Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Ενα τραγικο γεγονός


Recommended Posts

ΕΧΩ ΜΠΕΙ 100 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΛΟΓΙΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΝΟΥΣ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 106
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συλληπητηρια και καλη δυναμη για να σταθεις στα νινακια σου

διαβασα ολα τα ποστ σταθηκα στο δικο σου μηνυμα Μαρια μου

μπραβο που εισαι παλικαρι μπραβο σου που στεκεσαι βραχος για τα μωρα σου μπραβο που χαμογελας..με το καλο να φερεις στον κοσμο το μωρακι σου και απο δω και περα ευχομαι μονο χαρες να σας συντροφευουν

Link to comment
Share on other sites

Εισαι πολυ δυνατη και ετσι να σαι παντα!!!Ολα στη ζωη σου θα ναι τελεια και εσυ θα βλεπεις τον αντρουλη σου καθε φορα που θα αντικριζεις τα ματακια των παιδιων σου!!Τα θερμα μου συλληπητηρια....να εισαι παντα καλα για να σε βλεπει απο εκει και να χαιρεται!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θερμα συληπητρια και απο μενα. ευχομαι να εισαι καλα απο δω και περα και να μεγαλωσεις τα παιδια σου και να τα καμαρωσεις και συ και ο αντρας σου απο κει ψηλα οπως επιθειμειτε και οι δυο!!!!! ειμαι σιγουρη οτι σας βλεπει και σας προσεχει@!


b1Iqp2.png

PnR7p2.png

Link to comment
Share on other sites

τα θερμα μου συλληπητηρια.δεν υπαρχουν λογια για να απαλυνουν τον πονο σου μονο κανε κουραγιο,τα παιδια σου σε χρειαζονται δυνατη ποσο μαλλον αυτο στην κοιλιτσα σου!!!


6Asfp2.png?GTvlkiq4
Link to comment
Share on other sites

Απο ο,τι καταλαβα περιμενεις και παιδακι...τι να πω...σε συγχαιρω για το κουραγιο σου!Μπραβο για την δυναμη σου!Απο εμενα τα θερμα μου συλληπητηρια και στο εξης μονο καλα πραγματα να σου συμβαινουν και εσενα και στα παιδακια σου...οσο για τον συζυγο ευχομαι να σας καμαρωνει και να σας προστατευει απο εκει επανω...να αναπαυτει η ψυχουλα του!


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

ειναι οντως πολυ δυσκολο να γραψεις λογια... τι να πεις....θερμα συλληπητηρια.... να σ εχει ο Θεος καλα κι εσενα και τα παιδακια σου!!!

Μπραβο σου που εχεις την δυναμη να το αντιμετωπισεις!!! τα λογια σου μας κανουν να νιωθουμε καλυτερα... ελπιζω και τα δικα μας να βαζοθν ενα λιθαρακι...


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Teacher μου σου εύχομαι πραγματικά τον πόνο σου να τον κάνεις δύναμη ώστε το παιδάκι που σύντομα θα έρθει στον κόσμο να σου δώσει τόση αγάπη και ανακούφιση σου λείπει τώρα.


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά Μαρία! Χαίρομαι που στέκεσαι στα πόδια σου.. Και για σένα και για τα παιδάκια σου και για τον άντρα σου!!! Είμαι σίγουρη πως θέλει να σας βλέπει ευτυχισμένους απο εκεί που είναι.... να'στε καλά, να τον θυμάστε με αγάπη και τρυφερότητα.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
κοριτσια σας ευχαριστω πααααρα πολυ ολες.νιωθω ηδη πολυ καλυτερα και οσο ο καιρος περναει τα πραγματα θα καλυτερεψουν,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΟΥΝ.

παντα το μοτο μου σ'αυτη τη ζωη ηταν : τα καλυτερα ερχονται και

nothing happens unless first a dream(για τους αγγλομαθεις;)) και εξακολουθω και τα πιστευω.ξερετε δεν εχω και δικαιωμα επιλογης στην παρουσα φαση παρα μονο να ειμαι καλα για το μπομπιρα που εχω και για το πιτσιρικι που ερχεται.ολοι περιμενουν τα γεννητουρια τον απριλιο με μεγαλη χαρα.

μη με αντιμετωπιζετε οπως τις εφημεριδες : η χαροκαμενη συζυγος και τετοια.ο νικος ζει μεσα απο τα παιδια του και εκει που ειναι,ειναι σιγουρα καλα(πολυ καλυτερα απο εμας που αφησε πισω).ηταν ηθοποιος και την κυριακη που περασε εδωσε την καλυτερη κωμωδια της ζωης του.

δειτε φωτο στο Facebook,στο ονομα maria gatzouli(αυτη ειμαι εγω) και θα καταλαβετε οτι θελει να γελαμε απο εκει που ειναι.

χιλια ευχαριστω και παλι

Μαρία λυπάμαι πραγματικά για την απώλεια του άντρα σου, αλλά χαίρομαι για τον τρόπο που αντημετωπίζεις τη κατάσταση, μπράβο σου, να χαίρεσαι το παιδάκι σου και ο ερχόμός του μωρού σας να απαλήνη τον πόνο σου...........


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

ευχομε το παιδακι που ερχετε να ειναι η συνεχεια του σε αυτην την ζωη που σου τον στερησε και ποιο πολυ απο τα παιδακια σου που δεν τον χαρηκαν να εισαι παντα δυνατη να δωσεις δυναμη στα παιδακια σου.. δυναμη και κουραγιο..


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...