Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Απειροελάχιστα καφέ υγρά κ καθυστέρηση.


Recommended Posts

Καλησπέρα σας κ καλώς σας βρήκα. :) 

Είμαι νέο μέλος κ θα ήθελα την άποψη σας. Είμαι 28 ετών κ με το παλικάρι μου ήμαστε 6 χρόνια μαζί, προσπαθούμε τα τελευταία 2 χρόνια για μωράκι. 

Τον Δεκέμβρη στις 10.12 μου ήρθε κανονικά περίοδος, τον Ιανουάριο στις 08.01 επίσης. Ξημερώματα Κυριακής 10.02 στο σκούπισμα είχα απειροελάχιστα καφέ υγρά σαν τα τελειώματα της περιόδου όπου πίστευα πως θα μου έρθει περίοδο. Δευτέρα τίποτα, Τρίτη επίσης τίποτα την Τετάρτη πάλι στο σκούπισμα απειροελάχιστα καφέ υγρά φορούσα επι 1 εβδομάδα σερβιετάκια κ ήταν κάθε μέρα πεντακάθαρες. Ούτε μια σταγόνα αίμα, ούτε για δείγμα. Σήμερα ο μήνας έχει 21.02 κ ακόμη τίποτα. 

Σας έχει συμβεί κάτι παρόμοιο; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Bloumblou είπε:

Πολλες εγκυμοσύνες ξεκινανε ετσι με καφε υγρα!! Δηλαδη τωρα εχεις μια εβδομαδα καθυστερηση;

Η τελευταία περίοδος μου ήταν στις 08.01.2019

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Alexandra.91 είπε:

Η τελευταία περίοδος μου ήταν στις 08.01.2019

Αυριο κανε ενα τεστ εγκυμοσυνης η μια χοριακη να δεις αν εισαι εγκυος γιατι μπορει να χρειαζεσαι προγεστερονη και να οφείλονται εκει τα καφε!!  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Bloumblou είπε:

Αυριο κανε ενα τεστ εγκυμοσυνης η μια χοριακη να δεις αν εισαι εγκυος γιατι μπορει να χρειαζεσαι προγεστερονη και να οφείλονται εκει τα καφε!!  

Πήρα τεστ σήμερα θα το κάνω αύριο το πρωί, αν κ έχω αρκετό άγχος μην βγει αρνητικό κ απογοητευτώ πάλι. 

Σε ευχαριστώ πολύ ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Alexandra.91 είπε:

Πήρα τεστ σήμερα θα το κάνω αύριο το πρωί, αν κ έχω αρκετό άγχος μην βγει αρνητικό κ απογοητευτώ πάλι. 

Σε ευχαριστώ πολύ ❤️

Σε νιωθω απολυτα!! Αν και κατο μου λεει οτι θα δεις θετικο αποτελεσμα αυριο!! Προσπαθησε να χαλαρωσεις το αγχος ειναι πολυυυυ κακος συμβουλος!! Περιμενω τα νεα σου το πρωι!!! Ηρεμησε και σκεψου θετικα μονο!!

Παράθεση

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...