Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, island1 είπε:

ε ναι ρε φιλε !!!!!!!!!!!!Ήρθε η ωρα σουυυυυυυυυυυυ γιουπι ιιιιιι Ελισω μου εγω εκανα 9 μερα παντα χοριακη . Δεν ξερω ποτε σου ειπαν. Ο Σφακ βαζει αργα..8 μερα αυτη η 

πες τα...της ειχα γραψει καποτε σε μηνυμα στη μεγαλη μαυρίλα της ότι στο πίσω μερος εφ οσων υπαρχουν η δωρεα μωρο θα ερθει. Τοτε κοιτούσαμε τις ψυχικές αντοχές για το δικό της...κι ερχομαι τωρα να σε ρωτήσω @Ελισώ οταν ειδες τη γραμμη,σε ολο εκεινο το συναισθημα που ξαφνικα βγαινει πανω ο,τι περασες ως τωρα,σταθηκε το μυαλο σου κι η χαρα σου καθολου στη δωρεα; Που να δεις οταν θα φουσκωνεις,θα το ή τα νιωσεις να κινουνται...στη γεννα και φυσικα στο μεγλαο βημα το μετα τη γεννα!!!! Με το καλο τα φθινοπωρινα μωρακια σου

Ειλικρινά δεν επισκιάζει τίποτα την χαρά μου . Κορίτσια, μην διστάσετε, το μωράκι είναι δικό μας και είναι ευλογία να το ζήσουμε όλο αυτό.

Just now, anoulious είπε:

Mπραβοοοοο!!! Συγχαρητήρια. Καλή συνέχεια. 

Πρώτο θετικο τεστ εγκυμοσύνης που βλέπεις ποτέ; 

Σε ευχαριστώ πολύ, ναί ήταν το πρώτο μου θετικό μετά απο 2 χειρουργεία ινομυωμάτων,, μετά απο υπερπλασία ενδομητρίου με ατυπία σύνθετη,  4 διεγέρσεις, 5 τροποποιημένους, 1 φυσικό, 4 εμβρυομεταφορές με δικά μου και αυτή η 5η αλλά πρώτη με δωρεά. Και στα δικά σου!!

 

Just now, Roda είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Με το καλό όλα να πάνε!!!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Σου εύχομαι ότι καλύτερο!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, MaryH είπε:

Ναι Καλε!!! Ξέρεις τι πεισματάρα είναι η μπουμπου; Ότι πει γίνεται!

Ετσι ήταν εμενα η γραμμουλα στο τεστακι μου που ήταν κλιαρμπλου. Το είχα κάνει όγδοη μερα. Τελικά ήταν διδυμα. 

Τα ζωηρα σου λοιπόν μπορεί να είναι δυο! Τι τεστ έκανες;

Το κακο είναι ότι τα ζωηρα είναι κ ζωηρα μετά, Χαχα!!Η μικρή μου είναι ταρζανιτσα!!!!!!

Χαχαχα

Αυτό της είπα κι εγώ Μαίρη!!!! 

Κι εγώ πιστεύω από τα δύο που χα, έπιασε η ζωηρουλα!!! 

 

Καλά κουράγια!!! 

1 hour ago, Blondie 2020 είπε:

Εγω ολο χουφτωνομαι αλλα τιποτα ακομα! Ελαφριες ναυτιες ξεκινησαν χτες κ ολα τα φαγητα μου ξυνιζουν!

Κοπελιά συγχαρητήρια και σε εσένα!! 

Έλειψα καιρό από το φόρουμ, είχα τα δικά μου Κ τώρα βλέπω τα ευχάριστα 

  • Χαχα 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Καλημέρα!!! 

Πείτε μου γιατί θα τρελαθώ...

Είμαι 8η ημέρα σήμερα, έκανα τεστ, το ανέβασα στο προφίλ μου... 

Μπράβοοοοο !!!!!! Είσαι έγκυος ,μια ήρεμη εγκυμοσύνη εύχομαι!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 said:

Χαχαχα

Αυτό της είπα κι εγώ Μαίρη!!!! 

Κι εγώ πιστεύω από τα δύο που χα, έπιασε η ζωηρουλα!!! 

 

Καλά κουράγια!!! 

Κοπελιά συγχαρητήρια και σε εσένα!! 

Έλειψα καιρό από το φόρουμ, είχα τα δικά μου Κ τώρα βλέπω τα ευχάριστα 

Ευχαριστω πολυ!! Εσυ τι κανεις; εχουμε καιρο να ακουσουμε νεα σου! Φουσκωνει η κοιλιτσα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , island1 είπε:

ε ναι ρε φιλε !!!!!!!!!!!!Ήρθε η ωρα σουυυυυυυυυυυυ γιουπι ιιιιιι Ελισω μου εγω εκανα 9 μερα παντα χοριακη . Δεν ξερω ποτε σου ειπαν. Ο Σφακ βαζει αργα..8 μερα αυτη η γραμμουλα ,αυτη η υπεροχη γραμμουλα μιυ κανει για μεγαλούτσικη χοριακη..........Συγχαρητηρια κοριτσι μου! Το πρώτο βημα επετεύχθη...καλούς διπλασιασμους...κ μη μας σκας πήγαινε πιο νωρις και κανε καμια παραπανω δεν πειραζει.

πες τα...της ειχα γραψει καποτε σε μηνυμα στη μεγαλη μαυρίλα της ότι στο πίσω μερος εφ οσων υπαρχουν η δωρεα μωρο θα ερθει. Τοτε κοιτούσαμε τις ψυχικές αντοχές για το δικό της...κι ερχομαι τωρα να σε ρωτήσω @Ελισώ οταν ειδες τη γραμμη,σε ολο εκεινο το συναισθημα που ξαφνικα βγαινει πανω ο,τι περασες ως τωρα,σταθηκε το μυαλο σου κι η χαρα σου καθολου στη δωρεα; Που να δεις οταν θα φουσκωνεις,θα το ή τα νιωσεις να κινουνται...στη γεννα και φυσικα στο μεγλαο βημα το μετα τη γεννα!!!! Με το καλο τα φθινοπωρινα μωρακια σου

Καλά τα έλεγες νησάκι! Εισαι κ καλό μέντιουμ χεχε!Θελουμε κ πρόβλεψη για το φυλο. 

Φιλησε μου το κοριτσάκι σου:wub:

Just now, Thia1985 είπε:

Χαχαχα

Αυτό της είπα κι εγώ Μαίρη!!!! 

Κι εγώ πιστεύω από τα δύο που χα, έπιασε η ζωηρουλα!!! 

 

Καλά κουράγια!!! 

Κοπελιά συγχαρητήρια και σε εσένα!! 

Έλειψα καιρό από το φόρουμ, είχα τα δικά μου Κ τώρα βλέπω τα ευχάριστα 

Χαχα!! Περαστικα μας με τις ζωηρουλες μας!

πρίν από 31 λεπτά , anoulious είπε:

Mπραβοοοοο!!! Συγχαρητήρια. Καλή συνέχεια. 

Πρώτο θετικο τεστ εγκυμοσύνης που βλέπεις ποτέ; 

Ετοιμάσου κι συ. Έρχεται.....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Ευχαριστω πολυ!! Εσυ τι κανεις; εχουμε καιρο να ακουσουμε νεα σου! Φουσκωνει η κοιλιτσα;

Ναι μια χαρά δόξα το Θεο

Καλά να μαστε 15.03 μπαίνω στο μήνα μου

Η μικρή μου προς το παρόν ισχιακη, μάλλον με καισαρική θα γεννήσω, έχουμε καιρό ακόμη 

Αλλά είναι πεισματάρα, στο Doppler δε μας έδειξε φάτσα, την είχε χωμένη στα πόδια!! 

Just now, MaryH είπε:

 

Χαχα!! Περαστικα μας με τις ζωηρουλες μας!

Καλα τη δική σου θα τη θυμάμαι κάθε χρόνο! 

Η μέρα που πήρα τη Χοριακη!!!! 

Η Μις μπούτι ήταν γουρλού 

  • Μου αρέσει 3

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Καλά τα έλεγες νησάκι! Εισαι κ καλό μέντιουμ χεχε!Θελουμε κ πρόβλεψη για το φυλο. 

Φιλησε μου το κοριτσάκι σου:wub:

Χαχα!! Περαστικα μας με τις ζωηρουλες μας!

Ετοιμάσου κι συ. Έρχεται.....

νομιζω θα εχει δυο ...ένα κι ενα

@anoulious ΕΣΕΝΑ σε περιμενει ολο το φόρουμ...κι ολα τα κοριτσια φυσικά 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

νομιζω θα εχει δυο ...ένα κι ενα

@anoulious ΕΣΕΝΑ σε περιμενει ολο το φόρουμ...κι ολα τα κοριτσια φυσικά 

Αστα εμένα όμως 10η εμβρυομεταφορα και χρόνια από 28, πλέον 45 μισό....Ειμαι μακράν η πιο....ποια λέξη να χρησιμοποιήσω δε ξέρω.... Χαίρομαι απίστευτα απίστευτα  για τα κορίτσια...Ευχαριστω για τα καλά σας λόγια. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Αστα εμένα όμως 10η εμβρυομεταφορα και χρόνια από 28, πλέον 45 μισό....Ειμαι μακράν η πιο....ποια λέξη να χρησιμοποιήσω δε ξέρω.... Χαίρομαι απίστευτα απίστευτα  για τα κορίτσια...Ευχαριστω για τα καλά σας λόγια. 

η πιο ατυχη αλλά αξισου αξια.......κι επειδή ακριβως ροδα είναι νομιζω ησουν πολυ καίρο κατω..ωρα να ερθεις πανω. Επισης πας μς αλλά δεδομενα...μηδενησες το κίντερ σε ότι αφορά τις εμβριομεταφορες...τουλαχιστον επιστημονικό διότι ψυχικά σέρνεις μαι θα σέρνεις το βαρος κι όταν γεννησεις. Μια χαρα θα πας κι εσυ...τελειωνει ολο αυτον...συντομα

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thia1985 said:

Ναι μια χαρά δόξα το Θεο

Καλά να μαστε 15.03 μπαίνω στο μήνα μου

Η μικρή μου προς το παρόν ισχιακη, μάλλον με καισαρική θα γεννήσω, έχουμε καιρό ακόμη 

Αλλά είναι πεισματάρα, στο Doppler δε μας έδειξε φάτσα, την είχε χωμένη στα πόδια!! 

Καλα τη δική σου θα τη θυμάμαι κάθε χρόνο! 

Η μέρα που πήρα τη Χοριακη!!!! 

Η Μις μπούτι ήταν γουρλού 

Ποτε εφτασε ο καιρος!! Η μικρη πεισματαρα απο τωρα χα χα χα!! Με το καλο να μπεις στο.μηνα σου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Thia1985 είπε:

Ναι μια χαρά δόξα το Θεο

Καλά να μαστε 15.03 μπαίνω στο μήνα μου

Η μικρή μου προς το παρόν ισχιακη, μάλλον με καισαρική θα γεννήσω, έχουμε καιρό ακόμη 

Αλλά είναι πεισματάρα, στο Doppler δε μας έδειξε φάτσα, την είχε χωμένη στα πόδια!! 

Καλα τη δική σου θα τη θυμάμαι κάθε χρόνο! 

Η μέρα που πήρα τη Χοριακη!!!! 

Η Μις μπούτι ήταν γουρλού 

Ναι η γουρλου μου!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Αστα εμένα όμως 10η εμβρυομεταφορα και χρόνια από 28, πλέον 45 μισό....Ειμαι μακράν η πιο....ποια λέξη να χρησιμοποιήσω δε ξέρω.... Χαίρομαι απίστευτα απίστευτα  για τα κορίτσια...Ευχαριστω για τα καλά σας λόγια. 

Εσυ ξεκινάς απ το μηδέν τώρα. Με άλλους όρους κ άλλες πιθανότητες.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Εσυ ξεκινάς απ το μηδέν τώρα. Με άλλους όρους κ άλλες πιθανότητες.

Αχ  να ήτανε έτσι το μηδέν... Κοριτσάκι ήμουν και γέρασα...Δε βγαίνουν και τα χρόνια μέχρι τα 50 για restart.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Blondie 2020 είπε:

Ποτε εφτασε ο καιρος!! Η μικρη πεισματαρα απο τωρα χα χα χα!! Με το καλο να μπεις στο.μηνα σου!

Ευχαριστώ πολύ!! 

Η μικρή είναι πεισματάρα από την αρχη

Χαχαχαχα

Και στην αυχενικη πωπο μας εδειχνε!!! :oops:

Αστα

Αφού την κούνησε τώρα ο άνθρωπος που μου έκανε την εξέταση μπας Κ κουνηθεί κ πάλι τα ίδια!! Άσε τι έχω να τραβήξω. Γερο να ναι Παναγιά μου!!! 

Που να δεις τον άντρα μου όταν του το λέω πέφτει στα πατωματα

Δεν ξέρω αν πρέπει να κλάψω ή να γελάσω!!! 

Μιλάμε για σοβαροτητα

Παρεμπιπτόντως προς το παρόν με τον κ@λο της βγαίνει εκτός κι αν αλλάξει σταση

Just now, anoulious είπε:

Αχ  να ήτανε έτσι το μηδέν... Κοριτσάκι ήμουν και γέρασα...Δε βγαίνουν και τα χρόνια μέχρι τα 50 για restart.. 

ΑΕΙ Μαρη από εκει

Είπαμε, αισιοδοξια

Όλα καλά θα πανε

 

  • Χαχα 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...