Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , Fili είπε:

Καλημέραααα!!!!!! Κορίτσακια μου γλυκά, παλιά κ νέα στην ομάδα... Γεννησαμεεεεεεεε❤️❤️❤️❤️

Δεν πρόλαβα προηγούμενες μέρες να σας πω τα ευχάριστα. Μικρούλης είναι γλύκας κ δε χορταίνω να τον κοιτάω. Χαίρομαι απίστευτα για αυτή την ευλογια κ το υπέροχο δώρο. Μαζί περάσαμε οοοολες τις δυσκολίες, αναμονή, αναβολή, σκέψεις κ σας ευχαριστώ πολύυυυυ. Συνεχίζω σας διαβάζω κ είμαι εδώ για κάθε μία. 

Οοοοοοοοοοομμμμμμ με μπόλικη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️❤️

να σας ζησει ο ζουζουνος! ειναι τοσο τυχερος που εχει δυο υπέροχους γονεις που έχουν να του δώσουν τοσηηη αγαπη!! γερός να είναι αν τον καμαρώνετε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 37 λεπτά , Fili είπε:

Καλημέραααα!!!!!! Κορίτσακια μου γλυκά, παλιά κ νέα στην ομάδα... Γεννησαμεεεεεεεε❤️❤️❤️❤️

Δεν πρόλαβα προηγούμενες μέρες να σας πω τα ευχάριστα. Μικρούλης είναι γλύκας κ δε χορταίνω να τον κοιτάω. Χαίρομαι απίστευτα για αυτή την ευλογια κ το υπέροχο δώρο. Μαζί περάσαμε οοοολες τις δυσκολίες, αναμονή, αναβολή, σκέψεις κ σας ευχαριστώ πολύυυυυ. Συνεχίζω σας διαβάζω κ είμαι εδώ για κάθε μία. 

Οοοοοοοοοοομμμμμμ με μπόλικη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️❤️

Να σας ζήσει γερό και καλότυχο να είναι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Fili είπε:

Καλημέραααα!!!!!! Κορίτσακια μου γλυκά, παλιά κ νέα στην ομάδα... Γεννησαμεεεεεεεε❤️❤️❤️❤️

Δεν πρόλαβα προηγούμενες μέρες να σας πω τα ευχάριστα. Μικρούλης είναι γλύκας κ δε χορταίνω να τον κοιτάω. Χαίρομαι απίστευτα για αυτή την ευλογια κ το υπέροχο δώρο. Μαζί περάσαμε οοοολες τις δυσκολίες, αναμονή, αναβολή, σκέψεις κ σας ευχαριστώ πολύυυυυ. Συνεχίζω σας διαβάζω κ είμαι εδώ για κάθε μία. 

Οοοοοοοοοοομμμμμμ με μπόλικη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️❤️

Φιλεναδα!!! Να σας ζησει ο αντρακος σας!!! Υγεια και τυχη να εχει ο γλυκουλης σου!! Κι εσυ σιδερενια να εισαι μανουλα!! Γρηγορη αναρρωση σου ευχομαι!!! Φιλια πολλα!!!! ❤❤

  • Μου αρέσει 2

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Fili είπε:

Καλημέραααα!!!!!! Κορίτσακια μου γλυκά, παλιά κ νέα στην ομάδα... Γεννησαμεεεεεεεε❤️❤️❤️❤️

Δεν πρόλαβα προηγούμενες μέρες να σας πω τα ευχάριστα. Μικρούλης είναι γλύκας κ δε χορταίνω να τον κοιτάω. Χαίρομαι απίστευτα για αυτή την ευλογια κ το υπέροχο δώρο. Μαζί περάσαμε οοοολες τις δυσκολίες, αναμονή, αναβολή, σκέψεις κ σας ευχαριστώ πολύυυυυ. Συνεχίζω σας διαβάζω κ είμαι εδώ για κάθε μία. 

Οοοοοοοοοοομμμμμμ με μπόλικη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️❤️

Nα σας  ζησει ο μπεμπης, γερος και καλοτυχος, να τον χαιρεστε και να τον καμαρωνετε!! Καλη αναρρωση σε σενα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2022 at 4:29 ΜΜ, vik80 είπε:

Καλησπέρα κορες!! Έχω να γραψω από τον Ιούλιο, διαβάζω όμως όσο πιο συχνά μπορώ. Και χαίρομαι πολύ με τα νέα. Τα δικά μου λοιπόν, αφού μου έδωσε 1 μήνα ρεπο από δοκιμαστικους κύκλους ο γιατρός της καρδιάς μας, με την περίοδο του Σεπτεμβρίου, ξεκινήσαμε τα κλασικά arvecap και cyclacur. Ήταν ικανοποιημένος ο γιατρός από την εξέλιξη του κύκλου, οπότε 27 Σεπτεμβρίου κάναμε την ετ η οποια ηταν και εντελως ανωδυνη. Για όσα κορίτσια θυμούνται την ιστορια μου, είχα περάσει λίγο άσχημα σε προηγούμενες ετ. Και υπήρξε μια φοβία. Χτες λοιπόν 9 μερες μετά την ετ, κάναμε την πρώτη χοριακη και βγήκε 73. Ο γιατρός ικανοποιημένος. Θέλει επαναληψη τη Δευτέρα. Είμαστε πολύ χαρούμενοι, και θα ειμασταν πιο χαρούμενοι, αν το προηγούμενο βράδυ πριν πάμε για χοριακη, δεν είχα λίγο αιματακι. Κόκκινο καθαρό αίμα σαν κηλίδα στο εσώρουχο, χωρίς ροή, πηγματα η πονο. Σταμάτησε αμέσως. Πριν ακόμη πάρω τηλ το γιατρό. Αυτό δεν μου έχει ξανατυχει ποτε. Επίσης έχω πονακια, σαν της περιόδου. Στην προηγούμενη (που είχε καταλήξει σε παλλινδρομη στις 8 εβδομαδες), δεν θυμάμαι να είχα πονακια, και σίγουρα δεν είχα αίμα. Μου φαίνεται και χαμηλουλα λίγο η τιμή της χοριακης.. κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη....

Μπράβο κοριτσάκι μου,,,,συγχαρητήρια και χαρά μεγάλη η χαρά σου!!!!!!!!! Όλα θα πάνε εξαιρετικά καλά!

On 10/10/2022 at 1:01 ΜΜ, vik80 είπε:

Καλημερα κορες, λοιπόν σήμερα από 73 πήγε 380 σε 4 μέρες και στο ίδιο εργαστήριο. Λέει ο γιατρός καλά είμαστε. Από εβδομάδα υπερηχο. Άλλη αγωνία τώρα ξεκινά... θέλω να χαρώ και κάτι με συγκρατεί, μόνο αυτό με χαλάει. Πολύ άγχος βρε παιδιά.

 Και να που βήμα βήμα πάνε,,,,γιουπιιιιιιιι,,,,,και ντελαπόνγκο !!!!!!!! Νομίζω το άγχος και η αγωνία δε σταματά ποτέ,,,απολαυσε ύπνο και ξεκουραση αν μπορεις,,,και οι μερες θα περασουν θα δεις,,,και με το καλο θα ακούσεις !!!!!!!!!!

4 ώρες πρίν, Fili είπε:

Καλημέραααα!!!!!! Κορίτσακια μου γλυκά, παλιά κ νέα στην ομάδα... Γεννησαμεεεεεεεε❤️❤️❤️❤️

Δεν πρόλαβα προηγούμενες μέρες να σας πω τα ευχάριστα. Μικρούλης είναι γλύκας κ δε χορταίνω να τον κοιτάω. Χαίρομαι απίστευτα για αυτή την ευλογια κ το υπέροχο δώρο. Μαζί περάσαμε οοοολες τις δυσκολίες, αναμονή, αναβολή, σκέψεις κ σας ευχαριστώ πολύυυυυ. Συνεχίζω σας διαβάζω κ είμαι εδώ για κάθε μία. 

Οοοοοοοοοοομμμμμμ με μπόλικη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️❤️

Και ντελαπονγκο και ντελαπονγκοοοοοοοοοο και αριμπα αριμπα αριμπααααααααααααααααααααα,,,,,,,,,,να σας ζήσει Φιλάκι μου το αστερακι σας το ομορφο,,,γερό και καλότυχο με εσας γονείς θα είναι!!!!!!!!!!!!!! Έχει ο Θεός για όλες,,,μεγάλη η χαρά!!!!!!!! Οοοοοοομμμμμμμ

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα στην όμορφη παρέα. 3 1/2 χρόνια μετά τη γέννηση της κόρης μου επανέρχομαι με μια έμβρυο μεταφορά που έγινε χθες με κατεψυγμένο έμβρυο. Ίδιο άγχος και αγωνία. Σαν να μην πέρασε μια μέρα. Υπομονή τώρα μέχρι την άλλη Τετάρτη για την πρώτη χοριακή

Μς το καλό κορίτσι μου μια τεράστια χοριακη την Τετάρτη. Εύχομαι να μεγαλώσει η οικογένεια σας!!!! 

5 ώρες πρίν, Fili είπε:

Καλημέραααα!!!!!! Κορίτσακια μου γλυκά, παλιά κ νέα στην ομάδα... Γεννησαμεεεεεεεε❤️❤️❤️❤️

Δεν πρόλαβα προηγούμενες μέρες να σας πω τα ευχάριστα. Μικρούλης είναι γλύκας κ δε χορταίνω να τον κοιτάω. Χαίρομαι απίστευτα για αυτή την ευλογια κ το υπέροχο δώρο. Μαζί περάσαμε οοοολες τις δυσκολίες, αναμονή, αναβολή, σκέψεις κ σας ευχαριστώ πολύυυυυ. Συνεχίζω σας διαβάζω κ είμαι εδώ για κάθε μία. 

Οοοοοοοοοοομμμμμμ με μπόλικη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️❤️

Τι λες τώρα ααα;;;;;; μπράβο ρε αγάπη γέρος και δυνατός!!!! Α ρε ήρθε το μικρακι!!!! Ελπίζω με ένα ομμμμμμμμμμμμμμ να ήρθε και να ήταν εύκολο και για τους δύο σας. Καλούς θηλασμούς και πολλά ομμμμμμμμμμμμμμ ξέρεις εσύ!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Πώς μετράτε την αλλαγή του μήνα??? Μόλις κλείσετε τις εβδομάδες πού πρέπει η σταθερά πχ κάθε 2 του μήνα σύμφωνα με την έναρξη της περιόδου σας

Συγχαρητήρια @Fili....να σου ζήσει ο μπεμπακος σου,!!???

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Fili είπε:

Καλημέραααα!!!!!! Κορίτσακια μου γλυκά, παλιά κ νέα στην ομάδα... Γεννησαμεεεεεεεε❤️❤️❤️❤️

Δεν πρόλαβα προηγούμενες μέρες να σας πω τα ευχάριστα. Μικρούλης είναι γλύκας κ δε χορταίνω να τον κοιτάω. Χαίρομαι απίστευτα για αυτή την ευλογια κ το υπέροχο δώρο. Μαζί περάσαμε οοοολες τις δυσκολίες, αναμονή, αναβολή, σκέψεις κ σας ευχαριστώ πολύυυυυ. Συνεχίζω σας διαβάζω κ είμαι εδώ για κάθε μία. 

Οοοοοοοοοοομμμμμμ με μπόλικη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️❤️

Να σου ζήσει γλυκό μου κορίτσι.. Να είναι καλότυχο και γερό το μωράκι σου.. Να το χαρείς και να ζεις την κάθε μοναδική στιγμή μαζί του.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Fili είπε:

Καλημέραααα!!!!!! Κορίτσακια μου γλυκά, παλιά κ νέα στην ομάδα... Γεννησαμεεεεεεεε❤️❤️❤️❤️

Δεν πρόλαβα προηγούμενες μέρες να σας πω τα ευχάριστα. Μικρούλης είναι γλύκας κ δε χορταίνω να τον κοιτάω. Χαίρομαι απίστευτα για αυτή την ευλογια κ το υπέροχο δώρο. Μαζί περάσαμε οοοολες τις δυσκολίες, αναμονή, αναβολή, σκέψεις κ σας ευχαριστώ πολύυυυυ. Συνεχίζω σας διαβάζω κ είμαι εδώ για κάθε μία. 

Οοοοοοοοοοομμμμμμ με μπόλικη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️❤️

Fili μου,να σου ζήσει το μωράκι σου!!Να'ναι γερό και τυχερό!!!Σου στέλνω την αγάπη μου!!

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα στην όμορφη παρέα. 3 1/2 χρόνια μετά τη γέννηση της κόρης μου επανέρχομαι με μια έμβρυο μεταφορά που έγινε χθες με κατεψυγμένο έμβρυο. Ίδιο άγχος και αγωνία. Σαν να μην πέρασε μια μέρα. Υπομονή τώρα μέχρι την άλλη Τετάρτη για την πρώτη χοριακή

Καλημέρα καλημέρα!!! Πολύ καλή επιτυχία και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!! Εσύιυ εδωσες δύναμη μόλις πήρα την απόφαση διαβάζοντας ολο το καφέ από την αρχή!! Είμαστε εδώ για εσένα!! Να σου δώσουμε δύναμη κ να περάσουμε μαζί τις μέρες της αναμονής!!

21 ώρες πρίν, Fili είπε:

Καλημέραααα!!!!!! Κορίτσακια μου γλυκά, παλιά κ νέα στην ομάδα... Γεννησαμεεεεεεεε❤️❤️❤️❤️

Δεν πρόλαβα προηγούμενες μέρες να σας πω τα ευχάριστα. Μικρούλης είναι γλύκας κ δε χορταίνω να τον κοιτάω. Χαίρομαι απίστευτα για αυτή την ευλογια κ το υπέροχο δώρο. Μαζί περάσαμε οοοολες τις δυσκολίες, αναμονή, αναβολή, σκέψεις κ σας ευχαριστώ πολύυυυυ. Συνεχίζω σας διαβάζω κ είμαι εδώ για κάθε μία. 

Οοοοοοοοοοομμμμμμ με μπόλικη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️❤️

Ιιιιιιι και ντελαπογκο!!! Να σας ζήσει φιλενάδα!! Κρατάς στα χέρια σου τον κοσμο όλο!! Γέρος τυχερός και ευτυχισμένος ο πρίγκιπας!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα καλημέρα!!! Πολύ καλή επιτυχία και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!! Εσύιυ εδωσες δύναμη μόλις πήρα την απόφαση διαβάζοντας ολο το καφέ από την αρχή!! Είμαστε εδώ για εσένα!! Να σου δώσουμε δύναμη κ να περάσουμε μαζί τις μέρες της αναμονής!!

Ιιιιιιι και ντελαπογκο!!! Να σας ζήσει φιλενάδα!! Κρατάς στα χέρια σου τον κοσμο όλο!! Γέρος τυχερός και ευτυχισμένος ο πρίγκιπας!!

Σ ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι πραγματικά πολλά κορίτσια να πήραν κουράγιο από τις ιστορίες των πιο παλιών μελών. Εμένα είχε ευτυχώς αίσιο τέλος η ιστορία μου παρά τις δυσκολίες, αλλά θέλω πολύ να τα καταφέρουμε άλλη μια φορά. Είχα ξεχάσει πόσο άγχος έχει η αναμονή για τη χοριακή. Το καλό είναι ότι με πήραν τηλέφωνο από το κέντρο και έχουμε ξανά καταψύξει 3 βλαστοκύστεις. Αχρείαστες να είναι αλλά είναι ένα καλό νέο. Εντωμεταξύ είμαι σπίτι απ τη Δευτέρα και τρώω ασταμάτητα...

 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

On 9/10/2022 at 9:11 ΜΜ, lizard12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω ξαναγράψει κ διαβάζω καθημερινά αλλά λογικά δε θυμάστε. Έχουμε 5 βλαστοκυστεις και περίμενα να πέσει η tsh  για να κάνουμε εμβρυομεταφορα. Έπεσε τελικά και περίμενα περίοδο και μου ήρθε covid. Χαχαχαχα. Και φυσικά την ίδια μέρα ΚΑΙ η περίοδος. Εγώ βγαίνω από καραντίνα Παρασκευή. Έχει νόημα να κάνω σε αυτό τον κύκλο προσπάθεια? Νιώθω πως όχι, να επανέλθει ο οργανισμός, αλλά κάνω κ ένα γκάλοπ!! Θα κάνατε? Επίσης να πω ότι αυτή η περίοδος πολύ καφέ και καθόλου κόκκινο κ άρχισα να αγχώνομαι ότι μου κόβεται. Ετών 37 με ΠΩΑ. Πάνω που πήγα με δοτρια και είναι όλα έτοιμα τώρα θα έρχονται Νέα εμπόδια. Τον προηγούμενο μήνα έκανα 46 μέρες κύκλο. Αυτό το μήνα πολύ καφέ.. αχχχχχ. Για πείτε εμπειρίες.

Πρωτα να σου πω για την περιοδο. Δε μας ενδοαφερει καθολου αν εχεις ή οχι περιοδο. Θα σου τη φερει ο γοατρος αν δεν ερθει μονη της. Κο εγω εχω πωα και ειμαι 38 και χωρις ολο το κουτι cyclacur δεν ερχεται ουτε σταγονα περιοδου αλλα αυτο δεν εμποδισε ουτε την ετ ουτε την εμφυτευση. Οποτσ μην ανησυχεια γι αυτο. Δεν ειναι προβλημα. 

Τωρα για τον κοβιντ. Εγω κολλησα 2 μερες πριν την πρωτη ετ μου οποτε φυσικα ακυρωθηκε. Προχωρησα σε αλλη ετ στον επομενο κυκλο και δεν ηταν επιτυχημενη. Δεν ξερω αν αυτο οφειλεται στον κοβιντ ή ήταν τυχαιο αλλα αν μου ξανασυνεβαινε σιγουρα θα αφηνα ενα μηνα να περασει για να συνελθει ο οργανισμος. 

On 10/10/2022 at 12:14 ΜΜ, geozak είπε:

@Viv37 επιτέλους τα καταφέραμε μετά από 4 αιμοληψιες να πάρω τα αποτελέσματα του νιπτ....μου τηλ ο υπεύθυνος του εργαστηρίου χθες και μου είπε όλα άψογα.... δείγμα ότι κάτι δεν πάει καλά δεν έχω...κ όμως φοβάμαι πολύ αν κ η δοτρια ήταν 27.5 ετών ....,θα έκανα αμνιο αλλά δεν με αφήνουν.......

Τελεια νεα! Αφου το νιπτ δειχνει πτι ολα ειναι καλα προσπαθησε να ηρεμησεις μαναρι μου! Ξερω οτι δε γινεται. Κι εγω φοβαμαι και αγχωνομαι αλλα η αμνιο παραειναι επικινδυνη! Ειδικα αφου τα υπολοιπα δειχνουν οτο ειναι μια χαρα. Η δοτρια ειναι 27 χρονων αρα δεν υπαρχει λογος ανησυχιας. Ομμμμμμμμμμμ♥️

 

On 10/10/2022 at 12:59 ΜΜ, eir&alex είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Τι κάνετε; vik80 εύχομαι να πάνε όλα καλά, καλούς διπλασιασμούς και σε 9 μήνες να κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου! Το Σάββατο πήγα στον γιατρό, για να με δει μετά την αφαίρεση του πολύποδα, όλα πηγαίνουν πολύ καλά, το ενδομήτριο ήταν πολύ καλό και τώρα ξεκίνησα cyclacur τα καφέ για να αδιαθετήσω και να μπούμε σε τροχιά εμβρυομεταφοράς. Προσπαθώ να το πιστέψω ότι κοντεύω και δυσκολεύομαι λίγο αλλά πού θα πάει, θα το χωνέψω!!

Καλη επιτυχια! Εδω εγω εκανα να ποστεψω οτι ειμαι εγκυος 4 μηνες! Φυσιολογικο το βρισκω να μην πιστευεις οτι πλησιαζει η ωρα!

 

On 10/10/2022 at 1:01 ΜΜ, vik80 είπε:

Καλημερα κορες, λοιπόν σήμερα από 73 πήγε 380 σε 4 μέρες και στο ίδιο εργαστήριο. Λέει ο γιατρός καλά είμαστε. Από εβδομάδα υπερηχο. Άλλη αγωνία τώρα ξεκινά... θέλω να χαρώ και κάτι με συγκρατεί, μόνο αυτό με χαλάει. Πολύ άγχος βρε παιδιά.

Ζητωωω!!!!! Να τα τα ωραια νεα!! Μπραβο κοριτσακι μου!! Ειναι αγχωτικη διαδικασια αυτο ειναι αληθεια. Εγω μετα την αυχενικη πηρα κανονιλη ανασα! Αλλα θα το δεις το νινακι σου στον υπερηχο τωρα και θα ηρεμησεις λιγο ♥️♥️♥️

On 11/10/2022 at 9:39 ΠΜ, palmoira είπε:

Καλημέρα στην όμορφη παρέα. 3 1/2 χρόνια μετά τη γέννηση της κόρης μου επανέρχομαι με μια έμβρυο μεταφορά που έγινε χθες με κατεψυγμένο έμβρυο. Ίδιο άγχος και αγωνία. Σαν να μην πέρασε μια μέρα. Υπομονή τώρα μέχρι την άλλη Τετάρτη για την πρώτη χοριακή

Καλη επιτυχια!!!! Τι καλα που πας για 2ο! Με την ιδια δοτρια ειναι;

 

On 11/10/2022 at 9:59 ΠΜ, Neli83 είπε:

Ποσο χαιρομαι να διαβαζω νεα απο τα κοριτσια που πηρα κουραγιο διαβαζοντας το θεμα απο την 1η σελιδα!! Συγχαρητηρια για την αποφαση σου να πας για αδερφακι!!! Ευχομαι να μπεις να μας πεις τα ευχαριστα την επομενη εβδομαδα!!

Τι κανουν τι μπουμπουκακια σου; Φιλακια πολλα και σ αυτα και σε σενα!

 

On 11/10/2022 at 11:13 ΠΜ, Fili είπε:

Καλημέραααα!!!!!! Κορίτσακια μου γλυκά, παλιά κ νέα στην ομάδα... Γεννησαμεεεεεεεε❤️❤️❤️❤️

Δεν πρόλαβα προηγούμενες μέρες να σας πω τα ευχάριστα. Μικρούλης είναι γλύκας κ δε χορταίνω να τον κοιτάω. Χαίρομαι απίστευτα για αυτή την ευλογια κ το υπέροχο δώρο. Μαζί περάσαμε οοοολες τις δυσκολίες, αναμονή, αναβολή, σκέψεις κ σας ευχαριστώ πολύυυυυ. Συνεχίζω σας διαβάζω κ είμαι εδώ για κάθε μία. 

Οοοοοοοοοοομμμμμμ με μπόλικη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️❤️

Το πιο υπεροχο, φωτεινο, θετικο πλασμα εγινε μανουλα!!!!! Γιουπι!!! Τυχερος ο πιτσιρικας σου που σε διαλεξε για μαμα του! Να σας ζησει! Να ειναι παντα ευτυχισμενος, υγιης και καλοτυχος και να τον καμαρωνεται Φιλακι μου γλυκο!

On 11/10/2022 at 4:48 ΜΜ, geozak είπε:

Πώς μετράτε την αλλαγή του μήνα??? Μόλις κλείσετε τις εβδομάδες πού πρέπει η σταθερά πχ κάθε 2 του μήνα σύμφωνα με την έναρξη της περιόδου σας

Συγχαρητήρια @Fili....να σου ζήσει ο μπεμπακος σου,!!???

Εγω απο το eleftheia.gr εβλεπα σε ποια εβδομαδα ειμαι. Μονη μου δεν ξερω να τα μετραω

 

3 ώρες πρίν, Elenalda@ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορα....είμαι πολύ χαρούμενη και ανυπόμονη να έρθει η Παρασκευή να κάνω τη χοριακη!!!τη θετική σας σκέψη κορίτσια μου σας παρακαλώ!!!

Την εχεις ολη μας τη θετικη ενεργεια και μπολολη μπεμπεδοσκονη! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Πρωτα να σου πω για την περιοδο. Δε μας ενδοαφερει καθολου αν εχεις ή οχι περιοδο. Θα σου τη φερει ο γοατρος αν δεν ερθει μονη της. Κο εγω εχω πωα και ειμαι 38 και χωρις ολο το κουτι cyclacur δεν ερχεται ουτε σταγονα περιοδου αλλα αυτο δεν εμποδισε ουτε την ετ ουτε την εμφυτευση. Οποτσ μην ανησυχεια γι αυτο. Δεν ειναι προβλημα. 

Τωρα για τον κοβιντ. Εγω κολλησα 2 μερες πριν την πρωτη ετ μου οποτε φυσικα ακυρωθηκε. Προχωρησα σε αλλη ετ στον επομενο κυκλο και δεν ηταν επιτυχημενη. Δεν ξερω αν αυτο οφειλεται στον κοβιντ ή ήταν τυχαιο αλλα αν μου ξανασυνεβαινε σιγουρα θα αφηνα ενα μηνα να περασει για να συνελθει ο οργανισμος. 

Τελεια νεα! Αφου το νιπτ δειχνει πτι ολα ειναι καλα προσπαθησε να ηρεμησεις μαναρι μου! Ξερω οτι δε γινεται. Κι εγω φοβαμαι και αγχωνομαι αλλα η αμνιο παραειναι επικινδυνη! Ειδικα αφου τα υπολοιπα δειχνουν οτο ειναι μια χαρα. Η δοτρια ειναι 27 χρονων αρα δεν υπαρχει λογος ανησυχιας. Ομμμμμμμμμμμ♥️

 

Καλη επιτυχια! Εδω εγω εκανα να ποστεψω οτι ειμαι εγκυος 4 μηνες! Φυσιολογικο το βρισκω να μην πιστευεις οτι πλησιαζει η ωρα!

 

Ζητωωω!!!!! Να τα τα ωραια νεα!! Μπραβο κοριτσακι μου!! Ειναι αγχωτικη διαδικασια αυτο ειναι αληθεια. Εγω μετα την αυχενικη πηρα κανονιλη ανασα! Αλλα θα το δεις το νινακι σου στον υπερηχο τωρα και θα ηρεμησεις λιγο ♥️♥️♥️

Καλη επιτυχια!!!! Τι καλα που πας για 2ο! Με την ιδια δοτρια ειναι;

 

Τι κανουν τι μπουμπουκακια σου; Φιλακια πολλα και σ αυτα και σε σενα!

 

Το πιο υπεροχο, φωτεινο, θετικο πλασμα εγινε μανουλα!!!!! Γιουπι!!! Τυχερος ο πιτσιρικας σου που σε διαλεξε για μαμα του! Να σας ζησει! Να ειναι παντα ευτυχισμενος, υγιης και καλοτυχος και να τον καμαρωνεται Φιλακι μου γλυκο!

Εγω απο το eleftheia.gr εβλεπα σε ποια εβδομαδα ειμαι. Μονη μου δεν ξερω να τα μετραω

 

Την εχεις ολη μας τη θετικη ενεργεια και μπολολη μπεμπεδοσκονη! 

Καλημέρα, ναι με  την ίδια δότρια ,  είναι ετ με κατεψυγμένο έμβρυο 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...