Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Mary H είπε:

Iδίως κατι επωνυμες που κανουν παιδι στα 46 ή 47 με εξωσωματικη ε, τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια?

Αυτο μου το έλεγε μια θεία μου πριν 10 μερες οτι δεν απογοητεύεται που δεν εχει παντρευτεί η κόρη της στα 36 γιατι οι τάδε φίλες τους στα 44 και στα 47 κάνανε παιδια. Εντάξει θεωρω οτι δεν ηταν δουλειά μου να την ενημερώσω με ποιον τροπο λογικά. Και δεν χρειαζεται οι ηλικίες της θείας να ενημερώνονται κι ολας, ξεπερνάει την λογική τους κατα πολυ!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, alina80 είπε:

35 χρόνων ήταν η δική μου δοτρια πάντως. 

Είσαι σίγουρη νόμιζα πως μέχρι τα 30 επιτρέπεται. Βέβαια αν έχει καλο ορμονικο προφίλ γιατί όχι. Εγώ πάντως θα φοβόμουν εγώ στα 35 δεν είχα πια περίοδο κάθε μήνα και από ωάρια σχεδόν τίποτα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

δεν ξερω δεν ανακατευτηκα ...χαχαχααχαχχαχα παντως γραμμένο ειναι στην β επιπέδου μονο...

Κάπου ήταν και στην α γιατί δεν μπορούν να βγουν τα ποσοστά αλλιώς στην αυχαινικη και τονπαπ-α.. 

Ωστόσο ας βγαίνουν καλές σε όλες με γερά νινια και σκασιλα μας που γράφει τι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, alina80 είπε:

35 χρόνων ήταν η δική μου δοτρια πάντως. 

Μία χαρά ήτανε και παιδάκι σου εδωσε αλλά όταν σκέφτομαι ότι ταλαιπωρουμαι με το θέμα παιδί από τα 28 θα ήθελα να είναι πιο μικρή από αυτή την ηλικία.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

35 χρόνων ήταν η δική μου δοτρια πάντως. 

Τιποτα δεν ειναι απόλυτο για πιθανότητες μιλάμε, αλλα η τιμη για νταουν σε συνάρτηση με την ηλικία της μητέρας απο τα 30 και μετα ανεβαίνει ενώ ως τα 30 ειναι φλατ.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Μα να σου πω κατι ; στα 29 μου παντρεύτηκα με τον άνδρα μου , ξέρεις ποτε αρχίσαμε να εχουμε ελεύθερες επαφές; στα 33. Έπαιρνα και αντισυλληπτικά για να ειμαι εντελώς σιγουρη. Γιατι ήμουν στο συννεφάκι μου και σκεφτόμουν μια ζωή θα εχω παιδια, ας ζήσουμε λιγο ανεξάρτητοι Χαχαχαχα! Ουτε ο γυναικολόγος μου δεν μου ειπε ασε τις βλακίες αυτο κι αυτο γινεται έξω!

 

Just now, Χαμογέλα είπε:

Εγω που εμαθα τι θα πει σαλπιγγογραφια κ αμη στα 35 μου;;; Αστα σου λεω!! Εγκληματα γιατρων πανω απο ολα!! Γιατι αν δε σου μιλησουν αυτοι ποιος θα σου μιλησει, μετα αν εχεις διαβασει μονος σου στο ιντερνετ κ πας κ ρωτησεις κατι συγκεκριμενο τσαντιζονται κιολας κ σου λενε οτι κανεις ιατρικη μεσω ιντερνετ!! Εεε πες τα μου εσυ ρε μεγαλε τοτε!!! 

Ειλικρινα πες με χαζη αλλα εδω μεσα ξεστραβωθηκα, νομιζα οτι απλα κανουν! Που για να μην παρεξηγηθω δεν το κρινω καθολου κ ειναι αξιοθαυμαστο, απλα ενημερωσε τους ανιδεους σαν εμενα πχ. για να ξερω οτι αν δε βιαστω αυτη θα ειναι η λυση!

ασε γιατι κ εγω στα 35 εμαθα οτι δεv ειvαι ολες οι γυvαικες ιδιο κ οτι η γοvιμοτητα μπορει vα πεσει ακομα κ στα 30. μεχρι τα 35 πιστευα οτι η γοvιμοτητα ξεκιvαει vα πεφτει στα 35 σε ολο τοv κοσμο. Καμια επαφη κ οταv 35 χροvωv ξεκιvησα προσπαθειες κ ειδα οτι δεv ερχοταv ξεστραβωθηκα απο το ιvτερvετ γιατι ολοι οι γιατροι λεvε προσπαθησε καvεvα 6μηvο η ακομα κχροvο πριv καvεις εξετασεις. Σκεψου εγω πηγα στο 4μηvο κ ζητησα εξετασεις μοvη μου με το ζορι μου τις γραψαv. 

Καvοvικα μαζι με το τεστ παπ πρεπει vα γιvετε κ εvας ορμοvικος ελεvχος απο τα 20 κ καθε χροvο. vα ξερει καθε κοπελα τι ακριβως συμβαιvει. Αλλα φταιμε κ εμεις αv μας δωσει καvεvας γιατρος καμια παραπαvω εξεταση λεμε αυτος ειvαι υπερβολικος. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Καλή επιτυχία κορίτσια   @Renulaμε μια τριψηφια χοριακη   και @Τουτουνι  με μια σούπερ επαναληπτική!!! Και όποιο αλλο κορίτσι ξεχνάω. Καλη επιτυχία και καλή εβδομάδα!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, island1 είπε:

Κάπου ήταν και στην α γιατί δεν μπορούν να βγουν τα ποσοστά αλλιώς στην αυχαινικη και τονπαπ-α.. 

Ωστόσο ας βγαίνουν καλές σε όλες με γερά νινια και σκασιλα μας που γράφει τι

καλημερα  ..ακριβώς σκασίλα  μας...

8 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Εννοειται οτι πρεπει να ξέρεις την ηλικία , πως θα κανεις την αυχενική απο εκεί υπολογίζονται και οι πιθανόνοτητες.

Και πάλι δεν ειναι λογικό, δεν ειναι χαρακτηριστικό αν ειναι κοντή ή ψηλή να μην σε νοιάζει, ειναι πολυ σημαντικό κομμάτι. Αν σου έλεγαν δηλαδη οτι ειναι 35 χρόνων θα ήσουν εντάξει;

Και στην αυχενική λογικά εχει ενα διάγραμμα στα πλαγιά όπου εχει στην μια στήλη την ηλικία μητέρας.

καλημερα μανουλα @Καντι....πως είσαι αγαπη??? πως τα πας??? τι κάνει το ομορφο μωρςκι σ??? 

αχα θα το κοιταξω αυτο που λες...δεν το προσεξα ποτε ....χι χι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Ω φυσικα! Συμφωνω μαζι σου!

 Οταν στην φιλη μου ειπε ο εμβρυογενετιστης στην αυχενική οτι στα 33 ειναι και η ηλικία της που παίζει αρνητικό ρόλο στο αποτέλεσμα, μου έπεσαν τα μούτρα. Απο τα 30 και πάνω αρχίζει η φθορά. Θα βγουν ποτε να το πουν αυτο στην τηλεόραση να το ακούσουν τα κοριτσια;;;;

 Περιμενω την μερα που θα βγει ενα γιατρος και θα πει άνω των 30 οι κοπέλες πρεπει να καταψυχουν ωάρια και ας ειναι αχρείαστα για το 70% του πληθυσμού.

Συμφωνώ απόλυτα! Δυστυχώς όμως ουτε στα κέντρα δεν ειναι παντα έντιμοι. Οταν πήγα πρώτη φορα( άσχετη εντελώς) στα 46 στο κέντρο στη Θεσσαλονικη,η γενετιστρια-συνιδιοκτήτρια μου ειπε εχω πιθανότητες 30/40%!!!!!!! Είπατε τιποτα;;;; Εγω ήμουν μεσα στην καλή χαρά! Απαράδεκτη βέβαια!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλημερα  ..ακριβώς σκασίλα  μας...

καλημερα μανουλα @Καντι....πως είσαι αγαπη??? πως τα πας??? τι κάνει το ομορφο μωρςκι σ??? 

αχα θα το κοιταξω αυτο που λες...δεν το προσεξα ποτε ....χι χι

Γενικως ειναι αθόρυβο αυτο το μπεμπέ, δεν κανει αισθητή την παρουσία του!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Χαχαχα καλο!!!

ποσα εκατοστά ειναι εσενα η μπουμπου τωρα;

Πριν 10 μερες 43 εκ. και βαρος 1440γρ. Σημερα απ το πρωι ειναι ζωηρη κ αλωνιζει. Εχει παρει κ θεση με το κεφαλι κατω, ετοιμη για την ηρωικη εξοδο, χαχαχαχαα!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 4

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...