Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Dream_on said:

Πρώτος υπέρηχος σήμερα, είδαμε ένα πιτσικουλινι! Όλα καλά λέει ο γιατρός! Μάλλον σε δύο εβδομάδες ο επόμενος υπέρηχος. Παιδιά είμαι έγκυος... Απίστευτο! Και το πιο απίστευτο είναι ότι όλα είναι καλά.. 

Αχχχχ!! Συγκινηση φουλ φανταζομαι ε;; τωρα αρχιζει κ γινεται η πραγματικοτητα σου!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

3 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλά είναι τρομερό αυτό που λες. Να μην μπορείς να χαρεις. Εγώ που τις έχω πολύ δύσκολες τις θετικές χοριακες (απλά πολύ δύσκολες εδώ γελάμε..) αν  έβλεπα θετική χοριακή μετά από τόσα χρόνια  και μετά παλλινδρομουσε  νομίζω δε θα την έβγαζα καθαρή.. Αλλά ας μη σκέφτομαι το χειρότερο σενάριο. Θέλω να πιστεύω ότι ο Θεός έχει το σχέδιο του για όλες μας. Αυτό που με κάνει να χάνω τον ύπνο μου είναι ρε γαμ... αυτό το εφ ορου ζωής με τις μεταγγίσεις.. Δεν μπορώ ακόμη να το δεχτώ με τίποτα.. Ο άντρας μου λέει είναι νωρίς ακόμη.. Τι να πω. Είσαι αξιέπαινη. 

αυτό ΑΚΡΙΒΩΣ....ναι εισαι απιστευτα ταλαίπωρη Μένη...δυστυχως δεν εισαι ουτε η πρώτη( κι ακόμα πιο δυστυχως) ουτε η τελευταια. Αυτό ο ως δε σημαινει ότι δεν θα πετύχει..και στην τελική ρε φιλεναδα εσυ εχει; δικαιωμα να γονατιζεις με όσα πέρασες κι εμεις υποχρέωση να σου θυμίζουμε ότι και τα δικα μας ορθια γόνατα πια ματωμένα είναι....εκει που εισαι είμαστε πολλες αλλά εδω που θα ερθεις ακόμα περισσοτερες..we waiting for you baby! End of story...

Just now, Ελισώ είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκα και έκανα χοριακή, σήμερα 9η ημέρα... 88,70

Είναι καλή ή μόνο σε μένα φαίνεται χαμηλή;

ναι μονο.....τη θελουμε πάνω από 50. Κάπου εκει ξεκινησε κι η δικη μου γύρω στο 90. Επισης σε ενδιαφερει ο διπλασιασμός...μια χαρα ειναι...ένα μπεμπακι βέβαια πιστευω( αν κ εχω φιλη που ξεκινησε δίδυμα 9 μερα με 66...)

 

@Dream_on συγχαρητήρια κοριτσι μου με τον κάλο κι η καρδουλα

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Θέλει οπωσδήποτε άτομο μετά κ βοήθεια. Όμως με τον κορωνοιο φοβαμαι για το μωρό κ δεν πηρα. Εδώ κ λίγους μήνες μόνη μου τα κανω όλα . Έχω βέβαια κ τον σύζυγο που βοηθάει όταν κ όσο μπορεί. 

 

Σημαντική κ πολύτιμη κ η βοήθεια του άντρα. 

Κι ο δικός μου θέλει να είναι ενεργός 

 

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκα και έκανα χοριακή, σήμερα 9η ημέρα... 88,70

Είναι καλή ή μόνο σε μένα φαίνεται χαμηλή;

Συγχαρητήρια. Η χοριακη σου είναι μια χαρά με το καλό ο διπλασιασμός!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Ελισώ είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκα και έκανα χοριακή, σήμερα 9η ημέρα... 88,70

Είναι καλή ή μόνο σε μένα φαίνεται χαμηλή;

Σούπερ!!!!!!! Μελλοντική μανουλίτσα!!!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dream_on είπε:

Πρώτος υπέρηχος σήμερα, είδαμε ένα πιτσικουλινι! Όλα καλά λέει ο γιατρός! Μάλλον σε δύο εβδομάδες ο επόμενος υπέρηχος. Παιδιά είμαι έγκυος... Απίστευτο! Και το πιο απίστευτο είναι ότι όλα είναι καλά.. 

Αχ, περίμενα πως και πως σήμερα τα νέα σου από τον υπέρηχο . Σούπερ !! Τέλεια κορίτσι , ναι είσαι έγκυος!! Παρά πολύ με έχεις συγκινήσει 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Dream_on είπε:

Πρώτος υπέρηχος σήμερα, είδαμε ένα πιτσικουλινι! Όλα καλά λέει ο γιατρός! Μάλλον σε δύο εβδομάδες ο επόμενος υπέρηχος. Παιδιά είμαι έγκυος... Απίστευτο! Και το πιο απίστευτο είναι ότι όλα είναι καλά.. 

Μπραβο κοπέλα μου!!!!!  Πολύ χαίρομαι για σενα! Ξερω τι έχεις περάσει κ σου αξίζει κάθε ευτυχία!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ελισώ είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκα και έκανα χοριακή, σήμερα 9η ημέρα... 88,70

Είναι καλή ή μόνο σε μένα φαίνεται χαμηλή;

Συγχαρητήρια Ελισώ!!!  Τέλεια είναι η χοριακή σου!!!


m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Σούπερ!!!!!!! Μελλοντική μανουλίτσα!!!!!!

 

Just now, Nanouka40 είπε:

Super είναι :)

Σας ευχαριστώ!!

@Dream_on κορίτσι μου τί όμορφα νέα είναι αυτά!!! Να είσαι καλά κι εσύ και το μπεμπάκι και να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη!!

Just now, SONIA79 είπε:

Συγχαρητήρια Ελισώ!!!  Τέλεια είναι η χοριακή σου!!!

Ευχαριστώ Σόνια μου. Τώρα περιμένω νέα απο τον γιατρό μου, ίσως και κατσάδα που πήγα σήμερα για χοριακή :))

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Dream_on είπε:

Πρώτος υπέρηχος σήμερα, είδαμε ένα πιτσικουλινι! Όλα καλά λέει ο γιατρός! Μάλλον σε δύο εβδομάδες ο επόμενος υπέρηχος. Παιδιά είμαι έγκυος... Απίστευτο! Και το πιο απίστευτο είναι ότι όλα είναι καλά.. 

Μπράβο κορίτσι μου:wub: Είσαι έγκυος πίστεψέ το!!!  Με το καλό ο επόμενος υπέρηχος:wub: Καλή εγκυμοσύνη @Dream_on!!! 

  • Ευχαριστώ 1

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

 

Σας ευχαριστώ!!

@Dream_on κορίτσι μου τί όμορφα νέα είναι αυτά!!! Να είσαι καλά κι εσύ και το μπεμπάκι και να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη!!

Ευχαριστώ Σόνια μου. Τώρα περιμένω νέα απο τον γιατρό μου, ίσως και κατσάδα που πήγα σήμερα για χοριακή :))

Μη μασάς. Σκύλος που γαυγίζει ο γιατρός μας.. Θα χαρεί πολύ. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Μη μασάς. Σκύλος που γαυγίζει ο γιατρός μας.. Θα χαρεί πολύ. 

Είναι πολύ γλυκός μωρέ...

Χάρηκε πολύ, κάναμε και πλακίτσα.

Μου ζήτησε χοριακή και άλλες εξετάσεις για Πέμπτη.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dream_on said:

Πρώτος υπέρηχος σήμερα, είδαμε ένα πιτσικουλινι! Όλα καλά λέει ο γιατρός! Μάλλον σε δύο εβδομάδες ο επόμενος υπέρηχος. Παιδιά είμαι έγκυος... Απίστευτο! Και το πιο απίστευτο είναι ότι όλα είναι καλά.. 

Αχ, τι καλά νέα!!! Άντε, με το καλό ο επόμενος υπέρηχος! Πόσες εβδομάδες είσαι τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Είναι πολύ γλυκός μωρέ...

Χάρηκε πολύ, κάναμε και πλακίτσα.

Μου ζήτησε χοριακή και άλλες εξετάσεις για Πέμπτη.

 

Ήμουν σίγουρη ότι θα είναι γλυκός. Τι σου ζητησε.Ε2,prg?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...