Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 55 λεπτά , Marla@ είπε:

Πλάκα κάνεις!Νόμιζα πως ήμουν η μόνη.Τρεις αιμοληψιες και περιμενω

... Συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα! Φιλιά!

 

Την πρώτη φορά έγινε αιμοληψια κ τυχαία διαβάζω ότι δεν έπρεπε να κάνω αντιπηκτική... άκυρο...τη δεύτερη δεν βγήκε αποτέλεσμα.....κ μετά κάναμε δύο μπουκάλια αιμοληψια για σιγουριά.. αυτά....τι έγινε με την περίδεση σου??? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Villi είπε:

Συγχαρητήρια , τέλεια ανέβηκε, αγχώθηκα  με την ενδιάμεση μέτρηση. Δυστυχώς αυτές οι πρώτες μέρες έτσι είναι, άγχος για τις χοριακες, τους πρώτους υπερήχους… μην ανησυχείς θα ησυχάσεις σύντομα. Αν σε βοηθάει εγώ κατάφερα να χαρώ ελεύθερα  μετά την αυχενική διαφάνεια.. 

Ήταν από διαφορετικό εργαστήριο, φαντάζομαι γι αυτό..  τι να πω? Τώρα στόχος να είναι όλα καλά στον υπερηχο, βήμα βήμα. Ναι είμαι σίγουρη ότι για τους επόμενους μήνες αν ολα πάνε καλά θα ζω μέσα στο άγχος...

πρίν από 41 λεπτά , eir&alex είπε:

Συγχαρητήρια vik80!! Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Ευχαριστώ πολύ, και στα δικά σας κορίτσι μου καλο

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, lizard12 είπε:

Λοιπόν μόλις μίλησα με το κέντρο. Μετά από 2 μήνες μου λέει. Επίσης, 1 μήνα πριν θέλουν καρδιολογικό κ πνευμονολογικο έλεγχο και pcr τεστ και άλλο ένα pcr 15μερες πριν. Αυτές είναι οι επίσημες οδηγίες λέει. Υποχρεωτικά. Πάει λοιπόν κ ο Οκτώβριος και ο Νοέμβριος. Μου κάνει εντύπωση, πριν ζητούσαν μόνο ραπιντ και τώρα που έχω νοσησει θέλουν δύο pcr. Τι να πω. Ελπίζω όλα για καλό να γίνουν. Τόσα χρόνια περιμένουμε, λίγοι μήνες ακόμη δεν πειράζουν. Καλημέρα κορίτσια, Καλή εβδομάδα

Και εγώ που θα κάνω εμβρυομεταφορα την Τετάρτη μου ζήτησαν μοριακό(Δευτέρας ή Τρίτης)

1 ώρα πρίν, vik80 είπε:

Καλημερα κορες, λοιπόν σήμερα από 73 πήγε 380 σε 4 μέρες και στο ίδιο εργαστήριο. Λέει ο γιατρός καλά είμαστε. Από εβδομάδα υπερηχο. Άλλη αγωνία τώρα ξεκινά... θέλω να χαρώ και κάτι με συγκρατεί, μόνο αυτό με χαλάει. Πολύ άγχος βρε παιδιά.

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!όλα θα πάνε καλά !!!να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elenalda@ είπε:

Και εγώ που θα κάνω εμβρυομεταφορα την Τετάρτη μου ζήτησαν μοριακό(Δευτέρας ή Τρίτης)

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!όλα θα πάνε καλά !!!να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!!!

Ευχαριστώ πολύ με το καλό και η δική σας εμβρυομεταφορα! Καλά αποτελέσματα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, geozak είπε:

Την πρώτη φορά έγινε αιμοληψια κ τυχαία διαβάζω ότι δεν έπρεπε να κάνω αντιπηκτική... άκυρο...τη δεύτερη δεν βγήκε αποτέλεσμα.....κ μετά κάναμε δύο μπουκάλια αιμοληψια για σιγουριά.. αυτά....τι έγινε με την περίδεση σου??? 

Μόλις με πήραν και μου είπαν ότι πάλι δεν  εχουμε αποτέλεσμα.Παμε για τέταρτη αιμοληψια...Και γω κάνω αντιπηκτική.Δεν μου είπε κανείς να μην την κάνω!Που την έκανες αλήθεια; 

7 ώρες πρίν, vik80 είπε:

Καλημερα κορες, λοιπόν σήμερα από 73 πήγε 380 σε 4 μέρες και στο ίδιο εργαστήριο. Λέει ο γιατρός καλά είμαστε. Από εβδομάδα υπερηχο. Άλλη αγωνία τώρα ξεκινά... θέλω να χαρώ και κάτι με συγκρατεί, μόνο αυτό με χαλάει. Πολύ άγχος βρε παιδιά.

Συγχαρητήρια γλυκιά μου!! Αυτή την αγωνία δεν μπορούμε να την αποφύγουμε δυστυχώς!Να πάνε όλα καλά! Φιλιά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marla@ είπε:

Μόλις με πήραν και μου είπαν ότι πάλι δεν  εχουμε αποτέλεσμα.Παμε για τέταρτη αιμοληψια...Και γω κάνω αντιπηκτική.Δεν μου είπε κανείς να μην την κάνω!Που την έκανες αλήθεια; 

Καλησπέρα!

Εγώ από όσο ξέρω το νιπτ δε συνδυάζεται με αντιπηκτικες. Πριν δώσω αίμα για την εξέταση χρειάστηκε να κάνω διακοπή 3-4 μέρες από innohep και salospir. Ρώτησε τον γιατρό σου πριν δώσεις κ για τέταρτη φορά, ίσως παίζει αυτό ρόλο για όλη την ταλαιπωρία 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Marla@ η εταιρεία είναι αυτή που συνεργαζεται ο Τσιριγώτης..εγω είμαι επαρχια...θεωρώ ανεύθυνο το προσωπικό της ..κ εφόσον έκαναν συνέχεια λάθη , εκεί φώναξα κ μιλούσα πλέον μόνο με τον υπεύθυνο εργαστηρίου που είναι σοβαρός επιστήμονας κ εξαίρετος κύριος.... εγκληματικό λάθος που έδωσες δείγμα με αντιπηκτική όπως κ εγώ στην αρχή ....εάν μιλάμε για την ίδια εταιρεία πες μου για να σου δώσω το κινητό του.....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα στην όμορφη παρέα. 3 1/2 χρόνια μετά τη γέννηση της κόρης μου επανέρχομαι με μια έμβρυο μεταφορά που έγινε χθες με κατεψυγμένο έμβρυο. Ίδιο άγχος και αγωνία. Σαν να μην πέρασε μια μέρα. Υπομονή τώρα μέχρι την άλλη Τετάρτη για την πρώτη χοριακή

Ποσο χαιρομαι να διαβαζω νεα απο τα κοριτσια που πηρα κουραγιο διαβαζοντας το θεμα απο την 1η σελιδα!! Συγχαρητηρια για την αποφαση σου να πας για αδερφακι!!! Ευχομαι να μπεις να μας πεις τα ευχαριστα την επομενη εβδομαδα!!

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα στην όμορφη παρέα. 3 1/2 χρόνια μετά τη γέννηση της κόρης μου επανέρχομαι με μια έμβρυο μεταφορά που έγινε χθες με κατεψυγμένο έμβρυο. Ίδιο άγχος και αγωνία. Σαν να μην πέρασε μια μέρα. Υπομονή τώρα μέχρι την άλλη Τετάρτη για την πρώτη χοριακή

Καλή επιτυχία εύχομαι και με μια μεγάλη χοριακη!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Fili είπε:

Καλημέραααα!!!!!! Κορίτσακια μου γλυκά, παλιά κ νέα στην ομάδα... Γεννησαμεεεεεεεε❤️❤️❤️❤️

Δεν πρόλαβα προηγούμενες μέρες να σας πω τα ευχάριστα. Μικρούλης είναι γλύκας κ δε χορταίνω να τον κοιτάω. Χαίρομαι απίστευτα για αυτή την ευλογια κ το υπέροχο δώρο. Μαζί περάσαμε οοοολες τις δυσκολίες, αναμονή, αναβολή, σκέψεις κ σας ευχαριστώ πολύυυυυ. Συνεχίζω σας διαβάζω κ είμαι εδώ για κάθε μία. 

Οοοοοοοοοοομμμμμμ με μπόλικη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️❤️

Αγαπημενη να σας ζήσει ο μικρούλης, χαίρομαι παρα πολυ! Να ναι γερος καλοτυχος κι ευτυχισμένος 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Fili είπε:

Καλημέραααα!!!!!! Κορίτσακια μου γλυκά, παλιά κ νέα στην ομάδα... Γεννησαμεεεεεεεε❤️❤️❤️❤️

Δεν πρόλαβα προηγούμενες μέρες να σας πω τα ευχάριστα. Μικρούλης είναι γλύκας κ δε χορταίνω να τον κοιτάω. Χαίρομαι απίστευτα για αυτή την ευλογια κ το υπέροχο δώρο. Μαζί περάσαμε οοοολες τις δυσκολίες, αναμονή, αναβολή, σκέψεις κ σας ευχαριστώ πολύυυυυ. Συνεχίζω σας διαβάζω κ είμαι εδώ για κάθε μία. 

Οοοοοοοοοοομμμμμμ με μπόλικη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️❤️

Να σας ζήσει!! Να τον χαίρεστε, να ναι καλά κι ευτυχισμένος και να τον καμαρώνετε!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Fili είπε:

Καλημέραααα!!!!!! Κορίτσακια μου γλυκά, παλιά κ νέα στην ομάδα... Γεννησαμεεεεεεεε❤️❤️❤️❤️

Δεν πρόλαβα προηγούμενες μέρες να σας πω τα ευχάριστα. Μικρούλης είναι γλύκας κ δε χορταίνω να τον κοιτάω. Χαίρομαι απίστευτα για αυτή την ευλογια κ το υπέροχο δώρο. Μαζί περάσαμε οοοολες τις δυσκολίες, αναμονή, αναβολή, σκέψεις κ σας ευχαριστώ πολύυυυυ. Συνεχίζω σας διαβάζω κ είμαι εδώ για κάθε μία. 

Οοοοοοοοοοομμμμμμ με μπόλικη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️❤️

Αγαπημένη!!!❤️❤️❤️❤️ Να σας ζήσει ο μπεμπακος! Όλα πήγαν καλά; Εσύ πώς είσαι;  Βέβαια πιστεύω ότι με τόσο ζεν και ομμμμμμμ εσύ θα είστε και οι δύο τέλεια!!!!! 

Τι χαρούμενο νέο!❤️ Εύχομαι υγεία και καλή τύχη αγαπημένη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...