Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Zwzoulia said:

Τι καταπληκτικά νέα!!!!!!!!!!!!!!!! Μόνο μπεμπεδόσκονη; Όλες οι ευχές πάνω σου!! Θα πάνε όλα καταπληκτικά! Μ Α Γ Ι Κ Α Α Α Α Α Α!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Zwzoulia μου!!!!! Αχ...τί καλά!

Just now, anoulious said:

Μπραβο! Συγχαρητήρια. Είναι μια χαρά θετικό. Σου εύχομαι ολόψυχα το καλύτερο. Πρώτη φορά με δωρεά; 

Όχι, είχα κάνει άλλη μία προσπάθεια τον περασμένο Ιούλιο, αλλά μας είχαν δώσει μόνο 2 βλαστοκύστες πολύ μέτριας ποιότητας (3ΒΒ και 2ΒC). Η χοριακή ήταν μηδενική. Έχω μιλήσει πολύ για αυτό το φιάσκο...ήταν η χειρότερη από όλες μου τις προσπάθειες και δεν ήλπιζα σε θετική έκβαση.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Andri M said:

Καλημέρα σας κορίτσια!

Αύριο θα πάω για χοριακή, αλλά δεν άντεξα και έκανα σήμερα τεστάκι..και είναι αχνό αλλά θετικό! Έβαλα τη φωτογραφία στο προφίλ μου! Ελπίζω να έχω ένα καλό νούμερο αύριο στη χοριακή μου...και να φύγει το πρώτο άγχος...Αχ κορίτσια μου, στείλτε μου μπεμπεδόσκονη!!!!

Αααα δεν ειχα δει καν οτι ειχες κανει ετ!! Συγχαρητηρια!!! να απολαυσεις αυριο μια τριψηφια χοριακη κ welcome to the club εγκυουλα μας!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 said:

Αααα δεν ειχα δει καν οτι ειχες κανει ετ!! Συγχαρητηρια!!! να απολαυσεις αυριο μια τριψηφια χοριακη κ welcome to the club εγκυουλα μας!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Αχ ελπίζω να είναι όντως καλή η χοριακή αύριο!!!!!! Εσύ πήγες για υπέρηχο? Είδες το/τα φασολάκια σου?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια!

Αύριο θα πάω για χοριακή, αλλά δεν άντεξα και έκανα σήμερα τεστάκι..και είναι αχνό αλλά θετικό! Έβαλα τη φωτογραφία στο προφίλ μου! Ελπίζω να έχω ένα καλό νούμερο αύριο στη χοριακή μου...και να φύγει το πρώτο άγχος...Αχ κορίτσια μου, στείλτε μου μπεμπεδόσκονη!!!!

Από εμένα έχεις όλη την μπεμπεδόσκονη του κόσμου:wub: Περιμένω αύριο την νουμεράρα:wub::wub::wub:

  • Μου αρέσει 3

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Andri M said:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Αχ ελπίζω να είναι όντως καλή η χοριακή αύριο!!!!!! Εσύ πήγες για υπέρηχο? Είδες το/τα φασολάκια σου?

Θα ειναι ειμαι σιγουρη! Την αλλη εβδομαδα εγω μετραω μερες!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Andri M είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια!

Αύριο θα πάω για χοριακή, αλλά δεν άντεξα και έκανα σήμερα τεστάκι..και είναι αχνό αλλά θετικό! Έβαλα τη φωτογραφία στο προφίλ μου! Ελπίζω να έχω ένα καλό νούμερο αύριο στη χοριακή μου...και να φύγει το πρώτο άγχος...Αχ κορίτσια μου, στείλτε μου μπεμπεδόσκονη!!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Σε είχα στο νού μου!! Πώ πώ τί μήνας είναι αυτός!!!

Αύριο να έχεις μία τεράστια χοριακή!!!! Ζήτω!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Andri M είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια!

Αύριο θα πάω για χοριακή, αλλά δεν άντεξα και έκανα σήμερα τεστάκι..και είναι αχνό αλλά θετικό! Έβαλα τη φωτογραφία στο προφίλ μου! Ελπίζω να έχω ένα καλό νούμερο αύριο στη χοριακή μου...και να φύγει το πρώτο άγχος...Αχ κορίτσια μου, στείλτε μου μπεμπεδόσκονη!!!!

Καραθετικο είναι. Για κλιαρμπλου η γραμμή δείχνει μεγάλο νούμερο. Τι μερα εισαι;

Συγχαρητηρια κοπέλα μου εισαι καρα εγκυουλα!!!!

Σε ποιο γιατρό;

Παρε μπόλικη μπεμπεδοσκονη ...........................   :wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Ελισώ said:

 

Σας ευχαριστώ!!

@Dream_on κορίτσι μου τί όμορφα νέα είναι αυτά!!! Να είσαι καλά κι εσύ και το μπεμπάκι και να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη!!

Ευχαριστώ Σόνια μου. Τώρα περιμένω νέα απο τον γιατρό μου, ίσως και κατσάδα που πήγα σήμερα για χοριακή :))

Καλός την στην παρέα το εγκύων.....

Συγχαρητήρια κοπέλα μου.... Μια καλή και ευχάριστη εγκυμοσύνη να έχεις....

 

17 hours ago, Dream_on said:

Ναι! Συμπλήρωσε ότι έκανα 3 έμβρυομεταφορά από ίδια δότρια από τις οποίες 1 βιοχημική και 2 αρνητικές. Από δεύτερη δότρια κι άλλο κέντρο η 1η έμβρυομεταφορά ξεκίνησε με χοριακή 47 και σήμερα φάνηκε το εμβρυακι που όταν το είδα νόμιζα ότι είναι Εσκιμώος.... Ίσως να με προσθέσεις αν ακούσω καρδιά, αν κάνω την πρώτη σοβαρή εξέταση κλπ... Α επιπέδου, πώς την λένε. Δεν έχω φτάσει ποτέ μέχρι εκεί. Βάλε ότι είχα 2 αποβολές με φυσική σύλληψη στο παρελθόν. Είχα πατήσει τα 40 βέβαια, είχα ακούσει καρδούλα και τις δύο φορές αλλά παλινδρομησε.. 

Καταλαβαίνω είναι πολύ αγχωτικό αυτό το στάδιο μέχρι τον μεγάλο υπέροχο.... Καλή υπομονήηηηη σου εύχομαι

1 hour ago, Andri M said:

Καλημέρα σας κορίτσια!

Αύριο θα πάω για χοριακή, αλλά δεν άντεξα και έκανα σήμερα τεστάκι..και είναι αχνό αλλά θετικό! Έβαλα τη φωτογραφία στο προφίλ μου! Ελπίζω να έχω ένα καλό νούμερο αύριο στη χοριακή μου...και να φύγει το πρώτο άγχος...Αχ κορίτσια μου, στείλτε μου μπεμπεδόσκονη!!!!

Τι να σου στείλουμε κοπέλα μου..... Είσαι έγκυο...... Τώρα υπομονή .....

Τα συγχαρητήρια μου ....::)))×××

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Blondie 2020 said:

Θα ειναι ειμαι σιγουρη! Την αλλη εβδομαδα εγω μετραω μερες!!

Άντε, με το καλό να δεις τα μπεμπουλίνια σου!!! Λογικά θα ακούσεις και καρδούλα? Είσαι ακόμη Ελλάδα ή επέστρεψες?

4 minutes ago, Ελισώ said:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Σε είχα στο νού μου!! Πώ πώ τί μήνας είναι αυτός!!!

Αύριο να έχεις μία τεράστια χοριακή!!!! Ζήτω!!!! 

Σε ευχαριστώ Ελισώ μου!!!!! Αχ, ναι, ελπίζω να είναι καλή η χοριακή!!!

Σου εύχομαι και εσένα μία καλή επαναληπτική, περιμένουμε νέα σου να ξέρεις!! 

Just now, MaryH said:

Καραθετικο είναι. Για κλιαρμπλου η γραμμή δείχνει μεγάλο νούμερο. Τι μερα εισαι;

Συγχαρητηρια κοπέλα μου εισαι καρα εγκυουλα!!!!

Σε ποιο γιατρό;

Παρε μπόλικη μπεμπεδοσκονη ...........................   :wub:

Χαχαχα! Ξέρεις, σήμερα το πρωί σε σκέφτηκα, ότι θα σχολιάσεις το κλίαρμπλου! Και εγώ μόνο αυτή τη μάρκα έχω χρησιμοποιήσει και..."αυτήν εμπιστεύομαι!" Χαχαχα!

Σήμερα είναι η 8η ημέρα και αύριο πάω για χοριακή. Είμαι στον Κούρτη/Παπαθανάκο, όπως και η Σόνια μας! 

Σε ευχαριστώ πολύ για την μπεμπεδόσκονη! Την πήρα!

Just now, kallaki said:

Καλός την στην παρέα το εγκύων.....

Συγχαρητήρια κοπέλα μου.... Μια καλή και ευχάριστη εγκυμοσύνη να έχεις....

 

Καταλαβαίνω είναι πολύ αγχωτικό αυτό το στάδιο μέχρι τον μεγάλο υπέροχο.... Καλή υπομονήηηηη σου εύχομαι

Τι να σου στείλουμε κοπέλα μου..... Είσαι έγκυο...... Τώρα υπομονή .....

Τα συγχαρητήρια μου ....::)))×××

Σε ευχαριστώ πολύ Kallaki μου! 

Just now, MaryH said:

Καραθετικο είναι. Για κλιαρμπλου η γραμμή δείχνει μεγάλο νούμερο. Τι μερα εισαι;

Συγχαρητηρια κοπέλα μου εισαι καρα εγκυουλα!!!!

Σε ποιο γιατρό;

Παρε μπόλικη μπεμπεδοσκονη ...........................   :wub:

Μαιρούλα, θέλω πρόβλεψη για τη χοριακή! Σε έστειλα? Χαχαχα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Andri M said:

Άντε, με το καλό να δεις τα μπεμπουλίνια σου!!! Λογικά θα ακούσεις και καρδούλα? Είσαι ακόμη Ελλάδα ή επέστρεψες?

Σε ευχαριστώ Ελισώ μου!!!!! Αχ, ναι, ελπίζω να είναι καλή η χοριακή!!!

Σου εύχομαι και εσένα μία καλή επαναληπτική, περιμένουμε νέα σου να ξέρεις!! 

Χαχαχα! Ξέρεις, σήμερα το πρωί σε σκέφτηκα, ότι θα σχολιάσεις το κλίαρμπλου! Και εγώ μόνο αυτή τη μάρκα έχω χρησιμοποιήσει και..."αυτήν εμπιστεύομαι!" Χαχαχα!

Σήμερα είναι η 8η ημέρα και αύριο πάω για χοριακή. Είμαι στον Κούρτη/Παπαθανάκο, όπως και η Σόνια μας! 

Σε ευχαριστώ πολύ για την μπεμπεδόσκονη! Την πήρα!

Σε ευχαριστώ πολύ Kallaki μου! 

Μαιρούλα, θέλω πρόβλεψη για τη χοριακή! Σε έστειλα? Χαχαχα!

Αχ δεν περνανε οι μερες χα χα! Ελλαδα ειμαι ακομα, ηθελε ο γιατρος να κανω εδω τον πρωτο υπερηχο κ λεω να κατσω κ λιγο πιο μετα αν ολα.πανε καλα Παναγιτσα.μου! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Άντε, με το καλό να δεις τα μπεμπουλίνια σου!!! Λογικά θα ακούσεις και καρδούλα? Είσαι ακόμη Ελλάδα ή επέστρεψες?

Σε ευχαριστώ Ελισώ μου!!!!! Αχ, ναι, ελπίζω να είναι καλή η χοριακή!!!

Σου εύχομαι και εσένα μία καλή επαναληπτική, περιμένουμε νέα σου να ξέρεις!! 

Χαχαχα! Ξέρεις, σήμερα το πρωί σε σκέφτηκα, ότι θα σχολιάσεις το κλίαρμπλου! Και εγώ μόνο αυτή τη μάρκα έχω χρησιμοποιήσει και..."αυτήν εμπιστεύομαι!" Χαχαχα!

Σήμερα είναι η 8η ημέρα και αύριο πάω για χοριακή. Είμαι στον Κούρτη/Παπαθανάκο, όπως και η Σόνια μας! 

Σε ευχαριστώ πολύ για την μπεμπεδόσκονη! Την πήρα!

Σε ευχαριστώ πολύ Kallaki μου! 

Μαιρούλα, θέλω πρόβλεψη για τη χοριακή! Σε έστειλα? Χαχαχα!

300 με 400 την υπολογίζω. Μάλλον διδυμα, χιχι! Το κλιαρμπλου δύσκολα μπλεδιζει όποτε είναι ψηληψηλήφ

Ο γιατρός του Τουτουνιου κ της Ραφαελας λοιπον

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

300 με 400 την υπολογίζω. Μάλλον διδυμα, χιχι! Το κλιαρμπλου δύσκολα μπλεδιζει όποτε είναι ψηληψηλήφ

Ο γιατρός του Τουτουνιου κ της Ραφαελας λοιπον

Μαιρούλα εδώ θα πέσουν τα στοιχήματα...... Την έβαλα να μου τάξει μία τούρτα αν πέσω μέσα στη χοριακή... χαχαχαχα Εγώ λέω 200 και.... Κάτω από 300... Για δίδυμα όμως το πιστεύω

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH said:

300 με 400 την υπολογίζω. Μάλλον διδυμα, χιχι! Το κλιαρμπλου δύσκολα μπλεδιζει όποτε είναι ψηληψηλήφ

Ο γιατρός του Τουτουνιου κ της Ραφαελας λοιπον

Χαχαχαχα! Λες να είναι τόσο ψηλή? Μένει να το δούμε! Ναι, οι γιατροί του Τουτουνιού κ της Ραφαελας! Και η Σόνια τους ίδιους έχει :)  

Just now, Ydroxoos76 said:

Μαιρούλα εδώ θα πέσουν τα στοιχήματα...... Την έβαλα να μου τάξει μία τούρτα αν πέσω μέσα στη χοριακή... χαχαχαχα Εγώ λέω 200 και.... Κάτω από 300... Για δίδυμα όμως το πιστεύω

Καλά, είστε άπαιχτες! Χαχαχα! Ναι, την έχεις την τούρτα! Θα σου έρθει με delivery αν πέσεις μέσα! 

Just now, Blondie 2020 said:

Αχ δεν περνανε οι μερες χα χα! Ελλαδα ειμαι ακομα, ηθελε ο γιατρος να κανω εδω τον πρωτο υπερηχο κ λεω να κατσω κ λιγο πιο μετα αν ολα.πανε καλα Παναγιτσα.μου! 

Εφόσον μπορείς να μείνεις, γιατί όχι? Μια χαρά! Έχεις μπει στην 7η εβδομάδα, έτσι δεν είναι? Όλα καλά θα πάνε, θα δεις! Πότε είναι ο υπέρηχός σου? Θα δείτε και καρδούλα!! Αχ, άντε, με το καλό! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...