Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Rafaelatarzan είπε:

παρτσακλο σ λεω ασε ασε...μ βγαζει κ κραυγες η κυρια για να συγκινηθω κ κλαιει κ ψεύτικα  αμε αμε...τα μυαλια στα καγκελα σ λεω μ.εχει δωσει..αχχχχχχχχχχχχχχχ αχ κ παλι αχ...ας εχει ο θεος την κοπελα καλα κ ας μ κανει οτι θέλει ο κοκοβιος μ....χαλαλι της...

ειμαι λιγο χαζομαμα ε??? πλεχω χαζέψει σ λεω..αχχαχαχαψψαψ

Είσαι πολύ χαζομαμα κ έτσι πρέπει!!!Αυτό αξίζεις!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Papy είπε:

Μπράβο σου κούκλα!!Τέλεια χοριακή!!Απο δω κ πέρα οι αγωνίες σου αυτές θα είναι!! Πότε θα πας για υπέρηχο, πότε θα ακούσεις καρδούλα/ες, πότε είναι ο επόμενος υπέρηχος κτλ κτλ.. Δεν σταματάει σου λέω ποτέ:grin:

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη:wub:

Σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!! Μας δίνετε όλες πολύ κουράγιο ❤

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

παπακι μ ολα καλα θα ειναι με τα μωρακια σ τα ομορφα....να εμπιστευτεις τον γιατρό σ....ξέρει αυτος....κ γω ειχα αιμα κ μαλιστα πλημμυρα κ τωρα ο μικρος μ κοκοβιος καθεται στο λικνο λ κανει πως κοιμαται... γαι να καταλάβεις ειμαι σαλόνι μ βγαζει κραυγες κ μολις παω μεσα κλείνει τα μάτια...κ ξανα τα οδια...με κοροϊδεύει σ λεω κανονικα...

ετσι θα σ κάνουν κ σενα κ θα ναι κ 2 ορε μανα μ...θα σε χορέψουν σ λεω...

να εισαι αισιοδοξη οπως ησουν εως τωρα κ ολα θα πανε υπεροχα ....

Καλημερα

Γέλασα με το μήνυμα σου

Δεν έχει οπτική επαφή μαζί σου γι αυτό τα κάνει αυτά. Θέλει τη σιγουριά της μανούλας, να σε νιώθει δίπλα. 

8 ώρες πρίν, Papaki@ είπε:

Το ίδιο μου είπε και ο άντρας μου αλλά δεν παύω να ανησυχώ...

Το ξέρω... Μακάρι να είναι έτσι και σε εμένα 

Κοριτσάκι μου καλημέρα. 

Άπειρες οι περιπτώσεις κοριτσιών με αίμα ποτάμι που γέννησαν υγιέστατα παιδάκια... Η πεθερά μου (το 1976 αυτό καθώς το 1977 γεννήθηκε ο άντρας μου) είχε πλημμυρίσει από το αίμα κι ήταν σίγουρη πως το μωρό είχε χαθεί κι έχω αυτή τη στιγμή τον πεισματάρη μου δίπλα μου. Ο γιατρός της της είχε πει τοτε, πολύ πεισματάρης ο μικρός, να κρατηθεί με τόσο αίμα, μιλάμε για αίμα, όχι για ροζ. Θετικές σκέψεις. Μήπως αλλάζεις μήνα?? 

 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

αυτο δεν ειναι παιδι ειναι βιολι σ λεω νατασσακι μ....που να μην ηταν κ προωρο....ο καλα ...μιλαμε τι  αυγο παρτσακλο πηρα δεν ξερω...αχαχχαχαχχα αχχαχαχαχα αλλα το αγαπώ ομως κ ας εχω σηκωθει ισα με 30  φορές  μεσα σε μιση ωρα....μιση με εχει αφησει η πονηρη...χαχααχχαψαχ

Είπαμε χρυσό αυγό πήρες πονηρό κ έξυπνο! Θέλει να βλέπει τη μαμά συνέχεια!

Φιλακια στα μπουτακια ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Καλημερα

Γέλασα με το μήνυμα σου

Δεν έχει οπτική επαφή μαζί σου γι αυτό τα κάνει αυτά. Θέλει τη σιγουριά της μανούλας, να σε νιώθει δίπλα. 

Κοριτσάκι μου καλημέρα. 

Άπειρες οι περιπτώσεις κοριτσιών με αίμα ποτάμι που γέννησαν υγιέστατα παιδάκια... Η πεθερά μου (το 1976 αυτό καθώς το 1977 γεννήθηκε ο άντρας μου) είχε πλημμυρίσει από το αίμα κι ήταν σίγουρη πως το μωρό είχε χαθεί κι έχω αυτή τη στιγμή τον πεισματάρη μου δίπλα μου. Ο γιατρός της της είχε πει τοτε, πολύ πεισματάρης ο μικρός, να κρατηθεί με τόσο αίμα, μιλάμε για αίμα, όχι για ροζ. Θετικές σκέψεις. Μήπως αλλάζεις μήνα?? 

 

Κι εγώ αυτό ελπίζω να είναι δυνατά τα σποράκια μου, είμαι 6w 5d

  • Μου αρέσει 2

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papaki@ είπε:

Κι εγώ αυτό ελπίζω να είναι δυνατά τα σποράκια μου, είμαι 6w 5d

Παπάκι μου δεν στο λέω για παρηγοριά. Εκεί είναι τα σπορακια δεν έχουν πάει πουθενά. Είχα και εγώ ροζ εκεί κάπου στην 6η-7η βδομάδα. Ήταν μια μικρή αποκόλληση. Τώρα κυνηγάω το μικρό ταλιμπανακι μου που δεν έχει ησυχία ούτε δευτερόλεπτο.  Όσο μπορείς να το πας χαλαρά -μη σηκώνεις βάρη και τέτοια. Και όλα θα πάνε καλά. Για υπέρηχο ποτέ πας; 

@Ladybag20 συγχαρητήρια κορίτσι!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Είπαμε χρυσό αυγό πήρες πονηρό κ έξυπνο! Θέλει να βλέπει τη μαμά συνέχεια!

Φιλακια στα μπουτακια ❤️❤️❤️

Έχετε διαβάσει για το πείραμα ανέκφραστου προσώπου? Ξεκίνησε Αν θυμάμαι καλά το 1968 στο Χάρβαρντ. Καλούσαν μαμάδες με μωρά κι όσο έπαιζαν μαζί τους κι έβλεπαν τα μωρά, αυτά ήταν πολύ χαρούμενα και ευδιαθετα. Κάποια στιγμή έλεγαν στις μαμάδες να απομακρυνθούν από τα μωρά, να ειναι με τις πλάτες στις καρέκλες, να τα βλέπουν αλλά να ναι ανέκφραστες οπότε τα μωρά άρχισαν να κλαίνε, να φωνάζουν, να κουνιούνται ώσπου έβαζαν τα χεράκια τους στο στόμα κι ηρεμουσαν μόνα. Όταν οι μαμάδες τα φιλούσαν πάλι, επαιζαν μαζί τους κλπ αυτά στην αρχή γκρίνιαζαν σα να έλεγαν τι ήταν αυτό αλλά μετά ήταν πάλι πρόσχαρα Κ γελούσαν... Θέλουν τη μανούλα! 

Just now, alina80 είπε:

 

@Ladybag20 συγχαρητήρια κορίτσι!

Καλέ ναι, συγχαρητήρια!! 

Πολλά μωρά! 

11 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Ναι βρε και εγώ  η ίδια σου το είπα αλλά σέβομαι που δε θέλεις να πεις.. Εδώ τα κορίτσια που μας λένε πόσα σικλακιουρ παίρνουν όταν ρωτάμε, για τον δικό  τους οργανισμό μας λένε.. Αλλά σεβαστό δε το συζητάω. 

Να ξέρεις πάντως πως δεν παίζει ρόλο μόνο το ενδομητριο αλλά και οι ορμονικες. Αν η απορρόφηση δεν είναι ικανοποιητική, αυξάνει τη δόση. Παίζουν πολλά. 

Επίσης να σου δώσω μια συμβουλή αν και ξέρω ότι πολλά κορίτσια θα διαφωνήσουν Κ δε στο λέω επειδή έχουμε τον ίδιο γιατρο. Μην μπλέκεις τους γιατρούς μεταξύ τους, καθένας στην ειδικότητα του, θα μπερδευτείς στο τέλος. 

Πολύ καλή μου φίλη κόντεψε να χάσει τα μωρά της γιατί αλλα της έλεγε ο ένας, άλλα ο άλλος και μπερδεύτηκε, δεν ήξερε ποιον να ακούσει. Μου το έδωσε σα συμβουλή Κ σε εμένα αυτό. Άλλο ο γυναικολόγος, άλλο ο εξωσωματικος. Ο εξωσωματικος έχει αυτή τη στιγμή ευθύνη να μείνεις έγκυος, Ο γυναικολόγος αν θες να φύγεις από τον εξωσωματικο, έχει ευθύνη από το πρώτο τρίμηνο Κ μετά. Αυτό το διάστημα πρέπει να υπάρχει συνεννόηση είτε ανάμεσα στους γιατρούς σου είτε με εσένα ως μεσαζοντα Κ τους γιατρους.

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημερα κοριτσάκι μου.πως είσαι σήμερα?

Είμαι καλύτερα Νατάσσακι αχνό καφέ στο σκούπισμα και κάτι κομματάκια μάλλον από την vasclor έκατσα σπίτι δεν πάω δουλειά 

 

Just now, alina80 είπε:

Παπάκι μου δεν στο λέω για παρηγοριά. Εκεί είναι τα σπορακια δεν έχουν πάει πουθενά. Είχα και εγώ ροζ εκεί κάπου στην 6η-7η βδομάδα. Ήταν μια μικρή αποκόλληση. Τώρα κυνηγάω το μικρό ταλιμπανακι μου που δεν έχει ησυχία ούτε δευτερόλεπτο.  Όσο μπορείς να το πας χαλαρά -μη σηκώνεις βάρη και τέτοια. Και όλα θα πάνε καλά. Για υπέρηχο ποτέ πας; 

@Ladybag20 συγχαρητήρια κορίτσι!

Σε ευχαριστώ Ελίνα μου μου δίνεις κουράγιο.. εγώ κάτσει Κοτουλα στα αυγουλακια μου

  • Μου αρέσει 2

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Έχετε διαβάσει για το πείραμα ανέκφραστου προσώπου? Ξεκίνησε Αν θυμάμαι καλά το 1968 στο Χάρβαρντ. Καλούσαν μαμάδες με μωρά κι όσο έπαιζαν μαζί τους κι έβλεπαν τα μωρά, αυτά ήταν πολύ χαρούμενα και ευδιαθετα. Κάποια στιγμή έλεγαν στις μαμάδες να απομακρυνθούν από τα μωρά, να ειναι με τις πλάτες στις καρέκλες, να τα βλέπουν αλλά να ναι ανέκφραστες οπότε τα μωρά άρχισαν να κλαίνε, να φωνάζουν, να κουνιούνται ώσπου έβαζαν τα χεράκια τους στο στόμα κι ηρεμουσαν μόνα. Όταν οι μαμάδες τα φιλούσαν πάλι, επαιζαν μαζί τους κλπ αυτά στην αρχή γκρίνιαζαν σα να έλεγαν τι ήταν αυτό αλλά μετά ήταν πάλι πρόσχαρα Κ γελούσαν... Θέλουν τη μανούλα! 

Καλέ ναι, συγχαρητήρια!! 

Πολλά μωρά! 

Να ξέρεις πάντως πως δεν παίζει ρόλο μόνο το ενδομητριο αλλά και οι ορμονικες. Αν η απορρόφηση δεν είναι ικανοποιητική, αυξάνει τη δόση. Παίζουν πολλά. 

Επίσης να σου δώσω μια συμβουλή αν και ξέρω ότι πολλά κορίτσια θα διαφωνήσουν Κ δε στο λέω επειδή έχουμε τον ίδιο γιατρο. Μην μπλέκεις τους γιατρούς μεταξύ τους, καθένας στην ειδικότητα του, θα μπερδευτείς στο τέλος. 

Πολύ καλή μου φίλη κόντεψε να χάσει τα μωρά της γιατί αλλα της έλεγε ο ένας, άλλα ο άλλος και μπερδεύτηκε, δεν ήξερε ποιον να ακούσει. Μου το έδωσε σα συμβουλή Κ σε εμένα αυτό. Άλλο ο γυναικολόγος, άλλο ο εξωσωματικος. Ο εξωσωματικος έχει αυτή τη στιγμή ευθύνη να μείνεις έγκυος, Ο γυναικολόγος αν θες να φύγεις από τον εξωσωματικο, έχει ευθύνη από το πρώτο τρίμηνο Κ μετά. Αυτό το διάστημα πρέπει να υπάρχει συνεννόηση είτε ανάμεσα στους γιατρούς σου είτε με εσένα ως μεσαζοντα Κ τους γιατρους.

 

Η μαμά δεν είναι μόνο τροφός για το μωρό είναι κ πηγή συναισθηματικής ηρεμίας κ ισορροπίας. Ο πρώτος χρόνος είναι συμβιωτικος για μαμά κ μωρό. Ζουν κ αναπνέουν μαζί. Ωραία πράγματα!

Just now, Papaki@ είπε:

Είμαι καλύτερα Νατάσσακι αχνό καφέ στο σκούπισμα και κάτι κομματάκια μάλλον από την vasclor έκατσα σπίτι δεν πάω δουλειά 

 

Σε ευχαριστώ Ελίνα μου μου δίνεις κουράγιο.. εγώ κάτσει Κοτουλα στα αυγουλακια μου

Παπάκι εγω όλο σχεδόν το πρώτο τρίμηνο είχα καφέ. Σταματούσαν κ ξανά έβγαιναν. Τα έχει αυτά η δίδυμη κύηση. Όλα καλά θα πανε

  • Μου αρέσει 5

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thia1985 είπε:

Έχετε διαβάσει για το πείραμα ανέκφραστου προσώπου? Ξεκίνησε Αν θυμάμαι καλά το 1968 στο Χάρβαρντ. Καλούσαν μαμάδες με μωρά κι όσο έπαιζαν μαζί τους κι έβλεπαν τα μωρά, αυτά ήταν πολύ χαρούμενα και ευδιαθετα. Κάποια στιγμή έλεγαν στις μαμάδες να απομακρυνθούν από τα μωρά, να ειναι με τις πλάτες στις καρέκλες, να τα βλέπουν αλλά να ναι ανέκφραστες οπότε τα μωρά άρχισαν να κλαίνε, να φωνάζουν, να κουνιούνται ώσπου έβαζαν τα χεράκια τους στο στόμα κι ηρεμουσαν μόνα. Όταν οι μαμάδες τα φιλούσαν πάλι, επαιζαν μαζί τους κλπ αυτά στην αρχή γκρίνιαζαν σα να έλεγαν τι ήταν αυτό αλλά μετά ήταν πάλι πρόσχαρα Κ γελούσαν... Θέλουν τη μανούλα! 

Καλέ ναι, συγχαρητήρια!! 

Πολλά μωρά! 

Να ξέρεις πάντως πως δεν παίζει ρόλο μόνο το ενδομητριο αλλά και οι ορμονικες. Αν η απορρόφηση δεν είναι ικανοποιητική, αυξάνει τη δόση. Παίζουν πολλά. 

Επίσης να σου δώσω μια συμβουλή αν και ξέρω ότι πολλά κορίτσια θα διαφωνήσουν Κ δε στο λέω επειδή έχουμε τον ίδιο γιατρο. Μην μπλέκεις τους γιατρούς μεταξύ τους, καθένας στην ειδικότητα του, θα μπερδευτείς στο τέλος. 

Πολύ καλή μου φίλη κόντεψε να χάσει τα μωρά της γιατί αλλα της έλεγε ο ένας, άλλα ο άλλος και μπερδεύτηκε, δεν ήξερε ποιον να ακούσει. Μου το έδωσε σα συμβουλή Κ σε εμένα αυτό. Άλλο ο γυναικολόγος, άλλο ο εξωσωματικος. Ο εξωσωματικος έχει αυτή τη στιγμή ευθύνη να μείνεις έγκυος, Ο γυναικολόγος αν θες να φύγεις από τον εξωσωματικο, έχει ευθύνη από το πρώτο τρίμηνο Κ μετά. Αυτό το διάστημα πρέπει να υπάρχει συνεννόηση είτε ανάμεσα στους γιατρούς σου είτε με εσένα ως μεσαζοντα Κ τους γιατρους.

 

Ο γιατρός γυναικολογος που αναφέρομαι είναι κορυφαίος εξωσωματικος απλά εγώ δεν έμεινα γιατί δεν ήθελα το εμβρυολογικο που συνεργάζεται. . Που είναι μια χαρά. Το έμβρυολογικο που έκανε η Μαίρη την προσπάθεια. Τότε δεν ήμουν σ αυτόν και δεν μπορώ να δικαιολογήσω που η Χατζηπ με άφησε και εκανα προσπάθεια με υψηλή tsh. Και αν δεν ήταν αυτός να λυπηθεί τον κόπο μας και τα έξοδα που κάνουμε πάνω κάτω θα είχα κατέβει ένα σωρό φορές τζάμπα στην Αθήνα. Αυτός με έστειλε και πολύ  πρωινές ώρες να κανω πχ lh πριν ξεκινήσουμε, πήρα αγωγή και πρόλαβα στο τσαφ το ωαριο.. Και όχι μια φορά. Γιατί λόγω απόστασης και παρά πολύ κόσμου με το Σφακ δεν υπήρχε αυτή η δυνατότητα επικοινωνίας. Είμαι δυστυχώς πιο παλιά σχεδόν από όλες και τα ξέρω όλα αυτά που λες. 

Just now, Papaki@ είπε:

Είμαι καλύτερα Νατάσσακι αχνό καφέ στο σκούπισμα και κάτι κομματάκια μάλλον από την vasclor έκατσα σπίτι δεν πάω δουλειά 

 

Σε ευχαριστώ Ελίνα μου μου δίνεις κουράγιο.. εγώ κάτσει Κοτουλα στα αυγουλακια μου

Μπραβο. Καλή ξεκούραση. Δεν είσαι σε δουλειά που λόγω δίδυμη κυησης θα μπορούσες να λείψεις; πχ επαπειλουμενη;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ο γιατρός γυναικολογος που αναφέρομαι είναι κορυφαίος εξωσωματικος απλά εγώ δεν έμεινα γιατί δεν ήθελα το εμβρυολογικο που συνεργάζεται. . Που είναι μια χαρά. Το έμβρυολογικο που έκανε η Μαίρη την προσπάθεια. Τότε δεν ήμουν σ αυτόν και δεν μπορώ να δικαιολογήσω που η Χατζηπ με άφησε και εκανα προσπάθεια με υψηλή tsh. Και αν δεν ήταν αυτός να λυπηθεί τον κόπο μας και τα έξοδα που κάνουμε πάνω κάτω θα είχα κατέβει ένα σωρό φορές τζάμπα στην Αθήνα. Αυτός με έστειλε και πολύ  πρωινές ώρες να κανω πχ lh πριν ξεκινήσουμε, πήρα αγωγή και πρόλαβα στο τσαφ το ωαριο.. Και όχι μια φορά. Γιατί λόγω απόστασης και παρά πολύ κόσμου με το Σφακ δεν υπήρχε αυτή η δυνατότητα επικοινωνίας. Είμαι δυστυχώς πιο παλιά σχεδόν από όλες και τα ξέρω όλα αυτά που λες. 

Μπραβο. Καλή ξεκούραση. Δεν είσαι σε δουλειά που λόγω δίδυμη κυησης θα μπορούσες να λείψεις; πχ επαπειλουμενη;

Και πάλι όμως. Δεν αμφισβητώ τον γιατρό σου αλλά δε μπερδεύεσαι ώρες ώρες? Εννοώ στο ποιον να ακολουθήσεις. 

Εγώ δεν έκανα καλή απορρόφηση ορμονων κι ο Σφακ μου αύξησε τη δόση γιατί τα αποτελέσματα δεν ήταν τα αναμενόμενα για τις ημέρες που έπαιρνα τα χάπια.. Η ενδοκρινολογος που πηγαίνω Κ που δεν θα ξαναπάω για διάφορους λόγους επεμενε ότι δεν έπρεπε να αυξησω τη δόση. 

Άκουσα Σφακ κι ελπίζω να μου βγει σε καλό... 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Και πάλι όμως. Δεν αμφισβητώ τον γιατρό σου αλλά δε μπερδεύεσαι ώρες ώρες? Εννοώ στο ποιον να ακολουθήσεις. 

Εγώ δεν έκανα καλή απορρόφηση ορμονων κι ο Σφακ μου αύξησε τη δόση γιατί τα αποτελέσματα δεν ήταν τα αναμενόμενα για τις ημέρες που έπαιρνα τα χάπια.. Η ενδοκρινολογος που πηγαίνω Κ που δεν θα ξαναπάω για διάφορους λόγους επεμενε ότι δεν έπρεπε να αυξησω τη δόση. 

Άκουσα Σφακ κι ελπίζω να μου βγει σε καλό... 

Από άλλο πράγμα ξεκίνησε η συζήτηση,εγω ρώτησα κάτι συγκεκριμένο.. Άστο. Το ξεχειλωσαμε πολύ και κουράζουμε τα κορίτσια.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Papaki@ είπε:

Κι εγώ αυτό ελπίζω να είναι δυνατά τα σποράκια μου, είμαι 6w 5d

Πως είσαι κουκλίτσα σήμερα?? Ξεκουράσου όσο μπορείς κ εμπιστέψου τον γιατρό σου.Είναι σύνηθες το ροζ αιματάκι στο 1ο τριμηνο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...