Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλε τι χαμηλη?!!!Ειναι σουπερ.Πανω απο 50 ενατη ημερα?!!!

Ουαου!Μπραβο!Καλη συνεχεια.Σε θυμομουν απο παλια και ηθελα να μαθω πολυ ευχαριστα νεα σου.Να σε προσθεσω με το καλο αργοτερα και στο  γνωστο πινακακι.(βλ σελ.908-909)

 

Ναι! Συμπλήρωσε ότι έκανα 3 έμβρυομεταφορά από ίδια δότρια από τις οποίες 1 βιοχημική και 2 αρνητικές. Από δεύτερη δότρια κι άλλο κέντρο η 1η έμβρυομεταφορά ξεκίνησε με χοριακή 47 και σήμερα φάνηκε το εμβρυακι που όταν το είδα νόμιζα ότι είναι Εσκιμώος.... Ίσως να με προσθέσεις αν ακούσω καρδιά, αν κάνω την πρώτη σοβαρή εξέταση κλπ... Α επιπέδου, πώς την λένε. Δεν έχω φτάσει ποτέ μέχρι εκεί. Βάλε ότι είχα 2 αποβολές με φυσική σύλληψη στο παρελθόν. Είχα πατήσει τα 40 βέβαια, είχα ακούσει καρδούλα και τις δύο φορές αλλά παλινδρομησε.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Dream_on είπε:

Ναι! Συμπλήρωσε ότι έκανα 3 έμβρυομεταφορά από ίδια δότρια από τις οποίες 1 βιοχημική και 2 αρνητικές. Από δεύτερη δότρια κι άλλο κέντρο η 1η έμβρυομεταφορά ξεκίνησε με χοριακή 47 και σήμερα φάνηκε το εμβρυακι που όταν το είδα νόμιζα ότι είναι Εσκιμώος.... Ίσως να με προσθέσεις αν ακούσω καρδιά, αν κάνω την πρώτη σοβαρή εξέταση κλπ... Α επιπέδου, πώς την λένε. Δεν έχω φτάσει ποτέ μέχρι εκεί. Βάλε ότι είχα 2 αποβολές με φυσική σύλληψη στο παρελθόν. Είχα πατήσει τα 40 βέβαια, είχα ακούσει καρδούλα και τις δύο φορές αλλά παλινδρομησε.. 

Θα σας προσθέσω μετά την αυχενικη. Είπαμε περιμένω την pocm και την thalassa.. Κάνω απεργία υποστηριξης!!! Τσιριγ είσαι τώρα? Καλή συνέχεια. Τώρα θα πάνε όλα καλά. Να είσαι σιγουρη

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Αχ, τι καλά νέα!!! Άντε, με το καλό ο επόμενος υπέρηχος! Πόσες εβδομάδες είσαι τώρα?

6! Άντε να δούμε κι ο επόμενος..  είναι και η μόνιμη αίσθηση αναγούλας που με κρατά γειωμένη..  Πολύ δυσφορία. Πείνα και αναγούλα μαζί! Εγώ που παραπονιόμουν ότι δεν είχα σημάδι εγκυμοσύνης. Τώρα έχω..  μόνιμο!!

:wub:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

6! Άντε να δούμε κι ο επόμενος..  είναι και η μόνιμη αίσθηση αναγούλας που με κρατά γειωμένη..  Πολύ δυσφορία. Πείνα και αναγούλα μαζί! Εγώ που παραπονιόμουν ότι δεν είχα σημάδι εγκυμοσύνης. Τώρα έχω..  μόνιμο!!

:wub:

Τα οποια συμπτωματα ξεκινησαν στην πορεια ,δεν τα ειχες απο την αρχη?Τελικα το θεμα συμπτωματα σηκωνει πολυ συζητηση.Ειναι μαλλον εντελως ξεχωριστο για τον καθενα.Αντε μια χαρα ολα.Αυτο θα σκεφτεσαι

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Θα σας προσθέσω μετά την αυχενικη. Είπαμε περιμένω την pocm και την thalassa.. Κάνω απεργία υποστηριξης!!! Τσιριγ είσαι τώρα? Καλή συνέχεια. Τώρα θα πάνε όλα καλά. Να είσαι σιγουρη

❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dream_on said:

6! Άντε να δούμε κι ο επόμενος..  είναι και η μόνιμη αίσθηση αναγούλας που με κρατά γειωμένη..  Πολύ δυσφορία. Πείνα και αναγούλα μαζί! Εγώ που παραπονιόμουν ότι δεν είχα σημάδι εγκυμοσύνης. Τώρα έχω..  μόνιμο!!

:wub:

Τα κρακερακια ολικης βοηθανε! Τα ιδια κ εγω!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Dream_on είπε:

6! Άντε να δούμε κι ο επόμενος..  είναι και η μόνιμη αίσθηση αναγούλας που με κρατά γειωμένη..  Πολύ δυσφορία. Πείνα και αναγούλα μαζί! Εγώ που παραπονιόμουν ότι δεν είχα σημάδι εγκυμοσύνης. Τώρα έχω..  μόνιμο!!

:wub:

Κρα κεράκια κορίτσια. Και φρυγανιές. Μικρα γεύματα επίσης.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια!

Αύριο θα πάω για χοριακή, αλλά δεν άντεξα και έκανα σήμερα τεστάκι..και είναι αχνό αλλά θετικό! Έβαλα τη φωτογραφία στο προφίλ μου! Ελπίζω να έχω ένα καλό νούμερο αύριο στη χοριακή μου...και να φύγει το πρώτο άγχος...Αχ κορίτσια μου, στείλτε μου μπεμπεδόσκονη!!!!

Αχ το ήξερα.....το ήξερα....!!!!Μπράβο σου κοριτσάρα μου...τι χαρά πήρα...!!!

Είσαι εγκυουλα....τα κατάφερες....σου εύχομαι μια χορταστικη χοριακη αύριο.. συγχαρητήρια.. πολύ συγκινήθηκα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 said:

Αχ το ήξερα.....το ήξερα....!!!!Μπράβο σου κοριτσάρα μου...τι χαρά πήρα...!!!

Είσαι εγκυουλα....τα κατάφερες....σου εύχομαι μια χορταστικη χοριακη αύριο.. συγχαρητήρια.. πολύ συγκινήθηκα...

Σε ευχαριστώ πολύ Νατασάκι μου!...Ναι μακάρι να είναι χορταστική η χοριακή μου αύριο....αχ...μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά! Έρχεται και η σειρά σου κοριτσάκι μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Νατασάκι μου!...Ναι μακάρι να είναι χορταστική η χοριακή μου αύριο....αχ...μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά! Έρχεται και η σειρά σου κοριτσάκι μου!

Θα πάνε όλα καλά....όλα όμως!!!πίστεψε το!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

Θα πάνε όλα καλά....όλα όμως!!!πίστεψε το!!!

Το πιστεύω, αλλά μετά με πιάνει αυτός ο γνώριμος σε όλες μας φόβος...Το εύχομαι και το θέλω όμως πολύ! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M said:

Καλημέρα σας κορίτσια!

Αύριο θα πάω για χοριακή, αλλά δεν άντεξα και έκανα σήμερα τεστάκι..και είναι αχνό αλλά θετικό! Έβαλα τη φωτογραφία στο προφίλ μου! Ελπίζω να έχω ένα καλό νούμερο αύριο στη χοριακή μου...και να φύγει το πρώτο άγχος...Αχ κορίτσια μου, στείλτε μου μπεμπεδόσκονη!!!!

Τι καταπληκτικά νέα!!!!!!!!!!!!!!!! Μόνο μπεμπεδόσκονη; Όλες οι ευχές πάνω σου!! Θα πάνε όλα καταπληκτικά! Μ Α Γ Ι Κ Α Α Α Α Α Α!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια!

Αύριο θα πάω για χοριακή, αλλά δεν άντεξα και έκανα σήμερα τεστάκι..και είναι αχνό αλλά θετικό! Έβαλα τη φωτογραφία στο προφίλ μου! Ελπίζω να έχω ένα καλό νούμερο αύριο στη χοριακή μου...και να φύγει το πρώτο άγχος...Αχ κορίτσια μου, στείλτε μου μπεμπεδόσκονη!!!!

Μπραβο! Συγχαρητήρια. Είναι μια χαρά θετικό. Σου εύχομαι ολόψυχα το καλύτερο. Πρώτη φορά με δωρεά; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...