Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

On 15/1/2023 at 5:20 ΜΜ, chitaneta είπε:

Με το καλό να ερθει το μωρακι σας! Αυτοι οι δυο τελευταιοι μήνες για μένα ηταν οι καλυτεροι τις εγκυμοσυνης. Απολαυσες τους!

Φιλιά πολλά!

Λυπάμαι πάρα πολύ... Οπως ειπαν τα κορίτσια οικογένεια δεν είναι μόνο τα παιδιά... Σας εύχομαι μόλις ξεπερασετε αυτή τη δύσκολη φάση να μην ξανανιωσετε πονο για τίποτα και να εχετε όμορφες στιγμές με πολύ αγάπη μεταξύ σας και με τους ανθρωπους σας. ❤️❤️❤️

 

Ευχαριστω κοριτσακι μου! 

 

On 16/1/2023 at 12:31 ΠΜ, Avocado είπε:

Λυπάμαι πολύ..

σου στέλνω ένα κείμενο που διάβασα σήμερα. Είναι του πατέρα Λίβυου και διαβάζοντας το, μαλάκωσε η ψυχή μου..Ελπίζω να σε βοηθήσει ❤️

¨…… Όσο περισσότερες περιοριστικές επιθυμίες έχεις τόσο πιο σίγουρη είναι η δυστυχία σου.¨

"Τι εννοείς όταν λες περιοριστική επιθυμία;" 
"Οι περιοριστικές επιθυμίες" του είπε η μυστηριώδης γυναίκα, που μόλις είχε γνωρίσει στο τρένο για Αθήνα "  είναι οι επιθυμίες αυτές που κλείνουν την χαρά και την ευτυχία μονάχα σε ένα σεναριο ζωής. [….]Όταν με λίγα λόγια περιορίζεις την χαρά στην επιθυμία σου και όχι στην ροή της ζωής. Στο μυστήριο του Θεού που φέρει μπροστά μας εκείνα που χρειαζόμαστε και έχουμε ανάγκη σε κάθε φάση της ζωής μας". 

"Δηλαδή θες να μου πεις ότι δεν πρέπει να επιθυμούμε;" είπε κάπως εκνευρισμένος εκείνος καταπίνοντας μια ακόμη ρουφια καφέ. 

"Σαφέστατα και πρέπει να επιθυμείς, όμως να ελέγχεις που σε οδηγούν οι επιθυμίες σου. Γιατί πολλές φορές σε εγκλωβίζουν σε ένα μονάχα σχέδιο ζωής κι αυτό δίχως δυνατότητα διαφυγής. Να είσαι ευέλικτος φίλε μου, να μπορείς σαν το νερό να ανοίγεις νέες ροές, νέους δρόμους, να κάνεις καινούργιους σχεδιασμούς όταν βλέπεις την καταστροφή μπροστά σου. "

"Ναι, ίσως να έχεις δίκιο με βάζεις σε σκέψεις. Ίσως να είμαι εγκλωβισμένος". 

"Είσαι, γιατί ποτέ δεν σκέφτηκες ότι η ευτυχία μπορεί να μην είναι σε αυτό που "επιθυμείς" αλλά σε εκείνο που η ζωή σου φέρνει μπροστά σου και σου ζητάει να ανακαλύψεις, να μάθεις, να  γνωρίσεις και εσύ το αρνείσαι γιατί δεν είναι αυτό που περίμενες ή ήθελες μέσα στο μυαλό σου. Βγες λοιπόν από το μυαλό σου και ζήσει την ζωή. Ο κόσμος δεν είναι οι περιροριστικες επιθυμίες σου αλλά ο πλούτος και η αφθονία του Θεού. Όλος θαύματα και θαυμαστά σημεία, γεμάτος ευκαιρίες και δυνατότητες. Απλά απεγκλβίσου από το "σωστό" του μυαλού σου και από το "θέλω" του εγωισμού σου. Ανοίξου σε αυτό που δεν περίμενες ποτέ και ήταν πάντα εκεί να σου δώσει την χαρά "

π. Λίβυος

Πολυ ομορφο κειμενο! Ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζι μας!

@Σία 1972 λυπαμαι πολυ κοριτσι μου. Δεν ξερω τι να σου πω αλλα σου ευχομαι απο δω ναι περα να βρεις την ευτυχια σε αλλα πραγματα και να εχεις μια υπεροχη ζωη. ♥️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Κορίτσια μου.. ερώτηση... είμαι με δωρεά ετων 43.. σπέρμα τέλειο.. εξετάσεις τα πάντα όλα...παλινδρομη κύηση 7 εβδομάδων.. όλοι λένε χρομοσωμικες ανωμαλίες μάλλον... εγώ τώρα αναρωτιέμαι.. το πακέτο μου 4 βλαστοκυστες.. ποιος μου λέει ότι όλες δεν θα είναι έτσι;;;αν ήταν δικές μου θα έλεγα οκ... είσαι μεγάλη είναι λογικό... αλλά υποτίθεται 28 χρόνων είναι η δοτρια...δεν ξέρω απλά με προβληματίζει ..δεν θα έπρεπε να τις κανουν προεμφυτικο έλεγχο;;; τόσα λεφτά δίνουμε.. συγνώμη αν σας κούρασα η αν γράφω χαζομάρες 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, eleni 21 είπε:

Κορίτσια μου.. ερώτηση... είμαι με δωρεά ετων 43.. σπέρμα τέλειο.. εξετάσεις τα πάντα όλα...παλινδρομη κύηση 7 εβδομάδων.. όλοι λένε χρομοσωμικες ανωμαλίες μάλλον... εγώ τώρα αναρωτιέμαι.. το πακέτο μου 4 βλαστοκυστες.. ποιος μου λέει ότι όλες δεν θα είναι έτσι;;;αν ήταν δικές μου θα έλεγα οκ... είσαι μεγάλη είναι λογικό... αλλά υποτίθεται 28 χρόνων είναι η δοτρια...δεν ξέρω απλά με προβληματίζει ..δεν θα έπρεπε να τις κανουν προεμφυτικο έλεγχο;;; τόσα λεφτά δίνουμε.. συγνώμη αν σας κούρασα η αν γράφω χαζομάρες 

Καλησπερα! Εχεις πολυ δικιο κ ειναι αδικο ν απληρωνεις τοσα χρηματα, να μπαινεις σε τοση ταλαιπωρια, υποτιθεται για πιο υγιες εμβρυο κ τελικα να συμβαινει αυτο... Σπανιο βεβαια αλλα συμβαινει ακομη κ σε φυσιολογικη συλληψη μπορει να συμβει σ αυτες τις ηλικιες. Η δικια μου η δοτρια ηταν στην ηλικια της δικιας σου οταν εγινε η γονιμοποιηση. Καρυωτυπο  στη δοτρια ειχατε ελεγξει? Το εμβρυο τελικα ειχε θεμα? Το ψαξατε? Συνηθως στις παλινδρομες ευθυνεται το εμβρυο κατα 70 με 80%. Ομως πριν βαλεις τα επομενα εμβρυα ελεγξτε σιγουρα  με αιματολογο για θρομβοφιλια κλπ. Επισης μια υστεροσκοπηση μηπως υπαρχει καποια φλεγμονη. 

Τα αλλα εμβρυα δεν σημαινει οτι θα εχουν θεμα. Πολλες γυναικες μενουν φυσιολογικα εγκυες κ παθαινουν βιοχημικη χωρις να  καταλαβουν οτι ηταν εγκυες, νομιζοντας οτι εχουν μια βαρια περιοδο. Μετα πανε ολα καλα κ γινονται μανουλες με υγιη μωρα. Μην απογοητευεσαι. Σε ποιο γιατρο εισαι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Καλησπερα! Εχεις πολυ δικιο κ ειναι αδικο ν απληρωνεις τοσα χρηματα, να μπαινεις σε τοση ταλαιπωρια, υποτιθεται για πιο υγιες εμβρυο κ τελικα να συμβαινει αυτο... Σπανιο βεβαια αλλα συμβαινει ακομη κ σε φυσιολογικη συλληψη μπορει να συμβει σ αυτες τις ηλικιες. Η δικια μου η δοτρια ηταν στην ηλικια της δικιας σου οταν εγινε η γονιμοποιηση. Καρυωτυπο  στη δοτρια ειχατε ελεγξει? Το εμβρυο τελικα ειχε θεμα? Το ψαξατε? Συνηθως στις παλινδρομες ευθυνεται το εμβρυο κατα 70 με 80%. Ομως πριν βαλεις τα επομενα εμβρυα ελεγξτε σιγουρα  με αιματολογο για θρομβοφιλια κλπ. Επισης μια υστεροσκοπηση μηπως υπαρχει καποια φλεγμονη. 

Τα αλλα εμβρυα δεν σημαινει οτι θα εχουν θεμα. Πολλες γυναικες μενουν φυσιολογικα εγκυες κ παθαινουν βιοχημικη χωρις να  καταλαβουν οτι ηταν εγκυες, νομιζοντας οτι εχουν μια βαρια περιοδο. Μετα πανε ολα καλα κ γινονται μανουλες με υγιη μωρα. Μην απογοητευεσαι. Σε ποιο γιατρο εισαι?

Καλησπέρα.. στο embryolamb είμαι.ο χριστοφ...δης είναι ο γιατρός μου..φρομβοφιλια έκανα εξετάσεις αντιπικτικες κ προγεστερόνης ενέσεις έκανα κορτιζόνη πήρα...με κάλυψε καλά δλδ από την αρχή...και υστεροσκοπηση μου έκανε για να δεί ότι όλα είναι καλά... τώρα όσο αφορά την δοτρια... δεν γνωρίζω τίποτε άλλο.. ούτε τι εξετάσεις έκανε.. μόνο ηλικία.. δεν μου είπαν όσο κιαν ρώτησα 

πρίν από 7 λεπτά , eleni 21 είπε:

Καλησπέρα.. στο embryolamb είμαι.ο χριστοφ...δης είναι ο γιατρός μου..φρομβοφιλια έκανα εξετάσεις αντιπικτικες κ προγεστερόνης ενέσεις έκανα κορτιζόνη πήρα...με κάλυψε καλά δλδ από την αρχή...και υστεροσκοπηση μου έκανε για να δεί ότι όλα είναι καλά... τώρα όσο αφορά την δοτρια... δεν γνωρίζω τίποτε άλλο.. ούτε τι εξετάσεις έκανε.. μόνο ηλικία.. δεν μου είπαν όσο κιαν ρώτησα 

Να μην παρεξηγηθω.. από το κέντρο Κ το γιατρό μου είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη..δεν τους αλλάζω με τίποτα... απλά αυτό με προβληματίζει το ότι δεν ξέρω τίποτε για την δοτρια κ το θέμα μην έχουν Κ οι άλλες βλαστοκυστες το ίδιο πρόβλημα 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, eleni 21 είπε:

Καλησπέρα.. στο embryolamb είμαι.ο χριστοφ...δης είναι ο γιατρός μου..φρομβοφιλια έκανα εξετάσεις αντιπικτικες κ προγεστερόνης ενέσεις έκανα κορτιζόνη πήρα...με κάλυψε καλά δλδ από την αρχή...και υστεροσκοπηση μου έκανε για να δεί ότι όλα είναι καλά... τώρα όσο αφορά την δοτρια... δεν γνωρίζω τίποτε άλλο.. ούτε τι εξετάσεις έκανε.. μόνο ηλικία.. δεν μου είπαν όσο κιαν ρώτησα 

Να μην παρεξηγηθω.. από το κέντρο Κ το γιατρό μου είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη..δεν τους αλλάζω με τίποτα... απλά αυτό με προβληματίζει το ότι δεν ξέρω τίποτε για την δοτρια κ το θέμα μην έχουν Κ οι άλλες βλαστοκυστες το ίδιο πρόβλημα 

A μαλιστα. Στον Χριστοφ. ημουν κι εγω. Εμεινα πολυ ικανοποιημενη. Χαρη σ αυτον και την ομαδα του εχω μια κορουλα σημερα 2,5 ετων.

Για τον προεμφυτευτικο ο γιατρος μου ειχε πει οτι δεν κανουν στις δοτριες εφοσον ειναι νεες κι εχουν υγιη ωαρια .. Επισης υπολογισε οτι με τον προεμφυτευτικο απ τις 4 βλαστοκυστες μπορει να εμενες με λιγοτερες, γιατι καποιες καταστρεφονται κατα τη διαρκεια της διαδικασιας

πρίν από 18 λεπτά , MaryH είπε:

A μαλιστα. Στον Χριστοφ. ημουν κι εγω. Εμεινα πολυ ικανοποιημενη. Χαρη σ αυτον και την ομαδα του εχω μια κορουλα σημερα 2,5 ετων.

Για τον προεμφυτευτικο ο γιατρος μου ειχε πει οτι δεν κανουν στις δοτριες εφοσον ειναι νεες κι εχουν υγιη ωαρια .. Επισης υπολογισε οτι με τον προεμφυτευτικο απ τις 4 βλαστοκυστες μπορει να εμενες με λιγοτερες, γιατι καποιες καταστρεφονται κατα τη διαρκεια της διαδικασιας

Καρυωτυπο κ κυστικη ινωση εξετασεις  τις κανουν στη δοτρρια στο εμβρυολαμπ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , MaryH είπε:

A μαλιστα. Στον Χριστοφ. ημουν κι εγω. Εμεινα πολυ ικανοποιημενη. Χαρη σ αυτον και την ομαδα του εχω μια κορουλα σημερα 2,5 ετων.

Για τον προεμφυτευτικο ο γιατρος μου ειχε πει οτι δεν κανουν στις δοτριες εφοσον ειναι νεες κι εχουν υγιη ωαρια .. Επισης υπολογισε οτι με τον προεμφυτευτικο απ τις 4 βλαστοκυστες μπορει να εμενες με λιγοτερες, γιατι καποιες καταστρεφονται κατα τη διαρκεια της διαδικασιας

Καρυωτυπο κ κυστικη ινωση εξετασεις  τις κανουν στη δοτρρια στο εμβρυολαμπ

Κατάλαβα.. απλά όταν πλήρωσα το πακέτο για 4 βλαστοκυστες θεώρησα ότι δεν θα έχω τέτοιο θέμα..Μου είπαν τις άριστες θα έχω.. άπλα φαντάστηκα ότι θα τις είχε γίνει έλεγχος.. Κοριτσάρα μου να σου ζήσει το θαυματακι σου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

 Καλησπέρα σε όλες με το σύζυγό αποφασίσαμε να πάμε με δανεικά μιας και η ανταπόκριση μου στα φάρμακα ήταν φτωχή.Μηπως έχει δοκιμάσει καμία σας με τον Ψαθά;Μόλις με πήραν τηλ ότι βρέθηκε η δοτρια και έχω κάπως μουδιάσει.Η γυναικολόγος μου μου πρότεινε πριν ξαναδοκιμάσω να κάνω μια υστεροσκοπηση για να είμαστε σίγουροι απ' την άλλη ο Ψαθάς μου είπε ότι δεν χρειάζεται εσείς τι πιστεύετε;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Elena minnie είπε:

 Καλησπέρα σε όλες με το σύζυγό αποφασίσαμε να πάμε με δανεικά μιας και η ανταπόκριση μου στα φάρμακα ήταν φτωχή.Μηπως έχει δοκιμάσει καμία σας με τον Ψαθά;Μόλις με πήραν τηλ ότι βρέθηκε η δοτρια και έχω κάπως μουδιάσει.Η γυναικολόγος μου μου πρότεινε πριν ξαναδοκιμάσω να κάνω μια υστεροσκοπηση για να είμαστε σίγουροι απ' την άλλη ο Ψαθάς μου είπε ότι δεν χρειάζεται εσείς τι πιστεύετε;

Καλησπέρα, απο όσο ξερω η @Melissa Robert ηταν στον ψαθα και πέτυχε με τη δεύτερη προσπάθεια. Για τον συγκεκριμένο μονο καλα εχω ακούσει και θεωρείται απο τους καλύτερους. Αν δεν έχεις κανει ποτε υστεροσκοπηση γνώμη μου καλό θα ήταν να κάνεις. Το μούδιασμα απόλυτα φυσιολογικό ..  

Link to comment
Share on other sites

 Καλησπέρα σε όλες με το σύζυγό αποφασίσαμε να πάμε με δανεικά μιας και η ανταπόκριση μου στα φάρμακα ήταν φτωχή.Μηπως έχει δοκιμάσει καμία σας με τον Ψαθά;Μόλις με πήραν τηλ ότι βρέθηκε η δοτρια και έχω κάπως μουδιάσει.Η γυναικολόγος μου μου πρότεινε πριν ξαναδοκιμάσω να κάνω μια υστεροσκοπηση για να είμαστε σίγουροι απ' την άλλη ο Ψαθάς μου είπε ότι δεν χρειάζεται εσείς τι πιστεύετε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας με βοηθήσατε θα κανονίσω και εγώ για υστεροσκοπηση καλύτερα να είμαι σίγουρη ότι τα έχω κάνει όλα παρά να μετανιώσω μετά.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, eleni 21 είπε:

Κατάλαβα.. απλά όταν πλήρωσα το πακέτο για 4 βλαστοκυστες θεώρησα ότι δεν θα έχω τέτοιο θέμα..Μου είπαν τις άριστες θα έχω.. άπλα φαντάστηκα ότι θα τις είχε γίνει έλεγχος.. Κοριτσάρα μου να σου ζήσει το θαυματακι σου 

Σ ευχαριστω πολυ ευχομαι κ σε σενα συντομα μ ενα η δυο μωρακια στην αγκαλια σου! Εισαι με καλο team και θα πανε ολα καλα

3 ώρες πρίν, Live, Love, Laugh είπε:

Προσωπικά θα πρότεινα δε οποιαδήποτε κοπέλα είναι σε αυτή την διαδιακασία να κάνει την υστεροσκόπηση γιατι είναι πολύ κρίμα να κάνεις ολόκληρη τη διαδικασία ενω υπάρχει κάποιο θεματάκι και να χαθεί η προσπάθεια…

Η δίκη μου εμπειρία ήταν η εξής : ενώ δεν είχα  κανένα απολύτως σύμπτωμα έκανα την υστεροσκόπηση όπως μου σύστησε ο γιατρός (χριστοφ…) και απο εκεί βρέθηκε ότι ειλχα ουρεάπλασμα!!! Κάτι το οποίο από ότι  διάβασα πιθανότατα να εμπόδιζε την εμφύτευση ή να δημιουργούσε «θέμα» στο εμβρυάκι μας…. Πήρα λοιπόν διπλή (ή τριπλή δε θυμάμαι τωρα) αντιβίωση και αμεσως στον επόμενο μήνα έκανα την πρώτη μου ever εμβρυομεταφορα με ενα εμβρυάκι !

 

Τώρα διανύω την 24η εβδομάδα κύησης με ένα κοριτσάκι μεσα μου γλυκύτατο και υγιέστατο από ότι έδειξε και η Β επιπέδου μου και με τον άντρα μου διανύουμε την ωραιότερη φάση της ζωής μας ετοιμάζοντας και βάφοντας το δωματιάκι του μωρού! 🥰
Τ α στέλνω αυτά για να δώσω θάρρος και κουράγιο σε ΟΛΕΣ της γυναίκες που βρίσκονται στη ιερή αυτη προσπάθεια και με τη βοήθεια του θεού και ακολουθώντας κορίτσια όλα τα βήματα των γιατρών με υπομονή ενα ενα  , θα τα καταφέρετε!!! Είναι μόνο Θέμα χρόνου!!


Επιπλέον δε γίνεται να μη σχολιάσω οτι έπειτα απο την 3d foto που είδαμε στην Β επιπέδου ΟΛΗ η οικογένεια μου θεωρεί οτι το μωράκι μας ειναι ΟΛΟΙΔΙΑ εγω όταν ήμουν μωρό! 🤣 😂

Κουράγιο, Πίστη, θετικότητα και ολα θα πάνε καλα!!! 
❤️

Τι ομορφα νεα γλυκια εγκυουλα! Κοριτσακι λοιπον! Καλο υπολοιπο εγυμοσυνης κ με το καλο! Δεν θυμαμαι με ξενα ωαρια ησουν?

Η δικια μου παντως ειναι ολοιδια ο μπαμπας, χαχα! Ετσι για να μας τη σπασει😄

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Elena minnie είπε:

 Καλησπέρα σε όλες με το σύζυγό αποφασίσαμε να πάμε με δανεικά μιας και η ανταπόκριση μου στα φάρμακα ήταν φτωχή.Μηπως έχει δοκιμάσει καμία σας με τον Ψαθά;Μόλις με πήραν τηλ ότι βρέθηκε η δοτρια και έχω κάπως μουδιάσει.Η γυναικολόγος μου μου πρότεινε πριν ξαναδοκιμάσω να κάνω μια υστεροσκοπηση για να είμαστε σίγουροι απ' την άλλη ο Ψαθάς μου είπε ότι δεν χρειάζεται εσείς τι πιστεύετε;

Καλησπέρα. Και εγώ έκανα με τον Ψαθά. Έμεινα έγκυος με την πρώτη φορά και τώρα έχω δύο αγοράκια σχεδόν 3 μηνών!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Σ ευχαριστω πολυ ευχομαι κ σε σενα συντομα μ ενα η δυο μωρακια στην αγκαλια σου! Εισαι με καλο team και θα πανε ολα καλα

Τι ομορφα νεα γλυκια εγκυουλα! Κοριτσακι λοιπον! Καλο υπολοιπο εγυμοσυνης κ με το καλο! Δεν θυμαμαι με ξενα ωαρια ησουν?

Η δικια μου παντως ειναι ολοιδια ο μπαμπας, χαχα! Ετσι για να μας τη σπασει😄

Ναι, με το σπέρμα του άντρα μου και «δανεικό» (και μη επιστρεπτεο 😂) ωάριο!  Γι αυτο και ανέφερα γελώντας το οτι ειπαν πως μου μοιάζει τόσο! 😂

Πάντως ειλικρινα….. όσο περνάει ο καιρος και βιώνεις την εγκυμοσύνη… συνειδητοποιείς καλύτερα πως τελικα το νιώθεις απόλυτα δικο σου το μωρό γιατι έτσι είναι… κάθε ενδοιασμός που μπορεί να υπήρχε εξαφανίστηκε τελείως!!!

 

Εύχομαι σε όλες να έχετε πολύ σύντομα τα ευχάριστα !!! ❤️

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Nitsad1981 είπε:

Καλησπέρα. Και εγώ έκανα με τον Ψαθά. Έμεινα έγκυος με την πρώτη φορά και τώρα έχω δύο αγοράκια σχεδόν 3 μηνών!!

Να σας ζήσουν μακάρι όλες μας να τα καταφέρουμε❤️.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...