Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Renula είπε:

Το έχω περιορίσει δεν το  εχω κόψει εντελως ρε γμτ.. δεν τα μπορω ανάλατα..
Λες βρε Κάντι μου να είναι απ'αυτό? Υπέθεσα πως ενα χαπάκι prezolon, δεν είναι μεγάλη δόση κορτιζόνης..

Ναι αλλα απο αυτο ειναι.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Renula είπε:

Έχω ένα "πρήξιμο-φούσκωμα" λες και είμαι ήδη 3 μηνών..
Είναι απο τα φάρμακα??
Επίσης παίρνω και 1 prezolon ημερησίως και δεν έχω κόψει το αλάτι...
Φυσιολογικά να είναι αυτά??

Απ.τα φαρμακα είναι!!! Εμένα.ο γιατρός μου  είπε σημερα να κόψω το αλάτι να προσέχω τη διατροφή μου και περισσότερη πρωτεΐνη και.λιγιτερο αμιλλο!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Τουτουνι είπε:

Ευχαριστώ πολύ παπάκι μου, θα γίνουμε διδυμομανουλες!!!!!!! 

Διδυμακια δεν έχεις κι εσύ?

Τι τέλεια , συγχαρητήρια !! Η παρέα μας δεν βγάζει απλά μανούλες , αλλά δίδυμομανούλες !!

@Papaki@ πως είσαι; Ηρέμησε τώρα και ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Τι τέλεια , συγχαρητήρια !! Η παρέα μας δεν βγάζει απλά μανούλες , αλλά δίδυμομανούλες !!

@Papaki@ πως είσαι; Ηρέμησε τώρα και ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά

Ευχαριστώ πολύ θάλασσα μου!!!!! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Απ.τα φαρμακα είναι!!! Εμένα.ο γιατρός μου  είπε σημερα να κόψω το αλάτι να προσέχω τη διατροφή μου και περισσότερη πρωτεΐνη και.λιγιτερο αμιλλο!!

Aυτα σου τα ειπε οχι μονο για το πρηξιμο αλλα και για να μην κανεις διαβητη κυησης

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Κοριτσιαααααααα!!!! Είδαμε δύο σάκους!!!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!! 

@Τουτουνι τέλεια!!! Πολλά συγχαρητήρια!!! Με το καλό τώρα να ακούσεις τον πιο υπέροχο ήχο !!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Aυτα σου τα ειπε οχι μονο για το πρηξιμο αλλα και για να μην κανεις διαβητη κυησης

Ναι!!! Μου είπε ότι πρέπει να προσέχω δίπλα!!!!!

Just now, Ladybag20 είπε:

@Τουτουνι τέλεια!!! Πολλά συγχαρητήρια!!! Με το καλό τώρα να ακούσεις τον πιο υπέροχο ήχο !!!

Αμήν Παναγία μου!!!! Περιμένω πως και πως!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

@thalasa καλύτερα είμαι Έχω κάτι κομματάκια καφέ ακόμα πλέον δεν είμαι σίγουρη ότι είναι από την κρέμα γιατί έκοψα το Σαλοσπιρ οπότε  μπορεί να είναι και αίμα παλιό πνιγμένο γιατί ώρες ώρες είναι αρκετό, εχτές είχα και την πρώτη μου αναγούλα! Κάνω υπομονή μέχρι την Πέμπτη βράδυ που θα κάνουμε υπέρηχο 

Καλημέρα σε όλες!

  • Μου αρέσει 3

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Renula είπε:

Έχω ένα "πρήξιμο-φούσκωμα" λες και είμαι ήδη 3 μηνών..
Είναι απο τα φάρμακα??
Επίσης παίρνω και 1 prezolon ημερησίως και δεν έχω κόψει το αλάτι...
Φυσιολογικά να είναι αυτά??

Ούτε εγώ το είχα κόψει το αλάτι και έπαιρνα 1 prezolon. Τώρα άμα νιώθεις ότι σε ενοχλεί προσπάθησε να τρως ακόμα πιο λίγο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

@thalasa καλύτερα είμαι Έχω κάτι κομματάκια καφέ ακόμα πλέον δεν είμαι σίγουρη ότι είναι από την κρέμα γιατί έκοψα το Σαλοσπιρ οπότε  μπορεί να είναι και αίμα παλιό πνιγμένο γιατί ώρες ώρες είναι αρκετό, εχτές είχα και την πρώτη μου αναγούλα! Κάνω υπομονή μέχρι την Πέμπτη βράδυ που θα κάνουμε υπέρηχο 

Καλημέρα σε όλες!

Παπακι μου, εσύ πόσο είσαι τώρα???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Ποποο με το καλό παπάκι μου!!! Όλα να πάνε υπέροχα !!!

Μακάρι τουτουνακι! Φαντάζομαι να παλεύουν εκεί μέσα! Έχω αρχίσει να έχω και αναγουλες! Εχτές το βράδυ πήγα τρέχοντας τουαλέτα αλλά δεν τα κατάφερα! 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Μακάρι τουτουνακι! Φαντάζομαι να παλεύουν εκεί μέσα! Έχω αρχίσει να έχω και αναγουλες! Εχτές το βράδυ πήγα τρέχοντας τουαλέτα αλλά δεν τα κατάφερα! 

Στη βδομάδα που είσαι λογικο είναι να έχεις αναγουλες!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!! Να μην ανησυχείς καθόλου!!

Εγώ είμαι στο βδομάδες πίσω από σένα, αλλά ακόμα αναγουλες και ζαλάδες κτλ δεν έχω!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...