Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 20/4/2024 at 11:09 ΜΜ, Wish_soon είπε:

      Καλησπέρα σας, τη 3η μέρα καθυστέρησης έκανα χοριακη και ήταν 14 μονάδες . Ήθελα να ρωτήσω έχει καμία παρόμοια εμπειρία και αν έχει εξελιχθεί καλά η εγκυμοσύνη της ; 

      Καλησπέρα, εγώ με δυο μέρες καθυστέρηση ειχα χοριακη 12. Τώρα ειμαι σχεδόν 8 εβδομάδων. Πήγα πριν λίγες μέρες στο γιατρό και είδαμε το μωρό!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Papaki@ είπε:

Κορίτσια μου έχω ροζ αίμα αρκετό έγινε μούσκεμα το εσώρουχο μου και πήγα τουαλέτα και το είδα λέτε να τα έχασα τα μικρουλια μου? 

Πήρα τον γιατρό μου είπε να κόψω τα Σαλοσπιρ και να μην ανησυχώ,  του είπα να κλείσω πιο νωρίς ραντεβού γιατί έχουμε την άλλη Πέμπτη και μου είπε δεν χρειάζεται! Τι να κάνω?

Μην ανησυχείς κοριτσάκι μου...ηρέμησε όσο μπορείς κάτσε στο κρεβατάκι σου κ εμπιστευσου το γιατρό σου...!!Αν ήταν δε θα σου έλεγε να πας??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Κορίτσια μου έχω ροζ αίμα αρκετό έγινε μούσκεμα το εσώρουχο μου και πήγα τουαλέτα και το είδα λέτε να τα έχασα τα μικρουλια μου? 

Πήρα τον γιατρό μου είπε να κόψω τα Σαλοσπιρ και να μην ανησυχώ,  του είπα να κλείσω πιο νωρίς ραντεβού γιατί έχουμε την άλλη Πέμπτη και μου είπε δεν χρειάζεται! Τι να κάνω?

Κορίτσι μου μην ανησυχείς,  αφού στο είπε και ο γιατρός σου. Πολλά κορίτσια έχουν αναφέρει παρόμοιο γεγονός και με αίμα κανονικό και όλα πήγαν καλά.  Ξεκουράσου όσο μπορείς και ξαπλωσε.  Όλα θα πάνε καλά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Μην ανησυχείς κοριτσάκι μου...ηρέμησε όσο μπορείς κάτσε στο κρεβατάκι σου κ εμπιστευσου το γιατρό σου...!!Αν ήταν δε θα σου έλεγε να πας??

Το ίδιο μου είπε και ο άντρας μου αλλά δεν παύω να ανησυχώ...

Just now, Ladybag20 είπε:

Κορίτσι μου μην ανησυχείς,  αφού στο είπε και ο γιατρός σου. Πολλά κορίτσια έχουν αναφέρει παρόμοιο γεγονός και με αίμα κανονικό και όλα πήγαν καλά.  Ξεκουράσου όσο μπορείς και ξαπλωσε.  Όλα θα πάνε καλά!!!

Το ξέρω... Μακάρι να είναι έτσι και σε εμένα 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Το ίδιο μου είπε και ο άντρας μου αλλά δεν παύω να ανησυχώ...

Το ξέρω... Μακάρι να είναι έτσι και σε εμένα 

Ηρεμησε κοριτσι μου...καταλαβαινω την ανησυχία σου..Αλλά αυτή τη στιγμή πρέπει να ηρεμήσεις για τα μωρά...το χρειάζονται!!!Αυτό σκέψου μόνο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Ηρεμησε κοριτσι μου...καταλαβαινω την ανησυχία σου..Αλλά αυτή τη στιγμή πρέπει να ηρεμήσεις για τα μωρά...το χρειάζονται!!!Αυτό σκέψου μόνο!!

Θα προσπαθήσω... σε ευχαριστώ Νατάσσακι μου

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Κορίτσια μου έχω ροζ αίμα αρκετό έγινε μούσκεμα το εσώρουχο μου και πήγα τουαλέτα και το είδα λέτε να τα έχασα τα μικρουλια μου? 

Πήρα τον γιατρό μου είπε να κόψω τα Σαλοσπιρ και να μην ανησυχώ,  του είπα να κλείσω πιο νωρίς ραντεβού γιατί έχουμε την άλλη Πέμπτη και μου είπε δεν χρειάζεται! Τι να κάνω?

Το ροζ δεν τους ανησυχει μονο το κοκκινο. εγω κ κοκκινο ειχα κ δεν ειχα προβλημα . Μην ανησυχεις, θα τα εχεις αυτα το πρωτο τριμηνο

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Το ίδιο μου είπε και ο άντρας μου αλλά δεν παύω να ανησυχώ...

Το ξέρω... Μακάρι να είναι έτσι και σε εμένα 

παπακι μ ολα καλα θα ειναι με τα μωρακια σ τα ομορφα....να εμπιστευτεις τον γιατρό σ....ξέρει αυτος....κ γω ειχα αιμα κ μαλιστα πλημμυρα κ τωρα ο μικρος μ κοκοβιος καθεται στο λικνο λ κανει πως κοιμαται... γαι να καταλάβεις ειμαι σαλόνι μ βγαζει κραυγες κ μολις παω μεσα κλείνει τα μάτια...κ ξανα τα οδια...με κοροϊδεύει σ λεω κανονικα...

ετσι θα σ κάνουν κ σενα κ θα ναι κ 2 ορε μανα μ...θα σε χορέψουν σ λεω...

να εισαι αισιοδοξη οπως ησουν εως τωρα κ ολα θα πανε υπεροχα ....

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

παπακι μ ολα καλα θα ειναι με τα μωρακια σ τα ομορφα....να εμπιστευτεις τον γιατρό σ....ξέρει αυτος....κ γω ειχα αιμα κ μαλιστα πλημμυρα κ τωρα ο μικρος μ κοκοβιος καθεται στο λικνο λ κανει πως κοιμαται... γαι να καταλάβεις ειμαι σαλόνι μ βγαζει κραυγες κ μολις παω μεσα κλείνει τα μάτια...κ ξανα τα οδια...με κοροϊδεύει σ λεω κανονικα...

ετσι θα σ κάνουν κ σενα κ θα ναι κ 2 ορε μανα μ...θα σε χορέψουν σ λεω...

να εισαι αισιοδοξη οπως ησουν εως τωρα κ ολα θα πανε υπεροχα ....

Είχες δεν είχες πάλι κοριτσάρα μου κλαίω από τα γέλια!!!Είσαι θεά τέλος!!!!

Παπάκι να την ακούς τη Ραφαέλα μας!!!

Πολλά φιλιά στον πονηρό σου κοκκοβιο κ σε σένα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Ladybag20 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,  754 σήμερα η χοριακη μου. Το Σάββατο 9η μέρα ήταν 154.

Μπράβο σου κούκλα!!Τέλεια χοριακή!!Απο δω κ πέρα οι αγωνίες σου αυτές θα είναι!! Πότε θα πας για υπέρηχο, πότε θα ακούσεις καρδούλα/ες, πότε είναι ο επόμενος υπέρηχος κτλ κτλ.. Δεν σταματάει σου λέω ποτέ:grin:

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Είχες δεν είχες πάλι κοριτσάρα μου κλαίω από τα γέλια!!!Είσαι θεά τέλος!!!!

Παπάκι να την ακούς τη Ραφαέλα μας!!!

Πολλά φιλιά στον πονηρό σου κοκκοβιο κ σε σένα!!!

αυτο δεν ειναι παιδι ειναι βιολι σ λεω νατασσακι μ....που να μην ηταν κ προωρο....ο καλα ...μιλαμε τι  αυγο παρτσακλο πηρα δεν ξερω...αχαχχαχαχχα αχχαχαχαχα αλλα το αγαπώ ομως κ ας εχω σηκωθει ισα με 30  φορές  μεσα σε μιση ωρα....μιση με εχει αφησει η πονηρη...χαχααχχαψαχ

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αυτο δεν ειναι παιδι ειναι βιολι σ λεω νατασσακι μ....που να μην ηταν κ προωρο....ο καλα ...μιλαμε τι  αυγο παρτσακλο πηρα δεν ξερω...αχαχχαχαχχα αχχαχαχαχα αλλα το αγαπώ ομως κ ας εχω σηκωθει ισα με 30  φορές  μεσα σε μιση ωρα....μιση με εχει αφησει η πονηρη...χαχααχχαψαχ

Σταματαααααααα:-D:-D:-D:-D

Αυτό παρτσακλο...!!αχ σου χει πάρει τα μυαλά γλυκούλα μου!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Σταματαααααααα:-D:-D:-D:-D

Αυτό παρτσακλο...!!αχ σου χει πάρει τα μυαλά γλυκούλα μου!!!!!

παρτσακλο σ λεω ασε ασε...μ βγαζει κ κραυγες η κυρια για να συγκινηθω κ κλαιει κ ψεύτικα  αμε αμε...τα μυαλια στα καγκελα σ λεω μ.εχει δωσει..αχχχχχχχχχχχχχχχ αχ κ παλι αχ...ας εχει ο θεος την κοπελα καλα κ ας μ κανει οτι θέλει ο κοκοβιος μ....χαλαλι της...

ειμαι λιγο χαζομαμα ε??? πλεχω χαζέψει σ λεω..αχχαχαχαψψαψ

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...