Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

 

 

On 10/3/2023 at 9:15 ΠΜ, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα και από εμένα και καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου.

Σου απάντησαν και τα κορίτσια βέβαια αλλά θα σου πω κ εγώ τα ίδια. Εγώ ζήτησα να είναι νεαρή αλλά δεν ζήτησα να έχει δώσει εγκυμοσύνη. Ήταν τέτοια η λαχτάρα μου που ξέχασα το βασικότερο. Χαρακτηριστικά κ ομάδα αίματος δεν με ενδιέφεραν. Ωστόσο ο γιατρός μου είπε ότι θέλει τουλάχιστον να έχουμε κάποια κοινά χαρακτηριστικά. Εγώ πχ έχω λευκή επιδερμίδα σαν γάλα. Καστανό μαλλί κ πράσινα μάτια. Πιστεύω λοιπόν η θέλω να πιστεύω ότι η δοτρια μου είναι ανοικτοχρωμη.

Σε ενάμιση μήνα είχε βρεθεί.

@Chrussa1982μου απο την περιγραφή σου καταλαβαίνω ότι είσαι μία κούκλα!!! Δύσκολα τα πράγματα για την δότρια για να ευθυμήσουμε και λίγο😊 Βρέθηκε πολύ γρήγορα ωστόσο και με την καλύτερη δυνατή ηλικία, ευχομαι να είσαι γερή και να πάνε όλα καλά, να γεννήσεις ένα υγιέστατο μωρακι🙏

On 11/3/2023 at 12:35 ΠΜ, Omorfi36 είπε:

@SummerDream σε ευχαριστώ πολύ!!! Εύχομαι κ σε εσένα γρήγορα ευχάριστα νέα,! Από ότι είδα σου απάντησαν τα κορίτσια.εγω δεν έβαλα καμία προϋπόθεση πχ να είναι φοιτήτρια να είναι όπως εγώ ούτε καν ίδια ομάδα αίματος. Εμπιστεύτηκα το γιατρό κ είπα απλά θέλω να έχω ένα παιδάκι. Ξέρω είναι 18 χρονων φοιτήτρια κ έδινε πρώτη φορά. Με πήρε ο γιατρός τηλ κ μου είπε υπάρχει μια πολύ καλή δοτρια δεν έχει την ίδια ομάδα αίματος με ρώτησε προχωράμε.Στην αρχή δειλιασα με την ομάδα αίματος αλλά με τους συνδυασμούς που προκύπτουν οι πιθανές ομάδες αίματος ήταν πάνω κάτω ίδιες κ είπα προχωράμε κ τώρα αισιος φτάνω στην 24 βδομάδα!!

Ένα update στην ιστορία μου. Σήμερα βρέθηκα με το γιατρό όλα καλά αν εξαιρέσεις τα πρησμένα πόδια μου!Μου εξήγησε ότι οχι μόνο αμνιοπαρακεντηση δε χρειάζεται αλλά ούτε νιπτ!Με καλή αυχενική διαφάνεια κ γνωριχοντας το ιστορικό μου δε χρειάζεται ούτε καν νιπτ πόσο μάλλον στη διδυμη κύηση δεν βγάζει συνήθως αποτέλεσμα. Όσον αφορά για την αμνιοπαρακεντηση στη διδυμη μου είπε υπάρχει μεγαλύτερος κίνδυνος για αποβολή.

@Omorfi36 τολμώ να πω ότι χρειάζεται μηδέν εγωισμό το να μη σε νοιάζει καν να σου μοιάζει το παιδάκι σου.  Κάθε μια από εσάς είναι ξεχωριστό παράδειγμα, πραγματικά σε συγχαίρω. Χαίρομαι που έστω στην Ελλάδα έχεις βρει ένα γιατρό που εμπιστεύεσαι για να μπορέσεις να απολαύσεις στο μέγιστο δυνατό την εγκυμοσύνη σου και με το καλό να έρθει η ώρα να αγκαλιάσεις τα διδυμάκια σου🙏

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Κορίτσια μου, καλησπέρα σας!

Ποοοοοσοοοο καιρό ήθελα να σας γράψω.. Αρχικά πολλά πολλά συγχαρητήρια στις εγκυούλες, στις νέες μανούλες να χαίρονται τα μωράκια τους και σε όσες προσπαθούμε  να έχουμε άμεσα το επιθυμητό αποτέλεμα!

Να σας θυμίσω γρήγορα το ιστορικό μου. Ειμαι 41 και με εμμηνόπαυση εδω και 4 Χρονια (λόγω ιστορικού καρκίνου και άρα χημειοθεραπείες  που πέρασα στα 16). Έχουμε ήδη ένα κοριτσάκι 8,5 χρονων, από θαύμα ως δώρο Θεού! Αφού όλοι οι γιατροί μου απέκλεισαν το ενδεχόμενο δεύτερου παιδιού με φυσιολογικό τρόπο αποφάσισα να πάω με δωρεά. Μετά από πολλές εσωτερικές μάχες με τον εαυτό μου, πήραμε την απόφαση να προχωρήσουμε..

Οπως ειχα γράψει και παλιότερα ενώ ένιωθα καλά αρχικά με τον γιατρό μου, τελευταία με είχε αγχώσει γιατί δεν μου έδινε χώρο να πω τους προβληματισμούς μου. 27/10 ξεκινήσαμε και επίσημα τις διαδικασίες για τη δότρια. Εγώ ξεκινησα τα cyclacur από τον Οκτώβρη, στην αρχή συντηρητικά, παρακολουθώντας το ενδομήτριο με υπέρηχο, όποτε και ξαναήρθε περίοδος. Στον τρίτο τεχνητό κύκλο ο γιατρος το πήγε σαν δοκιμαστικό για ετ με 6 cyclacur την ημέρα, στην 11η ημέρα (27/12) το ενδομήτριο ήταν αρκετά καλό είπε, όπως θα το θέλαμε (χωρίς να ξέρω τι σημαίνει αυτο). Μετά σταμάτησα γιατί δεν είχαμε ακόμα την δότρια και εννοειται σταμάτησε πάλι και η περιοδος και το ενδομήτριο ανύπαρκτο. Η δότρια μετά  από μικρη αναμονή βρέθηκε (20 χρονων), δεν ξέρω και πολλές λεπτομέρειες. Έχουμε 4 βλαστοκυστες. Στο μεταξύ επρεπε να κάνω τον έλεγχο του μαστού (μιας και είχε προκύψει κάτι πέρσι που πρεπει να παρακολουθώ) μετα κάτι εξετάσεις για το δημόσιο που ειχα πει οτι θα συμμετείχα όποτε το θέμα είχε παγώσει. Με έριξε όλο αυτο και δεν σας κρύβω οτι περασα από διαφορά στάδια αγχουσ, προσμονής κι διαφόρων σκέψεων. και με την πιεσμένη περίοδο που πέρασα έβγαλα και ερπη. Όμως τωρα νομίζω ειμαι έτοιμη.

Την προηγούμενη Δευτέρα ξεκινησα πάλι cyclacur και την Τετάρτη πάω  για υπέρηχο να δούμε που βρισκόμαστε. Μου είπε οτι αν ειναι ολα καλά θα προχωρήσουμε άμεσα. 
Ειναι αυτή η διαδικασία; Δηλαδή μόνο με cyclacur φτιάχνουμε ενδομήτριο; Οτι πληροφορία μπορείτε να μου δώσετε ειναι καλοδεχούμενη. Επειδή όπως σας είπα ο γιατρος μου δεν ειναι οτι μου εξηγεί και πολλά (κάνω και πολλές ερωτήσεις) όποτε λιγο (ή και αρκετά) αγχώνομαι. Πρεπει να προσέξω κάτι; Εξετάσεις χρειάζονται πριν για τις ορμόνες; Εχω πάρει τα φάρμακα για μετά, αντιπηκτικές, προγεστερονη, κορτιζόνη, salospir..
Για άλλη μια φορά σας ευχαριστώ παραα πολυ για τον χρόνο σας και Συγνωμη αν σας κούρασα.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angie81 είπε:

Κορίτσια μου, καλησπέρα σας!

Ποοοοοσοοοο καιρό ήθελα να σας γράψω.. Αρχικά πολλά πολλά συγχαρητήρια στις εγκυούλες, στις νέες μανούλες να χαίρονται τα μωράκια τους και σε όσες προσπαθούμε  να έχουμε άμεσα το επιθυμητό αποτέλεμα!

Να σας θυμίσω γρήγορα το ιστορικό μου. Ειμαι 41 και με εμμηνόπαυση εδω και 4 Χρονια (λόγω ιστορικού καρκίνου και άρα χημειοθεραπείες  που πέρασα στα 16). Έχουμε ήδη ένα κοριτσάκι 8,5 χρονων, από θαύμα ως δώρο Θεού! Αφού όλοι οι γιατροί μου απέκλεισαν το ενδεχόμενο δεύτερου παιδιού με φυσιολογικό τρόπο αποφάσισα να πάω με δωρεά. Μετά από πολλές εσωτερικές μάχες με τον εαυτό μου, πήραμε την απόφαση να προχωρήσουμε..

Οπως ειχα γράψει και παλιότερα ενώ ένιωθα καλά αρχικά με τον γιατρό μου, τελευταία με είχε αγχώσει γιατί δεν μου έδινε χώρο να πω τους προβληματισμούς μου. 27/10 ξεκινήσαμε και επίσημα τις διαδικασίες για τη δότρια. Εγώ ξεκινησα τα cyclacur από τον Οκτώβρη, στην αρχή συντηρητικά, παρακολουθώντας το ενδομήτριο με υπέρηχο, όποτε και ξαναήρθε περίοδος. Στον τρίτο τεχνητό κύκλο ο γιατρος το πήγε σαν δοκιμαστικό για ετ με 6 cyclacur την ημέρα, στην 11η ημέρα (27/12) το ενδομήτριο ήταν αρκετά καλό είπε, όπως θα το θέλαμε (χωρίς να ξέρω τι σημαίνει αυτο). Μετά σταμάτησα γιατί δεν είχαμε ακόμα την δότρια και εννοειται σταμάτησε πάλι και η περιοδος και το ενδομήτριο ανύπαρκτο. Η δότρια μετά  από μικρη αναμονή βρέθηκε (20 χρονων), δεν ξέρω και πολλές λεπτομέρειες. Έχουμε 4 βλαστοκυστες. Στο μεταξύ επρεπε να κάνω τον έλεγχο του μαστού (μιας και είχε προκύψει κάτι πέρσι που πρεπει να παρακολουθώ) μετα κάτι εξετάσεις για το δημόσιο που ειχα πει οτι θα συμμετείχα όποτε το θέμα είχε παγώσει. Με έριξε όλο αυτο και δεν σας κρύβω οτι περασα από διαφορά στάδια αγχουσ, προσμονής κι διαφόρων σκέψεων. και με την πιεσμένη περίοδο που πέρασα έβγαλα και ερπη. Όμως τωρα νομίζω ειμαι έτοιμη.

Την προηγούμενη Δευτέρα ξεκινησα πάλι cyclacur και την Τετάρτη πάω  για υπέρηχο να δούμε που βρισκόμαστε. Μου είπε οτι αν ειναι ολα καλά θα προχωρήσουμε άμεσα. 
Ειναι αυτή η διαδικασία; Δηλαδή μόνο με cyclacur φτιάχνουμε ενδομήτριο; Οτι πληροφορία μπορείτε να μου δώσετε ειναι καλοδεχούμενη. Επειδή όπως σας είπα ο γιατρος μου δεν ειναι οτι μου εξηγεί και πολλά (κάνω και πολλές ερωτήσεις) όποτε λιγο (ή και αρκετά) αγχώνομαι. Πρεπει να προσέξω κάτι; Εξετάσεις χρειάζονται πριν για τις ορμόνες; Εχω πάρει τα φάρμακα για μετά, αντιπηκτικές, προγεστερονη, κορτιζόνη, salospir..
Για άλλη μια φορά σας ευχαριστώ παραα πολυ για τον χρόνο σας και Συγνωμη αν σας κούρασα.

 

@Angie81καλησπερα είμαι και εγώ στην ίδια φάση με σένα! Παίρνω τα cyclacur μόνο και στην 12 ημέρα μου έδωσε και vasklor που είναι προγεστερονη ενδοκολπικη! Το ενδομήτριο μου πάχυνε με τα cyclacur μόνο! Ποσα την ημέρα πίνεις εσυ; Εγώ ξεκίνησα με δυο την ημέρα για μια εβδομάδα και μετά με 3 την ημέρα παρακολουθώντας πάντα το ενδομήτριο υπέρηχο γραφικά! 
σε λίγες μέρες θα κάνουμε την εμβρυομεταφορα! 
Για την  δότρια μου δεν ξέρω πολλά μόνο ότι μου μοιάζει κάπως και είναι νέα! 
εχω πίστη και ηρεμία ότι όλα θα πάνε καλά! 
να είσαι ήρεμη και να μην αμφιβάλεις, νομίζω ότι αυτό βοηθάει! Θα τα καταφέρουμε. Τα υπόλοιπα φάρμακα που έχω είναι τα ίδια με αυτά που γράφεις και εσυ! 
καλη δύναμη και καλή επιτυχία! 

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Perdikoula είπε:

@Angie81καλησπερα είμαι και εγώ στην ίδια φάση με σένα! Παίρνω τα cyclacur μόνο και στην 12 ημέρα μου έδωσε και vasklor που είναι προγεστερονη ενδοκολπικη! Το ενδομήτριο μου πάχυνε με τα cyclacur μόνο! Ποσα την ημέρα πίνεις εσυ; Εγώ ξεκίνησα με δυο την ημέρα για μια εβδομάδα και μετά με 3 την ημέρα παρακολουθώντας πάντα το ενδομήτριο υπέρηχο γραφικά! 
σε λίγες μέρες θα κάνουμε την εμβρυομεταφορα! 
Για την  δότρια μου δεν ξέρω πολλά μόνο ότι μου μοιάζει κάπως και είναι νέα! 
εχω πίστη και ηρεμία ότι όλα θα πάνε καλά! 
να είσαι ήρεμη και να μην αμφιβάλεις, νομίζω ότι αυτό βοηθάει! Θα τα καταφέρουμε. Τα υπόλοιπα φάρμακα που έχω είναι τα ίδια με αυτά που γράφεις και εσυ! 
καλη δύναμη και καλή επιτυχία! 

@Perdikoulaκαλη καλή επιτυχία σου εύχομαι ολόψυχα!! Έχεις απόλυτο δίκιο, η ηρεμία ειναι το Α και το Ω..Ολα καλά να σου πάνε κοριτσι μου!!

ποσο καιρό τα παίρνεις και ποσο άμεσα θα προχωρήσετε για ε.τ; 

εγω παίρνω 6 την ημέρα (πρωι-μεσημέρι-βράδυ). Αύριο θα πάω για υπέρηχο και να δω τι θα μου πει..

Εχω και μια ακόμα σκέψη που με βασανίζει. Πόσες βλαστοκυστες να βάλουμε..Αρχικά έλεγα 1 αλλα μήπως δεν μου δίνει αρκετές πιθανότητες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 14/3/2023 at 6:35 ΜΜ, Angie81 είπε:

@Perdikoulaκαλη καλή επιτυχία σου εύχομαι ολόψυχα!! Έχεις απόλυτο δίκιο, η ηρεμία ειναι το Α και το Ω..Ολα καλά να σου πάνε κοριτσι μου!!

ποσο καιρό τα παίρνεις και ποσο άμεσα θα προχωρήσετε για ε.τ; 

εγω παίρνω 6 την ημέρα (πρωι-μεσημέρι-βράδυ). Αύριο θα πάω για υπέρηχο και να δω τι θα μου πει..

Εχω και μια ακόμα σκέψη που με βασανίζει. Πόσες βλαστοκυστες να βάλουμε..Αρχικά έλεγα 1 αλλα μήπως δεν μου δίνει αρκετές πιθανότητες;

Καλημέρα κορίτσι μου! Εγώ αύριο πάω για την εμβρυομεταφορα! Συνεχίζω και παίρνω τα cyclacur και το vasclor και αύριο πριν πάω θα ξεκινήσω και το presolon μου είπε! Εγώ έκανα τον πρώτο υπέρηχο την 6 ημέρα από όταν ξεκίνησα τα cyclacour και τον τελευταίο πριν μια ημέρα! 
εγώ θα βάλω 2 βλαστοκυστες! Ο γιατρός αυτό μου πρότεινε και δέχτηκα. Σίγουρα οι δυο αυξάνουν τις πιθανότητες επιτυχίας όπως βέβαια και τις πιθανότητες δίδυμων αλλά δεν με πειράζει αυτό! 

  • Μου αρέσει 3
  • Καλή τύχη! 6
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Perdikoula είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Εγώ αύριο πάω για την εμβρυομεταφορα! Συνεχίζω και παίρνω τα cyclacur και το vasclor και αύριο πριν πάω θα ξεκινήσω και το presolon μου είπε! Εγώ έκανα τον πρώτο υπέρηχο την 6 ημέρα από όταν ξεκίνησα τα cyclacour και τον τελευταίο πριν μια ημέρα! 
εγώ θα βάλω 2 βλαστοκυστες! Ο γιατρός αυτό μου πρότεινε και δέχτηκα. Σίγουρα οι δυο αυξάνουν τις πιθανότητες επιτυχίας όπως βέβαια και τις πιθανότητες δίδυμων αλλά δεν με πειράζει αυτό! 

Καλη επιτυχια!!

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Neli83 είπε:

@Nina_1979 καλημερα κοριτσι μου!! Πως εισαι? Εχεις μερες να μας γραψεις τα νεα σου..

Καλημέρα εχει γραψει στο καφέ εξωσωματικής :). Αν μπεις θα δεις τα νέα της. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

@Nina_1979 καλημερα κοριτσι μου!! Πως εισαι? Εχεις μερες να μας γραψεις τα νεα σου..

Χίλια συγγνώμη, κορίτσια, ξέχασα να ενημερώσω σ´ αυτό το μετερίζι, χθες ήμουν πτώμα από το δρομολόγιο (Βόρειος Έβρος-Θεσσαλονίκη και πίσω). Σε ευχαριστώ, Νέλλη μου για το ενδιαφέρον σου ❤️

Μισό να κάνω αντιγραφή

Πήγα για υπέρηχο χθες και είδαμε ενδομήτριο σάκο, ευτυχώς δεν είναι εξωμήτριο, γιατί το φοβόμουν πολύ.

το θριλεράκι μου συνεχίζεται, με βγάζει μία βδομάδα περίπου λιγότερο, έχω σίγουρα καθυστερημένη εμφύτευση. Φοβάται για παλίνδρομη, γιατί οι τελευταίες χοριακές δεν είχαν σωστό διπλασιασμό. 
 

Ξαναπάω για χοριακή τη Δευτέρα (έχουν σιχαθεί να με βλέπουν εν τω μεταξύ) και παρακαλάμε να κάνει ένα καλό ντου το νούμερο. Αν αρχίσει να πέφτει, πάμε για απόξεση. Αν πάρει τα πάνω του, σε 10-15 μέρες θα ξαναπάω ελπίζοντας να δούμε έμβρυο και ίσως και παλμό. 
 

Αυτά τα καταπληκτικά από μένα και δε ξέρω αν πρέπει να χαίεομαι ή να κλαίω…

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nina_1979 είπε:

Χίλια συγγνώμη, κορίτσια, ξέχασα να ενημερώσω σ´ αυτό το μετερίζι, χθες ήμουν πτώμα από το δρομολόγιο (Βόρειος Έβρος-Θεσσαλονίκη και πίσω). Σε ευχαριστώ, Νέλλη μου για το ενδιαφέρον σου ❤️

Μισό να κάνω αντιγραφή

Πήγα για υπέρηχο χθες και είδαμε ενδομήτριο σάκο, ευτυχώς δεν είναι εξωμήτριο, γιατί το φοβόμουν πολύ.

το θριλεράκι μου συνεχίζεται, με βγάζει μία βδομάδα περίπου λιγότερο, έχω σίγουρα καθυστερημένη εμφύτευση. Φοβάται για παλίνδρομη, γιατί οι τελευταίες χοριακές δεν είχαν σωστό διπλασιασμό. 
 

Ξαναπάω για χοριακή τη Δευτέρα (έχουν σιχαθεί να με βλέπουν εν τω μεταξύ) και παρακαλάμε να κάνει ένα καλό ντου το νούμερο. Αν αρχίσει να πέφτει, πάμε για απόξεση. Αν πάρει τα πάνω του, σε 10-15 μέρες θα ξαναπάω ελπίζοντας να δούμε έμβρυο και ίσως και παλμό. 
 

Αυτά τα καταπληκτικά από μένα και δε ξέρω αν πρέπει να χαίεομαι ή να κλαίω…

Κοπελα μου! Ολα καλα θα πανε!! Εχε πιστη!!

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! Εχθές έκανα την εμβρυομεταφορα όλα πήγαν καλά! 
τωρα κάθομαι ξάπλα έως την Τρίτη μου είπε και περιμένω να έρθει η μέρα της χοριακης! 
ερωτηση σε όσες γνωρίζουν γιατί δεν το έχω ξανακάνει! 
τα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά που και που ειναι φυσιολογικό; Τα είχα και πριν την εμβρυομεταφορα όταν έφτιαχνα ενδομήτριο! 
επισης πονάει πολύ η μέση μου! Αυτό ειναι νορμαλ; Μου αύξησε και την προγεστερονη τώρα , πρόσθεσε και σε ένεση, και αντιπηκτικές επίσης. 
αντε να έχω και εγώ ένα καλό αποτέλεσμα! 

  • Καλή τύχη! 2
  • Ευχή 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perdikoula είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Εχθές έκανα την εμβρυομεταφορα όλα πήγαν καλά! 
τωρα κάθομαι ξάπλα έως την Τρίτη μου είπε και περιμένω να έρθει η μέρα της χοριακης! 
ερωτηση σε όσες γνωρίζουν γιατί δεν το έχω ξανακάνει! 
τα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά που και που ειναι φυσιολογικό; Τα είχα και πριν την εμβρυομεταφορα όταν έφτιαχνα ενδομήτριο! 
επισης πονάει πολύ η μέση μου! Αυτό ειναι νορμαλ; Μου αύξησε και την προγεστερονη τώρα , πρόσθεσε και σε ένεση, και αντιπηκτικές επίσης. 
αντε να έχω και εγώ ένα καλό αποτέλεσμα! 

Ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!κι εγω ειχα λιγα πονακια και οσο περνουσαν οι μερες ειχα σχεδον ολη μερα πονους περιοδου..κι ευτυχως ειχα θετικο αποτελεσμα!! Για την μεση δεν ξερω τι να σου πω..

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!κι εγω ειχα λιγα πονακια και οσο περνουσαν οι μερες ειχα σχεδον ολη μερα πονους περιοδου..κι ευτυχως ειχα θετικο αποτελεσμα!! Για την μεση δεν ξερω τι να σου πω..

Σε ευχαριστω παρα πολύ! Αχ μακάρι να είναι έτσι και για μένα!!!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...