Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Thia1985 είπε:

Πάντως την άλλη φορά θα μαι προετοιμασμένη, θα έχω τεστακι. Μου λέει ο άντρας μου τώρα ο οποίος ήταν κατά των τεστ, το τονίζω, την επόμενη φορά θα παρουμε αρκετά, να κατουράς από την πέμπτη ημέρα Κ χοριακη την δέκατη!!! Κλαιωωωωωω

Χαχαχααχαχχα!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Thia1985 είπε:

Πάντως την άλλη φορά θα μαι προετοιμασμένη, θα έχω τεστακι. Μου λέει ο άντρας μου τώρα ο οποίος ήταν κατά των τεστ, το τονίζω, την επόμενη φορά θα παρουμε αρκετά, να κατουράς από την πέμπτη ημέρα Κ χοριακη την δέκατη!!! Κλαιωωωωωω

Κούκλα να κάνεις μια ωραία κουβέντα με τον γιατρό κ πάμε δυναμικά για τα παγωτίνια μας τα ωραία!!

Τώρα αγκαλίτσες με αντρούλη, βολτίτσες κ χαλάρωση...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Αρνητικο

Μάλλον δε δημοσιεύτηκε η απάντηση μου

 

Από το πρωί έμπαινα συνεχώς για να δω τα νέα σου. Μου άρεσε πολύ η στάση σου,  είσαι πολλή δυνατή . Μπράβο και στον άντρα σου για την στήριξη.  Πάμε παρακάτω,  ήδη έχεις πάει,  αρχίζεις και το σχεδιάζεις.  Θα στο ξαναπώ Μάνα θα γίνεις σίγουρα!!! Όλες εδώ μέσα θα τα καταφέρουμε.  Μια μεγάλη αγκαλιά και από μένα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Αρνητικο

Μάλλον δε δημοσιεύτηκε η απάντηση μου

 

Κοριτσι μου,λυπαμαι πολύ.Ξερω ακριβως πώς νιώθεις.Πάρε το χρόνο σου να ξεχαστεις για λίγο, να ηρεμήσεις,να περασεις όμορφα,καλοκαιρακι έχουμε κι απο Σεπτέμβρη και πάλι δυναμικά.Θεμα χρόνου είναι,να το θυμάσαι.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Πάντως την άλλη φορά θα μαι προετοιμασμένη, θα έχω τεστακι. Μου λέει ο άντρας μου τώρα ο οποίος ήταν κατά των τεστ, το τονίζω, την επόμενη φορά θα παρουμε αρκετά, να κατουράς από την πέμπτη ημέρα Κ χοριακη την δέκατη!!! Κλαιωωωωωω

Χαχαχα μπραβο σας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Χαχαχααχαχχα!

Σοβαρολογούσε Μαίρη μου!!! 

Just now, Joka είπε:

Κοριτσι μου,λυπαμαι πολύ.Ξερω ακριβως πώς νιώθεις.Πάρε το χρόνο σου να ξεχαστεις για λίγο, να ηρεμήσεις,να περασεις όμορφα,καλοκαιρακι έχουμε κι απο Σεπτέμβρη και πάλι δυναμικά.Θεμα χρόνου είναι,να το θυμάσαι.

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου

Ο άντρας μου θέλει να προσπαθήσουμε άμεσα, φοβάται Κ τα πολλά σκαλισματα κάτω αλλά του πα ότι πει ο γιατρός τώρα. 

Just now, Ladybag20 είπε:

Από το πρωί έμπαινα συνεχώς για να δω τα νέα σου. Μου άρεσε πολύ η στάση σου,  είσαι πολλή δυνατή . Μπράβο και στον άντρα σου για την στήριξη.  Πάμε παρακάτω,  ήδη έχεις πάει,  αρχίζεις και το σχεδιάζεις.  Θα στο ξαναπώ Μάνα θα γίνεις σίγουρα!!! Όλες εδώ μέσα θα τα καταφέρουμε.  Μια μεγάλη αγκαλιά και από μένα.

Κορίτσι δε λέει να το βάλω κατω,υπαρχουν ακόμη δυο πολύτιμα πσγωτακια στην κατάψυξη! 

Κι αν ένα από αυτά η και τα δύο είναι τα μωρά μου??

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Σοβαρολογούσε Μαίρη μου!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου

Ο άντρας μου θέλει να προσπαθήσουμε άμεσα, φοβάται Κ τα πολλά σκαλισματα κάτω αλλά του πα ότι πει ο γιατρός τώρα. 

Κορίτσι δε λέει να το βάλω κατω,υπαρχουν ακόμη δυο πολύτιμα πσγωτακια στην κατάψυξη! 

Κι αν ένα από αυτά η και τα δύο είναι τα μωρά μου??

Έτσι μπράβο!!! Πίστη στα εμβρυακια σου και όλα θα έρθουν. Δεν το βάζουμε κάτω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Πάντως την άλλη φορά θα μαι προετοιμασμένη, θα έχω τεστακι. Μου λέει ο άντρας μου τώρα ο οποίος ήταν κατά των τεστ, το τονίζω, την επόμενη φορά θα παρουμε αρκετά, να κατουράς από την πέμπτη ημέρα Κ χοριακη την δέκατη!!! Κλαιωωωωωω

Μου στέλνει τώρα.... Μετά από μια σύντομη έρευνα στο ίντερνετ, τα καλύτερα είναι τα clear blue, αυτά να πάρουμε!!! 

Μόλις με πήρε η μαία του γιατρού, μου έδωσε οδηγίες, ποια φάρμακα να κόψω, ποια να συνεχίσω Κ μου πε θα με καλέσει ο γιατρός, το συντομότερο δυνατό! 

Just now, Ladybag20 είπε:

Έτσι μπράβο!!! Πίστη στα εμβρυακια σου και όλα θα έρθουν. Δεν το βάζουμε κάτω 

Αύριο κανόνισα να πάω να δω βαφτιστήρι Κ την αδερφή του, 3.5 ετών η μικρη, πολύ μπούτι! Να μυρίσω Κ να αγκαλιάσω μωράκι θέλω, να ρουφήξω τη χαρά του Κ να πάρω δύναμη. Αν κ με ψιλοεχει χεσμενη, με τον αδελφό μου εχει έρωτα! 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Αρνητικο

Μάλλον δε δημοσιεύτηκε η απάντηση μου

 

Σε κατάλαβαινω απόλυτα. Και όταν ένα αρνητικό  από δανεικά προστίθεται σε πολλά αρνητικά από δικά μας ωαρια είναι ακόμη πιο βαρύ.. Βέβαια μπορεί πολύ απλά να είναι το ποσοστό επιτυχίας - αποτυχίας. Καλή δύναμη για την συνέχεια. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Σε κατάλαβαινω απόλυτα. Και όταν ένα αρνητικό  από δανεικά προστίθεται σε πολλά αρνητικά από δικά μας ωαρια είναι ακόμη πιο βαρύ.. Βέβαια μπορεί πολύ απλά να είναι το ποσοστό επιτυχίας - αποτυχίας. Καλή δύναμη για την συνέχεια. 

Σε ευχαριστώ 

Αυτό πιστεύω κι εγω

Πάντως να ξέρεις, προχώρησε πολύ προσεχτικά ο Σφακιανουδης 

Μου έκανε συνέχεια εξετασεις

Αναλόγως των αποτελεσμάτων, προσέθετε η αφαιρούσε φαρμακα

Εδώ μάλλον ήμουν ατυχη

Γιατί ήταν όλες τέλειες 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thia1985 είπε:

Μου στέλνει τώρα.... Μετά από μια σύντομη έρευνα στο ίντερνετ, τα καλύτερα είναι τα clear blue, αυτά να πάρουμε!!! 

Μόλις με πήρε η μαία του γιατρού, μου έδωσε οδηγίες, ποια φάρμακα να κόψω, ποια να συνεχίσω Κ μου πε θα με καλέσει ο γιατρός, το συντομότερο δυνατό! 

Αύριο κανόνισα να πάω να δω βαφτιστήρι Κ την αδερφή του, 3.5 ετών η μικρη, πολύ μπούτι! Να μυρίσω Κ να αγκαλιάσω μωράκι θέλω, να ρουφήξω τη χαρά του Κ να πάρω δύναμη. Αν κ με ψιλοεχει χεσμενη, με τον αδελφό μου εχει έρωτα! 

Nαι τα κλιαρμπλου ειναι τα καλυτερα


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Σε ευχαριστώ 

Αυτό πιστεύω κι εγω

Πάντως να ξέρεις, προχώρησε πολύ προσεχτικά ο Σφακιανουδης 

Μου έκανε συνέχεια εξετασεις

Αναλόγως των αποτελεσμάτων, προσέθετε η αφαιρούσε φαρμακα

Εδώ μάλλον ήμουν ατυχη

Γιατί ήταν όλες τέλειες 

Κοιτα σε αυτές τις περιπτώσεις το πιο πιθανό είναι αυτό που λέει  και η Μαίρη. Απλά να έτυχε. Βέβαια αυτό δε σημαίνει ότι ίσως δε χρειαστεί να δεις κάποια πραγματα για να είσαι πιο σίγουρη. Όπως πχ το παράθυρο εμφύτευσης με το ερα τεστ. Ο Σφακιανουδης είναι πολύ έμπειρος. Αν βρει το χρόνο και ασχοληθεί προσωπικά δεν έχεις να φοβηθείς τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Σε κατάλαβαινω απόλυτα. Και όταν ένα αρνητικό  από δανεικά προστίθεται σε πολλά αρνητικά από δικά μας ωαρια είναι ακόμη πιο βαρύ.. Βέβαια μπορεί πολύ απλά να είναι το ποσοστό επιτυχίας - αποτυχίας. Καλή δύναμη για την συνέχεια. 

Η αποτυχια στα δανεικα ποναει πιο πολυ γιατι μας εχουν φουσκωσει τα μυαλα με τρελα ποσοστα επιτυχιας. Επισης μας εχουν ριξει ηδη την ψυχολογια με τα δικα μας ωαρια κ ποσο τζουφια ειναι ....

  • Μου αρέσει 4

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Η αποτυχια στα δανεικα ποναει πιο πολυ γιατι μας εχουν φουσκωσει τα μυαλα με τρελα ποσοστα επιτυχιας. Επισης μας εχουν ριξει ηδη την ψυχολογια με τα δικα μας ωαρια κ ποσο τζουφια ειναι ....

Ενα θα σου πω λιγο  με μια δόση μαύρου χιούμορ (μη με παρεξήγησετε) τόσες  πολλές ελπίδες έχω εναποθεσει πλέον στα δανεικά που μια αποτυχια στα δανεικά την ισοδυναμω  ψυχολογικά αν όχι και με τις επτά  δικές μου(της σπερματέγχυσης την κρύβω) τουλάχιστον με 4-5 από τις δικές μου.. Είναι τόσες πολλές οι αποτυχιες μου που μπορώ να τις αντιστοιχίσω με ο, τι θέλετε.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ενα θα σου πω λιγο  με μια δόση μαύρου χιούμορ (μη με παρεξήγησετε) τόσες  πολλές ελπίδες έχω εναποθεσει πλέον στα δανεικά που μια αποτυχια στα δανεικά την ισοδυναμω  ψυχολογικά αν όχι και με τις επτά  δικές μου(της σπερματέγχυσης την κρύβω) τουλάχιστον με 4-5 από τις δικές μου.. Είναι τόσες πολλές οι αποτυχιες μου που μπορώ να τις αντιστοιχίσω με ο, τι θέλετε.. 

Και θα συμφωνησω . Θα σε καταλαβω απολυτα. Σε μενα αυτες οι αποτυχιες με δανεικα με ειχαν καταρρακωσει

  • Λυπημένη/-ος 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...