Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Καλησπέρα και συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια με τα όμορφα νέα! Στα μάτια μου είστε ηρωίδες! Λόγω ιδιοσυγκρασίας είμαι τόσο απαισιοδοξη που θαυμάζω το κουράγιο σας για τις πολλαπλές προσπάθειες σας. Και μου δίνετε ελπιδες γιατι βλέπω ότι οι προσπάθειες σας σάς ανταμείβουν με αυτό που λαχταρήσατε! Να είστε καλά όλες και ευχαριστώ απο καρδιάς για την αλληλουποστήριξη που προσφέρεται σε αυτό το καφε.

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

17 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλως την κοπελα μας που θα βάλεις κ συ χρυσα αυγα σαν εμας ολες εδω μεσα... γιατι χρυσα ειναι κ στο τέλος θα κανεις το διαμαντι σ που τοσο λαχταρας...καλη σ επυτιχια ομορφη....να είσαι αισιόδοξη κ δυναμικα οπως τωρα κ να ξες οτι ΕΣΥ θς νικησεις στο τελος...

καλως ηρθες λοιπόν στην τρελη παρεα μας ...

Κοριτσι μου γλυκό σε ευχαριστώ πολύ!! Να χαίρεσαι κι εσυ τη μπουμπού σου!! Έτσι είναι! Θα έρθει η στιγμή που θα τα καταφέρω κι εγώ.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 20/6/2020 at 6:55 ΜΜ, Mary H είπε:

Εννοειται κ συντομα:)

Ειμαστε κ λιγο γκαντεμισσες μερικες ομως στον στοχο φτανουμε

Εσυ δεν θα το χρειαστεις. Απο τωρα κ περα κομμενο το σεξ γιατι πιθανον να εισαι εγκυουλα:mrgreen:

Μαίρη μου καλημέρα 

Προσπάθησα να σου στείλω πμ αλλά δεν τα κατάφερα.. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Μαίρη μου καλημέρα 

Προσπάθησα να σου στείλω πμ αλλά δεν τα κατάφερα.. 

Καλημερα. Ισως ειχα πολλα μηνυματα κ ειχε φουλαρει το συστημα. Τωρα εσβησα καποια. Για προσπαθησε παλι...


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Καλημερα. Ισως ειχα πολλα μηνυματα κ ειχε φουλαρει το συστημα. Τωρα εσβησα καποια. Για προσπαθησε παλι...

Οκ!!! 

Just now, Mary H είπε:

Καλημερα. Ισως ειχα πολλα μηνυματα κ ειχε φουλαρει το συστημα. Τωρα εσβησα καποια. Για προσπαθησε παλι...

Σου έστειλα μόλις! Δείχνει ότι παραδόθηκε. 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Thia1985 είπε:

Οκ!!! 

Σου έστειλα μόλις! Δείχνει ότι παραδόθηκε. 

 Thia πόσες μέρες εισαι σε τεχνητό κύκλο με το Σφακ? Δηλαδή πόσες μέρες σου δίνει σικλακιουρ πριν αρχίσει προγεστερονη? Βέβαια είναι αναλογα και το ενδομητριο. Ρωτάω γιατί ο γιατρός μου δεν υπέρμαχος από ο, τι θυμάμαι των πολλών μερών σικλακιουρ. Θέλω να δω ο Σφακ στους τεχνητους και ειδικά στα δανεικά τι τακτική ακολουθεί.. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

 Thia πόσες μέρες εισαι σε τεχνητό κύκλο με το Σφακ? Δηλαδή πόσες μέρες σου δίνει σικλακιουρ πριν αρχίσει προγεστερονη? Βέβαια είναι αναλογα και το ενδομητριο. Ρωτάω γιατί ο γιατρός μου δεν υπέρμαχος από ο, τι θυμάμαι των πολλών μερών σικλακιουρ. Θέλω να δω ο Σφακ στους τεχνητους και ειδικά στα δανεικά τι τακτική ακολουθεί.. 

 

 

Καλησπέρα. Είναι αναλόγως τον οργανισμό οπότε ότι κι αν σου πω, μπορεί σε εσένα να ακολουθήσει διαφορετική αγωγή. :x


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thia1985 είπε:

Καλησπέρα. Είναι αναλόγως τον οργανισμό οπότε ότι κι αν σου πω, μπορεί σε εσένα να ακολουθήσει διαφορετική αγωγή. :x

Ναι βρε και εγώ  η ίδια σου το είπα αλλά σέβομαι που δε θέλεις να πεις.. Εδώ τα κορίτσια που μας λένε πόσα σικλακιουρ παίρνουν όταν ρωτάμε, για τον δικό  τους οργανισμό μας λένε.. Αλλά σεβαστό δε το συζητάω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ladybag20 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,  754 σήμερα η χοριακη μου. Το Σάββατο 9η μέρα ήταν 154.

Τελεια είναι η χοριακη σου! Συγχαρητήρια!!!!!

Just now, Renula είπε:

Την Δευτέρα 178, σήμερα 538....
Υπομονή να ανέβουμε το βουνό !!!!!

Τελεια κ η δικιά σου χοριακη! Μπραβο βρε κορίτσια!!!!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου έχω ροζ αίμα αρκετό έγινε μούσκεμα το εσώρουχο μου και πήγα τουαλέτα και το είδα λέτε να τα έχασα τα μικρουλια μου? 

Πήρα τον γιατρό μου είπε να κόψω τα Σαλοσπιρ και να μην ανησυχώ,  του είπα να κλείσω πιο νωρίς ραντεβού γιατί έχουμε την άλλη Πέμπτη και μου είπε δεν χρειάζεται! Τι να κάνω?


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...