Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Καντι είπε:

Εντελώς ομως!!! Χαχαχα εμενα ξεχύθηκε κ πάνω στην μήτρα και κι έδινε αβέρτα νούμερα!!!

Πραγματικά...

Just now, Thia1985 είπε:

Κλαιωωωω

Απλα

Όταν θα έρθει η σειρά σου θα κάνουμε εικόνα κ σε σένα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 32 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Κοριτσιααααααα 2430.40 πάμε την Πέμπτη για υπέρηχο!!!

Μπράβο ρε τουτουνι! καλέ σίγουρα έβαλαν 2? χαχαχαχα μη τους ξέφυγε κανένα ακόμα?? 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renula είπε:

Κοριτσια 178 η χωριακή...

ουφφφφφ

ειναι τριψήφια βεβαια, αλλα δεν ξερω αν ειναι χαμηλά για 10η μέρα.....

Ειναι παρα πολυ ωραια η χοριακη σου, μεσα επεσα στο νουμερο. Μπορει να ειναι ενα μπορει ομως κ δυο. Συγχαρητηρια και καλη εγκυμοσυνη!!!!

Αυτες οι τρελες χοριακες με τα τεραστια νουμερα συνηθως ειναι διδυμα. Σε ενα εμβρυο απο 55 κ πανω ειναι σουπερ

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

On 21 Ιουνίου 2020 at 3:00 ΜΜ, Mary H είπε:

Eξαψεις ειχα τρελες λογω οιστρογονων. Το χειμωνα ημουν στο σπιτι με κοντομανικο κ ανοιγα παραθυρα. ουτε στην κλιμακτηριο τετοιο πραγμα. Ομως απ το β τριμηνο σταματησαν

Βρηκατε λυση για το ενδομητριο? Για τα ωαρια δυστυχως μονο με αλλαγη δοτριας, άλλα λεφτα παλι δηλαδη

Καλημερα. Στην υστεροσκοπηση πιθανον να δει αν υπαρχουν αλλοι παραγοντες που λεπταινουν το ενδομητριο, πχ καποια φλεγμονη. Καλο ειναι να την κανεις για να ξερεις που βαδιζεις. Ισως ειναι ενας οχι καλος κυκλος κ γι αυτο το ενδομητριο πεφτει. Ρωτα εδω στα κοριτσια για το prp μηπως βοηθησει

Το ενδομήτριο έφτασε 7,9 με πολυ συντηρητικό αριθμό cyclacur. Ο Χριστ μου λέει οτι δεν τον ανησυχεί το ενδομητριο , ότι θα το φτιάξουμε εύκολα στην επόμενη ετ, και ίσως βοηθήσει και το prp. 

Όταν του λέω όμως ότι στην επόμενη ετ δεν θέλω να προχωρήσω αν δεν φτάσω ενδομητριο πάνω από 8 ή γύρω στο 9, μου τα μασάει λίγο... Λέει οτι   Με το ιστορικό μου λίγο δύσκολα θα δωςω τόσο παχύ ενδομητριο.  Τι να πω.. Και θα δοκιμάσω με τα ιδια εμβρυα πάλι , δεν εχω δυνατότητα να δωςω άλλα τόσα χρήματα τωρα..

Άσε Μαιρούλα μου, είμαι να σκάσω.  Έχω και τόσους μήνες τωρα αναμονη, κάνω μια θεραπεία για γαλακτοβακιλους αυτο το μήνα, με βλέπω να πηγαίνω τον Σεπτέμβριο για ετ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Το ενδομήτριο έφτασε 7,9 με πολυ συντηρητικό αριθμό cyclacur. Ο Χριστ μου λέει οτι δεν τον ανησυχεί το ενδομητριο , ότι θα το φτιάξουμε εύκολα στην επόμενη ετ, και ίσως βοηθήσει και το prp. 

Όταν του λέω όμως ότι στην επόμενη ετ δεν θέλω να προχωρήσω αν δεν φτάσω ενδομητριο πάνω από 8 ή γύρω στο 9, μου τα μασάει λίγο... Λέει οτι   Με το ιστορικό μου λίγο δύσκολα θα δωςω τόσο παχύ ενδομητριο.  Τι να πω.. Και θα δοκιμάσω με τα ιδια εμβρυα πάλι , δεν εχω δυνατότητα να δωςω άλλα τόσα χρήματα τωρα..

Άσε Μαιρούλα μου, είμαι να σκάσω.  Έχω και τόσους μήνες τωρα αναμονη, κάνω μια θεραπεία για γαλακτοβακιλους αυτο το μήνα, με βλέπω να πηγαίνω τον Σεπτέμβριο για ετ. 

Το 7,9 ειναι μια χαρα. Σ εμενα η συνεργατης του μου ειχε πει οτι πανω απο 7 ειμαστε οκ. Οποτε προχωρα ετσι, απο ενδομητριο εισαι ενταξει. Ας ελπισουμε οτι κ τα εμβρυα θα ειναι καλα. Ειχες μια η δυο βιοχημικες στο παρελθον?


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Το ενδομήτριο έφτασε 7,9 με πολυ συντηρητικό αριθμό cyclacur. Ο Χριστ μου λέει οτι δεν τον ανησυχεί το ενδομητριο , ότι θα το φτιάξουμε εύκολα στην επόμενη ετ, και ίσως βοηθήσει και το prp. 

Όταν του λέω όμως ότι στην επόμενη ετ δεν θέλω να προχωρήσω αν δεν φτάσω ενδομητριο πάνω από 8 ή γύρω στο 9, μου τα μασάει λίγο... Λέει οτι   Με το ιστορικό μου λίγο δύσκολα θα δωςω τόσο παχύ ενδομητριο.  Τι να πω.. Και θα δοκιμάσω με τα ιδια εμβρυα πάλι , δεν εχω δυνατότητα να δωςω άλλα τόσα χρήματα τωρα..

Άσε Μαιρούλα μου, είμαι να σκάσω.  Έχω και τόσους μήνες τωρα αναμονη, κάνω μια θεραπεία για γαλακτοβακιλους αυτο το μήνα, με βλέπω να πηγαίνω τον Σεπτέμβριο για ετ. 

Τι διαφορετικό κάνατε τώρα? Για πόσα σικλακιουρ μιλάς?Δεν έφτανες 7,9 σωστά? Είναι πολύ καλά. Ούτε να το σκεφτεσαι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τουτουνι είπε:

Κοριτσιααααααα 2430.40 πάμε την Πέμπτη για υπέρηχο!!!

Τέλεια κοριτσάρα μου!!Τα μπεμπάκια φώλιασαν για τα καλά!! Άντε τώρα να τα δείτε κ στον υπέρηχο:wub:

Μα τι ωραία που ξεκίνησε η βδομάδα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Το 7,9 ειναι μια χαρα. Σ εμενα η συνεργατης του μου ειχε πει οτι πανω απο 7 ειμαστε οκ. Οποτε προχωρα ετσι, απο ενδομητριο εισαι ενταξει. Ας ελπισουμε οτι κ τα εμβρυα θα ειναι καλα. Ειχες μια η δυο βιοχημικες στο παρελθον?

2 παλίνδρομες ειχα , πάνω από 7 ήταν σε καθε ετ το ενδομητριο ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

2 παλίνδρομες ειχα , πάνω από 7 ήταν σε καθε ετ το ενδομητριο ...

Το πιο πιθανον , κατι στα εμβρυα, αν ειχατε ψαξει ολα τ αλλα. Στις παλινδρομες, 70% ευθυνονται τα εμβρυα. Ευχομαι τα επομενα που θα βαλεις να ειναι καλα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...