Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Καλημέρα ομορφιές μου.....

Αφήστε κορίτσια πήγα την Τετάρτη στον γιατρό και με έκραξε κανονικότατα για τα κιλά που έχω πάρει...Μεταξύ μας όμως είχε δίκιο γιατί η αλήθεια είναι πως δεν πρόσεχα καθόλου μου είπε να ξεκινήσω περπάτημα μισή ωρίτσα την ημέρα γιατί πιο μετά δεν θα μπορώ να το κάνω.Τα μωράκια μ ήταν πάρα πολύ καλά μεγαλώνουνε τα μαναράκια μ και τη Β επιπέδου μου την έκλεισε τελικά για τις 12/6 μια βδομάδα νωρίτερα απ’ότι υπολόγιζα!!!

  • Μου αρέσει 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, winspert είπε:

Περαστικά σου βρε κοπέλα μου... Για το λαιμουδακο σου να κανεις γαργαρες με αλατονερο... Πραγματικα κανει πολλη δουλειά... Σου στελνω μια αγκαλια κ γρήγορη αναρρωση... 

Εμενα η μανα μου μας πηρε το καροτσι κ θα πληρωσει κ την κουνια... Η πεθερα μου δυστυχώς ειναι σε κατάσταση που δεν μπορεί... Καλο ειναι οποιος μπορεί να βοηθαει.. Ειναι παρα πολλα αυτα που πρέπει να παρουμε.. Γι αυτο φυσικα θα παμε κ εμεις τζαμπο για διαφορα... Ολα  για τα μωρακια μας...!!!!!! 

Ξερω αγάπη όσα μπορούν εμενα τα πεθερικά είναι πολύ καλά οικονομικα οποτε μας βοηθούν αρκετά οι δικοί μου είναι λίγο πιο κάτω οικονομικά αλλά και αυτοι ότι μπορούν κανουν κούνια Εχω του ανδρα μου χαχαχαχαχαχαχαχα δεν έχει πάθει τιποτα γιατί να πάρω αλλη Οχι τζάμπα λεφτά ειναι

Just now, minxri είπε:

Καλημέρα ομορφιές μου.....

Αφήστε κορίτσια πήγα την Τετάρτη στον γιατρό και με έκραξε κανονικότατα για τα κιλά που έχω πάρει...Μεταξύ μας όμως είχε δίκιο γιατί η αλήθεια είναι πως δεν πρόσεχα καθόλου μου είπε να ξεκινήσω περπάτημα μισή ωρίτσα την ημέρα γιατί πιο μετά δεν θα μπορώ να το κάνω.Τα μωράκια μ ήταν πάρα πολύ καλά μεγαλώνουνε τα μαναράκια μ και τη Β επιπέδου μου την έκλεισε τελικά για τις 12/6 μια βδομάδα νωρίτερα απ’ότι υπολόγιζα!!!

Ωχ αλήθεια αγάπη γιατί ποσά κιλά πήρες ;

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Καλημέρα ομορφιές μου.....

Αφήστε κορίτσια πήγα την Τετάρτη στον γιατρό και με έκραξε κανονικότατα για τα κιλά που έχω πάρει...Μεταξύ μας όμως είχε δίκιο γιατί η αλήθεια είναι πως δεν πρόσεχα καθόλου μου είπε να ξεκινήσω περπάτημα μισή ωρίτσα την ημέρα γιατί πιο μετά δεν θα μπορώ να το κάνω.Τα μωράκια μ ήταν πάρα πολύ καλά μεγαλώνουνε τα μαναράκια μ και τη Β επιπέδου μου την έκλεισε τελικά για τις 12/6 μια βδομάδα νωρίτερα απ’ότι υπολόγιζα!!!

Καλημερα διδυμομανουλα... Ποσα κιλα εχεις παρει που σε εκραξε δλδ;;; Γιατι κ εμενα μου την ειπε αλλα εμαθα οτι γενικα ειναι αυστηρος κ τα λεει ετσι για να μη χαλαρωνουμε κ παιρνουμε πολλα κιλα... Τρωω για τρεις γιατρε... Ουτε καν για δυο..... Χαχαχαχα, το ξερω οτι δεν ισχυει αυτο ακριβως αλλα η ορεξη υπαρχει κ ειναι πολυ αυξημενη... Με το καλο κ η β επιπεδου.... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Καλημερα διδυμομανουλα... Ποσα κιλα εχεις παρει που σε εκραξε δλδ;;; Γιατι κ εμενα μου την ειπε αλλα εμαθα οτι γενικα ειναι αυστηρος κ τα λεει ετσι για να μη χαλαρωνουμε κ παιρνουμε πολλα κιλα... Τρωω για τρεις γιατρε... Ουτε καν για δυο..... Χαχαχαχα, το ξερω οτι δεν ισχυει αυτο ακριβως αλλα η ορεξη υπαρχει κ ειναι πολυ αυξημενη... Με το καλο κ η β επιπεδου.... 

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!Από την αρχή της εγκυμωσύνης έχω πάρει 10 άσε όντως έχω πάρει αρκετά για τους πρώτους μήνες αλλά με τις αιμορραγίες που είχα τον πρώτο καιρό χρειάστηκε να κάτσω σπίτι στο κρεβάτι και έτρωγα συννέχεια τώρα θα προσπαθήσω να κάνω πολύ κράτει.....Εεεεμ όποιος δεν έχει μυαλό έχει πόδια Χαχαχα

  • Χαχα 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!Από την αρχή της εγκυμωσύνης έχω πάρει 10 άσε όντως έχω πάρει αρκετά για τους πρώτους μήνες αλλά με τις αιμορραγίες που είχα τον πρώτο καιρό χρειάστηκε να κάτσω σπίτι στο κρεβάτι και έτρωγα συννέχεια τώρα θα προσπαθήσω να κάνω πολύ κράτει.....Εεεεμ όποιος δεν έχει μυαλό έχει πόδια Χαχαχα

Οοοοοοο ρε κορίτσι δεν θέλω να σε στεναχωρησω όντως πήρες πολλά καλά εχεις και δίδυμα ετσι αλλά ξέρεις ποιο είναι το θέμα οτι μετα την 27 εβδομαδα τα παίρνεις πιο εύκολα μου το είπε η αιματολογος εμένα αυτό πρόσεχε λίγο τώρα το καταλαβαίνω οτι δεν το θες περπατά όπως σου είπε έγω το κάνω απο όταν Εχω μείνει έγκυος αλήθεια σας λέω 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Οοοοοοο ρε κορίτσι δεν θέλω να σε στεναχωρησω όντως πήρες πολλά καλά εχεις και δίδυμα ετσι αλλά ξέρεις ποιο είναι το θέμα οτι μετα την 27 εβδομαδα τα παίρνεις πιο εύκολα μου το είπε η αιματολογος εμένα αυτό πρόσεχε λίγο τώρα το καταλαβαίνω οτι δεν το θες περπατά όπως σου είπε έγω το κάνω απο όταν Εχω μείνει έγκυος αλήθεια σας λέω 

Αχ ναι ρε κοριτσάκι μ άσε την πάτησα αυτό θα κάνω τώρα.Έχω σταματήσει να τρώω και το βράδυ που έτρωγα.Τουλάχιστον άν δεν χάνω να μείνω σε αυτά που είμαι


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!Από την αρχή της εγκυμωσύνης έχω πάρει 10 άσε όντως έχω πάρει αρκετά για τους πρώτους μήνες αλλά με τις αιμορραγίες που είχα τον πρώτο καιρό χρειάστηκε να κάτσω σπίτι στο κρεβάτι και έτρωγα συννέχεια τώρα θα προσπαθήσω να κάνω πολύ κράτει.....Εεεεμ όποιος δεν έχει μυαλό έχει πόδια Χαχαχα

Το καταλαβαίνω βρε κοριτσακι μου... Λογικο ειναι βεβαια... Γιατι κ εγω επθδη φοβομουν λογω εξωσωματικης, τους πρωτους 3μιση μηνες τους περναγα στον καναπε. Πηρα 4 κιλα περιπου μεχρι τωρα αλλα κ σε μενα φωναζε... Τωρα εχω αρχισει κ περπαταω κ βγαίνω κ εξω λιγο γιατι οσο καθομαι σπιτι ολο πειναω. Ενω αν βγω βολτα δεν το σκέφτομαι.... Χαχαχα... Κρατησου τωρα λιγο αλλα να τρεφεσαι σωστα για τα μωρα σου κ για σενα.... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Αχ ναι ρε κοριτσάκι μ άσε την πάτησα αυτό θα κάνω τώρα.Έχω σταματήσει να τρώω και το βράδυ που έτρωγα.Τουλάχιστον άν δεν χάνω να μείνω σε αυτά που είμαι

δεν χρειαζεται να μην τρως καθολου το βραδυ αγαπη οχι μπορεις να φας ενα φρουτο η γιαουρτακι η μια σαλατα ελαφρια αλλα οχι να μην φας το φρουτο ειναι μια χαρα για βραδυ 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

δεν χρειαζεται να μην τρως καθολου το βραδυ αγαπη οχι μπορεις να φας ενα φρουτο η γιαουρτακι η μια σαλατα ελαφρια αλλα οχι να μην φας το φρουτο ειναι μια χαρα για βραδυ 

Κορίτσια γενικά προσέχετε την διατροφή σας; εννοείται δε μιλάω για τις ζαχαρενιες μας γιατί βλέπω τι προσπάθεια καταβάλουν!!! 

Just now, winspert είπε:

Το καταλαβαίνω βρε κοριτσακι μου... Λογικο ειναι βεβαια... Γιατι κ εγω επθδη φοβομουν λογω εξωσωματικης, τους πρωτους 3μιση μηνες τους περναγα στον καναπε. Πηρα 4 κιλα περιπου μεχρι τωρα αλλα κ σε μενα φωναζε... Τωρα εχω αρχισει κ περπαταω κ βγαίνω κ εξω λιγο γιατι οσο καθομαι σπιτι ολο πειναω. Ενω αν βγω βολτα δεν το σκέφτομαι.... Χαχαχα... Κρατησου τωρα λιγο αλλα να τρεφεσαι σωστα για τα μωρα σου κ για σενα.... 

Αγάπη εμένα τα 4 κιλά μέχρι τώρα μου φαίνονται φυσιολογικά, στον 6ο κοντεύουμε να μπούμε. Εμένα στην αρχή μου είχε μπει ότι στο κλείσιμο του Α τρίμηνου το λογικό είναι 3 κιλακια περίπου!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Κορίτσια γενικά προσέχετε την διατροφή σας; εννοείται δε μιλάω για τις ζαχαρενιες μας γιατί βλέπω τι προσπάθεια καταβάλουν!!! 

@gogouli_  ειδικα εγω και εσυ ακομα πιο πολυ μου ειπε η αιματολογος οτι εμεις που εχουμε θεμα αιματωσης με τον πλακουντα δεν ειναι καλο να παρουμε κιλα στο λεω να το ξερεις και εσυ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

@gogouli_  ειδικα εγω και εσυ ακομα πιο πολυ μου ειπε η αιματολογος οτι εμεις που εχουμε θεμα αιματωσης με τον πλακουντα δεν ειναι καλο να παρουμε κιλα στο λεω να το ξερεις και εσυ

Ναι φίλη μου το είπε ο γιατρός αλλά επειδή δεν έχω πάρει ακόμα τίποτα δεν είχαμε θέματα να με μαλώσει να προσεχω. Τώρα είμαι ακριβώς όσα ξεκίνησα, από δω και πέρα να δούμε πόσα θα γράψει το κοντέρ χαχαχα


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Ναι φίλη μου το είπε ο γιατρός αλλά επειδή δεν έχω πάρει ακόμα τίποτα δεν είχαμε θέματα να με μαλώσει να προσεχω. Τώρα είμαι ακριβώς όσα ξεκίνησα, από δω και πέρα να δούμε πόσα θα γράψει το κοντέρ χαχαχα

ναι ρε φιλη εγω πηρα εναμισι κιλο με το ζορι χαχααχαχχαα εμενα δεν με μαλωσε ισα ισα μου λεει ετσι σε θελω οχι κιλα λεει 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Κορίτσια γενικά προσέχετε την διατροφή σας; εννοείται δε μιλάω για τις ζαχαρενιες μας γιατί βλέπω τι προσπάθεια καταβάλουν!!! 

Αγάπη εμένα τα 4 κιλά μέχρι τώρα μου φαίνονται φυσιολογικά, στον 6ο κοντεύουμε να μπούμε. Εμένα στην αρχή μου είχε μπει ότι στο κλείσιμο του Α τρίμηνου το λογικό είναι 3 κιλακια περίπου!

Εγω οπως εχω ξαναπεί αν κ δεν μου εχει πει γιατρος οτι εχω διαβητη κυησης προσεχω απο μονη μου παρα πολυ. Κ δεν εννοω μονο οτι εχει να κανει με ζαχαρο. Δεν τρωω σαβουρα, αν κ τη λιγουρευομαι καμια πιτουλα με γυρο, δεν τρωω πατατακια, κ ολα τα σχετικα, παιρνω μονο βιολογικα προιοντα κ γενικα  προσπαθώ  να μην τρωω τπτ το ανθυγειινο... Τωρα θα μου πεις τα αλλα που τρως ειναι καλα; Σιγουρα οχι αλλα προσπαθώ οσο μπορω κ μ αυτα που ξερω... Βεβαια για να μην είμαι εντελως στη στερηση αν πίνει  ο αντρας μου κοκα κολα μπορεί  να πιω μια γουλιτσα ετσι να μου φυγει ο καημος.... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...