Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Thia1985 είπε:

Κορίτσια μου μια ερωτηση

Οι αντιπηκτικες κάνουν πιο έντονες τις φλέβες στο στήθος? 

Πήγα να αλλάξω μπλουζάκι γιατί ίδρωσα και είμαι μπλε παντου

Γύρω από τις ρώγες, σε όλο το στήθος, μιλάμε για μπλε

Παθαίνω πανικό, φωνάζω τη μάνα μου της λέω μάνα, είχα εγώ τέτοιο πράγμα γιατί δε θυμάμαι 

Σα χάρτης είναι σε όλο μου το στήθος και κάτω από αυτό, λέτε να φταίνε οι αντιπηκτικες???? 

Το μονο σημάδι που ειχα ηταν οι φλέβες. Κι οσο πάει γινεται χάρτης.

  • Χαχα 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Κοριτσάκι, εσύ που έχεις τεράστια εμπειρία με  αντιπηκτικες, επηρεάζουν φλέβες? 

Ναι τις επηρεάζουν....τρέχει πιο γρήγορα το αίμα.Ειναι ο ως και σύμπτωμα της εγκυμοσύνης.Εξακολουθω να μην καταλαβαίνω γιατί περνάς αυτό το μαρτύριο.Κι ο Σφακ να ήξερε τι περνάς θα σου έλεγε κανε 9 μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Ναι τις επηρεάζουν....τρέχει πιο γρήγορα το αίμα.Ειναι ο ως και σύμπτωμα της εγκυμοσύνης.Εξακολουθω να μην καταλαβαίνω γιατί περνάς αυτό το μαρτύριο.Κι ο Σφακ να ήξερε τι περνάς θα σου έλεγε κανε 9 μέρα.

Κοντός ψαλμος

Αύριο θα πάω Κ θα ξερω


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ποσο μα ποσο συμφωνω!

Δεν μπορώ την μιζέρια. Βασικα δεν θα ήμουν με τον άνδρα μου αν δεν ταιριάζαμε σ αυτο!

 Και επειδη στην Αθηνα χαζόβαριέται πολλες φορές να μετακινηθούμε , εγω ειμαι συνεχεια με τις φίλες μου έξω καφέδες βόλτες κλπ. Εχω βεβαια μεγάλο κύκλο που παίζει ρόλο.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Καντι είπε:

Δεν μπορώ την μιζέρια. Βασικα δεν θα ήμουν με τον άνδρα μου αν δεν ταιριάζαμε σ αυτο!

 Και επειδη στην Αθηνα χαζόβαριέται πολλες φορές να μετακινηθούμε , εγω ειμαι συνεχεια με τις φίλες μου έξω καφέδες βόλτες κλπ. Εχω βεβαια μεγάλο κύκλο που παίζει ρόλο.

Εμεις ακομη κ τωρα, το ΣΚ καφεδες κ για ποτο. Θα λενε στην καφετερια οτι θα γεννησω μπροστα τους


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Εμεις ακομη κ τωρα, το ΣΚ καφεδες κ για ποτο. Θα λενε στην καφετερια οτι θα γεννησω μπροστα τους

Χαχαχα εχω ώρα που δεν εχω like να σου κανω!!! Πραγματικά θα σας ρίχνουν πόρτα!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Χαχαχα εχω ώρα που δεν εχω like να σου κανω!!! Πραγματικά θα σας ρίχνουν πόρτα!

Με κοιτανε λιγο με τρομο ολοι. Βλεπουν την κοιλουμπα κ να τους παει. Εν τω μεταξυ η κοιλια μου επειδη ειμαι αδυνατη ειναι σαν ψευτικη. Σαν να φοραω μαξιλαρι. Νιωθω σαν την Ασημινα στις αγριες μελισσες:lol:

  • Χαχα 5

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Με κοιτανε λιγο με τρομο ολοι. Βλεπουν την κοιλουμπα κ να τους παει. Εν τω μεταξυ η κοιλια μου επειδη ειμαι αδυνατη ειναι σαν ψευτικη. Σαν να φοραω μαξιλαρι. Νιωθω σαν την Ασημινα στις αγριες μελισσες:lol:

Χα χα , εδωσε τα ρέστα της χτες παίζει πολυ καλα οτι εχει γυαλίσει το μάτι της!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Χα χα , εδωσε τα ρέστα της χτες παίζει πολυ καλα οτι εχει γυαλίσει το μάτι της!

Καλα , το βλεπουμε καθε μερα. Εχει πολυ ενδιαφερον. Να δεις που στο τελος θα τρελαθει κ ο Νικηφορος θα τα φτιαξει με τη Δροσω. Αλλα κι αυτη τι φταιει η καημενη, αντρας της πηγε με την αδερφη της ,εχουν παιδι , αυτη ειναι ατεκνη κ γι αυτο γυαλισε το ματι της


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Εμεις ακομη κ τωρα, το ΣΚ καφεδες κ για ποτο. Θα λενε στην καφετερια οτι θα γεννησω μπροστα τους

Εμείς βγαίναμε κάθε ΣΚ αλλά τώρα τρέμει. Αφού μου λέει η μάνα μου έλα Κ λίγο σπίτι μας κι επειδή για την πόρτα της κεντρικής εισόδου ανεβαίνεις σκαλιά είναι φουλ αρνητικός!! 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Γι αυτό ρώτησα, επειδή κάνω, τις innohep. Εσένα ήταν σημάδι. 

Στη δευτερη ετ που εκανα ινοχεπ δεν ειχα φλεβες. τωρα που δεν εκανα εχω

Just now, Thia1985 είπε:

Εμείς βγαίναμε κάθε ΣΚ αλλά τώρα τρέμει. Αφού μου λέει η μάνα μου έλα Κ λίγο σπίτι μας κι επειδή για την πόρτα της κεντρικής εισόδου ανεβαίνεις σκαλιά είναι φουλ αρνητικός!! 

Ε, τωρα καλα κανει. Μολις το σιγουρεψετε θα βγαινετε

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Στη δευτερη ετ που εκανα ινοχεπ δεν ειχα φλεβες. τωρα που δεν εκανα εχω

Ε, τωρα καλα κανει. Μολις το σιγουρεψετε θα βγαινετε

Με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι.... Άμα είμαι θα μου βγάλει την πίστη, μη αυτό, μη το ένα, μη το άλλο. Τώρα είχαμε μη σκύβεις, να σου φέρω νερό, να σου τρίψω τα πόδια, να σε κάνω μπάνιο, πρόσεχε μην κανεις απότομες κινήσεις Κ τρανταγματα.. 

Του λέω στο λέω από τώρα, αν είμαι, μη μου αρχίσεις τις λ.... Ες γιατί θα σε χαστουκίσω Κ δε θα μπορείς να πεις Κ τπτ!!! 

 

Α και το κορυφαίο στην τουαλέτα....μου έφτιαχνε κάθε μέρα smoothies με φυτικές ίνες να μη σφίγγομαι πολύ στην τουαλέτα, ειδικά τις πρώτες ημέρες μην πέσουν τα μωρά! 

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι.... Άμα είμαι θα μου βγάλει την πίστη, μη αυτό, μη το ένα, μη το άλλο. Τώρα είχαμε μη σκύβεις, να σου φέρω νερό, να σου τρίψω τα πόδια, να σε κάνω μπάνιο, πρόσεχε μην κανεις απότομες κινήσεις Κ τρανταγματα.. 

Του λέω στο λέω από τώρα, αν είμαι, μη μου αρχίσεις τις λ.... Ες γιατί θα σε χαστουκίσω Κ δε θα μπορείς να πεις Κ τπτ!!! 

 

Χαχα... Στην αρχή θα είναι έτσι... Μετά και συνηθίζουν και βαριούνται κιόλας. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...