Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Εγω οπως εχω ξαναπεί αν κ δεν μου εχει πει γιατρος οτι εχω διαβητη κυησης προσεχω απο μονη μου παρα πολυ. Κ δεν εννοω μονο οτι εχει να κανει με ζαχαρο. Δεν τρωω σαβουρα, αν κ τη λιγουρευομαι καμια πιτουλα με γυρο, δεν τρωω πατατακια, κ ολα τα σχετικα, παιρνω μονο βιολογικα προιοντα κ γενικα  προσπαθώ  να μην τρωω τπτ το ανθυγειινο... Τωρα θα μου πεις τα αλλα που τρως ειναι καλα; Σιγουρα οχι αλλα προσπαθώ οσο μπορω κ μ αυτα που ξερω... Βεβαια για να μην είμαι εντελως στη στερηση αν πίνει  ο αντρας μου κοκα κολα μπορεί  να πιω μια γουλιτσα ετσι να μου φυγει ο καημος.... 

Ααααα φιλη συγνώμη αλλά Εχω τρώω ενα πίτογυρο το μηνα συγνώμη αλλά ε Οχι χαχχαχαχαχχαχα

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, winspert είπε:

Εγω οπως εχω ξαναπεί αν κ δεν μου εχει πει γιατρος οτι εχω διαβητη κυησης προσεχω απο μονη μου παρα πολυ. Κ δεν εννοω μονο οτι εχει να κανει με ζαχαρο. Δεν τρωω σαβουρα, αν κ τη λιγουρευομαι καμια πιτουλα με γυρο, δεν τρωω πατατακια, κ ολα τα σχετικα, παιρνω μονο βιολογικα προιοντα κ γενικα  προσπαθώ  να μην τρωω τπτ το ανθυγειινο... Τωρα θα μου πεις τα αλλα που τρως ειναι καλα; Σιγουρα οχι αλλα προσπαθώ οσο μπορω κ μ αυτα που ξερω... Βεβαια για να μην είμαι εντελως στη στερηση αν πίνει  ο αντρας μου κοκα κολα μπορεί  να πιω μια γουλιτσα ετσι να μου φυγει ο καημος.... 

Μπράβο κορίτσι μου, εγώ πάλι το αντίθετο! Ειδικά τα βράδια λιγουρευομαι ότι χαζομάρα υπάρχει! Γενικά θα το φάω το παγωτάκι μου κάθε μέρα. Κάτι τέτοια χαζά κάνω. Βέβαια ποσότητες δεν τρώω αλλά τρώω βλακείες. Και με τραβάει πολύ το αλμυρό! Άντε να δούμε... Χαχαχαχα

  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Οοοοοοο ρε κορίτσι δεν θέλω να σε στεναχωρησω όντως πήρες πολλά καλά εχεις και δίδυμα ετσι αλλά ξέρεις ποιο είναι το θέμα οτι μετα την 27 εβδομαδα τα παίρνεις πιο εύκολα μου το είπε η αιματολογος εμένα αυτό πρόσεχε λίγο τώρα το καταλαβαίνω οτι δεν το θες περπατά όπως σου είπε έγω το κάνω απο όταν Εχω μείνει έγκυος αλήθεια σας λέω 

Χαχαχαχα αχ κορίτσια εμένα να δείτε κράξιμο 10 κιλά; τίποτα δεν είναι σε αυτά που πήρα εγώ... Ξεκίνησα 48 κιλά τώρα είμαι 64

  • Μπερδεμένη/-ος 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Χαχαχαχα αχ κορίτσια εμένα να δείτε κράξιμο 10 κιλά; τίποτα δεν είναι σε αυτά που πήρα εγώ... Ξεκίνησα 48 κιλά τώρα είμαι 64

Ναι αγάπη αλλά εσύ ήσουν όμως και πολύ αδύνατη οπότε στην ουσία τα χρειαζοσουν τώρα απο εδώ και πέρα προσοχη


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλέ μίλαγα προχθές με μια κοπέλα και μου είπε ότι σε όλη την εγκυμοσύνη πήρε μόνο 6 kg και σκέφτομαι εγώ από μέσα μου με αέρα τρεφόταν???Εγώ στο 5ο και έχω πάρει 10 τρελλένομαι:D

  • Χαχα 2

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Καλέ μίλαγα προχθές με μια κοπέλα και μου είπε ότι σε όλη την εγκυμοσύνη πήρε μόνο 6 kg και σκέφτομαι εγώ από μέσα μου με αέρα τρεφόταν???Εγώ στο 5ο και έχω πάρει 10 τρελλένομαι:D

Αχχαχχαχα εσύ σου είπα έχεις και δίδυμα όμως κανε κρατι τωρα

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Ναι αγάπη το Εχω δει απο κοντά το στρώμα είναι άνετο για το Κορμακί του μωρού κοιτά δεν Εχω και ιδιαίτερη οικονομική ανεση αλλά αν ήτανε να πάρω κάτι πιο άνετο για το μωρο θα το έπαιρνα δόξα τον Θεο Εχω χρήματα αλλα αλήθεια είναι τόσο καλό αφού Εχω πάθει πλάκα με τα τζάμπο Εχω λίγο μια αλλη οπτική για τους κραδασμούς δεν ξερω αλλά λέει οτι έχει αντιολιαθητικες ρόδες δηλαδή να μην γλιστράει αλλα αυτό που κοίταξα ητανε το στρώματα κι μεσα και είναι τόσο άνετο που θες και εσύ να ξαπλωσεις αχ ξεχασες πως πρεπει να το στειλεις για να μην στο βγάλει για έγκριση βγαλτο με tinypic

@Mamacita Alinaναι σιγά εγώ και που δίνω τοποθεσία ας με διαβάσει οποία θέλει αχχαχαχα υπάρχουν όντως ψεύτικα προφίλ εδώ μέσα αλλά Εχω άκρη να βρω οτι γουσταρω για οποία θέλω αν μου την μπει πολύ στην μύτη να ξέρεις χαχαχαχαχαχαχαχα είμαι της fbi και της csi χαχαχχαχαχαχ

@winspert μου δε ξέρω να σου πω την αλήθεια από Σπάρτη μόνο τον Λεωνάιντας χαχαχαχα! Εδώ πέρα δεν έχουμε πολλα έξω απ' τη πόλη μας και η αλήθεια είναι ότι είμαστε εξοχικά και εμείς οπότε σίγουρα αν κάποιος που ξέρει τη πόλη με διάβαζε και έλεγα ότι από τη τάδε περιοχή είμαι τόσα χλμ. θα με καταλάβαιναν σίγουρα.  Είναι λίγα τα άτιμα τα εξοχικά εδώ χαχαχαχα. Άσε που άμα μας διαβάζουν και γνωστά μας άτομα όσο πιο πολλά λέμε τόσο πιο πολλα μαζεύονται για να καταλάβουν ποιες είμαστε καιι όχι τίποτα άλλο έχω κράξει και τη πεθερά άμα της το πουν την έβαψα χαχαχαχα. Βρήκα όμως αφορμή το κείμενο σου για να δώσω μια συμβουλή στα κορίτσια μιας που τη σημερινή εποχή τα πράγματα είναι δύσκολα. Εδώ βλέπεις στο φβ κανονικότατο προφίλ και πάλι είναι τελικά ψεύτικο όχι εδώ που έχει την πλήρη ανωνυμία... Την έχω πατήσει σε φόρουμ και τελικά η κοπέλα ήταν άντρας!!

Γιωταρα μου καλό το χιούμορ αλλά πλέον γίνονται πολλά και μια παραπάνω συμβουλή σε αυτόν τον τομέα δε βλαπτει... Αφού την πάτησα κι εγώ που είμαι πολύ επιφυλακτικο άτομο πιστεύω ότι έπρεπε να το αναφέρω.... Τώρα αν εσύ δεν έχεις τον φόβο και είσαι όντως της fbi κανε μου κονέ γιατί θέλω να βρω μερικά άτομα χαχαχαχα ααα και στείλε και κανένα κούκλο να μας φυλάει εμάς τις εξοχικές ξέρεις γαλανοματη ξανθό όχι για μένα για μια φίλη μου (εννοειται κάνω πλάκα έτσι; Ούτως ή άλλως πρασινοματη τον πήρα μπουχαχα χαχαχαχα)

  • Χαχα 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

@winspert μου δε ξέρω να σου πω την αλήθεια από Σπάρτη μόνο τον Λεωνάιντας χαχαχαχα! Εδώ πέρα δεν έχουμε πολλα έξω απ' τη πόλη μας και η αλήθεια είναι ότι είμαστε εξοχικά και εμείς οπότε σίγουρα αν κάποιος που ξέρει τη πόλη με διάβαζε και έλεγα ότι από τη τάδε περιοχή είμαι τόσα χλμ. θα με καταλάβαιναν σίγουρα.  Είναι λίγα τα άτιμα τα εξοχικά εδώ χαχαχαχα. Άσε που άμα μας διαβάζουν και γνωστά μας άτομα όσο πιο πολλά λέμε τόσο πιο πολλα μαζεύονται για να καταλάβουν ποιες είμαστε καιι όχι τίποτα άλλο έχω κράξει και τη πεθερά άμα της το πουν την έβαψα χαχαχαχα. Βρήκα όμως αφορμή το κείμενο σου για να δώσω μια συμβουλή στα κορίτσια μιας που τη σημερινή εποχή τα πράγματα είναι δύσκολα. Εδώ βλέπεις στο φβ κανονικότατο προφίλ και πάλι είναι τελικά ψεύτικο όχι εδώ που έχει την πλήρη ανωνυμία... Την έχω πατήσει σε φόρουμ και τελικά η κοπέλα ήταν άντρας!!

Γιωταρα μου καλό το χιούμορ αλλά πλέον γίνονται πολλά και μια παραπάνω συμβουλή σε αυτόν τον τομέα δε βλαπτει... Αφού την πάτησα κι εγώ που είμαι πολύ επιφυλακτικο άτομο πιστεύω ότι έπρεπε να το αναφέρω.... Τώρα αν εσύ δεν έχεις τον φόβο και είσαι όντως της fbi κανε μου κονέ γιατί θέλω να βρω μερικά άτομα χαχαχαχα ααα και στείλε και κανένα κούκλο να μας φυλάει εμάς τις εξοχικές ξέρεις γαλανοματη ξανθό όχι για μένα για μια φίλη μου (εννοειται κάνω πλάκα έτσι; Ούτως ή άλλως πρασινοματη τον πήρα μπουχαχα χαχαχαχα)

Καλα τον ξέρεις το Λεωνίδα... Χαχαχα Ενω εδω δεν υπάρχει προβλημα... Εχει πολλα σπίτια οποτε πρεπει να δωσω πολλες πληροφορίες για να καταλάβει καποιος... Χαχαχα Καλα κανεις κ δινεις συμβουλες ιδιως αν την έχεις πατησει... Σε ευχαριστώ πολυ για το ενδιαφέρον... Εισαι καλα; 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

@winspert μου δε ξέρω να σου πω την αλήθεια από Σπάρτη μόνο τον Λεωνάιντας χαχαχαχα! Εδώ πέρα δεν έχουμε πολλα έξω απ' τη πόλη μας και η αλήθεια είναι ότι είμαστε εξοχικά και εμείς οπότε σίγουρα αν κάποιος που ξέρει τη πόλη με διάβαζε και έλεγα ότι από τη τάδε περιοχή είμαι τόσα χλμ. θα με καταλάβαιναν σίγουρα.  Είναι λίγα τα άτιμα τα εξοχικά εδώ χαχαχαχα. Άσε που άμα μας διαβάζουν και γνωστά μας άτομα όσο πιο πολλά λέμε τόσο πιο πολλα μαζεύονται για να καταλάβουν ποιες είμαστε καιι όχι τίποτα άλλο έχω κράξει και τη πεθερά άμα της το πουν την έβαψα χαχαχαχα. Βρήκα όμως αφορμή το κείμενο σου για να δώσω μια συμβουλή στα κορίτσια μιας που τη σημερινή εποχή τα πράγματα είναι δύσκολα. Εδώ βλέπεις στο φβ κανονικότατο προφίλ και πάλι είναι τελικά ψεύτικο όχι εδώ που έχει την πλήρη ανωνυμία... Την έχω πατήσει σε φόρουμ και τελικά η κοπέλα ήταν άντρας!!

Γιωταρα μου καλό το χιούμορ αλλά πλέον γίνονται πολλά και μια παραπάνω συμβουλή σε αυτόν τον τομέα δε βλαπτει... Αφού την πάτησα κι εγώ που είμαι πολύ επιφυλακτικο άτομο πιστεύω ότι έπρεπε να το αναφέρω.... Τώρα αν εσύ δεν έχεις τον φόβο και είσαι όντως της fbi κανε μου κονέ γιατί θέλω να βρω μερικά άτομα χαχαχαχα ααα και στείλε και κανένα κούκλο να μας φυλάει εμάς τις εξοχικές ξέρεις γαλανοματη ξανθό όχι για μένα για μια φίλη μου (εννοειται κάνω πλάκα έτσι; Ούτως ή άλλως πρασινοματη τον πήρα μπουχαχα χαχαχαχα)

Ναι ξέρω πως λειτουργει το θέμα μην ανησυχεις η αληθεια είναι όμως οτι εγώ προσωπικά Εχω σίγουρα κανονικό προφίλ μιλάω για μενα τώρα ετσι τώρα τι κάνουν εδώ μέσα δεν ξςρω αλλά δεν φοβάμαι αγάπη χαχα 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έφαγα μεσημεριανό τώρα γτ δεν πρόλαβα νωρίτερα. Σαλάτα ντακο κ 2 βραστά αβγά. Καλά δεν είναι γαμω το διαβητικο μου κορμί; ένα πιτογυρο με μπόλικη σωσ μουστάρδας το εξηγούσα μια ιστορία άνετα.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, winspert said:

Κατ αρχην μενω στη Σπάρτη που αυτο απο μονο του σημαινει ησυχια. Αλλα το σπιτι μου ειναι 4 χιλιόμετρα εξω απο τη Σπάρτη, μονοκατοικια, με την αυλη μας, τον κηπο μας, τις γατουλες μας... Ολα τα καλα της εξοχης... Πολυ φθηνο μου φαινεται με 60 ευρω... Θα ειναι κατάλληλο για το μωρο σου ιδιως τον πρωτο καιρο που θα πρεπει το κορμακι του να ειναι σε ευθεια; Κ θα απορροφαει τους κραδασμους; Δεν ξεεω τα οικονομικα του καθενος κ δεν θα κρινω φυσικα τιποτα αλλα μηπως πρεπει να κοιταξεις κατι καλυτερο; Εκτος κ αν ειναι τοσο καλο... Δεν το εχω δει... Εμενα ο σκελετος ειναι περίπου 10 κιλα νομιζω μαζι με τις ροδες. Ειναι το Riko Brano Carbon 3 in 1

Σου εστειλα αλλα ειναι υπο εγκριση επειδη ειχα συνδεσμο με το καροτσι. Το καροτσι μας ειναι το Riko Brano Carbon 3 in 1...

Πολύ ωραίο φαίνεται και σχετικά οικονομικό! Θα το βάλω στη λίστα μου! Ευχαριστώ

2 hours ago, winspert said:

Εγω οπως εχω ξαναπεί αν κ δεν μου εχει πει γιατρος οτι εχω διαβητη κυησης προσεχω απο μονη μου παρα πολυ. Κ δεν εννοω μονο οτι εχει να κανει με ζαχαρο. Δεν τρωω σαβουρα, αν κ τη λιγουρευομαι καμια πιτουλα με γυρο, δεν τρωω πατατακια, κ ολα τα σχετικα, παιρνω μονο βιολογικα προιοντα κ γενικα  προσπαθώ  να μην τρωω τπτ το ανθυγειινο... Τωρα θα μου πεις τα αλλα που τρως ειναι καλα; Σιγουρα οχι αλλα προσπαθώ οσο μπορω κ μ αυτα που ξερω... Βεβαια για να μην είμαι εντελως στη στερηση αν πίνει  ο αντρας μου κοκα κολα μπορεί  να πιω μια γουλιτσα ετσι να μου φυγει ο καημος.... 

 

1 hour ago, Giotitsa said:

Ααααα φιλη συγνώμη αλλά Εχω τρώω ενα πίτογυρο το μηνα συγνώμη αλλά ε Οχι χαχχαχαχαχχαχα

 

Just now, tsilona said:

Έφαγα μεσημεριανό τώρα γτ δεν πρόλαβα νωρίτερα. Σαλάτα ντακο κ 2 βραστά αβγά. Καλά δεν είναι γαμω το διαβητικο μου κορμί; ένα πιτογυρο με μπόλικη σωσ μουστάρδας το εξηγούσα μια ιστορία άνετα.. 

Κορίτσια εγώ τρώω κανένα σουβλάκι (με πίτα εννοώ για τις βόρειες!!!) που και που αν και γενικά προσέχω πάρα πολύ! Απλά δεν βάζω μέσα ντομάτα και μαρούλι και τρώω ένα συν σαλάτα χωρίς λάδι. Δεν μου το ανεβάζει.

Εχθές βέβαια έφαγα ένα burger! Να δω πόσες μέρες θα μου πάρει να το κατεβάσω από το 100 που το πήγα...

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Πολύ ωραίο φαίνεται και σχετικά οικονομικό! Θα το βάλω στη λίστα μου! Ευχαριστώ

 

 

Κορίτσια εγώ τρώω κανένα σουβλάκι (με πίτα εννοώ για τις βόρειες!!!) που και που αν και γενικά προσέχω πάρα πολύ! Απλά δεν βάζω μέσα ντομάτα και μαρούλι και τρώω ένα συν σαλάτα χωρίς λάδι. Δεν μου το ανεβάζει.

Εχθές βέβαια έφαγα ένα burger! Να δω πόσες μέρες θα μου πάρει να το κατεβάσω από το 100 που το πήγα...

Χαχαχαχααα εγώ και λαδί και όλα αλλά ατην πίτα Οχι μαρούλι Οχι ντομάτα και εγώ χαχχαχχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχαχααα εγώ και λαδί και όλα αλλά ατην πίτα Οχι μαρούλι Οχι ντομάτα και εγώ χαχχαχχαχα

Εγώ έφαγα ένα σήμερα το μεσημέρι αλλά το ματιασα μόνη μου, το κοτόπουλο μου μύρισε και το έβγαλα όλο από την πιτα!!!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...