Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 12 λεπτά , Fili είπε:

Αχ κι εγώ το σκεφτομουν!!! Τρία στα τρία μέχρι στιγμής. Εσύ έκανες δε θυμάμαι... 

Πραγματικά ώρες ώρες σα χθες μου φαίνονται οι μέρες μετά την ετ που περίμενα με τη γάτα σπίτι για τη χοριακες. Φτου φτου φτου και οοοομμμμμμμμμ

Κι εγω δεν το πιστευω οτι εκλεισα το τριμηνο..φτου φτου φτου και οοοομμμμμ αληθεια!!! Την Πεμπτη εχω εγω..σημερα εδωσα αιμα για τις εξετασεις αιματος που πρεπει να εχουμε μαζι..

πρίν από 8 λεπτά , Nitsad1981 είπε:

Καλησπέρα. Σημερα εκανα την πρώτη χοριακη και βγηκε 151.52!! Θα κάνουμε και την Τεταρτη αλλη μια και βεβαια συνεχιζω τα φαρμακα κανονικα. Η χαρα μας δεν περιγράφεται!! Πρωτη εμβρυομεταφορα με δοτρια! 

Συγχαρητηρια!!!! Καλο διπλασιασμο τωρα και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

Μωρέ κακία δεν είναι αλλά δεν έχει φραγμός σκέψου μίλαγε με μια φίλη της στο τηλ και της είπε η γυναίκα ότι ανέβηκε στη σκάλα να κατεβάσει τις κουρτίνες και έπεσε κ χτύπησε τη μέση της. Και η πεθερά μου της λέει καλέ εσύ είσαι χοντρή γτ ανέβηκες στη σκάλα; χαχαχαχα και της λέω πας καλά τι λες στη γυναίκα έχει τον πόνο της έχει και σένα;;; και μ λέει μα δεν είπα κάτι λάθος είναι παχιά ψέματα να πω; βλέπεις είναι χαζή απλά δεν είναι κακία σου λέω βιβλίο γράφω με τη πεθερά μ χαχαχαχαχα 

Πω πω δεν είχα διαβάσει ξανά για τέτοια πεθερά, παντελης έλλειψη τακτ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου κορίτσια μου, 

Ωάριο μηδέν, κύστες μηδέν, ενδομήτριο 8. 

Ξαναπάω Παρασκευή να με δει και....ταραταταμ από βδομάδα θα βάλω τα μωράκια μου!!!είμαι συγκινημένη απίστευτα. Από την ταραχή μου δεν ρώτησα πάλι τίποτα χαχαχα. Ήθελα να ρωτήσω τι χρήματα είναι να δώσω ακόμα αλλά το μυαλό μου έτρεχε ήδη άλλου....

Με το καλό! Κ μεις πήγαμε, όλα καλά, ευτυχώς!

  • Μου αρέσει 6

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Condios είπε:

@Chrussa1982??????? Τί ωραία νεααααααααααααααααα ,,,, με το καλό μαναρακι μου να δεχτείς τα μωράκια σου,,, μαμ και κλω κλω κλω για να πάμε δυνατά τα τα !!!!!!!! Πολλά φιλιά και αγκαλιές για τη χαρά σου, χαρά μας. 

@Fili με το καλό να γίνει και η αυχενική σας και να είναι τέλεια ,,, ντροπαλό το μωράκι ή υπναραδικο? Επίσης,όταν ξανά αγκαλιάσεις την πεθερουλα σου σφιξε την και πες της,,,,την αγαπάμε και εμείς που δεν την ξέρουμε,και αυτή και τον άντρα της. Τέτοια νύφη καλά κάνει και την προσέχει. 

@Ναντιν40 ευχαριστώ για την πληροφορία προς τα εκεί κλίνω να τα πάρω. Αν γίνει σε ένα δίμηνο η ένωση κάτι θα κάνουν. @Aria. μου και σένα σε ευχαριστώ για την απάντηση σου ,αλλά λέω να προσπαθήσουμε ΚΑΙ αυτό. Εξάλλου μετά απ'αυτό δεν έχει άλλο,,,για μας θα είναι η τελευταία φορά. Οπότε ας πάει και το παλιάμπελο.

@Villi μου καλή,,,πες μας ότι θέλεις ,πες μα τα νέα σου,,,εσύ κιόλας που θα είσαι η επόμενη για ετ με το καλό!? Νέα και νεα θα έχεις να μας πεις. Και αν αυτό το μήνα δεν είναι και πολύ οκ ο κύκλος τον άλλον θα είναι. Ξέρεις πως πάνε αυτά! Είσαι η πιο ήσυχη/ήρεμη δυναμη εδώ μέσα! Αγκαλίτσα για αυτό! 

Ναι εννοείται πότε δ ξέρεις σε εσάς μπορεί να κάνουν δουλειά!!!σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι η τελευταία κ τυχερή σας!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Nitsad1981 είπε:

Καλησπέρα. Σημερα εκανα την πρώτη χοριακη και βγηκε 151.52!! Θα κάνουμε και την Τεταρτη αλλη μια και βεβαια συνεχιζω τα φαρμακα κανονικα. Η χαρα μας δεν περιγράφεται!! Πρωτη εμβρυομεταφορα με δοτρια! 

Μπράβο κορίτσι μου,,, συγχαρητήρια,,,το μωράκι σας έρχεται,,, να σε έχει ο Θεός καλά και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη. Μεγάλη χαρά μας δίνεις ,,,, χίλια μπράβο!!!! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Fili είπε:

Εμεις πήγαμε σήμερα για υπέρηχο. Όλα καλα. Πάλι βεβαια ήταν πλάτη όποτε δεν είδαμε πολλά άλλα κλείσαμε αυχενική!!! Αντε παλι τακα τακα αγωνία.. Οοοοομμμμμμμμ❤️

Μπραβο Φιλακι! Ετσι βολευεται το γλυκουλακι σου φαινεται. Ηρθε η ωρα για αυχενικη! Τελεια! Για ποτε την κλεισατε; 

 

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Λοιπόν έφαγα και μια σοκολάτα να με το συμπάθειο χαχαχαχα!! Από αύριο θα μου βγάζεις ημερήσιο πρόγραμμα που θα το ακολουθω κατά γράμμα!!! Και φυσικά ανήκω στις τυχερές που δύσκολα βάζω βάρος κ αν πάρω 2 3 κιλά να βάζω στην κοιλιά. Ούτε καν λίγο στήθος να χαρεί και ο καλός μου χαχαχα.

Εγινε! Αυριο πρωινο το τοστακι σου αλλα πριν πιες λιγο κεφιρ ή γαλα (οχι μεσα στον καφε!). Μεσημερι πρωτεινη + σαλατα + 3-4 κσ λαδι και 1/2φλ. γαρνιτουρα στο τελος και ενα φρουτακι και βραδινο αλλη πρωτεινη + σαλατα + 2κσ λαδι + 1/2φλ γαρνιτουρα στο τελος. Αν θελεις σνακ μηλαρακι με φυστικοβουτυρο και κανελα ή γιαουρτι με ξηροκαρπια + 1κγ μελι. Σαλατες καλυτερα να προτιμας μαγειρεμενα λαχανικα για να μη στουμπωσει το εντερακι σου. Και μη λυπηθεις τις ποσοτητες. Αν δε χορτασεις βαλε κ αλλο πρωτεινη ή λαχανικα ή λιπαρα. Οχι ομως γαρνιτουρα αλλη. Οπου λεω λαδι μπορεις οτιδηποτε απο τα καλα λιπαρα και οπου πρωτεινη =ολοκληρωμενη. Γαρνιτουρα= καστανο ρυζι, ή μια φετα ψωμι ολικης ή πατατες ή γλυκοπατατα ή κινοα κτλ. Αυτα ειναι μεσες ακρες.

Και εννοειται μια φορα την εβδομαδα ενα γευμα οτι θελεις κ γλυκο γιατι η ψυχικη μας υγεια εινσι πιο σημαντικη. Θελουμε ποικιλια οχι ολο τα ιδια. Αν τα τηρεις αυτα στο περιπου αποφευγεις και διαβητη και κιλα και σαρκικο λιπος και τρως υγιεινα. Μετα φανταζομαι βεβαια οτι τωρα θα αναλαβει το μωρακι σου και θα τρως οτι θελει αυτο και οτι σε αφηνει χαχα! 

Και 2 λιτρα νερο!!!!!! 

Ειδες ειμαι ελαστικη! Δε μαστιγωνω! Χαχαχα

Και για μετα τη γεννα σας εχω τελεια διατροφη για να χασουμε τα κιλακια της εγκυμοσυνης κοριτσια μου!♥️♥️♥️

1 ώρα πρίν, Nitsad1981 είπε:

Καλησπέρα. Σημερα εκανα την πρώτη χοριακη και βγηκε 151.52!! Θα κάνουμε και την Τεταρτη αλλη μια και βεβαια συνεχιζω τα φαρμακα κανονικα. Η χαρα μας δεν περιγράφεται!! Πρωτη εμβρυομεταφορα με δοτρια! 

Μπραβο σου!!!! Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη! Το ωραια νεα για να κλεισει ομορφα η βραδια μας!♥️♥️♥️

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chrussa1982 said:

Κορίτσια μου κορίτσια μου, 

Ωάριο μηδέν, κύστες μηδέν, ενδομήτριο 8. 

Ξαναπάω Παρασκευή να με δει και....ταραταταμ από βδομάδα θα βάλω τα μωράκια μου!!!είμαι συγκινημένη απίστευτα. Από την ταραχή μου δεν ρώτησα πάλι τίποτα χαχαχα. Ήθελα να ρωτήσω τι χρήματα είναι να δώσω ακόμα αλλά το μυαλό μου έτρεχε ήδη άλλου....

Τι φανταστικά νέα Χρύσα μου! Μεγάλη λαχτάρα και συγκίνηση, it’s really happening now!!! Με το καλό να περάσουν οι μέρες, να ξεδώσεις, να φασινωθείς όσο θέλει η ψυχούλα σου και να φας, και μετά να πας να σμίξεις με τα μωράκια σου!

Πολύ καλή μέρα σήμερα και στο φόρουμ της εξωσωματικής, 4 θετικές χοριακές, 4 νέες εγκυούλες… έρχονται όλα τα ωραία για όλες, κορίτσια! ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Condios είπε:

πες μας ότι θέλεις ,πες μα τα νέα σου,,,εσύ κιόλας που θα είσαι η επόμενη για ετ με το καλό!? Νέα και νεα θα έχεις να μας πεις. Και αν αυτό το μήνα δεν είναι και πολύ οκ ο κύκλος τον άλλον θα είναι. Ξέρεις πως πάνε αυτά! Είσαι η πιο ήσυχη/ήρεμη δυναμη εδώ μέσα! Αγκαλίτσα για αυτό

Καλημέρα αγαπημένη …μα δεν έχει κατι άλλο να πω, το ενδομητριο το μέτρησε 8 και ανησύχησα γιατί τις προηγούμενες φορές ήταν πάνω απο 9. Μετα τον έπρηξα με το άγχος μου και τις ερωτήσεις, μιλήσαμε για τη δότρια όπου  τελικά μου έδωσε πληροφορίες, και μετα μου ειπε να πάω μια βόλτα στο golden hall για να ηρεμήσω. :angry: Α, και όταν του είπα οτι έχω ήδη δυο αποτυχίες με δωρεά και γιαυτο είμαι τόσο αγχωμένη μου είπε οτι δεν πρόκειται να έχω άλλη αποτυχία.
Μπορώ να πω οτι τώρα, μετά απο τρεις μήνες  εχω αρχίσει να τον καταλαβαινω καλύτερα.. καταρχήν θυμάται τα πάντα.. και κάνει το εξής, μέσα στο  χαβαλέ τα αστεία κλπ κάνει ερωτήσεις to the point, αλλάζει φάρμακα, δίνει οδηγίες αλλά εσύ νομίζεις ότι βγήκες για καφέ με έναν καλό σου φίλο. Εντυπωσιακό!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Κοριτσια σημερα που βουρτσιζα τα δοντια μου ειδα σε ενα απο τα μπροστινα στην πισω πλευρα οτι εχει μαυρισει - μελανιασει λιγο! Εκλεισα ραντεβου αυριο στον οδοντιατρο αλλα ελπιζω να μην ειναι τιποτα και παει κ αλλο πισω η ετ μου!!!!!

 

16 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Γουρι μου κανει αυτο με το δοντι. Ακριβως το ιδιο επαθα πριν την ετ, πηγα μαλιστα πισω εναν κυκλο και μετα ηρθε η τυχερη ετ. Παρτο για καλο σημαδι. Το μπεμπε ειναι καθ οδον

Και απογευμα καλυτερα. Οχι πρωι

Γιατί πήγε πίσω η ετ ;; Τι είχες ;  Αν θυμάμαι καλά viv37 στον επόμενο κύκλο ξεκινάς προετοιμασία ετ ή ξεκίνησες ήδη ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Nitsad1981 είπε:

Καλησπέρα. Σημερα εκανα την πρώτη χοριακη και βγηκε 151.52!! Θα κάνουμε και την Τεταρτη αλλη μια και βεβαια συνεχιζω τα φαρμακα κανονικα. Η χαρα μας δεν περιγράφεται!! Πρωτη εμβρυομεταφορα με δοτρια! 

Συγχαρητήρια !!!!!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Nitsad1981 είπε:

Καλησπέρα. Σημερα εκανα την πρώτη χοριακη και βγηκε 151.52!! Θα κάνουμε και την Τεταρτη αλλη μια και βεβαια συνεχιζω τα φαρμακα κανονικα. Η χαρα μας δεν περιγράφεται!! Πρωτη εμβρυομεταφορα με δοτρια! 

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό!!! Καλούς διπλασιασμους και μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!

πρίν από 56 λεπτά , Villi είπε:

Καλημέρα αγαπημένη …μα δεν έχει κατι άλλο να πω, το ενδομητριο το μέτρησε 8 και ανησύχησα γιατί τις προηγούμενες φορές ήταν πάνω απο 9. Μετα τον έπρηξα με το άγχος μου και τις ερωτήσεις, μιλήσαμε για τη δότρια όπου  τελικά μου έδωσε πληροφορίες, και μετα μου ειπε να πάω μια βόλτα στο golden hall για να ηρεμήσω. :angry: Α, και όταν του είπα οτι έχω ήδη δυο αποτυχίες με δωρεά και γιαυτο είμαι τόσο αγχωμένη μου είπε οτι δεν πρόκειται να έχω άλλη αποτυχία.
Μπορώ να πω οτι τώρα, μετά απο τρεις μήνες  εχω αρχίσει να τον καταλαβαινω καλύτερα.. καταρχήν θυμάται τα πάντα.. και κάνει το εξής, μέσα στο  χαβαλέ τα αστεία κλπ κάνει ερωτήσεις to the point, αλλάζει φάρμακα, δίνει οδηγίες αλλά εσύ νομίζεις ότι βγήκες για καφέ με έναν καλό σου φίλο. Εντυπωσιακό!

Καλημέρα. Καλό δεν είναι το 8; Έτσι είναι ο γιατρός μας. Και όντως θυμάται πολύ καλά την κάθε περίπτωση. Χτες που μου έλεγε ότι θα κάνουμε την ετ αν όλα πάνε καλά με είδε ότι αγχώθηκα και μου λέει ότι πιστεύει ότι θα τα καταφέρω με την πρώτη. Και εμένα μου κάνει χαβαλε και μου μου είπε να κάνω όσο σεξ θέλω αυτές τις μέρες γιατί μετά το απαγορεύει χαχαχαχα. Μου έστειλε πρωί πρωί σήμερα η Στεφ να κάνω αιματολογικές θα πάω αύριο να τις κάνω να είμαι έτοιμη. 

Αλήθεια για την δοτρια τι σου είπε??

8 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Μπραβο Φιλακι! Ετσι βολευεται το γλυκουλακι σου φαινεται. Ηρθε η ωρα για αυχενικη! Τελεια! Για ποτε την κλεισατε; 

 

Εγινε! Αυριο πρωινο το τοστακι σου αλλα πριν πιες λιγο κεφιρ ή γαλα (οχι μεσα στον καφε!). Μεσημερι πρωτεινη + σαλατα + 3-4 κσ λαδι και 1/2φλ. γαρνιτουρα στο τελος και ενα φρουτακι και βραδινο αλλη πρωτεινη + σαλατα + 2κσ λαδι + 1/2φλ γαρνιτουρα στο τελος. Αν θελεις σνακ μηλαρακι με φυστικοβουτυρο και κανελα ή γιαουρτι με ξηροκαρπια + 1κγ μελι. Σαλατες καλυτερα να προτιμας μαγειρεμενα λαχανικα για να μη στουμπωσει το εντερακι σου. Και μη λυπηθεις τις ποσοτητες. Αν δε χορτασεις βαλε κ αλλο πρωτεινη ή λαχανικα ή λιπαρα. Οχι ομως γαρνιτουρα αλλη. Οπου λεω λαδι μπορεις οτιδηποτε απο τα καλα λιπαρα και οπου πρωτεινη =ολοκληρωμενη. Γαρνιτουρα= καστανο ρυζι, ή μια φετα ψωμι ολικης ή πατατες ή γλυκοπατατα ή κινοα κτλ. Αυτα ειναι μεσες ακρες.

Και εννοειται μια φορα την εβδομαδα ενα γευμα οτι θελεις κ γλυκο γιατι η ψυχικη μας υγεια εινσι πιο σημαντικη. Θελουμε ποικιλια οχι ολο τα ιδια. Αν τα τηρεις αυτα στο περιπου αποφευγεις και διαβητη και κιλα και σαρκικο λιπος και τρως υγιεινα. Μετα φανταζομαι βεβαια οτι τωρα θα αναλαβει το μωρακι σου και θα τρως οτι θελει αυτο και οτι σε αφηνει χαχα! 

Και 2 λιτρα νερο!!!!!! 

Ειδες ειμαι ελαστικη! Δε μαστιγωνω! Χαχαχα

Και για μετα τη γεννα σας εχω τελεια διατροφη για να χασουμε τα κιλακια της εγκυμοσυνης κοριτσια μου!♥️♥️♥️

Μπραβο σου!!!! Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη! Το ωραια νεα για να κλεισει ομορφα η βραδια μας!♥️♥️♥️

Καλημέρα!!! Συμπεθέρα μου θα  ακολουθήσω κατά γράμμα τις φανταστικές οδηγίες σου!! Όλα θα πάνε καλά!! Θα είμαστε εγκυουλες σικ και κομψές!! Κάτι έχεις εσύ να κάνεις σήμερα; Η έπαθα Κοκό μπλόκο;

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλιτσες ομορφες  με τα χρυσα σας αυγα....οσο προλαβαίνω σας διαβαζω( λογο δουλειάς) κ κοκοβιος ξερετε δεν πανε μαζι...αχχαχαχχα 

βλεπω καινούργιες κοπελες που εχουν κ αυτες ταλαιπωρηθεί.. να ευχηθω γρήγορα να γινουν μανουλες κ να μην το βαλουν κατω...αξιζουν τα παντα οπως κ ολες  σας....

χρυσα μ με το καλο τα μωρακια σ αγαπη  μ γλυκια....κοντιος σε αγαπω για τα κατεβατα σ ..μαριννα μ κοντευεις κ εσυ βιβι μ κ βιλη μ δεν θυμάμαι ποιανεις το μωρο κρυβεται αχχαχαχχα ....εγω εμαθα φυλο στην 21 βδομαδα εως τοτε κρυβοταν η ατιμη η γυναικα..αχαχχαχα με το καλο η αυχενική κ η αλλλη την μεταφορα της....

δεν θυμάμαι  να σας ονοματισω ολες τα μπερδευω κ επισης δεν μπορω να κανω τα κατεβατά τις μελινας....

σας εχω χασει  αυτες τις μερες λιγο ο κορονοιος μεχρι να βγουμε πλάκωσα την δουλειά ειχα μεινει πισω....τωρα κανουμε μια ανακαινιση τις αυλες μας κάγκελα κτλ...οποτε παλι χρονο τρωω κ εκει .. σας εχασα....

ΟΜΩΣ σας σκέφτομαι ολες σας...ειμαι δω για την καθεμια σας....

Να εισται μαχητριες οπως κανετε κ πολυ  συντομα θα χαιδευεται κοιλιές κ θα σας βρωμάνε ολα ...

Αγκαλιές πολλες φιλια πολλα κ πολυ αγαπη  στις κουκλες τις καρδιας μ....

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Viv37 said:

Μπραβο Φιλακι! Ετσι βολευεται το γλυκουλακι σου φαινεται. Ηρθε η ωρα για αυχενικη! Τελεια! Για ποτε την κλεισατε; 

Καλημέρα αγαπημένες!! Αυχενικη 24/3 και κακία ωρίτσα πριν μου ειπε να πάω να δώσω αίμα για χοριακη και Papp κάτι. Οοοοοοομμμμμμμ

@Nitsad1981συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Εύχομαι μια ομαλή όμορφη εγκυμοσύνη ❤️

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα. Καλό δεν είναι το 8; Έτσι είναι ο γιατρός μας. Και όντως θυμάται πολύ καλά την κάθε περίπτωση. Χτες που μου έλεγε ότι θα κάνουμε την ετ αν όλα πάνε καλά με είδε ότι αγχώθηκα και μου λέει ότι πιστεύει ότι θα τα καταφέρω με την πρώτη. Και εμένα μου κάνει χαβαλε και μου μου είπε να κάνω όσο σεξ θέλω αυτές τις μέρες γιατί μετά το απαγορεύει χαχαχαχα. Μου έστειλε πρωί πρωί σήμερα η Στεφ να κάνω αιματολογικές θα πάω αύριο να τις κάνω να είμαι έτοιμη. 

 Αλήθεια για την δοτρια τι σου είπε??

Χρυσά κι εγώ πιστεύω ότι θα τα καταφέρεις με την πρώτη και δεν στο λέω για να σου χαϊδέψω τα αυτιά. Γιατρός δεν είμαι σε καμία περίπτωση, αλλά όλα φαίνονται καλά και έχεις και τη σωστή ψυχολογία. Για τη δότρια μη φανταστείς, λίγα πράγματα μου είπε αλλά δεν ήθελα και παραπάνω. Πολύ κοντά στα κυβικά μου, μέτριο ύψος, αδύνατη, καστανη ανοιχτή, μόνο τα μάτια δεν πέτυχε και το βασικότερο 24 ετών. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...