Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Nitsad1981 είπε:

Το 151.52 εγινε 314.42

Καλα δεν ειναι;;

Μου ειπαν να κανω αλλη μια την Παρασκευή.

Τέλεια είναι διπλασιάστηκε κιόλας!!! Κράτα την ανάσα σου μέχρι την Παρασκευή και όλα θα πάνε σούπερ!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Αγαπημενες μου γεια σας! Σας λεω τα νεα μου και μετα παω να σας διαβασω και να σχολιασω.

Σημερα ειχα υπερηχο. Ευτυχως η κυστη ειναι πολυ μικρη και λεει οτι δε μας απασχολει καθολου αφου ειναι τοσοδουλα. Μου δινει λοιπον το προγραμμα με τα φαρμακα και λεει οτι καλως εχοντων των πραγματων η ετ θα γινει στις 4 Απριλιου!! Ενθουσιαζομαστε εμεις και ξαφνικα λεει οπα μισο λεπτο. 

Εδω να τονισω οτο 24/2 ειχα κανει ολες τις εξετασεις και ηταν οκ.  Οταν αδιαθετησα ημουν στην πολη μου και ετσι πηγα στη γυναικολογο που με παρακολουθει εκει η οποια μου εγραψε 2η φορα τη βιταμινη d στο παραπεμπτικο ενω την ειχα κανει. Την ξαναεκανα λοιπον σημερα πριν παω στο γιατρο και απο 70 που ηταν στις 24/2 σημερα πηγε στο 17!!!!! Το βλεπει ο γιατρος και παθαινει σοκ! Ενα απο τα 2 λεει κατα πασα πιθανοτητα ειναι λαθος. Πηγα λοιπον να την ξανακανω σημερα και τους παρακαλεσα να την εχουν ετοιμη σημερα αλλα μου εκαναν τους δυσκολους!! Οποτε λεει ο γιατρος αν ειναι οκ η d προχωραμε. Αν οχι τοτε θα πρεπει να παρω συμπλητωματα και να προσπαθησουμε να την ανεβασουμε. 

Νομιζω οτι τα διαγνωστικα κεντρα με τρολαρουν!!! 

Αναμενω λοιπον! Ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

Υ.Γ. @silvy22 πηγες σημερα παλι για υπερηχο; 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Καλησπέρα μια χαρά είναι η χοριακη σου. Πόσες μέρες μετά την ετ έκανες την πρώτη; 

Στις 9 μερες. Εκανα ετ 5/3 και Δευτέρα 14/3 εκανα την πρωτη,  σημερα την δευτερη και Παρασκευη εχω μια ακομα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Viv37 είπε:

Αγαπημενες μου γεια σας! Σας λεω τα νεα μου και μετα παω να σας διαβασω και να σχολιασω.

Σημερα ειχα υπερηχο. Ευτυχως η κυστη ειναι πολυ μικρη και λεει οτι δε μας απασχολει καθολου αφου ειναι τοσοδουλα. Μου δινει λοιπον το προγραμμα με τα φαρμακα και λεει οτι καλως εχοντων των πραγματων η ετ θα γινει στις 4 Απριλιου!! Ενθουσιαζομαστε εμεις και ξαφνικα λεει οπα μισο λεπτο. 

Εδω να τονισω οτο 24/2 ειχα κανει ολες τις εξετασεις και ηταν οκ.  Οταν αδιαθετησα ημουν στην πολη μου και ετσι πηγα στη γυναικολογο που με παρακολουθει εκει η οποια μου εγραψε 2η φορα τη βιταμινη d στο παραπεμπτικο ενω την ειχα κανει. Την ξαναεκανα λοιπον σημερα πριν παω στο γιατρο και απο 70 που ηταν στις 24/2 σημερα πηγε στο 17!!!!! Το βλεπει ο γιατρος και παθαινει σοκ! Ενα απο τα 2 λεει κατα πασα πιθανοτητα ειναι λαθος. Πηγα λοιπον να την ξανακανω σημερα και τους παρακαλεσα να την εχουν ετοιμη σημερα αλλα μου εκαναν τους δυσκολους!! Οποτε λεει ο γιατρος αν ειναι οκ η d προχωραμε. Αν οχι τοτε θα πρεπει να παρω συμπλητωματα και να προσπαθησουμε να την ανεβασουμε. 

Νομιζω οτι τα διαγνωστικα κεντρα με τρολαρουν!!! 

Αναμενω λοιπον! Ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

Υ.Γ. @silvy22 πηγες σημερα παλι για υπερηχο; 

 

Ελα μεγάλη πτώση δεν μπορεί … ε αυτή η d θα μας τρελάνει 

πηγα ναι τελείωσε αυτό το ταξίδι μου εδώ, Παρασκευή θα κάνουμε την απόξεση 9 εβδ, συνεχίζω φάρμακα ενέσεις τα πάντα για να μην κατέβει αίμα 

πηρα μια γεύση να δω πως είναι , την επόμενη θα είμαι πανέτοιμη να φτάσω στον προορισμό μου !!! 
Αποχαιρέτησα τις μανούλες Οκτωβρίου 2022 και πάμε για το 2023 τωρα :wub:

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 15
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , silvy22 είπε:

Ελα μεγάλη πτώση δεν μπορεί … ε αυτή η d θα μας τρελάνει 

πηγα ναι τελείωσε αυτό το ταξίδι μου εδώ, Παρασκευή θα κάνουμε την απόξεση 9 εβδ, συνεχίζω φάρμακα ενέσεις τα πάντα για να μην κατέβει αίμα 

πηρα μια γεύση να δω πως είναι , την επόμενη θα είμαι πανέτοιμη να φτάσω στον προορισμό μου !!! 
Αποχαιρέτησα τις μανούλες Οκτωβρίου 2022 και πάμε για το 2023 τωρα :wub:

Να είσαι γερή αγάπη μου και να μην το βάλεις κάτω .μόλις ηρεμήσεις και νιώσεις έτοιμη προχωρά!! Σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά και ένα ζεστό φιλί.

@Viv37 αγάπη μου τι κουλό είναι τώρα αυτό με την d; Τόσο μεγάλη απόκλιση; Σίγουρα μια από τις 2 τιμές είναι λάθος. Και εμένα αύριο θα είναι έτοιμη η d. Ανάσες βαθιές και οοομμμμμ....μακάρι θεέ μου να ξεκινήσεις και εσύ..αν κάνω εγώ από βδομάδα ετ τότε χονδρικά χονδρικά γιατί βαριέμαι να τσεκαρω ημερολόγιο την ημέρα που θα κάνεις εσύ ετ εγώ θα περιμένω αποτελέσματα χοριακης!! Για πες μου τώρα τι φάρμακα σου έβαλε και σε τι δοσολογία. Εγώ πήρα τηλ την Στεφ .να ρωτήσω πότε θα με δει ο χαλαρός και μου είπε μάλλον Παρασκευή. Μάλλον;; Τι μάλλον καλέ;; Εδώ καιγόμαστε χαχαχαχαχα. 

Ρε κόρες ..πως γίνεται ενώ είμαι φουλ καταστολή να έχω υγρά πηχτα (αηδία το ξέρω). 

  • Μπερδεμένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , Nitsad1981 είπε:

Στις 9 μερες. Εκανα ετ 5/3 και Δευτέρα 14/3 εκανα την πρωτη,  σημερα την δευτερη και Παρασκευη εχω μια ακομα.

Για 9 μέρες τότε είναι σούπερ!!!!! Μπράβο κορίτσι μου 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, marina_86 είπε:

Αχ ρε αγαπημένη!❤️ Σ' ευχαριστώ τόσο πολύ μέσα από την καρδιά μου. Αλλά να... εμένα με πιάνει το άλλο. Το "δεν είμαι ικανή κ τους απογοητεύω όλους". Ναι, ναι. Το ξέρω ότι είναι χαζομάρα. Εν τω μεταξύ οι όλοι (που είναι οι κάποιοι λίγοι που το ξέρουν) αγχώνονται για το αντίθετο. Μη στενοχωρηθω εγώ. Εγώ όμως τον χαβα μου... Το έχω αυτό γενικά σαν άνθρωπος. Θέλω όταν κάνω κάτι να πετυχαίνω κ τώρα για πρώτη φορά στη ζωή μου προσπαθώ τόσο πολύ για κάτι και για πρώτη φορά τρώω αβερτα χυλοπιτες... Και νομίζω ότι απογοητεύω τους άλλους με την αδυναμία μου. Κ το τρελό είναι ότι το ξέρω ότι δεν ευσταθεί κάτι τέτοιο κ το ξέρω ότι είναι δική μου πετριά. Αλλά με καίει από μέσα μου... Τέλος πάντων... προσπαθώ να το δουλέψω...

ΥΓ. Εγώ κατάλαβα ότι η @Chrussa1982 τις είχε κάνει ήδη τις εξετάσεις αλλά επειδή καθυστέρησε η ετ πέρασε το 6μηνο και πρέπει να τις επαναλάβει. 

Αχ, τώρα θυμήθηκα ένα αστείο. Όταν ήταν να γίνει η ένωση των δικών μας εμβρύων μας λένε να πάμε κ οι δύο να κάνουμε εξετάσεις για όλα αυτά. Κ ο σύζυξ να έχει πάθει γκρίνια! Γιατί να τις κάνουμε; Ούτε το δικό σου ωάριο ούτε το δικό μου σπέρμα δεν έχουν! Χαχαχαχαχαχα Κ να λέει άντε εσύ. Θα στα μεταφέρουν. Εγώ γιατί; Αχχχ τι γέλιο. Προσπαθούσα να κρατηθώ για να μη γελάσω γιατί ένα τσακ ήθελε να μην τις κάνει κ να πάρει στο newlife να τους ξεχεσει και εγώ ήμουν σοβαρή κ να λέω κάποιος λόγος θα υπάρχει. Και αυτός να λέει ποιοςςςςςς;;;;;;; Χαχαχαχαχα Φυσικά δεν ήξερα τι να απαντήσω κι έλεγα το γνωστό "γιατρός είμαι χριστιανέ μου;". 

 

 

Δε φτανει που δεν εχω ριακτιονσ με πεταει κ εξω πριν βαλει το μηνυμα μου! Παμε παλι.

Καταρχην αυτο το "γιατρος ειμαι χριστιανε μου" στη δικη σου περιπτωση δεν πιανει! Σχεδον γιατρος εισαι. Βρες αλλο εποχειρημα χαχαχα!

Τωρα για τα υπολοιπα αγαπη μου γλυκια καταλαβαινω ακριβως τι εννοεις. Το θετικο ειναι οτι συνειδητοποιεις οτι ολα αυτα που σκεφτεσαι δεν ισχυουν. Οποτε με λιγη δουλιτσα θα μαθεις να εισαι λιγο πιο εγωιστρια. Εξαλλου εισαι τοσο μα τοσο δυνατη! Δεν υπαρχει περιπτωση να μην τα καταφερεις αυτη τη φορα. Δεν υπαρχει ομως!! Εμεις ειμαστε εδω για να μας τα λες και να σε βριζουμε οταν τα παρασκεφτεσαι♥️

@Condios τι υπεροχα που τα εγραψες παλι; Τα λες στη Μαρινα αλλα σε ακουμε ολες ψυχολογε μας! Ευχομαι να τα ακουα και να τα εφαρμοζεις κι εσυ ομως ναι; 

Τεραστιες αγκαλιες και στις δυο σας γλυκιες μου ♥️♥️♥️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Viv37 είπε:

Την ξαναεκανα λοιπον σημερα πριν παω στο γιατρο και απο 70 που ηταν στις 24/2 σημερα πηγε στο 17

Μη χειρότερα, αποκλείεται να έπεσε τόσο πολύ Βιβη, που σε είχαν σε μπουντρούμι??  Να μας πεις μόλις βγει. Δεν έπαιρνες κατι για την D αυτό το διάστημα; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα καλημέρα!! @Condios και @marina_86 έρχομαι να συμφωνήσω απόλυτα και να το βουλώσω που έχετε περάσει τόσα κ τόσα. Είχα κάνει εξετάσεις το καλοκαίρι. Ο σύζυγός τις έκανε πριν δώσει σπέρμα και γίνει η ένωση. Εμένα τώρα με θυμήθηκε ο χαλαρός να μου πει να τις κάνω. Και να προσθέσω ότι όσο πλησιάζει ο καιρός έχω χεστει πάνω μου. Και από χαρά και από φόβο .φοβάμαι με τις λίγες βλαστοκυστες, φοβάμαι μήπως δεν τα καταφέρω φοβάμαι να δω ξανά τον άντρα μου να κλαίει. Φοβάμαι που δεν έχω κάνει ποτέ υστεροσκοπηση και δεν έχω εικόνα τι γίνεται εκεί μέσα .και ταυτόχρονα χαίρομαι που έχω μπει στην διαδικασία της ετοιμασίας, που προσέχω ότι και όπως μπορω, που που που. Τόσο αντικρουόμενα συναισθήματα ταυτόχρονα πως να τα διαχειριστω;; Ψυχραιμία φίλες μου, πολύ οοοομμμμμ και εμπιστοσύνη στον γιατρό μας και σε εμάς. Κάνουμε ότι καλύτερο μπορεί η καθεμία. Με ήρεμη ψυχή και καθαρή συνείδηση θα ανοίξουμε τα καλλιγραμμα ποδαράκια μας στον γιατρουλη μας και θα μας βάλει τα μωράκια μας. Δεν χρωστάμε τίποτα και σε κανέναν. Μόνο στον εαυτό μας χρωστάμε κορίτσια. Και να ευχαριστήσω δημοσίως τους βράχους μας τους άντρες μας. Θέλει γερά καλαμπαλικια να είναι δίπλα μας και να μας ανεβάζουν και να μας στηρίζουν. Όταν εμένα μου λέει ότι με αγαπάει είτε με μωρό είτε χωρίς μωρό πως να μη νιώσω ότι όλος ο κόσμος είναι μέσα στα χέρια μου; 

σας αγαπώ όλες ..

 

Αγαπη μου περιεγραψες οσα νιωθω αυτη τη στιγμη ακριβως! Σαν να μπηκες στο μυαλο μου.

Εισαι υπεροχη. Και τετοια υπεροχη υπαρξη μονο να την αγαπαει θα μπορουσε ο αντρουλης σου με ή χωρις μωρο. Και ο δικος μου ετσι λεει και με πιανουν τα κλαματα. Θα τα καταφερουμε ομως με τα τρια μας! ♥️

♥️♥️♥️♥️

5 ώρες πρίν, cordellia είπε:

Καλησπέρα σας! Ελπίζω να είστε όλες καλά. 

Σκέφτομαι να ξεκινήσω εξωσωματική με δανεικά ωάρια. Θα συνεργαστώ με τον κ Κούρτη. Δείχνει να έχει καλά vibes. 

Ti λέτε; 

Ευχαριστώ 

Απ οτι λενε οι απειρες κοπελες του φορουμ που ειναι μαζι του πηρες πολυ καλη αποφαση κοριτσι μου. Καλη αρχη!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , silvy22 είπε:

Ελα μεγάλη πτώση δεν μπορεί … ε αυτή η d θα μας τρελάνει 

πηγα ναι τελείωσε αυτό το ταξίδι μου εδώ, Παρασκευή θα κάνουμε την απόξεση 9 εβδ, συνεχίζω φάρμακα ενέσεις τα πάντα για να μην κατέβει αίμα 

πηρα μια γεύση να δω πως είναι , την επόμενη θα είμαι πανέτοιμη να φτάσω στον προορισμό μου !!! 
Αποχαιρέτησα τις μανούλες Οκτωβρίου 2022 και πάμε για το 2023 τωρα :wub:

Λυπάμαι πάρα πολύ, αλλα έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα καλύτερα να γίνει γρήγορα να το αφήσεις πίσω σου. Φαίνεσαι δυνατή κι έτσι να παραμείνεις. Κι αν πάνε καλα τα πράγματα για το παρεάκι μας στις μανούλες 2023 θα έχεις την καλύτερη παρέα. 

πρίν από 14 λεπτά , Viv37 είπε:

Απ οτι λενε οι απειρες κοπελες του φορουμ που ειναι μαζι του πηρες πολυ καλη αποφαση κοριτσι μου. Καλη αρχη!! 

Ναι, τον έχουμε κανει φίρμα, όταν λέω εγώ οτι είμαστε influencers…

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 31 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Να είσαι γερή αγάπη μου και να μην το βάλεις κάτω .μόλις ηρεμήσεις και νιώσεις έτοιμη προχωρά!! Σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά και ένα ζεστό φιλί.

@Viv37 αγάπη μου τι κουλό είναι τώρα αυτό με την d; Τόσο μεγάλη απόκλιση; Σίγουρα μια από τις 2 τιμές είναι λάθος. Και εμένα αύριο θα είναι έτοιμη η d. Ανάσες βαθιές και οοομμμμμ....μακάρι θεέ μου να ξεκινήσεις και εσύ..αν κάνω εγώ από βδομάδα ετ τότε χονδρικά χονδρικά γιατί βαριέμαι να τσεκαρω ημερολόγιο την ημέρα που θα κάνεις εσύ ετ εγώ θα περιμένω αποτελέσματα χοριακης!! Για πες μου τώρα τι φάρμακα σου έβαλε και σε τι δοσολογία. Εγώ πήρα τηλ την Στεφ .να ρωτήσω πότε θα με δει ο χαλαρός και μου είπε μάλλον Παρασκευή. Μάλλον;; Τι μάλλον καλέ;; Εδώ καιγόμαστε χαχαχαχαχα. 

Ρε κόρες ..πως γίνεται ενώ είμαι φουλ καταστολή να έχω υγρά πηχτα (αηδία το ξέρω). 

Ευχαριστώ Χρυσουλινα μου, να πάνε όλα καλά και σε σένα !!! 

πρίν από 16 λεπτά , Villi είπε:

Λυπάμαι πάρα πολύ, αλλα έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα καλύτερα να γίνει γρήγορα να το αφήσεις πίσω σου. Φαίνεσαι δυνατή κι έτσι να παραμείνεις. Κι αν πάνε καλα τα πράγματα για το παρεάκι μας στις μανούλες 2023 θα έχεις την καλύτερη παρέα. 

Ναι, τον έχουμε κανει φίρμα, όταν λέω εγώ οτι είμαστε influencers…

Σ ευχαριστώ πολύ !!! Έτσι φαίνεται ότι το 2023 θα ναι η χρόνια μας !!! Ανακουφιστήκα Κάπως σήμερα , έζησα τα πάθη του Χριστού αυτές τις 2 εβδομάδες , περίμενα στα ραντεβου και άκουγα όλους τους υπερυχους τάκα Τούκα και μείς ιιιιιι κενό ….πίστη και υπομονη ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 3
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , silvy22 είπε:

Ελα μεγάλη πτώση δεν μπορεί … ε αυτή η d θα μας τρελάνει 

πηγα ναι τελείωσε αυτό το ταξίδι μου εδώ, Παρασκευή θα κάνουμε την απόξεση 9 εβδ, συνεχίζω φάρμακα ενέσεις τα πάντα για να μην κατέβει αίμα 

πηρα μια γεύση να δω πως είναι , την επόμενη θα είμαι πανέτοιμη να φτάσω στον προορισμό μου !!! 
Αποχαιρέτησα τις μανούλες Οκτωβρίου 2022 και πάμε για το 2023 τωρα :wub:

Το 2023 θα ειναι γουρικο γλυκια μου. Θα ειναι η χρονια σου! Σου το ευχομαι ολοψυχα♥️

 

πρίν από 34 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Να είσαι γερή αγάπη μου και να μην το βάλεις κάτω .μόλις ηρεμήσεις και νιώσεις έτοιμη προχωρά!! Σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά και ένα ζεστό φιλί.

@Viv37 αγάπη μου τι κουλό είναι τώρα αυτό με την d; Τόσο μεγάλη απόκλιση; Σίγουρα μια από τις 2 τιμές είναι λάθος. Και εμένα αύριο θα είναι έτοιμη η d. Ανάσες βαθιές και οοομμμμμ....μακάρι θεέ μου να ξεκινήσεις και εσύ..αν κάνω εγώ από βδομάδα ετ τότε χονδρικά χονδρικά γιατί βαριέμαι να τσεκαρω ημερολόγιο την ημέρα που θα κάνεις εσύ ετ εγώ θα περιμένω αποτελέσματα χοριακης!! Για πες μου τώρα τι φάρμακα σου έβαλε και σε τι δοσολογία. Εγώ πήρα τηλ την Στεφ .να ρωτήσω πότε θα με δει ο χαλαρός και μου είπε μάλλον Παρασκευή. Μάλλον;; Τι μάλλον καλέ;; Εδώ καιγόμαστε χαχαχαχαχα. 

Ρε κόρες ..πως γίνεται ενώ είμαι φουλ καταστολή να έχω υγρά πηχτα (αηδία το ξέρω). 

Ομμμμμ δε λες τιποτα συμπεθερα! Αν η d ειναι οκ ξεκιναω σημερα με 2 ctclacur και το παω ετσι 2 τη μερα δηλ για 4 μερες. Μετα 2-2 cyclacur και μετα στις 30 του μηνός ξεκιναω prolutex 2 τη μερα. Τα cyclacur ισως γινουν και περισσοτερα. Το προγραμμα που μου εδωσε ειναι μεχρι τις 23 μετα ξεχασα τι μου ειπε ακριβως. Εσυ τι παιρνεις και τι θα παιρνεις μεχρι την ετ; 

Πηρα το διαγνωστικο μεσα στην απελπισια και μου λενε δε γινεται να βγεο σημερα. Ελεος δηλαδη! Μια βιταμινουλα ειναι! Μονη κ ερημη! Τοσο δυσκολο ειναι να τη βγαλουν; Ο γιατρος λεει οτι αυτα σε μιση ωρα βγαινουν! Με δουλευουν!!!!!! Πφφφφ

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , silvy22 είπε:

Ευχαριστώ Χρυσουλινα μου, να πάνε όλα καλά και σε σένα !!! 

Σ ευχαριστώ πολύ !!! Έτσι φαίνεται ότι το 2023 θα ναι η χρόνια μας !!! Ανακουφιστήκα Κάπως σήμερα , έζησα τα πάθη του Χριστού αυτές τις 2 εβδομάδες , περίμενα στα ραντεβου και άκουγα όλους τους υπερυχους τάκα Τούκα και μείς ιιιιιι κενό ….πίστη και υπομονη ❤️❤️❤️

Κοριτσι μου ολα θα πανε καλα λενε οτι μετα απο αποβολή  το μωρο που ερχεται ειναι αυτο του ουρανίου τόξου.. πιστη  και υπομονη και ολα θα πανε καλα❤️ Να ξεκουραστεις να περασει και αυτο και προχωρας παρακάτω.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Viv37 είπε:

Το 2023 θα ειναι γουρικο γλυκια μου. Θα ειναι η χρονια σου! Σου το ευχομαι ολοψυχα♥️

 

Ομμμμμ δε λες τιποτα συμπεθερα! Αν η d ειναι οκ ξεκιναω σημερα με 2 ctclacur και το παω ετσι 2 τη μερα δηλ για 4 μερες. Μετα 2-2 cyclacur και μετα στις 30 του μηνός ξεκιναω prolutex 2 τη μερα. Τα cyclacur ισως γινουν και περισσοτερα. Το προγραμμα που μου εδωσε ειναι μεχρι τις 23 μετα ξεχασα τι μου ειπε ακριβως. Εσυ τι παιρνεις και τι θα παιρνεις μεχρι την ετ; 

Πηρα το διαγνωστικο μεσα στην απελπισια και μου λενε δε γινεται να βγεο σημερα. Ελεος δηλαδη! Μια βιταμινουλα ειναι! Μονη κ ερημη! Τοσο δυσκολο ειναι να τη βγαλουν; Ο γιατρος λεει οτι αυτα σε μιση ωρα βγαινουν! Με δουλευουν!!!!!! Πφφφφ

 

Ευχαριστώ πολύ 

μπήκες σε σειρά τίποτα δεν θα σε σταματήσει !!! Πασχαλινές χοριακες θα έχουμε !!!

πρίν από 10 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσι μου ολα θα πανε καλα λενε οτι μετα απο αποβολή  το μωρο που ερχεται ειναι αυτο του ουρανίου τόξου.. πιστη  και υπομονη και ολα θα πανε καλα❤️ Να ξεκουραστεις να περασει και αυτο και προχωρας παρακάτω.

Ναι το έχω διαβάσει !!! Μακαρι να έρθουν σύντομα τα Ουρανια τόξα μας ❤️❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...