανότητες!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

@anoulious σκατα στα μούτρα της θα πω με όλη την ευγένεια που με διακατέχει. Το ότι ο καθένας κ η καθεμία μπορεί να εκφέρει άποψη για τα πάντα. Δικό μου  και της κοπέλας μου θα της έλεγα να λιποθυμησει. Αι στον κόρακα δλδ. Πφφφφφφφ 

@Rafaelatarzan σ αγαπώ θα πω απλά. Καλά τα λες.

@Villi μου όλα καλά θα πάνε. Μια χαρά το ενδομητριο θα πω κι εγώ με τα λίγα που έχω μάθει σε αυτή τη διαδικασία. Εξάλλου είσαι με τον καλύτερο και θα σε βοηθήσει να γίνεις μανούλα συντομααααα

@chrysa1982 μου κι εγώ πιστεύω θα πιάσεις με την πρώτη. Αχ ανυπομονωωωωωω!!. Και όντως ήρθε επιτέλους κ η ώρα της αυχενικής. Έχω πολύ αγωνία. Οοοομμμμμμμμμμμ 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, anoulious είπε:

Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο απιθανο ήτανε να πετυχω εγώ...Άρα όλες έχετε πάρα πολλές πιθανότητες!

Πρόεδρε, σου στέλνουμε τα σέβη μας και τα φιλιά μας!!!❤️

 

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Εγώ ακόμα περιμένω τα αποτελέσματα από τα τεστ μου και έχω πολλή αγωνία... Πίστευα θα έχω πιο γρήγορα το endometriome, αλλά μου το αργούν. Πφφφ Σας φιλώ όλες!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , marina_86 είπε:

Πρόεδρε, σου στέλνουμε τα σέβη μας και τα φιλιά μας!!!❤️

 

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Εγώ ακόμα περιμένω τα αποτελέσματα από τα τεστ μου και έχω πολλή αγωνία... Πίστευα θα έχω πιο γρήγορα το endometriome, αλλά μου το αργούν. Πφφφ Σας φιλώ όλες!

Καλημερα Μαρινακι..20 μερες σε εμενα εκανε..

Σας αφηνω προς το παρον..παω στο κεντρο για για ορμονες κ υπερηχο κ ευελπιστω να παρω οδηγιες για προγεστερονη για να φτασουμε επιτελους στην πολυποθητη εμβρυομεταφορα..τα φιλια μου!! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Hope19 είπε:

Καλημερα Μαρινακι..20 μερες σε εμενα εκανε..

Σας αφηνω προς το παρον..παω στο κεντρο για για ορμονες κ υπερηχο κ ευελπιστω να παρω οδηγιες για προγεστερονη για να φτασουμε επιτελους στην πολυποθητη εμβρυομεταφορα..τα φιλια μου!! 

Με το καλό!! Είμαι λίγο πίσω σου εγώ..να πάρεις τις οδηγίες σου εύχομαι και να γίνει σύντομα η συνάντηση με τα εμβρυακια σου!!! @marina_86 λίγο ακόμα υπομονή...μετά θα πάρεις τα σούπερ νέα για τα υπέροχα τεστακια σου και μετά βουρ!! Ποιος σε πιανει. Άντε και ανυπομονώ να διαβάσω την σεντοναρα σου που θα μας αναλύεις τα αποτελέσματα χαρτί και καλαμάρι!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , marina_86 είπε:

Πρόεδρε, σου στέλνουμε τα σέβη μας και τα φιλιά μας!!!❤️

 

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Εγώ ακόμα περιμένω τα αποτελέσματα από τα τεστ μου και έχω πολλή αγωνία... Πίστευα θα έχω πιο γρήγορα το endometriome, αλλά μου το αργούν. Πφφφ Σας φιλώ όλες!

Καλημέρα, και σε εμένα καθυστέρησε νομίζω έκανε κοντα στο μήνα να βγει, καταλαβαίνω την αγωνία σου αλλά η ουρά έμεινε. Υπομονή 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marina_86 είπε:

Πρόεδρε, σου στέλνουμε τα σέβη μας και τα φιλιά μας!!!❤️

 

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Εγώ ακόμα περιμένω τα αποτελέσματα από τα τεστ μου και έχω πολλή αγωνία... Πίστευα θα έχω πιο γρήγορα το endometriome, αλλά μου το αργούν. Πφφφ Σας φιλώ όλες!

Τωρα κοίταξα το μαιλ με το αποτέλεσμα ngs, ημέρα λήψης 8/11, ημέρα παραλαβής 9/11, ημέρα απάντησης 29/11. Παρόλο όμως που γράφουν 29/11 εμενα με πήραν τηλέφωνο στις 1/12 να βάλω τα χρήματα για να μου στείλουν το αποτέλεσμα. Δεν τους παίρνεις ένα τηλέφωνο;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...