Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

εγω παντως εδω που κανω φωτολυση δεν εχω κανενα παραπονο κοριτσια μου η αληθεια ειναι μου κανει καταπληκτικη δουλεια κανει 4 εως και 6 μηνες να ξαναεμφανιστει το χνουδι στο προσωπο μου 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Επίσης! Έχω μια αίσθηση από κάτω στο κουλι μου, σαν να καβαλουσα ποδήλατο πολλές ώρες κ με ενοχλούσε η σέλα. Αχαχαχχχα

Το είχα κ στην πρώτη αυτό αλλά δε θυμάμαι σε ποια εβδομάδα με είχε αρχίσει. Εσείς; 

Πλέον έχω φτάσει σε σημείο να θέλω επανάληψη κάθε 2 με 3 μηνες πρόσωπο. 

Αλέξανδριτη πρέπει να ναι αλλα κ το πρώτο λέιζερ που με φουντωσε επίσης. Το μηχάνημα που κάνω τώρα φαίνεται πολύ πιο καινούριο όμως απτό αλλο. Κ καταλαβαίνω κ την αίσθηση διαφορετικά. Τότε το νοιώθω. Τωρα όχι, έχει πολύ δυνατό δροσερό αέρα κ όσο χτυπάει την τρίχα φυσάει κ δεν καταλαβαίνω τπτ. 

Δεν έχουμε μαρή εμείς κουλι αυτό που έχουμε είναι το πάρκινγκ των κουλι χαχαχαχα.

Πέραν της πλάκας και εγώ πονάω εκεί πολύ ορισμένες φορές που δε μπορώ να περπατήσω...Σαν μυϊκός πόνος ή σαν κράμπα θα το πω.... Το είχα και εγώ στη πρώτη και όλα νορμάλ απλά δεν αντέχετε ώρες ώρες.

  • Χαχα 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Δεν έχουμε μαρή εμείς κουλι αυτό που έχουμε είναι το πάρκινγκ των κουλι χαχαχαχα.

Πέραν της πλάκας και εγώ πονάω εκεί πολύ ορισμένες φορές που δε μπορώ να περπατήσω...Σαν μυϊκός πόνος ή σαν κράμπα θα το πω.... Το είχα και εγώ στη πρώτη και όλα νορμάλ απλά δεν αντέχετε ώρες ώρες.

Εμένα το τρίβει ο σύζυγος και δεν πονάει χαχαχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

εγω παντως εδω που κανω φωτολυση δεν εχω κανενα παραπονο κοριτσια μου η αληθεια ειναι μου κανει καταπληκτικη δουλεια κανει 4 εως και 6 μηνες να ξαναεμφανιστει το χνουδι στο προσωπο μου 

Μιλας σοβαρα;;; Με φωτολυση κ κανουν τοσο να βγουν;;; Εχω δωσει 1200 ευρω κ ακομα αρκουδα είμαι... Χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Μιλας σοβαρα;;; Με φωτολυση κ κανουν τοσο να βγουν;;; Εχω δωσει 1200 ευρω κ ακομα αρκουδα είμαι... Χαχαχα 

Χαχαχαχαχαχαχαχα ναι αυτή εδώ στα Ιωαννινα είναι η καλύτερη όμως κοιτά είναι καλός ο οργανισμός μου εχει πει αργεί να βγει η τριχαρα ασε παιδί μου το κούλι μου επειδή δεν βλέπω πλεον να το ξυρισω βάζω καθρέφτη να βλέπει κατευθείαν πάνω σε αυτό και το ξυριζω χαχαχαχαχαχαχαχα καλέ τι λέω φυμωστε με


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχα ναι αυτή εδώ στα Ιωαννινα είναι η καλύτερη όμως κοιτά είναι καλός ο οργανισμός μου εχει πει αργεί να βγει η τριχαρα ασε παιδί μου το κούλι μου επειδή δεν βλέπω πλεον να το ξυρισω βάζω καθρέφτη να βλέπει κατευθείαν πάνω σε αυτό και το ξυριζω χαχαχαχαχαχαχαχα καλέ τι λέω φυμωστε με

Τυχερη εισαι...

Χαχαχα, παρομοιως... Πηγα κ εκατσα μπροστα στον καθρεφτη που εχω ακριβως μπροστα απο το κρεβατι για να ξυριστω... Ολοκληρη διαδικασια...κ που εισαι ακομα... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Τυχερη εισαι...

Χαχαχα, παρομοιως... Πηγα κ εκατσα μπροστα στον καθρεφτη που εχω ακριβως μπροστα απο το κρεβατι για να ξυριστω... Ολοκληρη διαδικασια...κ που εισαι ακομα... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

Χαχαχχαχαχχαχαχαχαχα άσε γιατί μπάνιο κάνω με τον άνδρα μου επειδή έχουμε μπανιέρα φοβάμαι μην γλιστρησω και Εχω και αυτόν να με χουφτωνει και εγώ η γυναικα μονο να παίρνω μάτι μπορώ να κάνω και άλλο σε αυτον αλλά αναστατωνομαι καλέ τι λέω τι επαθα χαχαχαχχαχχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχχαχαχχαχαχαχαχα άσε γιατί μπάνιο κάνω με τον άνδρα μου επειδή έχουμε μπανιέρα φοβάμαι μην γλιστρησω και Εχω και αυτόν να με χουφτωνει και εγώ η γυναικα μονο να παίρνω μάτι μπορώ να κάνω και άλλο σε αυτον αλλά αναστατωνομαι καλέ τι λέω τι επαθα χαχαχαχχαχχα

Χαχαχα χαχαχα, η αληθεια ειναι οτι εμενα η λυσσα με ειχε πιασει το πρώτο τριμηνο... Τωρα καπως εχω ηρεμησει... Το πηρα κ αποφαση οτι δεν μπορω οποτε φινιτο... Χαχαχα Εμεις εχουμε ντουσιερα κ κανω αργα αργα... 

Χουφτωστη χουφτωστη... Χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα χαχαχα, η αληθεια ειναι οτι εμενα η λυσσα με ειχε πιασει το πρώτο τριμηνο... Τωρα καπως εχω ηρεμησει... Το πηρα κ αποφαση οτι δεν μπορω οποτε φινιτο... Χαχαχα Εμεις εχουμε ντουσιερα κ κανω αργα αργα... 

Χουφτωστη χουφτωστη... Χαχαχα 

Αχ φιλη πως να ηρεμησεις αν εχεις τον παίδαρο τον κουκλο απεναντι σου να είναι τσιτσιδι αχ κολαστηκα πάλι χαχχαχαχχαχαχχαχαχχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Giotitsa χαρά μου άσε το φόρουμ και τρέχα να πάρεις μάτι πάλι γιατί μια αυτό που έγραψες σε εμένα μια αυτό που έγραψες στην @winspert και μάλιστα ενώ μιλάγατε για τρίχες θέλεις οπωσδήποτε δόση εν κουλι... Και μη μου φέρεις εμένα αντιρρήσεις δεν κάνει μονο μπαμ κάνει μπαμ μπουμ ... Ακόμη εδώ είσαι; Τρέξε και πες του και για μας λίγο τρίψιμο που είμαστε κοταρες και δεν τους αφήνουμε ούτε αυτό χαχαχαχα χαχαχαχαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

@Giotitsa χαρά μου άσε το φόρουμ και τρέχα να πάρεις μάτι πάλι γιατί μια αυτό που έγραψες σε εμένα μια αυτό που έγραψες στην @winspert και μάλιστα ενώ μιλάγατε για τρίχες θέλεις οπωσδήποτε δόση εν κουλι... Και μη μου φέρεις εμένα αντιρρήσεις δεν κάνει μονο μπαμ κάνει μπαμ μπουμ ... Ακόμη εδώ είσαι; Τρέξε και πες του και για μας λίγο τρίψιμο που είμαστε κοταρες και δεν τους αφήνουμε ούτε αυτό χαχαχαχα χαχαχαχαχα

Χαχχαχχαχαχχαχαχ μονο λόγια είμαι φιλη ουτε εμένα το τρίβει ετσι το είπα να πω καμια μακακια να περάσει η ωρα χαχαχαχαχαχαχαχα εγώ είμαι χεστρω ξεχασες αχ που να τον βρω Μαρή είναι για δουλεια ο Έρμος πήγε να βγάλει ψωμί να φαμε


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχχαχχαχαχχαχαχ μονο λόγια είμαι φιλη ουτε εμένα το τρίβει ετσι το είπα να πω καμια μακακια να περάσει η ωρα χαχαχαχαχαχαχαχα εγώ είμαι χεστρω ξεχασες αχ που να τον βρω Μαρή είναι για δουλεια ο Έρμος πήγε να βγάλει ψωμί να φαμε

Πες του να πάει τουαλέτα να σου στείλει φωτογραφία αυτά που κάνουν οι νεολαίοι χαχαχαχα γελάω μόνη μου.

Και εγώ κότα κότα αλλά σκέφτομαι σοβαρά να τον αφήσω τον άτιμο. Αφού απαγόρευση πλέον απ' τον γιατρό δεν έχω.... Εεε ένα μασάζ τι κακό να μας κάνει; Οι γιατροί περισσότερο το απαγορεύουν για τη διείσδυση όχι για τα υπόλοιπα!! Ρώτα κι εσύ τον δικό σου  για τα υπόλοιπα μη μένεις τσάμπα νηστική χαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Πες του να πάει τουαλέτα να σου στείλει φωτογραφία αυτά που κάνουν οι νεολαίοι χαχαχαχα γελάω μόνη μου.

Και εγώ κότα κότα αλλά σκέφτομαι σοβαρά να τον αφήσω τον άτιμο. Αφού απαγόρευση πλέον απ' τον γιατρό δεν έχω.... Εεε ένα μασάζ τι κακό να μας κάνει; Οι γιατροί περισσότερο το απαγορεύουν για τη διείσδυση όχι για τα υπόλοιπα!! Ρώτα κι εσύ τον δικό σου  για τα υπόλοιπα μη μένεις τσάμπα νηστική χαχαχαχαχα

Χαχαχαχχαχαχχαχα μπα και να με αφησει το εχω ξαναπει φιλη είμαι τελείως χεστρω και ο άνδρας μου ακόμα πιο πολύ χαχαχαχαχαχαχαχα να πάει τουαλέτα αχχαχαχχαχαχαχχαα ουτε αυτό δεν προλαβαίνει καίγεται ο υπέροχος κώλος του χαχαχαχαχαχαχαχα ρε τι παθαμε 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Πες του να πάει τουαλέτα να σου στείλει φωτογραφία αυτά που κάνουν οι νεολαίοι χαχαχαχα γελάω μόνη μου.

Και εγώ κότα κότα αλλά σκέφτομαι σοβαρά να τον αφήσω τον άτιμο. Αφού απαγόρευση πλέον απ' τον γιατρό δεν έχω.... Εεε ένα μασάζ τι κακό να μας κάνει; Οι γιατροί περισσότερο το απαγορεύουν για τη διείσδυση όχι για τα υπόλοιπα!! Ρώτα κι εσύ τον δικό σου  για τα υπόλοιπα μη μένεις τσάμπα νηστική χαχαχαχαχα

Χαχαχα, εχω πεθάνει στο γέλιο.... Αληθεια τωρα... Απο τις τριχες που λεγαμε πως το πηγε στο κουλι μονο αυτη ξερει... Χαχαχα, οσο γι αυτο που ειπες ηθρλα να ρωτησω κ εγω το γιατρο την προηγούμενη φορα αλλα η μανουλα μου που ηθρλε να ερθει στον υπερηχο ειχα την υπεροχη ιδεα να ερθει κ στο ιατρειο μετα που θα ρωταγα διαφορα το γιατρο... Την αλλη φορα δεν εχει, εξω η μανουλα... Αν μπορούμε να χαρουμε κ αλλιως, ας χαρουμε ρε παιδια... Άνθρωποι είμαστε  κ εμεις... Χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, εχω πεθάνει στο γέλιο.... Αληθεια τωρα... Απο τις τριχες που λεγαμε πως το πηγε στο κουλι μονο αυτη ξερει... Χαχαχα, οσο γι αυτο που ειπες ηθρλα να ρωτησω κ εγω το γιατρο την προηγούμενη φορα αλλα η μανουλα μου που ηθρλε να ερθει στον υπερηχο ειχα την υπεροχη ιδεα να ερθει κ στο ιατρειο μετα που θα ρωταγα διαφορα το γιατρο... Την αλλη φορα δεν εχει, εξω η μανουλα... Αν μπορούμε να χαρουμε κ αλλιως, ας χαρουμε ρε παιδια... Άνθρωποι είμαστε  κ εμεις... Χαχαχα 

Χαχαχαχαχαχαχαχα αφού εκεί είναι το μαυλο συνέχεια (σατανάς ) αχχαχαχαχχαχα αχ και βαχ εγώ φοβάμαι να χαρώ Οχι αστο καλυτερα όταν θα μπορω θα πέσω σαν την λυσαρρα θα ξεχάσω και πως είναι καλέ αψχαχχαχαψψα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...