Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Bluee19 said:

      Εμένα ο άντρας μου πέρνει τις q10 300mg της OL και θα μάθουμε αν έκαναν δουλειά σε  περίπου ένα μήνα που θα το ελέγξουμε 

      Εμείς 600 ημερησίως δεν θυμάμαι ποιας εταιρείας … για να δούμε πως θα βγουν οι εξετάσεις σας περίεργη είμαι … 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Τουτουνι είπε:

Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιι μας!!!!!!!!!

Τουτουνακι μου γλυκό τα μωράκια σου φώλιασαν για τα καλά στην κοιλιτσα σου!!!Η δεύτερη χοριακη είναι εξαιρετικηηηηηηη!!!Με το καλό να πας την Πέμπτη για υπέρηχο για να δεις τις πιο όμορφες κουκιδες της ζωής σου!!!!!Κ πολύ πολύ σύντομα να ακούσεις τον πιο όμορφο ήχο....Τις καρδούλες τους....Τα διδυμάκια έρχονται!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 είπε:

Τουτουνακι μου γλυκό τα μωράκια σου φώλιασαν για τα καλά στην κοιλιτσα σου!!!Η δεύτερη χοριακη είναι εξαιρετικηηηηηηη!!!Με το καλό να πας την Πέμπτη για υπέρηχο για να δεις τις πιο όμορφες κουκιδες της ζωής σου!!!!!Κ πολύ πολύ σύντομα να ακούσεις τον πιο όμορφο ήχο....Τις καρδούλες τους....Τα διδυμάκια έρχονται!!

Ζήνακι μου ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! Τελικά την Παρασκευή θα πάω για υπέρηχο!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Ζήνακι μου ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! Τελικά την Παρασκευή θα πάω για υπέρηχο!!!!

Δλδ ρε αγάπη σήμερα είναι 13η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα σου?Τα υπολογίζω σωστά?θα σ πω γτ ρωτάω.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ομμμμμμ, ας ειναι αγορακια, ας ειναι αγορακια κ ομορφα γιατι θελουμε ωραιους γαμπρους, ομμμμμμμ:-P

Παρακαλώ όταν με το καλό έρθει η δική μου ώρα να εύχεστε να ναι γερό Κ κοριτσάκι! Η γερά και κοριτσάκι αγοράκι. Αλλιώς θα μείνω με τη σαλιάρα σας το λέω. Προχθές είχαν κόσμο οι απέναντι κι είχαν ντύσει το μικρό μικρό επίσημα, άνοιξε ο άντρας μου τη μπαλκονόπορτα να αεριστεί το σπιτικαι την είδαμε την τσούπρα με φούξια φούστα φουντωτη, λευκό μπλουζάκι, ασορτί πιπίλα με τη φούστα κι οταν έσκυβε φαινόταν το μπειμπιλινο!!! Λέω στον άντρα μου δεν έχω Κ σαλιάρα.... 

Τουτουνακι συγχαρητήρια!!τι ωραία νέα, μας δίνεις κουράγιο. 

  • Μου αρέσει 4

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Παρακαλώ όταν με το καλό έρθει η δική μου ώρα να εύχεστε να ναι γερό Κ κοριτσάκι! Η γερά και κοριτσάκι αγοράκι. Αλλιώς θα μείνω με τη σαλιάρα σας το λέω. Προχθές είχαν κόσμο οι απέναντι κι είχαν ντύσει το μικρό μικρό επίσημα, άνοιξε ο άντρας μου τη μπαλκονόπορτα να αεριστεί το σπιτικαι την είδαμε την τσούπρα με φούξια φούστα φουντωτη, λευκό μπλουζάκι, ασορτί πιπίλα με τη φούστα κι οταν έσκυβε φαινόταν το μπειμπιλινο!!! Λέω στον άντρα μου δεν έχω Κ σαλιάρα.... 

Τουτουνακι συγχαρητήρια!!τι ωραία νέα, μας δίνεις κουράγιο. 

Eτσι ετσι, κοριτσακι θα ευχομαστε. Η δυο κοριτσακια μαλλον σε βλεπω να θες κατα βαθος

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Δλδ ρε αγάπη σήμερα είναι 13η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα σου?Τα υπολογίζω σωστά?θα σ πω γτ ρωτάω.. 

Η δωδέκατη είναι Νατασακι μου!!! Την Παρασκευή ήταν η ένατη!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Eτσι ετσι, κοριτσακι θα ευχομαστε. Η δυο κοριτσακια μαλλον σε βλεπω να θες κατα βαθος

Θέλω γερά παιδάκια όμως αν είναι δίδυμα, ένα κι ένα θα ήταν το απόλυτο!!! 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...