Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ενδομητριωση και λαπαροσκόπηση!


Recommended Posts

Just now, nadiaki165 είπε:

Απλά θα ήθελα να σου πω να πάρεις και μια δεύτερη γνώμη γιατρού...Εγώ που έχω κάνει χειρουργειο κ εξωσωματικες στον συγκεκριμενο γιατρο ειμαι πολυ απογοητευμενη...οχι οτι δεν εχει βοηθησει καποια άλλη κοπελα μην το γενικευω πολυ. Εμένα ειναι μονιμα στο 22 και δεν τιθεται θεμα ενδομητριωσης παρολαυτα να ξερεις οτι μετα θα σου κανει κ τεχνητη εμμηνοπαυση αν δεν στο εχει πει ηδη. Κανε το χειρουργειο αν το εχεις κανονισει απλα μετα πηγαινε παρε μια δευτερη γνωμη οπωσδηποτε!φιλικα παντα...

Από το χειρουργείο γιατί έμεινες απογοητευμένη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Stroumfita05 είπε:

Από το χειρουργείο γιατί έμεινες απογοητευμένη;

Από το χειρουργείο ικανοποιημένη έμεινα...φαντασου εγώ όταν το έκανα είχα 45.

σαν εξωσωματικος όμως με απογοήτευσε παρά πολύ!!δεν με πρόσεξε καθόλου κ γενικά του ξεφύγανε πράγματα που δεν δικαιολογείται για το όνομα του κ ταλαιπωρήθηκα παρά πολύ κ ακόμα ταλαιπωριεμαι δλδ.εχασα χρόνο χωρίς λόγο.


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία χαίρομαι για το χειρουργείο ...γιατί μόνο για αυτό ενδιαφέρομαι προς το παρόν ...για για αυτό έχω αγχωθεί ...όσο αφορά την εξωσωματική θα το ψάξω καλύτερα και σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ !!!! Όσον αφορά το χειρουργείο ...ήταν καλοί οι αναθησιολογοι του ; Ήταν καλός μαζί σου ; Σε έκανε να αισθανθείς καθόλου πιο άνετα ; Γιατί τι θα κάνω μόνη μου εκει μέσα δεν ξέρω....σε αυτήν την ιδέα τρέμω !!!! ❤️

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stroumfita05 είπε:

Ωραία χαίρομαι για το χειρουργείο ...γιατί μόνο για αυτό ενδιαφέρομαι προς το παρόν ...για για αυτό έχω αγχωθεί ...όσο αφορά την εξωσωματική θα το ψάξω καλύτερα και σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ !!!! Όσον αφορά το χειρουργείο ...ήταν καλοί οι αναθησιολογοι του ; Ήταν καλός μαζί σου ; Σε έκανε να αισθανθείς καθόλου πιο άνετα ; Γιατί τι θα κάνω μόνη μου εκει μέσα δεν ξέρω....σε αυτήν την ιδέα τρέμω !!!! ❤️

Είναι μέχρι να μπεις μετά δεν θα καταλάβεις κάτι....εγώ είμαι κ λίγο αναίσθητη οποτε δεν χρειάστηκε να κάνει κάτι!

  • Μου αρέσει 1

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...
On 2/7/2019 at 2:06 ΠΜ, Stroumfita05 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μακαρι να πάνε όλα καλα

@Stroumfita05 
στεναχωριέμαι πολύ που βρήκα τώρα τυχαία το θέμα σου γιατί 1) λίγους μήνες πριν από εσένα είχα κάνει την ίδια επέμβαση.

και 2) είχα άσχημη εμπειρία από τον συγκεκριμένο γιατρό και θα σε συμβούλευα και εγώ όπως τα άλλα κορίτσια να δεις και ένα δεύτερο!

Θα ήθελα πολύ να μάθω να πήγαν  όλα καλά :)


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , EugenJen είπε:

@Stroumfita05 
στεναχωριέμαι πολύ που βρήκα τώρα τυχαία το θέμα σου γιατί 1) λίγους μήνες πριν από εσένα είχα κάνει την ίδια επέμβαση.

και 2) είχα άσχημη εμπειρία από τον συγκεκριμένο γιατρό και θα σε συμβούλευα και εγώ όπως τα άλλα κορίτσια να δεις και ένα δεύτερο!

Θα ήθελα πολύ να μάθω να πήγαν  όλα καλά :)

@EugenJenΚαλησπέρα κορίτσι μου. Θα μπορούσες να μου πεις τι άσχημη εμπειρία είχες? γιατί και εγώ με τον ίδιο γιατρό είμαι και έχω κυστη ενδομητριωσης.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Enik είπε:

@EugenJenΚαλησπέρα κορίτσι μου. Θα μπορούσες να μου πεις τι άσχημη εμπειρία είχες? γιατί και εγώ με τον ίδιο γιατρό είμαι και έχω κυστη ενδομητριωσης.

Καλησπέρα, να διευκρινίσω ότι με τον συγκεκριμένο γιατρο δεν εκανα την λαπαροσκοπηση για την ενδομητριωση, τα υπόλοιπα θα στα στείλω σε προσωπικό μνμ εάν δεν έχεις θέμα γιατί δεν θα ήθελα να τα πω εδώ..


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 3/1/2020 at 9:34 ΜΜ, EugenJen είπε:

Καλησπέρα, να διευκρινίσω ότι με τον συγκεκριμένο γιατρο δεν εκανα την λαπαροσκοπηση για την ενδομητριωση, τα υπόλοιπα θα στα στείλω σε προσωπικό μνμ εάν δεν έχεις θέμα γιατί δεν θα ήθελα να τα πω εδώ..

Θα ήθελα να μου στείλεις κ μένα σε πμ την ιστορία σου με τον συγκεκριμένο γιατρό αν σου είναι εύκολο.


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...